Mamičky, ktoré ešte študujete pridajte sa

patulinka
23. aug 2006

Ahojte založila som novu temu a dufam ze tu neostanem sama.

juliagregor
17. jan 2010

sisa gratulujem 🙂, si šikovná 🙂
a tá fyzika je 😲 ja mám osobne radšej matiku ako fyziku 😒

tatolu
17. jan 2010

Sisa, paráda 😵 . A kto hovoril, že sa na tú školu nehodíš?

Romy, možno najlepšie urobíš, ak nebudeš nič plánovať a jednoducho budeš život brať ako ide. Ak sa podarí bábo, tak potom budeš riešiť ostatné. 😉
Sústreď sa teraz na školu. Veterina teda vôbec nie je med lízať 😉

petrahy
17. jan 2010

sisa.b ty si ale trieda 🙂 😉 😀 😅 😵
alika54 to je tiez dobra znamka ten stres je obcas zabijak 😉

romy31 rob skolu a uvidis vela bab to zvladlo aj pred tebou a aj po tebe takych zopar bude ber zivot tak ako ide a ries to co je aktualne, prilis neplanuj potom to nemusi vyjst tak ako si planujes. Ja som sa na vysku nikdy nechystala, mam 3ročnú učnovku krajcirka a potom nadstavbu zdravotnu sestru, ale moj manzel vedel ze raz sa urcite odhodlam a vidis som tu a to vdaka tymto babam na MK pisala som sem este pred podanim prihlasky a mm bol velmi prekvapeny ked som povedala ze do toho idem ze mam podporu od ,, kamosiek MK ,, a teraz som tu mam semester za sebou a kopec kamosiek ktore ma podporuju a aj ja ich takze pod k nam a studuj s nami 😉

jalao
17. jan 2010

ahojte, no to si pekne povedala Petra, že študuj s nami.. 😀 😀 😀 😀 Má to čosi ale do seba...vždz, ked už idem zo školy, myslím na to, že vám to alebo ono večer napíšem... 😉 ja som semester ešte neskončila, ale už len jedna skúška....tak musím byť trpezlivá. čaute, idem variť. 😉

romy31
17. jan 2010

baby ste super :D dakujema vam za rady....no bude to asi tak najmudrejsie, dokoncim teraz skuskove a vrhnem sa na dalsi semseter a uvidim ci so zivotom pride... 😀 vsak aj drahy mi hovori nech este aspon rok vydrzim, kym budeme mat ako take zazemie a tak 🙂 no HAK som uz vysadila, tak teraz je to uz o stasti, budem rada ak sa stane hocico 🙂 bud budem robit v klude skolu alebo sa straaasne moc tesit na prcka 😀 tak dufam, ze o par mesiacov uz budem patrit medzi vas 🙂
drzim vam palce v skole a mate moj velky obdiv 🙂 drzte sa 😎

minusa
17. jan 2010

ahojte

tak mam filozofiu za sebou, dostala som Acko 😵 😵 😵 sadli mi otazky a aj co sa ma potom este pytal som vedela 😲

sisa.b
17. jan 2010

minusa, parada 😵 😵 😵 si ty ale sikovna hlavicka 😉

ja som prespala 10 hodin 😅 a to som sa chcela od rana ucit. ako prve som sla skontrolovat index, ci sa mi nesnivalo 😅 😀 stale neviem prezit, ze som dostala prve Acko a este k tomu z tolko obavanej matiky

petrahy
17. jan 2010

minusa gratulujem 🙂

sisa.b to iste som spravila aj ja po poslednej skuske namiesto oslavy som si pospala a este aj dnes sa vytesujem z toho ze mam v indexe Acko mam sice dve ale toto je pre mna take vzacne 😵

sisa.b
17. jan 2010

petra, ja mam sice prve Acko, ale z nicoho by ma viac nepotesilo, ako z tej matiky 🙂
teraz normalne neviem, co skor. cakaju ma este dve skusky - algebra a mechatronika. len terminy sa takmer prekryvaju a ja by som si rada nechala rezervu na opravak. profesorka mi sice na doucovani hovorila, ze tu algebru musim do stredy zmaknut, ale vcera som dostala vzorove pisomky a nerozumiem ani tomu zapisu 😝 nerada by som sla nepripravena, ale nerada by som si to nechala na posledne terminy ☹ a teda radsej by som pocitala, ako sa nieco naspamat ucit 😒

sisa.b
17. jan 2010

teda este ma stve ta informatika, keby som si sadla o stolicku vedla, tak som mohla mat Acko aj z nej 😒

minusa
17. jan 2010

baby dakujem 😉 ale mi riadne stiskalo ritkou, ked hned prvu babu vyhodil, ja som isla stvrta 😲 som zvedava, ako dopadol zvysok .....

od zajtra mozem sediet na rimskym pravom, uz mi volala kamoska, ze s rimanom uz zacala a je to riadna morda 🙄

csina
17. jan 2010

všetkým ďakujem za podporu a gratulácie..dnes máme dva týždne.. 😀 včera som sa snažila dobiehať, čo sa dalo, dnes mám v pláne pokračovať, ale drobec sa akosi nechce prispôsobiť.. 😒 minulý týždeň som mala odovzdať prácu, lebo 20.mám obhajobu, ale akosi nestíham...no čo už...inak aj moja spolužiačka chodila na skúšku s vajíčkom, položila na lavicu a písala, popritom aj kojila...ale sme sa nasmiali, keď si do toho ticha tak chutne drobec odgrgol... 😀 😀

tatolu
17. jan 2010

Sisa, aj si neveriacko obzerám index po každej spravenej skúške a dokonca aj po nespravenej a stále dúfam, že sa tam nejaké písmenko zrazu objaví 😉

Csina, niektoré maminy vravia, že sa dá aj pri PC sedieť keď také mimi je hore. Dávajú si ho do babyšatky a tak. 😉

Minus gratulujem s spravenej skúške 😵

sisa.b
17. jan 2010

tatolu, to je pravda, babysatka je vyborny pomocnik. my sme mali elasticku, potom pevnu a od pol roka ergonomicky nosic. supnes mimi do satky, sadnes na fitloptu a ako vam je spolu pri pc dobre 😵
csina, urcite odporucam 😉

tatolu, ja dufam, ze tie chybajuce nebudem musiet v indexe hladat 😀 😝 teda viem, ze sa patri aspon z nejakej skusky vyletiet, len ja by som stresovala na tej dalsej este viac. radsej sa idem pripravovat. opakujem matice a determinanty, este ma caka vektorova algebra... 😝

mamina007
17. jan 2010

ahojte ... gratulujem a teším sa s Vami s krásnych písmeniek ... ste hviezdy ... 😵 😵 😵

ja som napísala teraz "až" 3 strany bakalárky a som na 17-tej z takých 40-50 ... ale však aj to bude ... 😝 😎

csina ... to muselo byť super ... v tom strese skúškovom ten grg ... 😀

sisa ... nehovoríš jazykom môjho kmeňa ... 😀 všetky matematičky máte môj obdiv a poklonu ... 😉

a ja som tiež vďačná, že Vás mám a že sa navzájom podporujeme ... 😵 na konci budeme ako starí manželia, ktorí boli spolu v dobrom aj zlom, zdraví aj chorobe ... 😀 🙂 😉

mamina007
17. jan 2010

och, skoro mi zabehlo ... 😲 oprava: Z krásnych písmeniek ... 😕 😨

dnes to balím a idem sa hanbiť ... 🤐 😔 🤐

😎

jalao
18. jan 2010

dobre ranko, tak ja som vecer odpadla nad sylabmi z prava.. 😖 😖 Aj som sa chcela pridat, ale zrazu bola polnoc a uz tu nebolo nikoho...
Mamina, ved pomaly dalej zajdes 😀 😀 A ten grg aj mna pobavil 😀 😀 Keby to pocul nas matikar, este pol hodinu by to komentoval... 🙂
Sisa, matice, determinanty a sustavy s 3 neznamymi som aj ja mala, ale celkkom to slo...jedine, s cim som sa totalne neskamaratila, bola inverzna matica 🙄 🙄 A BTW, my ziadny papierovy index nemame z dosial nepochopenych dovodov pre mna...ale kazdy den idem do MAisu a kukam, ci tam fakt ta znamka z matiky je! 😀

majka35
18. jan 2010

ahojte študentky, najprv sa vám musím ospravedlniť za dlhokánske odmlčanie ... celý týždeň sme mali školu a každý z profákov si zmyslel, že budeme mať tento týždeň aj zápočty ... takže zo školy som utekala po malú, potom domov a od 20.00 som sa každý večer učila a to nehovorím, že každé ráno som si ešte dávala budík na 4.00, aby som si veci zopakovala, som teda totálne vyšťavená ... aj tak mi to bolo houby platné, lebo zápočty som nespravila 🙄 moje krédo na škole je asi to, že všetko urobím na 2.krát 😖 no a makro som urobila na "C", takže aspoň to 😵
všetkým vám blahoželám, ktoré ste skúšky zvládli a ktoré to máte ešte pred sebou, tak ako ja, tak vám silno držím palce 🙂

majka35
18. jan 2010

teraz som si vás spätne prečítala, oči vyvaľujem nad vašími študijnými výsledkami, sisa, ty si sa nepochválila, že si taký fenomén 😉 matematiku za A ... "smekám klobouk"
😉

jalao
18. jan 2010

ahoj Majka, ano, bola som aj ja zvedava, ako ti makro dopadla...takze super, gratulujem!! Snad ta to povzbudilo do dalsieho studia... 😉 😉 C je skvele!! Matika nas tu oplieskala, ako si si precitala... 😖 ja som teda stastna aj za E, lebo sme spravili z 55 studentov, len 7 ludia! 😒 😒 No tazke jak svina skratka...a co ty, kedy mas skusku z MAT? A pripravujes sa na nu?

majka35
18. jan 2010

no zatiaľ nestíham, v stredu mám zápočet z matiky aj z podnikového hospodárstva ... jalao, veď to je fantastické, že z 55 študentov ste urobili 7 a ty si bola medzi nimi .. musíš byť na seba hrdá ... 🙂

jalao
18. jan 2010

majka, ja som asi smiesna...ale ja si to stale nechcem akosi pripustit....stale si vravim, ze jedneho rana mi to este dakto moze v tom systeme zmenit... 😔 a budem sa tesit predcasne...no nejaka paranoja ma prenasleduje...kebyze to vidim v papierovom indexe zapisane, bola by som spokojnesia... 😖
Drzim palce na zapocet, my sme mali rovno pisomku...

jalao
18. jan 2010

no studentky...vy ste kde, ze vas vraciam z 2. strany? 😝 😝

grettka
18. jan 2010

jalao, ja som tu, ale pracujem, a kolegyna-nadriadena mi vidi rovno do monitora... 🙂 chystam sa este na dve skusky, v stredu a v piatok... Inak sa divim, ze zapocty, to my nemame, len rovno skuska a hotovo...

sisa.b
18. jan 2010

jalao, tu som 😉 verim, ze ta potesilo Ecko z matiky, aj mna by bolo vzhladom na obtiaznost potesilo. ja som bola v soku, ze som vobec spravila, o tom pismenku ani nehovorim 😅 opravoval to predo mnou, tak som sa tam modlila, aby som tych 60% nazbierala, lebo ista som si nebola vobec nicim. azda len limitami. z tej funkcie som mala najvacsi strach 😝 a ked som sa este dozvedela, ze nikto z chalanov nespravil, tak som podrastla o 5 cm 😀 😀 😀 uz podaktori odo mna cislo pytaju, dalsim som zas doma vypracovavala tie programy zo skusky 😝
co sa algebry tyka, tak matice, determinanty a rovnice by mali byt v pohode, ak sa niekde v znamienku neseknem, co je moja choroba. ale budeme tam mat aj polynomicke rovnice a vektorovu algebru, z ktorej mi zaludok plava 😝

majka, velmi gratulujem ku krasnemu pismenku 😵 a drzim palce na zapocty

minusa
18. jan 2010

ahojte

tak ja mam este drobca doma dnes koli soplikom, chcela som sa ucit, ked bude spat poobee, ale samozrejme, ze som zaspala s nim 😅 tak aspon vecer budem moct tahat do noci 😉

drzim vsetkym palce, co mate skusky a zapocty 🙂

sisa.b
18. jan 2010

tak uz mi pisal spoluziak, ze dnes matiku spravil za E 🙂 vraj dal aj na druhu pisomku tazke priklady 😝 😒

ja sa vobec neviem rozhybat, ked nemam presne stanoveny termin 🙄

grettka
18. jan 2010

akurat ma aspoluziacka nahovara, nech skusim rezim ako ona, ist spat o 19,00-20,00 a vstat rano okolo tretej... vraj ona je potom schopna do siestej rana toho nadrvit vela... no neviem, neviem, ja mam o tretej rano este hllllllbokuuu noc....

sisa.b
18. jan 2010

grettka, ja o tretej rano este pocitam ako drak 😀 spavat chodim az okolo piatej-siestej, ked ma uz lame a neviem nad tym rozmyslat 😝

grettka
18. jan 2010

ja som zas hore aspon do polnoci - do jednej... a potom idem spat...