Mamičky, ktoré ešte študujete pridajte sa

patulinka
23. aug 2006

Ahojte založila som novu temu a dufam ze tu neostanem sama.

andrea.m
11. nov 2006

ahojte tak sa k vám teda pridám...som v 3 ročníku bakalárskom študujem externe na upjš v ke.tp mám v januári tak sa chystám na rok prerušiť a potom to dokončiť.uvidím ako zvládnem tento semester,vôbec sa mi nechce učiť a jednu skúšku som si dohodla dokonca na 27.novembra tak uvidím či sa podarí.

tilly
11. nov 2006

teraz som si to po sebe prečítala, že s diplomovkov... 😠 asi by som si to mala po sebe viac kontrolovať, hanbíííím sa 😲

v pondelok by som mala ísť zas na kontrolu diplomky a nemám ani čiarku po novom, zajtra mám nabitý program... no neviem neviem

inak, včera a dnes sme mali školu a hneď prvého mám skúšku, to by bolo super, keby som ju spravila, mám rada takéto predtermíny, keď môžem začať odškrtávať urobené skúšky 🙂

nelinka
11. nov 2006

ahojte
andrea m a co studujes?

ja som prerusila na upjs v ke pravo a na buduci rok mam nastupit..to bude natalke 1 rok...

nelinka
11. nov 2006

ANDREA.M mas IP

andrea.m
11. nov 2006

nelinka poslala som ti IP,dúfam,že ti ju doručilo,posielala som 1x

dorina
12. nov 2006

andrea.m možno je škoda prerušiť. Ja som skončila v lete bc. v ke a popri dvoch deťoch, a teraz máme aj novorodeniatko, a pokračujem ďalej v štúdiu. niekedy sa to dá, a je škoda prerušiť. treba skúsiť. 🙂

nelinka
13. nov 2006

dorina a co studujes v KE

aktak
13. nov 2006

ahojte studentky, ako sa vam dari? na mna sa to nejak kopi, neviem ci to stihnem ale snazim sa, aj ked sa uz nedokazem na nic sustredit, vy ako?

verulka
13. nov 2006

aktak, no tebe sa to krati...Vsak uvidis ako to pojde
ja mam toho tiez nad hlavu- hlavne kvoli robote. Uz sa zacinam pomalinky ucit a robit pracu...Nab. sobotu si vyberam dipl. veduceho- nechapem preco uz teraz, tak skoro
A sustredenie mi tiez velmi neide a to ani tehu nie som 😉

kaciatko81
13. nov 2006

kati, co mas teraz za predmety? a s kym? dala si si individualny?
verulka, kedy ides pisat diplomku?

verulka
13. nov 2006

ja som len v 4.rocniku, este o tom nemam ani potuchy, tak nechapem na zaklade coho si mam vybrat dipl. veduceho....Ach jaj, snad budem mat stastie

kaciatko81
13. nov 2006

a diplomku robis v 5.? to je 5 rocna skola? skus si vybrat niekoho u koho si uz nejaku praco robila a vyhovoval ti. vies, ze ma rovnake nazory, lahko sa s nim komunikuje, dohodnete sa... daj pozor na takych, o ktorych sa hovori, ze sa nedaju zohnat, ked ich potrebujes, su tazko zastihnutelni (kvoli konzultaciam) 🙂

verulka
13. nov 2006

ano je to 5.rocna. PRoblem je v tom, ze my na extr. skoro nikoho nepozname, takze na 95%si podla mena nemozeme vybrat, preto potrebujem velke stastie 😒

verulka
26. nov 2006

Halooo, ako sa nam dari? Milovane obdobie vsetkych studentov zacalo 😝
Ja sa aj teraz uspesne ucim 😀 😀 😀

paska
26. nov 2006

aj ja sa snažím 😠

verulka
26. nov 2006

snaha sa ceni 😀 😀 😀 A co mas a kedy? ja 2.12. taky fuuuj skusku 😝

paska
26. nov 2006

ja 9.11 a 16.11 a tiež sú fuj ešte som do toho ani len nekukla 😖 ale dala som si záväzok že od zajtra idem na to! 😅

verulka
27. nov 2006

tak drzim palce, aj ja mam taky zavazok 😉 teda oddnes ficim

andrea.m
27. nov 2006

ahojte
darí sa super.práve som si preložila jednu skúšku o týždeň a mám veget 😀

verulka
27. nov 2006

ja snad budem mat veget v januari 😉

aktak
27. nov 2006

ahojte, tym co maju skusky drzim palce 😉 ja dorabam zapocty, este mi chybaju dve seminarky, a este dve zlozitejsie rysovania tak uvidim ci to este stihnem 😵

verulka
27. nov 2006

akurat som na teba myslela, ze ako si na tom, ci ste este 2v1...Moc drzim palce

andrea.m
29. nov 2006

no práve som sa nahlásila na dalšiu skúšku už 3 v poradí,termín 8.januára.chcela som december,ale už nebolo nič voľné.zatiaľ mám pred vianocami dve skúšky a dúfam,že ešteaspoň jednu niekde strčím aby som v januári mohla aj oddýchnuť.

dorina klobúk dole,ja preruším.nič na svete mi nestojí za to,aby som ohrozila svoje zdravie ☹

nelika666
29. nov 2006

ja som vcera spravila prvu skusku za A - dufam ze vsetky pojdu tak lahko 😉

verulka
29. nov 2006

no nelika skvele,len tak dalej 😉

nelika666
29. nov 2006

no to dufam ze to pojde takto dalej 😀

andrea.m
29. nov 2006

nelika máš môj obdiv.a kde máš malinku ked si v škole?

andrea.m
29. nov 2006

no idem sa učiť-konečne 😝

aktak
29. nov 2006

dnes som bola v skole, ledva som sa tam dotrepala...a o pol hodiny sme uz bezali do nemocnice, mame to naspadnutie takze ma uz v skole neuvidia 😀

nelika666
29. nov 2006

je doma a ja ju kazde 3-4 hodinky odbehnem nakojit 😎