Mamičky, ktoré ešte študujete pridajte sa

patulinka
23. aug 2006

Ahojte založila som novu temu a dufam ze tu neostanem sama.

alika54
19. dec 2009

papty gratulujem 😉 , maruschka taktiez super 😉 ,,,ja na vysledky musim cakat minimalne do pondelka 😝 ,,,,

alika54
19. dec 2009

papty a co ta caka v januari??? mna opravak zo sociologie,,,potom filozofia,ekonomia a obcianske pravo,,,,

maruschka
19. dec 2009

papty gratulujem, šikuľka 😵 😵 😵

tatolu
19. dec 2009

Papty, supeeeeeeeer - Krásne Vianoce 😵

dadulaa
19. dec 2009

Papty, gratulujem 🙂 😵

josie3331
20. dec 2009

drzte mi zajtra palce, cumela som do tych papierov, ale ja tomu vobec nechapem, snad sa cestou autom nieco na mna nalepi, inac tam fakt idem iba kuknut otazky...tak na mna myslite, mam to o 10, ach jaj 😔

petrahy
20. dec 2009

Papt gratulujem aj ja
josie budem na teba mysliet
prosim spomente si aj na mna mam o pol tretej a veru nic moc neviem a nedokazem sa sustredit na ucenie dnes mi povedali ze mamku na Vianoce domov nepustia z nemocnice 😔

alika54
20. dec 2009

achojte,,,,takze mam pravo za C,,,,myslela som ze bude lepsie ale v poho,,,,som spokojna 😉 ,,,josie,petrahy ako ste dopadli? 😉

zuzu.ve
20. dec 2009

ahoj alika54
práve som ti napísala internú poštu, že ako si dopadla, ale vidím že celkom fajn, gratulujem!!!!

tatolu
20. dec 2009

Alika, zas o jeden krôčik bližšie k titulu 😉 Gratulujem 😵

alika54
20. dec 2009

diiiky baby 😉 ,,,

papty
20. dec 2009

ďakujem babule 😵
alika super, dalsia skuska z krku 😉
petrahy s maminou je mi to luto 😔 , ozvi sa ako si dopadla
josie, budeme mysliet 😉

tatolu
20. dec 2009

Petrahy, ako? 😕

maruschka
21. dec 2009

alika, grataulujem 😵 😵

josie, myslím na teba a držím ti palce 😵 😵

alika54
21. dec 2009

maruschka dik 😉 ,,,,aj ja som zvedava ako dopadli so skuskami ostatne baby,,,ale su sikulky isto fajn 😉

jalao
21. dec 2009

BAby, dobre rano, vy ste tu teda super klasy!!! 😉 😉 😉 Vsetkym sikovnym studentkam dodatocne gratulujem ku skuskam!! Ja som mala vcera doucko 3 hodiny matiku ☹ ☹ ☹ No co lepsie si vie clovek naplanovat na zlatu nedelu??? 😅 😅 😅 Lenze skuska je 9/1 a este zo dve doucka budem potrebovat, takze na vyber nemam, ak chceme prejst...

maruschka
21. dec 2009

no ja dnes neviem ani písať, ako tak čítam po sebe príspevky 😀 Spím postojačky. Malá sa mi pravidelne už viac ako týždeň dusí kašľom. Vždy začne o polnoci a končí okolo 2,00 nadránom. Taký kašeľ, že ju až napína na zvracanie a ku koncu už ani nevládze kašlať. Chudiatko moje maličké. A ráno sa zobudí vysmiata, oddýchnutá, ja to fakt nechápem... 😔 😔 😔 Ja sa ledva vláčim a ona si ide relax-pohodička..

Inak dievčatká, včera večer o 20,00 nám zvoní mobil, že nám vezú nábytok z Čiech. Hurá..tak teraz je množstvo krabíc obrovských ako svet, po celom byte..O chvíľu idem vypratovať do krabíc všetky skrine a hračky -medzi sviatkami presťahujeme celú detskú a rozoberieme. Takže tak mááálo roboty ma čaká a to mám napečené ešte len 2 druhy koláčikov. Dnes musím zamiesiť ešte aspoň na 2 a zajtra robiť veterníky a špice...Ešte musím počas sviatkov prečítať 3 knižné zdroje a napísať na 5 strán seminárku a začať konečne s bakalárkou..

Kto má recept na toto: ako byť oddýchnutá, čerstvá, veselá-ak spím iba 4-5 hodín? Kávu prosím vopred vyradiť, tá už nefunguje.. 😀 😎 😎

jalao
21. dec 2009

maruska, ja ti jedine poradim pospat si s malou, ked ju ulozis na obed. Vsetko ostatne bokom 😉 😉 😉
Ja vecer pridem z robotky a tiez ma este cakaju kolaciky nedopecene a malo som spala, hlava mi tu pada, ale musim zabrat, ak chcem 23/12 dovolenku. 😔 😔

tatolu
21. dec 2009

Marusch - rebríšek hodnôt 😔
Deti nepotrebujú zničenú maminu 😉

Ale tiež podľa toho nepostupujem 😀

No teóriu ovládam, že sa to môže odraziť na zdraví...

ludka_r
21. dec 2009

Maruschka, tak to teda neporadím... Ja spím minimálne 10 hodín a aj to mi je málo... Ozaj len treba si odpočinúť a kašľať na všetko ostatné... No, ale mne sa hovorí, keď ani nepečiem, ani nič, keďže ideme ku svokre...Ale možno by som radšej piekla, varila, upratovala, ako bola na sviatky u svokry...

janka46
21. dec 2009

Maruschka,ja som si slubovala,ze sa do tej bakalrky pustim este pred prednaskami na letny,ale figu borovu 😝 😖 🤐 proste sa to neda stihat,už 4.1 ma skusku z letneho a to by som chcela ist aj hned 7.1 na dalsiu.....si fandim,este aj robim medzi sviatkami 🙄 😒 ja fakt netusim kedy ju zacnem pisat....... 😲 😲 😲 😲 a potom tes sa a vychutnaj si sviatky pokoja 😒 😒

maruschka
21. dec 2009

janka, Krčméry odstúpil. je toho plné fórum a chcú potopiť našu školu..Dúfam, že to nebude také kritické. 🙄 🙄

dadulaa
21. dec 2009

ahojte,
alika, dodatočne gratulujem 🙂
petrahy, josie, ako?
Maruschka, myslím si to isté čo baby a to spať, spať, spať, keď sa dá, ja kávu takisto nepijem kôli srdcu, takže sa snažím čo najviac spinkať 😉 jasné, že nie vždy sa to dá...hlavne teraz, keď treba vypekať, upratovať, a do toho sa ešte aj učiť... 😒

maruschka
21. dec 2009
josie3331
21. dec 2009

tak ..na skusku som isla s tym, ze idem kuknut len otazky, aby som vedela, co sa naucit na opravnu....
profka bola hned od zaciatku nasrana, nahukala na moju spoluziacku atd...no hroza...potom nam hodila testy...no a ked som zbadala otazky, tak som si opat povedala, ze tak teda idem pozriet iba otazky 😀 akoze cosi som mala, ale fakt minimum....a po napisani nam povedala, ze nech chvilu pockame, ze to opravi....noooo....a mam C prosim pekne, lebo pani profesorka nas ocividne chcela mat z krku, tak dala taku lahku stupnicu ze az...ved ani polovicu som nemala a mam C..poviem vam, ked mi dala ten test, tak sa mi straaasne triasli ruky 😀 proste som to vobec necakala, hlavne som to brala ako predmet, ktory je fakt hrozny a by ma neprekvapilo, keby si to prenasam do dalsieho rocnika...ale tak som strasne stastna z toho, kto mohol vediet, ze pri tazkom predmete budu mat tak male naroky a naopak.....no ale mne to nevadi 😀

inac unavena som strasne, vecer ideme s priatelom na Avatar, tak sa tesim...a bordel v izbe strasny, ale tak to spravim zajtra....inac diky ze ste na mna mysleli

maruschka
21. dec 2009

josie, gratulujem..To Cčko máš ako taký malý darček pod stromček, že? Tá radosť..Tak si užívaj ten film, počula som, že je fakt dobrýýý... 😉 😵

janka46
21. dec 2009

Maruschka uz som to citala,zavidim vsetkym ktorí už dostudovali 😝 😝 😲 😲 na nasej skole 🤐

maruschka
21. dec 2009

janka, no mgr štúdium to bude mať veselé. Preto na našej škole radšej nepokračujem-veď uvidíme, ako sa to vyvinie..Ale každopádne, ide o extrém-pred časom sme sa mali zmeniť na univerzitu a teda postúpiť a teraz to chcú zhodiť na odbornú školu..To kde sme? A ktorá škola pôjde nabudúce na odstrel? Neviem, o čo sa tomu pandrláčikovi Mikolajovi jedná, keď sa do toho nerozumie, nech sa vzdá funkcie..Po ňom je len potopa, rozvaliny školstva a pokazené dobré meno škôl...Odborník ako mraky... 🙄 🙄 🙄 🙄 Samé bezduché reformy, zlé rozhodnutia a chybné kroky...Taká som naštvaná, že by som ho najradšej kopla niekam.. 😠 😠 😠

tatolu
21. dec 2009

Josie, gratulujem 😉

petrahy
21. dec 2009

Josi gratulujem už prišli vianoce od skúšok skúsim vypnúť aj ja
ja mám AAAAAAAAAAAAAA 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 tedy všetci sme dostali Ačko dalo sa poradiť si aj ked jeden bod som niekde stratila