Mamičky, ktoré ešte študujete pridajte sa

patulinka
23. aug 2006

Ahojte založila som novu temu a dufam ze tu neostanem sama.

jalao
3. sep 2009

babenky, sak sa prepadavame!! 😀 😀 Dviham temu a piste!

grettka
3. sep 2009

asi sa vsetky zapisuju 🙂

sasiki
3. sep 2009

ja idem zajtra do školy, ufff, vstávať o 4,30h 😖 😠 tak to som si už odvykla 😝

jalao
3. sep 2009

Sasiki, chudiatko..ja mam problem vstavat do rachoty o siestej... ☹ Cely zivot som zly vstavac 😀

ness
3. sep 2009

jej, vy uz riesite zapis, ten mame my az koncom septembra, ja som rada doma, po tych neskorych statniciach si to vychutnavam, jedine, co ma strasi je to skolne, my ho musime tiez zaplatit naraz, tak dufam, ze nepresvihnem termin. ale ved do oktobra casu dost

jalao
3. sep 2009

ness, z tohoto mame aj my doma nocnu moru, ale nic s tym nenarobime...musime platit cely rocnik naraz. 🙄

sasiki
3. sep 2009

ness, to ja už idem na prednášku 😅

tatolu
3. sep 2009

No my máme zápis v pondelok ale rozvrh ešte nevieme. A to si musi MM zobrať voľno a oni plánujú služby na mesiac dopredu. 😠 b

ludka_r
3. sep 2009

Ahojte, pridávam sa k Vám... Tiež som bola včera na zápise. Síce už do druhého ročníka, ale neva.. Študujem v ZA.. Normálne sa vytešujem, keď bude škola v plnom prúde... 😀

dadulaa
3. sep 2009

ahoj Ludka, tak konečne si tu 🙂 aký odbor študuješ? ja sa tiež celkom teším, no hlavne preto, že budem zase medzi ľuďmi, zmením prostredie a tak.. 😉

akzuzs
3. sep 2009

Tak aj ja to už mám za sebou a(zápis) 🙂 Bolo dobre až tá cesta. No ale to k tomu patrí. Na ostro začíname 21.9. tak jupíííí 😀

jalao
4. sep 2009

Ahoj Akzuz, aka tam bola atmosfera? Poznala si tam dakoho, alebo si sla na solo? 🙂 🙂

tatolu
4. sep 2009

Ahoj Jalao, ja som zasadla ešte v nočnej košeli k PC a že idem hľadať túto tému a Ty si mi ju pekne na vrch posunula. 😉
Ďakujem
Tiež dúfam, že začneme až noncom sept. alebo začiatkom oktobra. 12teho alebo 19teho budeme robiť konštrukciu strechy, potom ptreba objednať škridloplech a to príde o také 2 týždne a zas bude treba niekeho na to zavolať. Tak dúfam, že sa to bude míňať s mojou školu, aby sa mohol MM plne deťom venovať 😔 😀

jalao
4. sep 2009

Tatolu, ahoj, rada som tu znovu s tebou 🙂 , no tema sa strasidelne od vcera prepadla! 😀
Kombinacia skridle, plienok a skript musi pripadat kazdemu vyucujucemu asi blaznovstvo! 😀 😀 😀 , ale taky je ten zivot... 😉 😉 😉 a naviac, my, zeny, vydrzime zrejme za kona niekedy..

jalao
4. sep 2009

Tiez si pamatam ho hekticke obdobie, ked som letela z roboty do skolky, odtial aj s malou na stavbu za majstrami dohadovat priecky 😉 😉
Skoda, ze teraz sa nam neda robit uz nic...kriza nepusti ani nas...a to neviem, dokedy vydrzime v robote, nevyzera to vobec dobre ☹ ☹ ☹

tatolu
4. sep 2009

No u nás sa tým morduje MM skoro sám.
Na strechu treba odborníka aspon postaviť a zakryť a potom budeme robiť sami. Vodu, odpad, elektriku, kachličky a pod. bude robiť MM. Aspon budem mať koho cvičiť 😀, že to chem tak, alebo onak 😨

jalao
4. sep 2009

no, my sme to dali pod strechu a tym sme predbezne skoncili ☹ ☹
MM tiez sam muroval vnutri vsetky priecky, nemysli si...Ved to je super, ked mas muza takto sikovneho, clovek usetri kopec prachov (ktore moze vyuzit napr. na uzitocne studium 🙂 )

ludka_r
4. sep 2009

Ja študujem mediálnu komunikáciu... A Vy tu čo študujete?? Hej, aj ja sa teším na školu najmä kvôli zmene prostredia a konečne sa stretnem aj s niekym, kto nemá malé deti... Ale aj učenie ma celkom baví, čo u mňa dosť divné (v porovnaní so strednou) 😀
Podľa mňa je úplne super študovať popri materskej. Študovala som aj denne a to bolo o ničom, lebo som sa chcela skôr zabávať, ako učiť... Tak takto mi to maximálne vyhovuje... 😉

majka35
4. sep 2009

baby, ja stále nechápem, ako to vy všetko zvládate, ešte aj domy staviate ... veď ja ledva požehlím a povysávam a chválabohu varím len cez víkend, kedže muža mám v práci a malú v škôlke ... 😀

a čo s týka rozvrhu, tak dúfam, že budeme chodiť do školy cez pracovný týždeň, nie v sobotu, lebo od šéfa mám povolené štúdium a rodinu nehcem ukrátiť o spoločné víkendy a ani seba 😠

jalao
4. sep 2009

majka 🙂 🙂
ja z roboty skolu povolenu vobec nemam, takze piatky musim riesit len dovolenkami, no a tych par sobot bude musiet rodina vydrzat...mozno sa praveze donutia aj sami ku nejakym cinnostiam typicky sobotnym, kedze obidvaja cez tyzden pracujeme...Ale varit musim aj cez tyzden... 😖

adetka
4. sep 2009

ludka... ahoj... konecne dalsia masmedialnicka 😵 ... ja mam ukoncene Mgr. zo zurnalistiky (externe).. a teraz si robim interne doktoranturu z masmedialnej komunikacie... na FF UKF v Nitre...

tie vstavania o pol piatej v sobotu si pamatam... prve tri semestre som do Nitry dochadzala z Bratislavy... a musela som stihat autibus o 5.45 😕 .. potom som si nasla v Nitre frajera (teraz manzela)... a chodila som v piatok vecer...a v stvrtom rocniku som sa prestahoval do Nitry na stalo 😀

jenn44
4. sep 2009

no baby, zachvilu nam to zacne... :( nastupujem 21veho :( neviem si to ani predstavit :D a ozaj, v ktorom tyzdni ste rodili?

Tatolu: je to Technicka univerzita a Ekonomicka fakulta, je dlho, neviem ti to lepsie napisat, je to smer z techniky... maju informatiku, elektrotechniku.... a aj ekonomiku 🙂 je to normalna seriozna fakulta a v Kosiciach ma dobre meno.

Majka35: dakujem za pochopenie tej skoly 🙂))

jalao
4. sep 2009

no studentky, dnes vas ten dazd uspal? 🙂 🙂

majka35
4. sep 2009

mňa nie ... stále mám šéfa za chrbtom, čumákuje mi do počítača ... teraz mu zazvonil telefón, tak vykecáva ... 😀 😀
jenn, nie je za čo ... ja som rodila v 40. týždni 🙂

majka35
4. sep 2009

človek si ani karty nemôže zahrať na počítači ... to je život 😀 😀 😀 😀
aaa, už ide ... čaute!! 😀

grettka
4. sep 2009

mna neuspal dazd , ale zatial nemam o com pisat :o))) skolu zaciname po 21.9. a ja zatial mamina nie som, ale rada k vam chodim (aspon zozbieram od vas skusenosti "dieta + skola + domacnost"), tak ma hadam nevyhodite... 😉
jenn44, u nas pri zapise boli dve maminy aj s drobcami, plus dve tehulky... a jedna vyzerala, ze to bude cochvila 🙂 takze neboj, urcite to zvladnes

jalao
4. sep 2009

majka, tak to sme na tom so sefom podobne....tiez sa tu musim hrat na schovku 😀 😀 😀 😀
Gretka, ved to pekne, ze si tu s nami, hlavne ta napr. ja urcite nechcem otravovat recmi o detoch, alebo podobne temy z domacnosti, ale to uz je jednoducho sucast mojho zivota....uz sa ich nezbavim 😀 😀 😀 , a aj ty nam pises z robotky, ako aj Majka? 😉 😉

juzienka
4. sep 2009

Ahojte, chce sa popýtať či sa tu nenájde dajak dobrá duša, kt. študuje VŠ zdrav. v Prešove - externistka - potreboval by som dajaké info, kt. nemôžem vyhľadať na ich stránke.Ďakujem

grettka
4. sep 2009

jalao, hej, pisem z prace, ale vecer niekedy aj z domu 🙂 a reci o detoch ma neotravuju, to by som inak nezavislacila na tejto stranke 😀

jenn44
4. sep 2009

dnesok cisto na spanok... upratam, napisem zoznamik na nakup a ideme spinkat 😉