Mamičky, ktoré ešte študujete pridajte sa

patulinka
23. aug 2006

Ahojte založila som novu temu a dufam ze tu neostanem sama.

sisa.b
29. jan 2010

maruschka, aj ja mam tolko 😅 a som zvedava na tie vysvedcenia, hlavne na samkove. vcera riaditelka poznamenala, ze aka skoda, ze uz im tie vysvedcenia podpisala, tak neviem, co sa tam bude diat 😕

petrahy
29. jan 2010

ja by som sa k vam pridala ak pockate do juna 😅 😅

jalao
29. jan 2010

No Marush...ty mi tu daco hovor o veku, baby, ved ja mam kvintana na gympli, to je uz akoby prvak na SS! 😉 ja som v 33 rokoch mala este 3. kus. 😀 😀 😀 Ked si spomeniem na tie pohlady ludi, ked som s bruskom chodila...ze jeeej, ved ty uz mas 2 deti, nie? (nedokoncena veta, ze tak naco ti je tretie? 🙄 🙄 ) Ale zijeme, prezivame, nazivame si... 🙂
sisa, zisti si tie moznosti na opravu...u nas su 2 opravne a potom jeden taky Bu-bu-bu...ale isto sa da aj inak dohodnut so skusajucim...

petrahy
29. jan 2010

jalao sme naladene na rovnaky cas 😉 no tri kusy su tri, prve na skusku, druhe aby prve nebolo same a tretie na pomaznanie sa
sisa neblazni urcite tu skusku spravis ved to by museli vyrazit vsetkych

maruschka
29. jan 2010

jalao, no my plánujeme tretie okolo 40-tky...tak ako moji rodičia..Tiež si užili tých komentárov, ale čo nás po druhých, len závidia, no nie? 😀 😀 😀

maruschka
29. jan 2010

petrahy, takže ty si júnová??? Ja som 3.6 narodená..ďalší blíženec 😀 😀 😀 😀 aj dcérku mám blíženca 😵

sisa, aké že aká škoda, že im tie vysvedčenia už podpísala-to čo tá riaditeľka nemá zdravý rozum? Veď ako rodičia sa môžete ísť sťažovať na inšpekciu a tí im prídu pozametať triedy, aj to bude riaditeľka ľutovať..A ak sa do toho niekto z rodičov obuje viac a zoberie dieťa na PPP a oznámi, že dieťa bolo zo strany učiteľa šikanované, tak si neškrtne ani riaditeľka a učiteľka skončila..Tak nech riaditeľka láskavo prehodnotí svoje poznámky ohľadom vysvedčenia..To čo sú tam za pomery? 🙄 🙄 To majú decká trpieť ďalej, lebo riaditeľka nie je schopná stopnúť učiteľku a zakročiť???

jalao
29. jan 2010

marush... my sme ani velmi neplanovali... 😀 😀 , ale zase sme sa velmi nebranili, MM chcel a ja som viac-menej suhlasila.. 😀 😀 😀 Dnes som rada, ze je to tak, ako to je...hoci niekedy..... 🙄 🙄 🙄 Viem, ze nie kazdemu je dopriane mat viacej deti,ale nelutujem, to je zase ina situacia, rozhodne sa nechcem nikoho dotknut, o tom nevravim a takym drzim palce, aby sa im darilo a darilo... 😉 😉 😉 Minule mi spoluziak, ten presne ma len 1 syna, lebo viacej nechcu, ze sak naco dalsie, ok, jeho vec, tak bol u nas a davala som deckam jest a vravi mi, ze hm, tento tvoj drobnochov... 😀 😀 😀 😀 Ale od neho to vyznelo vtipne 😀

sisa.b
29. jan 2010

maruschka, ona to poznamenala, ked sa rodicia stazovali na hodnotenie. lebo mila ucitelka sa vobec neobtazuje pisat do ziackej znamky 😖 a ked pise, tak vzdy priemeruje - akoze ked ma niekto z citania 123, tak napise do ziackej len 2ku a pod. jedna mamicka bola rozcarovana, ze vychadza jej synovi 2 z vlastivedy, pritom mal v suhrne znamko na konci zosita napisane len dve jednotky... tak vtedy to riaditelka s humorom povedala. a dodala, ze este druhy stupen podpisany nema.

sisa.b
29. jan 2010

a ta riaditelka je vo funkcii nova, tak este nema toho v rukach dost, aby stopla ucitelku. preto sama zvolala to rodicovske, lebo vraj ucitelka jej nic nepovedala a tvarila sa, ze je vsetko v poriadku. ja som teda rada, ze tato nova nastupila, lebo ta stara sa o nic take nezaujimala, aj ked mala staznosti od rodicov 😠 tato nova mi pripada taka akcna a len same dobre veci na nu pocuvam od domorodych dievcat. tak dufam, ze jej to ostane

petrahy
29. jan 2010

maruska mamina je 3.6, ja 20.6 a sestra 22.6 a kedze som Petra tak mam aj meniny
decka maju prist za hodinu tak som zvedava co donesu, lebo som nebola na rodicku a v ziackej to vyzera obcas divoko 😝 doma ked sa ucime je to v pohode a za ulohy su jednotky ale ked zacnu skratovat tak nechapem ze ani zakladne veci nevedia

petrahy
29. jan 2010

a este obdivujem kazdeho kdo ma tri deti ani ja som tretie neplanovala a dost som sa obavala ako to dopadne a teraz som rada ze ho mam aj ked casto nadavam aky je doma bordel a ze furt mu pusa ide dookola a nemam klud ale co uz to predsa rychlo prejde a ani sa nenazdam a vyletia mi deti z domu

sisa.b
29. jan 2010

petra, aj my mame doma stale bordel 😅 akurat som to psychicky nezvladla, tak som aspon povysavala a zotrela podlahy 😝
tretie som ani ja neplanovala, teda ja som neplanovala druhe a nebyt mojho ex, tak ho ani nemam. velmi som bola nestastna, lebo som zrovna vtedy nastupila na denne nadstavbove studium. tretie mam len preto, lebo som vymenila chlapa, tak nech ma aj on nejake svoje 😀

jalao
29. jan 2010

sisa 😀 😀 😀 Ale dnes sa tesis z kazdeho jedneho 😉 😉 😉 😉 nevrav, ze nie...
Toto sa ma tiez uz viaceri pytali, ze preco som zvolila taketo krkolomne poradie...preco som si najskor nespravila ako clovek VS a az potom nerodila deti... 😉 😉 Reku...takto to skratka vyslo.. 😅 😅 😅
A pridavam sa do skupiny s permanentne rozhadzanym bytom.. 😠

akzuzs
29. jan 2010

No môj byt vazerá ako po bombe ale neriešímto. 😀 A ja som zaváhala. Na VŠ som bola prijatá pred 6 rok. anenastúpila som a bolo to zadara a nemala som záväzky a teraz semester 8000 tisíc, dieťa, byt, manžel starosti.......?????Asi som to nechcela mať jednoduché 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

petrahy
29. jan 2010

jej to ste ma potesili
ja som sa s mm brala ked on bol na vyske a ja som mala pracu v Blave necakali sme babo ale to sa vyskytlo velmi skoro po svadbe tri mesiace a on chcel hned aj druhe takze boli dvaja ked moj promoval jedno tam pobehovalo a druhe bolo v brusku takze takisto mame svet volaako naopak a teraz studujem ja, sme vlastne normalna rodina?! 😕 😕 😕

akzuzs
29. jan 2010

URČITE

sisa.b
29. jan 2010

jalao, jasne, ez by som nedala ani jedneho 😵

bordel mi lezie na nervy, ale musi este pockat do konca skuskoveho 😝 akurat mi tu mala po tej cistej zemi rozotrela karamelku, ktoru kdesi nasla 🙄

k skole - mama sa mi stale smeje, ze sa neviem poskriabat priamo, ale musim opacnou rukou cez hlavu 😀 - ona to vzdy nazorne ukazuje 😝

jalao
29. jan 2010

ja som to pre istotu nasim povedala asi az v novembri, ze chodim do skoly...aj to len tak opatrne...postupne.. 😀

akzuzs
29. jan 2010

Ty si tiež prváčka, prečo som si myslela, že si viac?????
Ja som to oznámila okolo letných prázdnin 😀

petrahy
29. jan 2010

ja som to tiež viac menej priznala ked skola zacala sice som povedala ze som si dala prihlasku a zobrali ma ale myslela som ze nezaplatim a nemusim do skoly ale mm samozrejme asi dva tyzdne pred zapisom dal prachy a kazal zaplatit 😵 takze som tu a deti dosli zo skoly a doniesli vysveckooooooo a ake prekvapko same jednotky obaja myslela som ze bude aspon jedna dvojka 😅

jalao
29. jan 2010

Aksuz, hej, ja som tak malinka copata prvacka 😀 😀 😀 To sa ti asi zdalo preto, ze tu mam najvacsie detisko. 😉

sisa.b
29. jan 2010

petra, ze im gratulujem 😉 my budeme mat dvojky u velkej urcite a samko neviem... vcera som videla jeho velku pisomku z matiky a ze 3. k tym jednotkam, ktore tam ma 😝 ale stratil body na slovnych ulohach, lebo urobil zapis, vypocital v hlave a napisal len spravnu odpoved. na to mi ucitelka vzdy povie, ze to mohol odpisat, preto to neuznava, pritom matika je jeho najoblubenejsia a z 5minutoviek je uplne najlepsi, tak by mohla vediet, ze to ma zo svojej hlavy 😒

jalao
29. jan 2010

sisa, ma talent na cisla po tebe.. 😉 😉

maruschka
29. jan 2010

sisa moja zlatá, tak to môžeš byť fakt rada, že tú karamelku nerozotrela malá po stene-lebo naša je na to odborníčka 😀 😀 😀 😀

jalao, ja mám spolužiačky-jedna má 5 a druhá 7 detičiek-a to majú mrňúsov a veľkáčov, takže už ich len ticho obdivujem.. 😵 😵

petrahy,my sa tiež vrháme do všetkého, čo dokáže čo i len trocha zvýšiť adrenalín a tak dobrovoľne-nedobrovoľne ideme, trocha študujeme, trocha nadávame, trocha sa tešíme a ku koncu pred štátnicami si budeme trieskať hlavy o stenu od zúfalstva, kdežto blízka rodina už plánuje promócie...a to máš vidieť, ako na mňa mama a svokra gúľajú oči, keď im hovorím, že ďalej ideme až o rok-už by nás chceli mať Mgr a najlepšie hneď zajtra, včera bolo neskoro 😀 😀 😀 😀 😀 😀 Takže to bude zasa o takej dobrovoľnosti-nedobrovoľnosti, keď náááhodou pôjdeme už budúci rok-pravdu povediac, rada by som išla hneď od septembra, no veď uvidíme...

Inak dcéra ma teraz skúšala učivo na zajtrajšok, tak už vie sociálneho pracovníka a jeho charakter naspamäť aj ona 😀 😀 😀 😀 😀

akzuzs
29. jan 2010

Aké obory tu študujúce maminy študujete a na akých školách?????

jalao
29. jan 2010

marushka, moja najmensia pred Vianocami papala cokoladoveho Mikulasa a dostala dobry napad...vsetky pismenka, ktore uz pozna, napisala tou cokoladkou nad postel vo velkosti asi 30cm x 50xm....Potom ma zavolala, ze nech jej idem precitat, co napisala, lebo ze nevie. 😠
Akzus, ja by som mala robit personalnu manazerku 😎

sisa.b
29. jan 2010

maruschka, to je super, ked ti dcera tak pomaha. mna moji velkaci pocuvali rano pred odchodom do skoly a slecna si zapamatala rezonancnu polarizaciu izolantov a zrovna som to mala na skuske, tak som si na nu velmi rychlo spomenula 🙂 asi im to budem do stvrtku citat stale 😀 😝

grettka
29. jan 2010

to je super, ze s vami deti spolupracuju pri uceni... spoluziacka vravela, ze takto pri kojeni svojho syna odriekala nahlas dejiny psychologie.. 😀

akzus, ja socialnu a pracovnu psychologiu na UK v BA 🙂

jalao
29. jan 2010

Roztomily pribeh o cokoladovom Mikulaskovi som uviedla na zaklade rozplesknutej karamelky... 😖 😖

grettka
29. jan 2010

jalao, genialne 😉