Mamičky, ktoré ešte študujete pridajte sa

patulinka
23. aug 2006

Ahojte založila som novu temu a dufam ze tu neostanem sama.

maruschka
15. jan 2010

dievčatá...prosím vás, ešte stále nemal nikto prof. Repčíka na pedagogike??? Potrebujem o ňom pár infošiek-ako skúša, štýl písomky, atď................... 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕

petrahy
15. jan 2010

mne foto zrusili lebo podla pravidiel musi byt realne foto dotycnej a nie ine a ja som tam mala maleho so psom
a toho čmeliaka má psychologička v ambulancii a velmi sa mi to páčilo

sisa.b
15. jan 2010

ja sa zblazim. do rana som derivovala a teraz zas neviem integrovat 😢 a to som sa kolko s nimi natrapila. brutalne sa mi to myli

jalao
15. jan 2010

poslušne hlásim - makroekonomia skúška za mnou! Cosi som vedela, čosi som si navymýšľala 😀 😀 😀 😀 Ale isto to dám, písmenko ma netrápi.
NO KDE JE TEN PLES?????????????????, 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 Jak sa ja tešííííím 😀 !! Šaty už visia na dverách, oddýchnem si trochu, dám sa do pucu, zatriem kruhy pod očami a fičím baby.
Pekný večer všetkým!!

petrahy
15. jan 2010

jalao super 🙂 a na ten ples by som isla hned skoda ze byvas tak daleko

alika54
15. jan 2010

ahojte,,,,,gratulujem k uspesnym skuskam 😉 ,,,,papty ako si dopadla z ekonomiky? zajtra nas caka obe filozofia 😝 ,,,,som sa tesila ze vo februari budem mat volno oddych a nam uz od 13-teho zacina druhy semester a prednasky 😖 ,,,aj predmety nove mame,,,,,takze jalao ides plesat??? prijemnu zabavu 😉

maruschka
15. jan 2010

jalao gratulujem..a príjemnú zábavu na plese ti želám 😵 😵 😵 😵 😵

alika, ja viem, že je to na nervy, keď človek počíta s krátkym voľnom na polroka, ale uvidíš, že budeš rada, keď si to teraz odučíš a odskúškuješ a potom skôr skončíte letný semester..My sme mávali v zime dosť dlhé prázdniny a potom nám letný trval aj do konca júna, keď iné skupiny mali posledné skúšky na začiatku mája..Tak sme im závideli, že sa nemusia v takom horku trepať do školy na skúšky.Skrátka mali o viac ako mesiac dlhšie letné prázdniny.. 😉 😉

sisa, ja sa ani nečudujem..Veď ty musíš byť hrozne unavená. Ja som si teraz s malou konečne po týždni zdriemla na hodinku, keď som ráno zaspala až o 4,00, keďže som bola nadopovaná kávou kvôli tým seminárkam...Asi si musíme vedieť aj oddýchnuť..Neznič sa ešte na začiatku štúdia, potom bude pre teba každá skúška hrozný stres kvôli učeniu-ja som sa zvykla učiť celé noci,týždne pred skúškami, cez deň som chodila ako mátoha neschopná niekoho vnímať. To je nanič, radšej dostanem B alebo C, ale sa tak strašne nestresujem-aj tak som potom nebola schopná si zapamätať nič z toho, čo som sa učila.. 😉 😉 😉 😉 Ide víkend, tak si pekne oddcýchni.

tatolu
15. jan 2010

Jalao, gratulujem 😵 😵 😵

Maruschka chcela som sa spýtať, prišiel darček do Vianoc a aká bola odozva u malej?
Stretla som minule toho sokoliara a spomenula som si na Teba, že si mi nedala vedieť - Ty potvora 😉

josie3331
15. jan 2010

tak ja nejako prezivam a neviem sa dockat 6. februara lebo to budem mat po skuskovom a dokonca po blokovom vyucovanie LS....to som ale rychla, co? 😀 len aby skuskove dopadlo dobre...tak sa hned aj lucim, priatel isiel nieco pomoct kamaratovi, tak mam cas sa znova ponorit do knih....papa 😎

maruschka
15. jan 2010

tatolu, objednali sme jej dve-jednu na sovy, hrdličky-univerzálku a druhú na tie dravce...Prišli krásne do Vianoc a ešte nám dali zdarma aj Halali tričko-to zasa potešilo manžela...Malá tie vábničky všade vláči so sebou, píska na nich a hrozne sa teší na marec, kedy sa tieto vábničky využívajú najviac..Dokonca sa jej aj podarilo už privábiť..Tak má ohromnú radosť...Momentálne má pod poduškou knihu Poľovníctvo a po nociach číta-ani som neverila, že čo všetko ona už vie..Škoda, že tu nemáme taký krúžok-kedysi sme mali popri Poľovníckom združení u nás v dedine-normálne sme mali aj preukazy-vyzerali ako občianske, len v zelenom prevedení, mali sme učebnice a každú sobotu sme sa stretávali, učili sme sa s poľovníkmi a chodili do hôr..
Jednoducho, vábničky majú obrovský úspech.. 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

sisa.b
15. jan 2010

ahojte,

uz som spat z doucka a prijemne naladena. profesorka uplne uzasna, ako ma povzbudzovala 😵 a vraj uz sa nemam ucit 😀 dozvedela som sa univerzitne klebety, hlavne aka je to bieda s ekonomickou fakultou. a ked som prehlasila, ze som sa tam mala radsej prihlasit, tak mi povedala, ze by ma tam bola skoda 😵 😵 😵 strasne zlata, sice prehnane, ale velmi povzbudive 🙂
a nemam vacsich nervov, ked mi vsetci z ekonomickej tvrdia, ze maju rovnako tazku matiku 😠 dnes sa kolegyna vyjadrila, ze naco doucko, ona ju spravila aj bez neho - tak si pripadam ako absolutny blbec. vraj mali tu matiku rovnake prednasky s mechatronikou, tak neviem, ci myslela kvalitarov. my mame matiku rozdelenu na dve casti asi preto, lebo sme taki blbi 😠 🙄 🙄

sisa.b
15. jan 2010

jalao, gratulujem 😵 😵 😵 a dobre sa zabav 😉

janka46
15. jan 2010

No vidis Sisa,taka pochvala potesi dusicku 😉 😉

Jalao aj by som sla plesat,dnes som hodila "kukuc" na mm a on to hned zamietol...tak asi plesat nepojdeme tento rok 😀

dadulaa
15. jan 2010

Jalao, super, gratulujem 😵 🙂 a uži si to na plese..

Sisa, tak to ti verím, že ťa také povzbudenie potešilo 😉 🙂

maruschka
15. jan 2010

sisa, tak si dopadla skvele..Neboj sa, zo siláckych a hlúpych rečí si nič nerob..Podstatné je, že ty máš v hlave to, čo tam má byť/a aj niečo naviac/..Kolegyňa asi nevie o čom hovorí, ja keď to tu čítam, čo všetko stváraš s tými príkladmi, tak sa mi nechce veriť, že to jeden človek môže pochopiť a ešte aj počítať...Ono sa všetky vedomosti zúročia pri skúškach a v ďalšom živote 😉 😉 😉 😉 😉 😉

maruschka
15. jan 2010

janka, inak v akom štádiu si s bakalárkou? Dnes manžel inštaluje počítač, tak idem na to...6.februára máme seminár k bakalárke, tak tam máme priniesť aspoň tých 70% hotových..Najskôr nám tvrdili, že do konca apríla a teraz nám oznámili, že sa odovzdávajú už 15.3...Parádička, takže v utorok idem doplniť literatúru do knižnice a idem na to..Na ten seminár musím mať aspoň tých 25-30 strán a bola by som rada, keby mi to najskôr pozrela konzultantka.. 😕 😕 😕 😕 😕 😕

sisa.b
15. jan 2010

maruschka, my musime mat taku matiku, lebo to budeme potrebovat na fyziku - uz sa tesim 😅 😝
akoze ta skola moze byt narocna v niecom inom, to zas ja neviem, ale fakt ma to vytaca, ked ma niekto poklada za blbca, lebo on nepotrebuje doucovanie 😖 ked som robila prijimacky na FSEV-ku - to bolo den po ziline, tak som mala "nohy vylozene" a matiku som spravila na 100% taka bola primitivne lahka. a v ziline som mala len cosi cez 50%

sisa.b
15. jan 2010

maruschka, ty si zas velka spisovatelka, ako citam 🙂 na take by som nemala nervy ja. obdivujem takych ludi a to som kedysi chcela byt spisovatelka aj ja, ako decko som pisala rozpravky 😀

dadulaa
15. jan 2010

sisa, a vieš, že aj ja som kedysi chcela byť spisovateľka? 😀 v detstve som tiež písala rozprávky a básne skladala, no akosi ma to potom prešlo.. 🙂

juliagregor
15. jan 2010

sisa a čo vám povedali ohľadne akreditácie?
momentálne sme na tom tak, že budeme si musieť vybaviť štátnice asi s dennými, lebo sme .....

emily3
15. jan 2010

ahojte studentky maminy...pridavam sa" znova" len obcas som sem nakukla, studujem uz siedmi rok a pravdu povediac uz mam toho dost, teraz koncim treti rocnik bakalar...a koncim...tesim sa ked to budem mat za sebou. momentalne ma cakaju este 4skusky a napisat bakalarku.... 😒
poradte. co robite s detvakmi aby ste sa mohli ucit.? ja cakam ky zaspia, ale oni potvorky, spia na etapy, jeden zaspi, druhy sa zobudi...aj teraz nam tu jedno vresti..... 🙄

tatolu
15. jan 2010

Hihi, ja v poslednom čase naďabujem na autorov, ktorí začali písať v neskoršom veku. Niektoré ženy začali písať na materskej a niektoré aj na dôchodku.
Tiež som premýšľala, že by to bolo dobré takto byť s deťmi 😉 No ale môj písací talent teda za veľa nestojí 😢

tatolu
15. jan 2010

Emily,
u nás je tvrdý večerný režim - o 19tej ich ukladám spať a do 20tej aj pospia. V poslednom čase však aj okolo 20.30 😒
Všade je to však iné a Tvoje detváčiky sú predsa len trošku staršie 😔

minusa
15. jan 2010

ahojte

ja sedim nad filozofiou, skusku mam v nedelu 😝 opravak .... proste vobec mi to nejde do hlavy, cokolvek ine by som sa ucila ☹ mam na to este zajtra cely den, tak snad to nejak do tej hlavy dostanem

emily - fuuuha, tak studovat pri 4 detoch .... klobuk dole 🙂

emily3
15. jan 2010

minusa, filozofia je tazka, drzim palce aby si to zvladla..a nebud dlho do noci hore, velmi sa to neoplati, radsej sa vyspi a rano pokracuj ak mozes....zvladnes to

tatolu, no u nas ich do 20.00 nazeniem do postele a vascinou pospia, ale Lucka vacsinou vecer zije...az teraz zaspala....no ale sedim nad diplomovkou a rozmyslam nad strukturou...tak snad nieco zbucham.

maruschka
15. jan 2010

emily..vitaj a pridaj sa k nám finišujúcim budúcim bacilom.... 😀 😀 Máš to doma veselé, takú maličkú škôlku..Ja som tiež zo 4 súrodencov, sme tri baby a chalan sa našim narodil až po štyridsiatke, takže teraz má 12...Takže je to veselé, vždy je nás kopa na káve u našich a tak závidím každému, kto má viac, ako dve deti... 😀 😵

emily3
15. jan 2010

maruschka dik za privitanie...tak ja mam 5 surodencov a styria mame rodiny, tak ked sa stretneme u nasich, je nas plny dom...15vnucat....tak to je veselo 😉
vzdy cez skuskove sa pytam, co som sa dala na skolu ale uz koncim a uz ma tam nikto neuvidi...dakujem neprosim...mam skoncenu Mgr. a teraz si robim Bc...trosku opacny postup nie? moje spoluziacky si robili doktorat..a ja som sa dala na iny odbor...

romy31
15. jan 2010

Ahojte maminy- studentky 🙂 chcem sa vas spytat, ci niektora studujete alebo ste studovala s babom v brusku veterinu alebo medicinu. Ja som momentalne len prvacka, ale uz sa neviem dockat maleho babatka, tak vas prosim o radu, ci sa da takato skola zvladnut aj s potomkom 😅 vydrzala by som aspon do bakalara, ale na tychto skolach takato moznost nie je, musis doklepat celych sest rokov a daju ti titul Dr. no ale to sa mi zda strasne vela, ze by som mala vydrzat este pat rokov 😒 jaj tak vas prosim o rada, kto ma s niecim podobnym skusenost 😀 dakujeeem

sisa.b
15. jan 2010

teda emily, divim sa, ze si sa dala na dalsie studium, ked vies, co to obnasa. ja som este len zacala, tak neviem, kolko vydrzim. inak mne nespi este ani jedno dieta, tak to je vesele pri uceni 😅

julia, nam povedali, ze dostudujeme, lebo skola mala akreditaciu, ked nas prijimali 😉 ale teda ci sa az tam dostanem... 😅

papty
15. jan 2010

minusa aj ja sa trapim s filozofiou - zajtra rano ma caka skuska 😔 bojim bojim
je to najtazsia skuska zo vsetkych

romy31 ahoj, ja nikoho nepoznam
emily3 vitaj -a ty na aku skolu chodis?

uz to vzdavam, aj tak si uz nic neviem zapamätat - citim sa ako ziacik na zakladnej pred pisomkou 😅