Mamičky, ktoré ešte študujete pridajte sa

patulinka
23. aug 2006

Ahojte založila som novu temu a dufam ze tu neostanem sama.

ness
22. aug 2009

kocky, dakujem pekne, veru sa mi lepsie teraz dycha 🙂

adetka
22. aug 2009

ness.. gratulujeeeem 😀

marushka... oddychni si a vychutnaj nase velhory 😉

dahlia... na filozofii.... masmedialne studia...

jalao... dakujem... 😉

tami_tami
22. aug 2009

este 10 dni volna a hor sa na prax - to ma celkom tesi 😉

akzuzs
22. aug 2009

Ahojte dievčatá, 🙂 dlho som sa tu nebola, aj tak som tu nová, ale ste ma tu faj privítali (pred mesiacom, dovama) a kukam, že je to tu super rozbehnuté. Ja tu budem častejšie chodiť, keď už budem študovať.
3.10. idem na zápis. 😒 Neviem trocha sa aj teším, lebo ma to bavilo chodiť do školy,(no to bola strdná) ale teraz...? Po 7rokov zasa a ale chcem VŠ. 😉
Normálne pevne premýšľam, že ak v septembri schvália rodičovský na to životné minim. tak sa vrátim s práce nazad a budem si v kľude popri prckovi študovať 😀 . Len či to bude možné. 😖 Tak sa majte 😵

bibinka
22. aug 2009

akzuzs- VŠ je výborná voľba do ďalšieho života, pokiaľ je tá možnosť, treba si to urobiť. Je pravda,že ak by si bola doma, viac času by si mala hlavne pred skúškovým obdobím, lebo zvládať dieťa, prácu, štúdium,a do toho aj domácnosť, to je riadna fuška. 😔

papty
22. aug 2009

akzuzs a na akú VŠ ideš? Ja mám v piatok pohovor, tak uvidím 😉

akzuzs
23. aug 2009

bibianka to máš pravdu už teraz som z toho kolotoču na nervi. Pracujem v domove dôchodcov a každý rok musím chodiť ku cvokarke na psychotesty či náhodou nemám chorobu z povolania teda syndróm vyhorenia. 😀 samozrejme jej vždy odpovedám tak aby to bolo v prospech zamestnania, ale ak mám pravdu povedať vyhorená som snáď každý deň 😒 hahahahah. Tak len dúfam, že ten príspevok schvália a ja sa opäť vrátim.

papty, idem na Katolícku univerzitu do Ružomberka na ex.štúdium sociálna práca Bc. a potom ak to zvládnem (čo musím, lebo som do toho investovala) tak aj na Mgr. ale niečo zo školstva. Tak uvidím. A Ty? Na akú školu chodíš? 😉

papty
23. aug 2009

akzuzs ja len idem na pohovor v piatok na VŠ v Sládkovičove na soc. prácu, je to súkromná škola, tak uvidím. Je pekelne drahaaaa 😠

akzuzs
23. aug 2009

Mňa moja vyšla na 20tisíc ale nieje súkromná. Tak budeme študovať rovnaký obor. A ak sa smiem spýtať, kde pracuješ. No vieš či v soc. sférach? 🙂

papty
23. aug 2009

Mňa ak príjmu, tak 1200 eur ročne 😒 . Práveže vôbec nepracujem v soc. sfére. Pracujem vo veľkej spoločnosti, mob. operator - asi nebudem robiť reklamu 😉 . Ale toto je môj sen už od skončenia školy, len asi teraz nastal ten pravý čas. Teraz som však ešte na materskej.

akzuzs
23. aug 2009

No tak to je super, ja som v DD ako sanitárka tak chcem ísť ďalej lebo je to strašne namáhava robota a neviem si to predstaviť robiť celý život 😒
A určite Ťa príjmu ja som šla síce bez skúšok ale to nevadí. Počula som, že to nieje problm sa tam dostať, tak držím palce 😀

janka46
23. aug 2009

Maruschka,uzi si dovolenku a hlavne si oddychni s rodinkou 😵 😵 😵 😎 Prax sme odovzdavali este koncom maja 😉 bola som v DD v HC.
Ja zacinam uz 14.9 zapisom a hned aj prednaskami 😎 takze sa mi to riadne krati 😖

Akzus ten syndrom vyhorenia poznam 😀 😝 tiez si nadavam ked idem do kazdej sluzby ci mi to zdravotníctvo bolo trba 😀 😝 Inak s tou materskou by to bolo fajn na to zivotne minimum!Len sa obavam či to vobec prejde tam hore 😠 😠 😠

jalao
24. aug 2009

ness - uprimne blahozelam...tiez si zelam sa ocitnut v takomto stadiu...ale este ma caka dlha cesta, kym sa tam nejako dotackam 😒 😒 Ale nevidim, aku skolu si robila..A preco az teraz v auguste si to koncila? odlozila si si termin, ci ako sa to robi, baby?
Adet... 😅 😅
Papty, nemas to u toho operatora lepsie platene, ako v socialnej oblasti? ci chces skratka mat tu skolu? ja som to tiez dlho odkladala, mozno az pridlho. ☹

jalao
24. aug 2009

studentky, tak dnes sa tu spinka??

adetka
24. aug 2009

pch 🙄 ... ja nespim... bola som cvict... potom som nahanala veducu katedry literatury (nemam od nej podpis)... ale nezhonala som ju... potom som nasej sekretarke zo systemu stahovala posudky a doplnala tabulky... a idem nieco pisat... a zajtra robim zapisovatelku na nasich statniciaaaaach 😢 (tretie kolo bakalarieka druhe diplomoviek)...
ale inak sa mam fajn... 😉

jalao
24. aug 2009

no cau, adet! som ti aj pisala!!! 😉 😉
No, tak ty si fundovana mi to vysvetlit, ze jakto, ze niekto ma statnice az teraz? To si tak odlozili z nejakych dovodov?

adetka
24. aug 2009

ahoj.. ak to bola interna posta, tak mi neprisla... ale dakujem za pochvalu... aj ked trvam na pochybnostiach 😉 ... u nas si nemusis odlozit... jednoducho maju vypisane tri terminy... a mozu sa prihlasit na prvy, druhy, alebo treti...

jalao
24. aug 2009

aha, takze kto si ako trufa...
no, ty si sa dnes uz nauradovala... 🙂 Mne muz volala, ze je v masiarstve, ze Co si to teda chcelaaa???? 😀 😀 😀 Ja mu vzdy poviem, kup pliecko, donesie stehno, inokedy mu nakazem krkovicku, donesie karmenadlu...och joj. Tak dnes dobre, ze zavolala. Pridem domov, hura zasterka a podme na to!! 😀 😀 Cely vikend som preflakala s deckami, dnes budem mat v kuchyni sluzbu, no sak suche rozky obedovat nebudu...vies, decka mam doma, s vynimkou strednej, ta je v dennom tabore 🙂 Ale asponze sa starsi chalanisko postara o tu malu zabku. 😵

jalao
24. aug 2009

odchaaaaziiiim, caute, dufam, ze sa pripoja viacere zhave studentky 🙂 🙂 🙂

ness
24. aug 2009

ahoj jalao, dakujem za gratulacie, neboj, aj ty sa tam dopracujes, preco tak neskoro ? lebo u nas su bakalarske statnice v auguste, takze si nenavyberam, v juni su magisterske a bakalari az koncom augusta

ness
24. aug 2009

a zabudla som, studujem marketing v trnave

papty
24. aug 2009

jalao, platené je to určite lepšie, ale mňa to tak strašne nebaví 😀 😀 , nič pre mňa 😀 . Toto by ma naozaj naplňalo, ale uvidím, veď som ešte ani nezačlala 😀

akzuzs
24. aug 2009

Janka 46, nestraš, ja by som bola celá happy 😅 keby to vyšlo, ale máš pravdu, tam hore vedia dobre oblbovať a my dole sa len radujeme predčasne. ☹ Ale NˇADEJ UMIERA POSLEDNÁ 😀 😀 😀

papty, Hej musí ťa to baviť, aby si to robela a ta soiálne... No to je tiež... ale záleží v akej oblasti budeš, lebo to má tiež mnoho sfér. Ale to sama asi dobre vieš. Ale nikdy to nebude horšie ako zdravotníctvo, to je kapitola sama o sebe 😉

janbari
24. aug 2009

ufff, mňa povinnne toho roku donútili z práce ísť na počítačový kurz.....a tak veľmi sa mi nechce, že až....

akzuzs
24. aug 2009

janbari a na ako dlho tam budeš chodiť a koľko Ťa to bude stáť?

janbari
24. aug 2009

bude to asi rok....Hradí to ministerstvo školstva, keďže som učiteľka.......ale aj tak....už mám toho stresu dosť a pri dvoch deťoch sa ešte učiť.....brrrr.....ale dostala som podmienku od vedenia, že musím....vraj som z celej školy najlepšia v počítačoch......

akzuzs
24. aug 2009

veď ten rok Ti ubehne ako voda a keď si najlepšia tak to bude hračka uvidíš. Ja tiež idem na VŠ popri prckovi

janbari
24. aug 2009

Ja sa nebojím, žeby som to nevedela. Mám strach vystúpiť pred ľuďmi a niečo hovoriť ....to bude pre mňa stres.....lebo na záver je verejná prezentácia....vieš?☹

papty
24. aug 2009

janbari obrať to negatívne na pozitívne - naučíš sa nové veci a nemusíš platiť, veď je to super. Držím palec 😉 😉

akzuzs
24. aug 2009

Aháááááááá ale to zvládneš, veď my ženy sme predsa silné kádre 😉
Ja mám zasa strach zo stredy bud. týždeň lebo sa to začne Aáááááááááááááá 😖