Mamičky, ktoré ešte študujete pridajte sa

patulinka
23. aug 2006

Ahojte založila som novu temu a dufam ze tu neostanem sama.

alika54
14. jan 2010

ahojte,,,tatolu to vie nastvat 😠 ,,ale ty to urobis isto na druhy krat 😉 ,,, juliagregor gratulujem 🙂 aj ja uz chcem,,,mna este tri skusky cakaju 😖 drzte sa vsetky,,,ja mam uz kaffe zaliate a idem na utopistov 😅

sisa.b
14. jan 2010

julia, gratulujem 🙂 uz nech to mame vsetky za sebou 😝

dadulaa
14. jan 2010

julia, aj ja gratulujem 😉 tiež si neželám nič iné, len to už mať za sebou 😉...ešte 1 skúška a dúfam, že si na chvíľu vydýchnem..

sisa, ja som ešte nezačala s tou seminárkou, trápim sa s funkciami a grafmi a nie a nie to dostať do hlavy 😝 dúfam, že doučko v nedeľu ma zachráni..ty máš tú skúšku v sobotu?

juliagregor
14. jan 2010

dakujem pekne 🙂

a všetkým držím pästičky aby ste aj vy mali rýchlo pokoj 🙂 😉
tata donieslo šampus tak trošku oslávime 🙂

papty
14. jan 2010

Baby, co mate po skuskach gratulujem 😉 ako rada by som si uz aj vychutnala ten pocit 😀
Mna caka zajtra ekonomia rano 😝 . Ozvem sa ako som dopadla...no a sobota...hmm filozofia a anglina 😝

minusa
14. jan 2010

julia - blahozelam k ukoncenemu semestru 😉

ja som si sadla nad filozofiu, v nedelu mam opravak 😖 mna to vobec nebavi, neviem ako to do seba dostanem, ale mam este dva dni, tak snad to nejak zvladnem

sisa.b
14. jan 2010

dadula, aj ja makam na tej seminarke 😝 momentalne limitujem a kazda piata mi nejde 😠 snad napocitam tych 50%, co potrebujem 😅 a skusku mam v sobotu aj s informatikou ☹ potrebovala by som, aby mal den aspon 40 hodin, alebo aspon aby som nepotrebovala spat 😝

tatolu
14. jan 2010

Dievkay vďaka. Najviac ma štve, že neboli k tomu knihy a ja som všetky otázky vypracovala z rôznych zdrojov a poslala to všetkým, aby sa mali z čoho učiť 😔

Jula gratulujem 😉 . Takže trošku kľud...

Ja začnem od zajtra s ďalším učením. Znovu žiadne knihy k tomu, tak iba z vypracovaných vecí sa musím naučiť od A do Z všetko. No nie je tam veľa otázok. Hádam 33 otázok zvládnem 🤐

sisa.b
14. jan 2010

tatolu, teda takto sa na tom namakas a nakoniec ti to neda ☹ neboj, opravak urcite urobis 😉

ja mam zas behanie z nervozity 😒 bojim sa, ze to nestiham vypocitat ☹ rano som mala ist so starsou slecnou na kontrolu, tak som jej to posunula na pondelok - neprotestovala 😀

maruschka
15. jan 2010

julia, ty šťastlivec..gratulujem..a máš na chvíľočku maličkú pokoj 😵 😵 😵 😵

tatolu, nevešaj hlavu...zvládla si aj horšie situácie..Budeme ti držať palce. Viem, že to považuješ za nespravodlivé-ako aj my tu všetci, ale tak čo narobíš.. 😉 😉 😉 😉 😉 😉

dievčatá, ideme si ľahnúť..Práve som s manželom dopísala jeho seminárku na tému Prevencia vzniku syndrómu vyhorenia...a ja sa cítim tak isto-vyhorená...Božinku, tak 3 dni absolútneho kľudu niekde v horách na chate. Bez mobilu, počítača, hory kníh a mojich momentálne škúľavých očí z vyčerpania...To je sen.. 😅 😅 😀 😀

petrahy
15. jan 2010

gratulujem tym co maju skusky uspesne za sebou
nam vysledky zo skusky co sme mali 8.12. povedali ze nebudu priemerovat ale daju horsiu 😝 prvacky z denneho tak strasne opisovali a vytocili skusajuce ze im aj pisomky zobrali a povedali ze uz budu len ustne skusky no musim cakat ze snad aspon E bude a to som myslela ze mam semester za sebou

jalao
15. jan 2010

ahojte baby, vcera som sa ku sovam nepridala... drvila som 😝 makroekonomicke ukazovatel...papty, drz sa tiez dnes na ekonomii...ja to mam dnes o 14-tej, drzte palceky...Vcera som sa dozvedela, ze bude len 5 otazok, 15 minut...takze ten osvedceny system rychlej smrti 😢 😢 😢 A ja som sa spoliehala, ze aj ked neviem presne k veci, tak otazku "obkecnem" ☹ Este si to musim pozriet, lebo prve otazky mi uz vyfucali...
Tatolu, no co uz, drzim palce nabuduce, hlavu hore...mas tam este maminu? 😅
Julia, pravdaze, tichucko zavidime 😉 😉 😉 , sampus je na mieste!!!
Peta, neboj, snad to bude v poriadku, ucku zlost prejde a bude hodnotit s rozumom...
maruska...syndrom vyhorenia ma asi pocka, ak v priebehu tyzdna neprestanem s tymto "nocnym zivotom"... 🙄

tatolu
15. jan 2010

Jalao, držím päste 😉
A áno, maminku som si tu ešte ponechala. Ona je celkom rada, aj keď tu nemá kde vyjsť do obchodov 😉 a ja sa môžem učiť niekedy aj cez deň 😵

jalao
15. jan 2010

tatolu, ved Zvolen je pekne mesto a obchody som tam videla tiez 😉 😉 napisem ti IP cosi.
A dakujem, ide uz na mna riadne nervozita...hlavne, ked som este v robote a nemozem si to pozerat a opakovat 😠 😠
Este som zabudla, Sisa, na zajtra drzim silno palce, nech zoznes, co si zasiala... 😝 😝 😝 😝 (limitu sme mali taku s odmocninami, co sa roznasobovala dalsimi odmocninami - vzorcom A minus B to cele na druhu 😉 😉 )
A aj ostatnym dievcatam vela strastia cez vikendove skusky, ak sa tu nestretneme dovtedy!! 😉

grettka
15. jan 2010

jejda, baby, ja som tiez po tieto skuskove dni ako nocna sova, ale zial uz citim ten nedostatok spanku... boli ma hlava a som podrazdena.... vcera som sa naucila, musela som si dat den oddychu... a dnes pokracujem... do stredy musim toho zase zvladnut co najviac... drzte sa

jalao
15. jan 2010

ahoj, Gretka, aj ty! A ja som zelala vela STRASTIA 😀 😀 😀 😀 ...to uz ta moja unava 😖

janka46
15. jan 2010

Maruschka ja som sa vecer s tym tiez este mordovala,este ze mi mm s upravou pomohol,lebo ja pri tom stracam nervy 😠 😖 hned som mu to aj odoslala,lebo by som to do nekonecna prerabala 😖 😖 teraz sa nejako dokopat k tej knihe...to su ine nezmysli!!!!!Vobec mi to nedava hlavu,ani pätu 😝 😝 😝 no idem radsej tusim variť.....Baby drzim na dnes silno palce!!!!!

dadulaa
15. jan 2010

jalao, budem ti dnes silno držať palce 😉 a takisto aj ostatným, ktorých čakajú skúšky 🙂

jalao
15. jan 2010

diky, dievcata, naposledy mi to na skuske velmi pomohlo!! takze diky moc, bojim sa uz... 🙄 kto mal uz skusku z makroekonomie, vie, o com hovorim...
Aj Majka mala mat tento tyzden opravak z Makra...ale nehlasi sa.. 😒

maruschka
15. jan 2010

janka, zobral mi to a odpísal, že ďakuje a s úctou...plačem od šťastia, že som to nemusela opravovať.. 😀 😀 A môžem sa začať učiť na skúšky..Teraz máme pedagogiku a prevenciu..A ešte ma čaká zo zimáku zabezpečenie..samé luxusné skúšky.. 😀

jalao
15. jan 2010

Maruska...uzasny pocit, ze ta drina stala za to, ze? Ja som to citila po matike...normalne slzy stastia 😉 😉
Gratulujem, lepsie sa ti teraz bude ucit na dalsie... 🙂

maruschka
15. jan 2010

jalao, veľmi pekne ďakujem..Len tá seminárka bola iba vstupenkou ku skúške..Takže keď tú zvládnem (čo z nej všetci letia ako odtrhnuté plagáty), tak budem až potom fakt šťastná.. 😉

rimmel
15. jan 2010

ahojte baby chcela som sa spytat, vidim ze uz mate vacsie deticky ale aj tak, nezanedbavate svojich manzelov? trpi nejak vase manzelstvo tym ze sa musite stale ucit a nemate na seba vela casu? diki 🙂

jalao
15. jan 2010

rimmel...jasne, ze vsetko zanedbavam teraz cez skuskove!! 😀 😀 😀 😀 😀 to je upne normalne... Ale nikto tym netrpi! Vedia, co robim a preco to robim...Drz sa. 😉

rimmel
15. jan 2010

dik jalao, takze to nenitak ze nonstop zanedbavas, iba cez to skuskove hej?

maruschka
15. jan 2010

rimmel, samozrejme, to si pííííš...cez skúšky je to na dve veci-na ktoré ti nemusím vysvetľovať 😀 😀 😀 😀 😀 Ale keďže sme spolužiaci, tak sa zanedbávame vzájomne a takým istým podielom 😀 😀 😀 A decká? keďže tie vytrvalo chodia spať o 22,00, neprichádzajú tak ani o minútu nášho času, pretože sú obe hyperaktívne a tak sa nám určite nemôže stať, že by sme sa im nevenovali...Ale tak, ako sa nám blíži koniec školy, tak sa blíži aj koniec zanedbávania...A potom to bude žúžo-dobrodrúžo.. 😉 😀

petrahy
15. jan 2010

rimmel po spravenej skuske nezanedbavame 😀 pred skuskou zanedbavame ale ja mam take stastie ze mrcha pride den pred skuskou 😝 takze asi tak to len naposledy si zmyslela pockat az po skuske a se... 😅 😅 asi vedela ze bude co oslavovat a deti nezanedbavam kedze sa ucim cez den s nimi a ja v noci

sisa.b
15. jan 2010

ahojte,

jalao, tak to si mala paradicku, aj ja chcem. derivacie by mali byt v pohode, este nejaky integral per partes a urcit asymptoty a viac by tam toho nemusel davat 😀 no podla toho, ako sa chichunal na prednaskach a ako si ruky madlil, tak to take lahke nebude 😒 oznamil nam, ze k nemu sa chodi v priemere 2,5krat na skusku 😝

rimmel, ja teda teraz zanedbavam vsetko 😅 doma kopec neporiadku, som schopna len nakladat a vykladat pracku/umyvacku, vcera som vysavala snad po tyzdni 😅 starsia slecna je doma chora, tak sa zabava s mladsou slecnou a s mladym napisem ulohy, kazdy den kusok basnicky a viac sa im teraz nestiham venovat. akurat tu najmladsiu este dojcim a celkom casto, tak vtedy si davam na nich prestavky a ked prebalujem. inak sa mi strasne snazia deti pomoct 😵

petrahy
15. jan 2010

JA NEMOŽEM
čmeliak mé len 0,7cm2 plochu krídiel a 1,2gr. telesnú váhu. Podľa známych zákonov aerodynamiky je úplne nemožné za takýchto podmienok lietať. Čmeliak to, ale nevie a jednoducho lieta. ROBTE TAK AKO ČMELIAK
a myslym že aj tak mnohé žijeme a učíme sa

maruschka
15. jan 2010

petrahy..ty si zmenila photo.. 😵 No, to s tým čmeliakom je super postreh a naozaj vystihuje všetko.. 😉 🙂 🙂 🙂 🙂