Mamičky, ktoré ešte študujete pridajte sa

patulinka
23. aug 2006

Ahojte založila som novu temu a dufam ze tu neostanem sama.

jalao
10. nov 2009

tatolu a da sa ti to sklbit s tvojou skolou?
😅

grettka
10. nov 2009

no tatolu, ty si iny borec.. este aj doplnkove studium.. 😉 mna by uz asi svihlo..o chvilku koncim v praci a utekam sa domov ucit...
a ak sa podari napisem aj nejaku tu pracu do skoly...

anniel
10. nov 2009

ahojte baby.. juj.. no mate deticky a studujete.. super.. ste sikulky.. ja zatial studujem, popri praci.. vydata som od septembra 2009, koncim VS v maji 2010.. ale viem, ze chcem ist este na PhD.. je tu nejaka mamina, ktora studuje PhD a ma deticky? ...s manzelom by sme chceli na detickach pracovat od buduceho roku.. pekne postupne.. viem, ze ked nieco zacnem, tak to dokoncim.. ale mam kusok male obavy.. studovat a byt tehu..neviem ako to bude so zdavim.. som celiaticka, znizenu funkciu stitnej zlazy a teraz na liecbe s Duphastonom kvoli pravidelnosti cyklu... strasne by sme chceli deticky.. a zaroven by som chcela bez nejakych zdravotnych tazkosti dokoncit skolu.. ostatne zatazove testy zvladnem.. 😀 majte sa..

tatolu
10. nov 2009

Jalao, prekrýva sa mi iba jeden deň, zatiaľ 😔 . Keďže na doplnkovom minime je potrebná 100% účasť, ináč je potrebné urobiť nejakú prácu a v hlavnej škole na tom predmete stačí 50% účasť a na jednej prednáške som už bola, tak ju asi vynechám 😔
Horšie bude, keď sa mi budú prekrývať skúšky. Z hlavnej školy chceme ísť väčšinou celý "starý" kolektív. Je to tak lepšie 😉 Z doplnkového minima zas dá prednášajúca iba jeden termín na skúšku a potom bude treba ísť za ňou tam, kde povie 🙄 A to musím ešte manželovi vždy povedať, kedy musí byť doma s deťmi 😖

Anniel, ja Ti moc neporadím. Neštudujem PhD a nemám žiadne zdravotné problémy. Ja som iba vynosila a porodila deti počas školy 😔 Našťastie sú zdravé 😵

petrahy
10. nov 2009

Ahojte tak som sa prišla pochváliť že mám skúšku za sebou síce som dostala D ale už je to za mnou a 19.11. idem na dalšiu skúšku

jalao
10. nov 2009

petrahy...gratulujem, no a čo, že D???? čo ťa po tom....ja mam za 10 dni a mám z toho hrôzu...
Dnes som mala iné, skôr domáce povinnosti, takže ku žiadnehmu učeniu nedošlo, ale psychicky som nastavená sa učiť, sa učiť, sa učiť.. 😀 😀 😀 😀
Tatolu, v tvojej predposlednej vete je slovo IBA trošku paradox, nemyslíš?? 😝 😝

papty
10. nov 2009

janka46 budem držať palce na skúške 😉
anniel, myslím, že to zvládneš, keď si odhodlaná 😉
petrahy, super, mne by vobec D nevadilo.

Zavidim vam baby, ze robite skusky teraz jednu za druhou. Ja mam za sebou len jednu a ostatne asi az v januari 😒

jalao
11. nov 2009

Dobre ranko studentky maminky aj nemaminky, tak ja som sa vecer este naucila cca 6 definicii - nezmyselne teoretickych a abstraktnych 😠 😠 , zavrela som knihu a sla spat a teraz rano som si ich vo vytahu chcela povedat a spomenula som si na JEDNU!!! ☹ ☹ ☹ Takto sa tie 150stranove skripta budem asi dlho ucit!! 😖

sasiki
11. nov 2009

jalao, tak to si chce ešte prečítať a možno si spomenieš 😉

jalao
11. nov 2009

Sasi, ved to som este len zacala!! ☹ ☹ Dnes pokracujem s dalsimi kapitolami, definiciami a cleneniami...stale omacky dookola, mam pocit, ze ked sa naucim dalsie, vytlacim z hlavy to starsie 😀 😀 😀 Vraveli sme si s babami, ze budeme postupovat podla schemy - nadrvit sa - napisat skusku - zabudnut.. 😀 😀 😀

tatolu
11. nov 2009

Jalao, uč sa pekne ďalej. Nestresuj, že to nevieš. Zopákneš to pekne naraz, aj keď si budeš myslieť, že to nevieš, tak pri skúške to vedieť budeš 😉

jalao
11. nov 2009

diky, ved sa snazim byt optimista, ale viacerym nam to takto "funguje"... 😉 😉 😉

jalao
11. nov 2009

tatolu a nenapisala si mi, co som sa pytala na tie seminarky, ze na kolko to robievas...ci to zavisi od ucitela? 😉

grettka
11. nov 2009

jalao, u nas sa seminarky robia na "normostranu" teda ak nam zadala 2 normostrany, tak mne to vyslo tak na jednu A4, zavisi aj od riadkovania a podobne... jedna normostrana ma 1800 znakov vratane medzier..ufff referat sme mali mat na jednu stranu , a seminarky na 2-5..tolko u nas 😉

tatolu
11. nov 2009

Jalao, závisí od učiteľa. Niektorí neradi čítajú 😀

jalao
11. nov 2009

no...lenze nam to dal z fleku na 10 stran!! ☹

tatolu
11. nov 2009

Tak musíš toľko. Daj si riadkovanie 1,5 a veľa odsekov... Natiahne Ti to strany a bude to prehľadnejšie. Daj úvod aj záver a pekne oddeľ od hlavného textu voľným riadkom. Neboj pôjde to 😉

sasiki
11. nov 2009

nám nepovedal, na koľko strán máme robiť seminárku......tak dúfam, že budú stačiť 3-4 strany...(inak ak viete poradiť, kde zoženiem materiál k téme Historické zápisy čísel a algoritmy, budem mooooc vďačná)...

jalao
11. nov 2009

sasiki, zlatko, ja ti poradim len google... 😉 😉 😉 No a potom alebo pekne do kniznice...

tin007
11. nov 2009
tatolu
11. nov 2009

Sasiky, to by malo byť o diernych štítkoch a diernych páskach asi 😉 . Neviem, či nemám niekde skriptá také staré, ale ja mám 2 domovy, kde mám také blbosti uložené

tatolu
11. nov 2009

Uff Tin, tak toto nie je pre mňa 😝

alika54
12. nov 2009

caute baby,,,,akosi som vyradena z bezneho zivota a do knih som ani nekukla dokonca som ani v sobotu nebola na prednaske,,,tento vikend mam ale volno tak sa budem snazit dobhnut zameskane bo uz dve skusky mi klopu na dvere a ja nic neviem 😝 ,,,,papty ako to vyzera u vas???

jalao
12. nov 2009

Alika...u mna tiez uroven a intenzita ohladom domacich prac aktualne klesa...v kazdej miestnosti mam kopecky s poznamkami a skripta... 😉 😉 😉 Akoze - daco si citam pri telke, daco mam pri posteli, skor nez zhasnem, este do toho nazriem... 😀 😀 😀 A teba co vyradilo??

janka46
12. nov 2009

Ahojte!!!
Tak ja idem vyskočiť z kože....skusku som spravila vcera....az teraz sme sa dozvedeli vysledky 😵 😵 Jupíííí.

Alika neboj,ja tiez knihy obchadzam....a 19.11 mam dalsiu skusku 😝

jalao
12. nov 2009

janka!! gratulujem, to mas super...dlho si sa na nu ucila a vela? co si dostala?? 😉 😉

petrahy
12. nov 2009

janka46 gratulujem ku skuske ten pocit je uzasny ked to ma clovek za sebou 😀 A 19,11 tu ideme tusim na skusku uz tri takze budeme na seba navzajom mysliet a spravime ju ved potom nas cakaju zase dalsie 😀 😝

alika54
12. nov 2009

janka gratulujem 😉 ,,,,ja mam 28.11 skusku asi najvyssi cas cosi s tym robit 😅 ,,,Jani a z coho si mala skusku?

tatolu
12. nov 2009

Jani, supiš 😵 Gratulujem

jalao
12. nov 2009

ja mam prvu 27/11 vecer ☹ , hned na druhy den 28/11 na obed....to bude DLOUHAAAA noc 😀 😀 😀