Mamičky, ktoré ešte študujete pridajte sa

patulinka
23. aug 2006

Ahojte založila som novu temu a dufam ze tu neostanem sama.

jalao
28. sep 2009

no, maruska, takze mas stale praaaaazdniny!! 😀 😀 😀 😀

adetka
28. sep 2009

uff... mam zasebou dennych... za dvadsat minut som bola hotova...nadiktovala literaturu, povedala poziadavky... a bolo... 🙂
a neskutocne prespekulovani suuu... sa im nechce chodit na prednasku od 16.30 do 18.00 v pondelok... ze ci by sa v tom nedalo nieco robit... tak makka ako som... som im to vyriesila... 😅 😔
v stredu budu chodit na 7.30 😝

marusch... to je blbe... a zvlastne... 😠 ale aspon si... ako pise jalao... uzivaj volno 😉

alika54
28. sep 2009

ahojte,,,,papty ako vyzerali prve prednasky? cim ste zacali? a aku literaturu zhanas?

papty
28. sep 2009

alika54 mali sme úvod do Sociálnej práce a Základy ekonómie, bolo to zaujímavé, zatiaľ sa mi veľmi páčilo /som zvedavá, kedy ma to prejde 🙂 /. Zhanam knihu od Anny Tokarovej - Socialna praca. Prednasajuci boli sympaticki, zrozumitelni, hovorim zatial fajn.

dadulaa
29. sep 2009

ahojte...Jalao kuk IP

jalao
29. sep 2009

dobre ranko, studentky! 🙂

majka35
29. sep 2009

dobré, ránko všetkým študentkám ... včera večer som pozerala trošku matiku ... no, radšej ani nehovorím, koľko som z toho rozumela ... 😝
ja ešte zháňam Ekonómiu v novej ekonomike - Lisý a kolektív ... nemáte niektorá náodou 😀 ???

jalao
29. sep 2009

Ahoj Majka, ja si ju asi objednam normalne cez Martinus... v kniznici sa zohnat neda a vraj ju budeme potrebovat cely rok a na buduci znovu, tak si ani neviem predstavit, ako by som si to v tej kniznici vybavovala. Stoji okolo 20 Euro. Co ta matika, co si skusala? ☹ ☹

majka35
29. sep 2009

len teóru ... funkcie a limity 😀 stále viac a viac sa divím sama sebe, prečo som si nevybrala inú školu ... ale ja som vlastne ani inú nechcela ... 😀
tú knižku som videla aj na rôzných "bazošoch", ale stále, keď niekomu napíšem, že mám záujem, nikto sa mi neozve .. 😎 😖 😖

jalao
29. sep 2009

ano, aj to je moznost...Ale ak mi to potvrdia, ze ju potrebujeme, asi ju ju fakt objednam a pripadne potom niekomu dalsiemu predam, tak som myslela... 😉 😉
Bola si v tej BA? Vravela si, ze ta caka dlha cesta. 🙂

majka35
29. sep 2009

áno bola, ale som bola taká unavená, že som sa vo vlaku ani neučila, dokonca som si aj knihu doniesla a nedokázala som ju čítať, išla som na otočku, v Blave som musela vybaviť pár zložitých vecí a hneď som vlakom šla späť ... o deviatej večer som došla domov a padla do posele ako zarezaná 😀

moniq
29. sep 2009

cauko krasky
rada by som sem k vam trochu nakukala a cerpala z vas odvahu. Potrebujem sa rozhupat a ist do toho 🙂

grettka
29. sep 2009

no tak pod :o) ja som sa rozhupavala 14 rokov 😉 kym som sa rozhodla ist na vysku. A teraz zacainam :o)) chi chi chi

moniq
29. sep 2009

JOJ a ako ti vysli prijimacky, ako si sa do toho dala. Porad ... 😉

jalao
29. sep 2009

gretka, ....ved vies, ze ja este dlhsie... 😝 😝 😝 😝 😝

grettka
29. sep 2009

ja som nerobila prijimacky, tam kde som, brali bez... nastastie...teda podla priemeru vysledkov na maturitnej skuske

moniq
29. sep 2009

idem si vas trosku asi precitat ako ste to ktora zvladli
ja sa na to chcem dat bud sk. rok, tak dufam dovtedy od vas nacerpam dobru energiu 🙂

grettka
29. sep 2009

aaale urcite, hlavne si urob prehlad skol 🙂

moniq
29. sep 2009

pisali ste o nich ? bo mi das echo na dobry prehlad?

grettka
29. sep 2009

ja som si prehlad velmi nerobila... ja som dostala tip na skolu, pozrela som podmienky, predmety a potom som uz dlho nerozmyslala.... 😀

moniq
29. sep 2009

ja chcem studovat asi managment ( kedze som roky robila managerku, patrilo by sa mat o tom aj papiere 😅 )

jalao
29. sep 2009

moni, ja som isla tym istym algoritmom, aky popisuje gretka. Uplne presne. 🙂 A tiez som na managmente.

moniq
29. sep 2009

jej a kde? - paci sa ti , odporucila BY SI DALEJ?

grettka
29. sep 2009

no moniq, zalezi na tom, kam az si ochotna cestovat 🙂

jalao
29. sep 2009

ja to mam 25km, takze sa to autom da zvladnut. piatky+soboty, 7-8x v zimnom a 8x v letnom semestri. 🙂

moniq
29. sep 2009

aha, no to som si este nepremyslela, ale keby to bola fajn skola tak aj dost daleko, vsak je to len na vik...

grettka
29. sep 2009

no, lenze niektore skoly nemaju iba vikendy.. niektore maju naprikld tri dni v tyzdni a tri-styri krat v semestri.. napr... zalezi na tom, ako kde...

moniq
29. sep 2009

no vidis, este tolko toho neviem 😅

majka35
29. sep 2009

ja mám napríklad školu 2 týždne za jeden semester ... jeden celý týždeň už mám za sebou a 2. ma čaká v januári ... no a vo februári začína skúškové obdobie 😝

moniq
29. sep 2009

kocky a nevite kde by som si tak vedela pozriet info vseobecne o dobrych vyskach - managment, nieco take komplet...