Mamičky, ktoré ešte študujete pridajte sa

patulinka
23. aug 2006

Ahojte založila som novu temu a dufam ze tu neostanem sama.

jalao
28. aug 2009

dahlia... 😀 😀 😀 😀
Poradek mosi byt!!

dahlia23
28. aug 2009

no to ti poviem.... veď do vecí ako sobášny list je ich veľké hnedé 😀
a keď máš občiansky, tak s najväčšou pravdepodobnosťou máš aj rodný list. 😀
ale čo už, byrokracia nepustí.... 😠

bibinka
28. aug 2009

babuľky, len sa veľmi nerozčuľujte,zdravie je vám prednejšie .Je to hnusné,ale škola vás zderie z podstatne viac peňazí: za tamto, hento a vy zrazu zistíte, že ste švorc. Holt, byrokracia je čím ďalej tým väčšia 😝 😝 😝 😝 😝 . Hoci mi rozum zastáva, prečo si musite dať vystaviť nový rodný list na väčšom formáte.to akože je podľa akých noriem???? 😕 😕 😕 😕 Hnus fialový .....

dahlia- vychádza mi iba to, že chcú mať 100% istotu, že si vydatá a tudíž ti môžu vystaviť diplom na meno, ktoré je aktuálne........................to je horšie ako na polícii 😖

dahlia23
28. aug 2009

bibi, ja som tento rok končila školu, kam som sa vrátila, keď mi malá odrástla. mala som individuálny študijný plán na základe toho, že mám dieťa. ale nikdy nikto odo mňa nechcel jej rodný list. 🙂 a čo sa týka mena na diplome, šak nie som blbec, že si zadám zlé meno. všetko sme to potvrdzovali v systéme, že nám to sedí. ja fakt nechápem..... 😅

jalao
28. aug 2009

ja mam, dievcence, ku diplomu dalej ako za ocean a ked uz mi ho budu vypisovat, tak som im ho mohla operativne predlozit,nie? VEd dokial budem mat diplom, mozem byt aj rozvedena, nie nahodou???? ☹ ☹ ☹

dahlia23
28. aug 2009

aj druhý krát vydatá. 😀

akzuzs
28. aug 2009

Jako vám dievčence záááááááááááávidim, že riešite už diplomy 😉 Ja sa toho len tak skoro nedočkám ☹ Síce veď to je už iba len za 5 rokov ááááááááááááááááááá ☹

Marushka a mamina007, pre opravu na zápis idem až 3.10. ale to vieš ja som už včera mala cestovnú a študenskú horúčku hahahahahahaha. 😀 Dnes som iba bola v Žiline s malým na vyšetrení a dali mi trocha najavo, že tam spádovo nepatrím, ale u nás v meste je nosoušnokrčné s nie moc dobrou MUDr. ale .... 😒 Ale v ten štvrtok to bude iná sranda. Takže sa päť krát vyspinkám a už je zo mňa študentka. 😀

jalao
28. aug 2009

Akzuz, to mame za rovnako dlho ten diplom...ak tam vobec aj dojdem! ☹ ☹ Tak kedy to teda mas ten zapis vlastne, pises, ze az 3/10 alebo za 5 dni?? 😀 😀

akzuzs
28. aug 2009

no 6 dní a 5 nocí tak presne som z toho na prášky nervózna 😀

akzuzs
28. aug 2009

Ozaj a ide niektorá z vás do Ružomberka alebo na sociálnu prácu???????????? 🙂

jalao
28. aug 2009

nie, moja, ja ficim do Dubnice na manazment a dodnes sa mi tu len jedina mamina ozvala, co ide do DCA, ale inu skolu...zeby tu fakt nikto taky nebol na celom konovi? 🙂 🙂

bibinka
28. aug 2009

jalao- neboj, niekto sa k tebe prikmotrí 😉 Na zápise si k tebe prisadne určite nejaká spriaznená duša, s ktorou si sadneš do noty a možno bude z tvojho smeru 🙂

jalao
28. aug 2009

Bibi, aj ja tak nejak dufam, lebo ja nie som individualisticky typek, som spolocensko-kolektivna 😀 😀 😀 a navyse, ve dvou se to tahne lip 😀 😀 😀 😀

eviku78
28. aug 2009

ahojte maminy.
mozem sa pridat? v septembri nastupujem do 5.rocnika, cize ma cakaju statnice a diplomovka. a aby toho nebolo malo, tak v oktobri aj na skrateny uvazok do prace. dufam,ze vsetko postiham, pretoze z toho zacinam chytat miernu paniku. 😖
drzim vam vsetkym palce, aby ste to dotiahli do uspesneho konca. 😉

dahlia23
28. aug 2009

eviku, neboooj, zvládneš 😉
ja tiež neviem, čo bude, ale hovorím si, že nejako to dokopať musíme 🙂 ja idem len do 4teho ročníka

eviku78
28. aug 2009

jasne, ze zvladnem. musiiiiim. 😀 😀 😀
cez skuskove sa vratim k tomu, co som prave napisala, ci si to este stale myslim. 😀

janka46
28. aug 2009

Mamina..ja som dnes tiez otvorila Email a nasla tam tuto sptravu o Protokole Bc.prace...tiez som na to cumele 😕 😕 🤐 .....musim asi obvolat spoluziacky....

tatolu
28. aug 2009

Ahoje vospolok.
Eviku vitaj 😉
Ja som sa vrátila z dovolenky 😉
Bola som pri maminke. Deti mali zmenu a mne to tiež prospelo po 3 rokoch nepretžitej školy 😕
Hádam som načerpala síl na ďaľšie štúdium 😀

tami_tami
28. aug 2009

ahojte vidim ze kazda ma nejak dvihnuty tlak zo skoly - ja tiez v stredu nastup na prax a ziadny rozpis, ziadne pokyny... ako vzdy... esteze uz 26.8. malo visiet vsetko na nete... no nci asi pridem na prax ako tela ze nemam ani len ziadne potvrdenie ani nic... 😠

maruschka
28. aug 2009

Alžbeťáčky,...o aký protokol sa jedná??? Že ste si už našli konzultanta a máte názov Bakalárskej práce?

U nás zasa nič nevieme..Nám povedali, že začiatkom októbra bude prednášky ohľadom bakalárky a dajú nám presné inštrukcie..

jenn44
28. aug 2009

ahojte maminy, rada by som sa ku vam pridala, skoncila som bakalara na ekonomickej a idem dalej, buduci tyzden mam zapis, koncom oktobra termin porodu, hrozne sa bojim, tak by som sa chcela opytat, ako to zvladate... prip. nejake posilnenie...dakujem

dahlia23
28. aug 2009

ahoj jenn, ja mám síce termín až vo februári, ale tiež idem ďalej, tak som zvedavá. ja ale dúfam, že stihnem porobiť všetky skúšky a potom si preruším. ja mám totiž denné štúdium. 😅

sasiki
29. aug 2009

ahojte, aj ja sa vám sem votriem 🙂 Včera som bola na zápise, takže sa to začína..... 😖 😀

maruschka
29. aug 2009

tak čaute nové študentky..Už ide do tuhého..žiadne lážo-plážo 😎 😎 😎 tak vitajte medzi nami 😵 😵

jenn44
29. aug 2009

dahlia aj ja mam denne studium 🙂

jenn44
29. aug 2009

planujem ist individualne, prerusenie velmi nechcem, nemam 30 tisic na skolu... takze asi tak

majka35
29. aug 2009

ahojte študentky ... 😉 mne sa to už kráti 7.mám zápis 🙄
jenn, teraz nastupujem do 1. ročníka na ekonomickej a tiež si neviem predstaviť, ako to zvládnem, ale ako čítam toto fórum, tak tu píšu samé šikovné žienky, študentky, tak verím, že mi pomôžu zvládať ťažké dni ... 🙂
a ja ešte plánujem druhé bábo, ale to mi už každý ťuká prstom na čelo ... 😝
a ty na ktorej ekonomickej študuješ?

bibinka
29. aug 2009

jéjko, ako sa nám to tu rozrastá, to je super, len kočky: študujte a študujte. Aj plánujte druhé či tretie dieťatko, všetko pôjde, len treba chcieť 😉 😉 😉

majka35
29. aug 2009

bibinka ... viacerých mojich známich pošlem, nech si prečítajú tieto stránky, ako tu viete povzbudiť, lebo zatiaľ väčšina ľudí ma od štúdia odhovára ... 😖

tatolu
29. aug 2009

Majka, čupito presto do štúdia 😉
Ja som tiež plánovala druhé (prvé sa mi narodila v prvom semestri) a podarili sa dvojičky trošku skôr ako som chcela 😉 , teda počas štvrtého semestra.
S odretými ušami, ale dalo sa.
Teraz sa chystám na Ing. a popri tom chcem ešte pedagogické minimum.

Odhovára, kto závidí 😉