Mamičky, ktoré ešte študujete pridajte sa

patulinka
23. aug 2006

Ahojte založila som novu temu a dufam ze tu neostanem sama.

maruschka
23. jan 2009

´tatolu, tak už ti držíme palce... 😉

andy333
23. jan 2009

Dakujem za rady, ale asi fakt najistejsie je sa to vsetko naucit, ze? No ale AKO? Ale myslim pozitivne, ved mam pred sebou este celu noc! ☹ Parada! 😀 Kebyze to je ako dnes rano! Prisla som do auly a za hodinu som odisla s Ackom. 😎
Ale zajtra to bude ine kafe! 😝 😕 😠 ☹
Prajem Vam pekny vecer, aj ho urcite budem mat! 😀

tatolu
23. jan 2009

Maruschka a dievočky moje zlaté. Mám ju 😉
Skúšajúci odišiel z triedy asi na 20 min. Takže sme niečo napísali (hm teda odpísali) - a aj sme si radili (len taká vrava 😀)
Ale on nás dostal. Nezujímalo ho, čo sme napísali, ale chcel príklady zo života. 🤐

maruschka
23. jan 2009

tatolu, tak to bol góóól od neho..Ale gratulujem,máš to za sebou 😉 😉 😉

tatolu
23. jan 2009

Aj ja som rada.
Už iba dve. Jedna 29.1 a druhá opravná 4.2 - teda, pokiaľ si to nezmením 😉
Mala by som sa pustiť aj do bakalárky, kým nie sú ešte deti doma.
Ale keď mne je tu tak dobre s vami 🙂

maruschka
23. jan 2009

tatolu, ja tu mám položenú strašne hrubú knihu-572 str, z ktorej som si robila poznámky k ročníkovej...a nechce sa mi ďalej nič robiť.. 😖 😖 Urobila som si dve strany..

berni
23. jan 2009

tatolu no vidis ja som vedela ze nie sme ziadne Bcka!!!! 😵 😵 😵 😵
maruscha vela sil a energie k rocnikovej... 🙂

dievcence drzkajte sa, uz nemame vela.... 🙂

bibinka
23. jan 2009

babky moje, krásne ste zvládli skúšky, vy bifľošky 😀 😀 😀 😀
ja sa stále utešujem, že už nemám nič na práci 😅 ,ale od pondelka začínam "natvrdo" a musím,fakt musím už dopisovať, lebo tú údipl.nikdy nedokončííím 😅

tak pekné učenie 😉

tatolu
23. jan 2009

Bibinka, aj Tebe pevné nervy a hlavne vytrvalosť.

Tú vytrvalosť prajem nám všetkým. Keď sme sa dali na boj musíme bojovať, a tento boj vyhráme 😉 Musíme si iba veriť a držať navzájom 😔

bibinka
23. jan 2009

😉 😉 😉 😉 😉 už nech je to za nami všetkými 😉

marsi77
23. jan 2009

bože baby ako tak pozerám to asi naozaj všetky študujete SP 🙂

marsi77
23. jan 2009

potrebovala by som pomoc a ked som pozerala stránky dozadu zazrela som slová o kazuistike nevedeli by ste mi helfnút aspoň ako vzor velmi by ste mi pomohli dakujem

lidka619
23. jan 2009

ahojte babulky, ja som práve doštudovala na dnešnú skúšku, júj bojim, bojim ☹ , ale zvládneme, nie??? Ako tak čítam, pomaly máte skúškové za sebou, mňa čakajú ešte 3 skúšky. No hadam z vašou pomocou zvládnem 😝 . Nestíhala som vám ani písať, ale zato som vás potajomky špehovala a čítala. 😅 - keď tu na koníkovi je tak dobre v porovnaní s knihami 😀 😀 😀

marsi77
23. jan 2009

lidka619 to je pravda tu je dobre horšie je to nad prácami a knihami 😖

lidka619
23. jan 2009

ešte sa ti nechce spať???

lidka619
23. jan 2009

no ja už radšej idem, lebo ráno bude veeeeeľmi ťažkééééé

maruschka
24. jan 2009

marsi, pošli mailovú adresu, pošlem ti moju Kazuistiku,bola za A..Ale ju samozrejme neposúvaj ďalej.. 😉 😉

maruschka
24. jan 2009

lidka, ale pri tom špehovaní, si mohla aj niečo napísať 😀 😀 Dnes držíme palce zasa tebe 😉 😉 Ja tiež skúškové nemám za sebou...asi by mi mali odpojiť internet 😀 😀

tatolu
24. jan 2009

Maruschka ako vravíš 😉 Odpojenie by možno pomohlo, no ako sa poznám, celý deň by so strávila nad tým, prečo ho odpojili a ako ho znovu napojiť 😀
Ale mne od závislačenia pomáha aj manžel. Dupkáva mi za chrbtom s otázkou: Ešte budeš dlho? On tam má nainštalovanú hru s vojnovou tématikou 😵 Takže potom je tu samé ratatatatá 😀

maruschka
24. jan 2009

tatolu, tak v tomto mám ja smolu..lebo manžel pracuje na svojom notebooku v obyvke a ja sedím za počítačom v detskej..Takže okrem deciek ma nemá kto vyhnať..A tak sa tvárim, že sa učím, keďže mám všetky materiály a knihy v počítači.. 😀 😀

tatolu
24. jan 2009

Keď ja sa síce tvárim, ale manželovi vždy vyklábosím, že som viac na koníkovi. 😉

ness
24. jan 2009

baby gratulujem k uspesnym skuskam !

ja som to dnes tiez uspesne dobojovala, vcera som sa ucila do druhej rana a o siedmej rano som bezala na skusku, fuj ale mam to, odpadol mi taaaaaky velky kamen, tak velmi som sa bala,

tak do konca februara si dam pohov a potom budem musiet zacat s bakalarkou ☹

adetka
25. jan 2009

ness... grtulujem k uspesne absolvovanej skuske 🙂 ... a bakalarku velmi neodkladaj... 😉

maruschka
25. jan 2009

ness, tak už máš pohodu..gratulujem a užívaj si voľna 😉 😉

janulle22
25. jan 2009

holky porad vas okukuju 😀 ... a musim uznat ze jste sikulky a obdivuju vas jak vse zvladate... 😉

preji aby se vam porad tak darilo a uspesne dokoncily studium... 😉 drzim vam pesticky...

bibinka
25. jan 2009

ahojte, ness, gratulujem k úspešnej skúške.dokedy máš odovzdať bakalárku?, a ...sorry nemám prehľad,čo študuješ? 😉

baby, aj vám sa tak "chce" robiť dačo do školy? mne je tak fajn keď vyjde slniečko a školu teraz totálne zanedbávam(teda dipl.)Staršieho syna som poslala k babke do zajtra, menší spí a mne sa tááák neche do ničoho ,radšej koníkujem 😕
dnes mám plán-už neviemkoľký 😅 😅 ,že konečne dorobím korektúry 😝 a zosmolím otázky do dotazníka..........myslíte, že to aj splním? 😅

ness
25. jan 2009

dakujem za gratulacie,

dnesna noc bola skvela, tak dlho som uz davno nespala, joj hned sa mi lepsie dycha

ja mam s BP cas, mam ju odovzdat do juna, a inak Bibinka studujem marketing a ten problem s nicnerobenim poznam velmi doverne,

co budeme robit v lete, ked bude nadherne a nas bude cakat ucenie

😖

wighy
25. jan 2009

ahojte baby

mam jednu otazku, studuje niektora z vas grafiku alebo poznate niekoho ak ano tak kde????

tatolu
25. jan 2009

Ness, gratulujem ku skúške.

Ja mám bakalárku odovzdať do 17.4. Včera som si niečo posťahovala z internetu. Takže som rada, že aspon niečo, ale mne chýbajú ešte dve skúšky. ☹

natashkaa
25. jan 2009

wighy

Ahoj ja som studovala grafiku ale strednu priemyselnu skolu graficku Ty chces asi vysku tak to potom VSVU odbor graficky dizajn