Mamičky, ktoré ešte študujete pridajte sa

patulinka
23. aug 2006

Ahojte založila som novu temu a dufam ze tu neostanem sama.

alika54
31. okt 2009

ahojte,,,,,papty suuper gratulujem,,,,,ja sa ale nemam cim chvalit,,,az mi do placu bolo ked som tie otazky nase videla,,,,budem rada ak vobec budem mat skusku spravenu,,,,kazala nam ucit sa len hlavne veci no otazky take ze som len cucala co od nas chce,,,,a vysledky neviem zatial ☹ ,,,,takze som hotova a znicena,,,,pekny vecer vsetkym,,,,

alika54
31. okt 2009

baby teraz som citala vysledky,,,,,mam to za B som stastnaaaaaaa ako blcha,,,,,,, 😀 😀 😀

tatolu
31. okt 2009

Papty, Alika 😉 , no ste HVIEZDY 😵 Gratulujem a stískam vás od radosti 😉

sasiki
31. okt 2009

Papty, alika, gratulujeeeem a tíško - ale v dobrom závidím 😉 🙂 ja mám v stredu ten diktát 😝 a v piatok sociológiu výchovy, uf 😢

papty
31. okt 2009

Ďakujem tatolu aj sasiki 🙂 a sasiki tak v stredu drzim palce. Teraz sa mozem sustredit na tie seminarky - Jednu na temu Pravo alebo Pravny stat a druhu na Vyznam zmluvnej teorie pre koncepciu distributivnej spravodlivosti,uff 😝

akzuzs
31. okt 2009

Ahojte, VŠETKÝ GRATULUJEM KU UROBENÍM SKÚŠKAM!!!!!! 😎
dlhšie som tu nebola 😒 ale som sa poctivo učila na skúšku v piatok. Nielen po nociach ale aj zavšasu rána (04:00) 😅 Už som rada, že to je zamnou, včera som od únavy malého o 19:00 uspávala a ráno som sa uvedomila, že som zaspala s ním aj v teplákoch aj s papučamy na nohách 😀 😀 😀 Z tej sociálnej politiky som mala riadné bobky, lebo skúšajúca urobila na mňa prísny dojem. Najlepšie bolo, že som si napísala aj ťahák na ruku 😉 (len tak pre moju istotu) ale keď sa tam objevila tak hrôzostrašne povedala že ak bude počuť jedno zašuchnutie, alebo pohyb tak je to za FX. 😖 Verte, či nie od strachu som si na všetko spomenula a bála soom sa čo i len na hodinky pozirť (tam bol ten môj slávny ťahák) 🙂 Výsledky budú až v pondelok na internete, ale myslím, že som to urobila, zdravé sebavedomie!!!! 😀
Idem sa pripravovať na psychológiu a začnem už aj seminárku 😒 ☹ 😠 😢 😔 😔

sasiki
31. okt 2009

no ja mám spraviť z predmete primárne matematické vzdelávanie seminárku ***Historické zápisy čísel a niektoré algoritmy*** 😖

akzuzs
31. okt 2009

Úúúha, tak to je oprati mojím predmetom riadna fuška!!!! 😖 😝 To ti nezávidim a tááááááááákto držím palce 😉 Matematika nikdy nebola moja silná stránka. hrúúúúúza 😖

papty
31. okt 2009

sasiki už len ten názov tej seminárky je strašne nesympatický 😒

kuko7
31. okt 2009

tatolu: nie niesom v PZ, tu skolu studduju aj civili a aj policajti, ja som civil, takze este nie som v PZ, ale mozem po statniciach vstupit🙂 A inak ta skola je v Raci 😀 v Bratislave 😵

sasiki
31. okt 2009

hneď mi je lepšie, keď ma niekto poľutoval 😀 😀 😀

alika54
1. nov 2009

dakujem babule,,,,aj ja sa musim pustit do seminarky a idem drvit dejiny socialnej prace,,,,sasiky obdivujem ta,,,,uz len ten nazov seminarky 😝 😅 ,,,

tatolu
1. nov 2009

Hmm Kuko, takže civil. Aj moja maminka bola 😒 Našťastie už je na dôchodku 😵

Vy už máte skúšky spravené a ja ešte neviem kedy začnem školu, to doplnkové štúdium ☹ . Možno 14.11 a možno až o týždeň 😕
K hlavnej škole by som mohla niečo pripraviť pre kolegov z ekonómie (ma v noci napadlo). Našla som na int otázky ku ksúške, tak sa možno k tomu dokopem 😔

mamina007
1. nov 2009

ahojte ... aj ja gratulujem k urobeným skúškam ... 🙂

my sme mali teraz naposledy 20 otvorených otázok a 45 minút na ne ... katastrofa ... ale hádam som urobila ...

teraz ma čaká skúška vo štvrtok ... večer plánujem si prečítať knihu ...

kuko ... celkom Vám tam dávajú zabrať, že ? máš môj obdiv ... 😉 a aj Ty sasiky ... matika a ten názov témy ... brrr ... ale Ty to zvládneš ... 😎

tatolu
1. nov 2009

No nejaké definície napísané, ale nemôžem sedieť na stiličke. No des 😠 Furt ma ktorési z nej vykopne 🤐

sasiki
1. nov 2009

tatolu, to už máš tak s deťmi, mne sa pri nich absolútne nedá učiť. Vždy sa do toho pustím, prečítam vetu, dcérka chce piť, prečítam ďalšiu, treba jej cikať, potom začne aj malý.... 😀 takže zo stoličky ma síce nikto nevykopne, mňa len cvičia, asi chcú, aby som mala kondičku 😀

tatolu
1. nov 2009

Sasiki, Ty máš skoro rovnako staré detičky ako ja 😉 teda myslím aj ich vekový rozdiel 😎
Ja som pri PC, len keď sú deti hore, tak som chcela vystihnúť, keď sa budú trošku hrať 😔

sasiki
1. nov 2009

no vidíš to, ale v počte vedieš 😉 😀 😀 😀

jalao
2. nov 2009

Ahojte dievcata, tak vidim, ze poniektore uz mate skusky za sebou, velmi vam gratulujem a zelam dobre vysledky, za B je uzasne...uprimne v dobrom zavidim 😉 😉 😉 My sme absolvoali v piatok informatiku, bolo to neuveritelne nezazivne a tak abstraktne, ze som chvilami stracala na prednaske nit...skusku mame zaciatkom decembra, nastastie formou pisomky +zapoctova praca. Takze do Vianoc mam uz 5 skusok istych. 😒 😒 😉

tatolu
2. nov 2009

No neviem, či vám závidím, alebo nie 😉 😀
Ja na skúšky ešte nepomýšľam, nemáme dané termíny a tak sa tvárim, že neštudujem 😀

jalao
2. nov 2009

Tatolu 😀 😀 😀 😀 😀 Ja som to tak citila donedavna....ale povinnosti sa len kopia a neubudaju a v sobotu som upadla do akejsi vnutornej depky a smutku, ze mi to prerastie cez hlavu...snad vies, ako to myslim.. 😔 😔

maruschka
2. nov 2009

tatolu s tým tvárením sa, že neštuduješ 😀 😀 😀 😀 to momentálne robím aj ja.. 😀 😀 skúšky v nedohľadne a tak tu stresujem a ešte nie je prečo,ale darí sami to nadmieru 😀 😀 😀 😀

grettka
2. nov 2009

no, mna chyta depka uz druhy tyzden.. tento piatok prva pisomka, buduci piatok dalsia.. klasicke skusky budu az v januari.... do buduceho piatku dokoncit dve prace.. a nemam nic... 😒

sasiki
2. nov 2009

tak ja by som aspoň polovicu skúšok mala do Vianoc za sebou, lebo ma cez sviatky a v januári porazí.....

jalao
3. nov 2009

No dievcata...tu sa siri nejaka pseudostudentska depka?? 😀 😀 😀 Vravim to aj preto, ze sa jej aktivne zucastnujem 😒 😒 aj ja...

grettka
3. nov 2009

som sice v praci, ale snazim sa dat dokopy jeden referat, mame to dovzdat do buduceho piatku, tak to chcem este dnes odmailovat este na odkonzultovanie.. uff.... inak mam dooost roboty, ako zvycajne u nas na jesen najviac..

jalao
3. nov 2009

Ahoj Gretka, ja som vcera opatrne, ale fakt len opatrne nazerala do zositov a po chvili som to zavreala, ale budem uz musiet aj ja zacat daco so sebou robit...aku mas temu a na kolko to musis spravit?

maruschka
3. nov 2009

mamina a z čoho si mala skúšky?? My nemáme ešte žiadny termín skúšok, tak sa vytešujeme, že nám do hodia všetko na jednu kopu pred sviatkami... 😖 😖 😖

jalao, ja som sa pozrela včera úplne suverénne do zošitov, ale tiež som ich hneď s takým istým nadšením zatvorila..Tých 200 strán ma nejako nebralo a ešte sa mi neotvorili všetky čakry na učenie, takže trpezlivo vyčkávam tú povestnú študentskú múzu, ktorá by ma už konečne mohla kopnúť..Hádam by ma niečo rozumné napadlo..Už je o 5 minút 12..a nič, nechodí, čo je s ňou, je mi biedne.. 😀 😀 😀

janka46
3. nov 2009

Ahojte,tak ja mam o 5min.12 pred skuskami a normalne sa tu flakam na nete uz nejaku tu hodku namiesto učenia,ved ma smiech prejde...mam to teraz dost nakope 5.11,11.11 a 19.11 😝 😖 😖 😔 😕 ....fakt je asi najhodsie sa k tomu "odhodlat a začat!"

jalao
3. nov 2009

Jani, tak vsetko najlepsie Dianke ku stvorke!! 😅 😅 😅 😅
Tie terminy teda nevyzeraju lakavo, ale ine ti nezostava, len sa na to vrnut... ☹ ☹
maruschka, tak ty si mi to konecne objasnila s tymi zatvorenymi cakrami!! 😉 😉 😉 To bude ten dovod, preco sa mi stahuje zaludok pri pohlade na moju studijnu literaturu!! 😀 😀 😀 Ale ako som pisala, vcera som zacitila akusi tu muzu, co si spomenula...ale to bol len naznak. Povedala som si, ze na to, aby som sa zacala ucit, si musim vybrat iny vecer a vcera ma HROZNE bolela hlava (z krcnej chrbt.), tak som to vzdala. Tak snad dnes. 😉 😉