Mamičky, ktoré ešte študujete pridajte sa

patulinka
23. aug 2006

Ahojte založila som novu temu a dufam ze tu neostanem sama.

jalao
29. jan 2010

gretka...no to ti poviem... 😖 😖 😖 Je to masne, v zltej malovke hnede pismenka...dole to nijako nejde.. 🙄 Kedysi to iste spravila v obyvke nad gaucom ruzovym Labellom. 😢

sisa.b
29. jan 2010

jalao, napisala to nad svoju postel? ved to je super, kup jej temperky a nech tam namaluje este zo dva obrazky a ma izbu vyzdobenu 😵 ja som chcela, aby si deti tak ozdobili izbu, len mi to nepreslo cez MD 😠

jalao
29. jan 2010

sisa, nad brachovu! vies, aku revoluciu to sposobilo? 😖 😖 😖

jalao
29. jan 2010

no dievcata, ja uz som sa tu dnes tusim vyjadrila ku vsetkemu moznemu, davam priestor ostatnym 😀 idem pre malu a chystat sa na plesik, aj sa tesim, aj sa mi nechce...Tak pekny vecer ostatnym a piiiiiiste! 😉 😉 😉

maruschka
29. jan 2010

jalao, naše decká stále kreslia po stenách-ja neviem, či je to pre ne adrenalín, keď čakajú, kedy ich prichytíme pri čine, alebo čo nechápem...Ja som taká stará ťava a zaumienila som si, že si vymaľujem spálňu a kuchyňu absolútne modernou farbou-takou bordovou a do toho som namaľovala čierne ornamenty..A po dvoch rokoch si teraz hovorím, že by sa to zišlo premaľovať, lebo skrátka je to už ochytané, obkukané a chcela by som zmenu-lenže čo keď sme kúpili takú farbu, čo nejde s ničím dole?!Ani s elektrickým náradím, ani so špachtľou, skrátka je to na figu a ešte tam zostali aj tie obrovské machule z toho, čo som to brúsila 😖 😖 😖 😖 Takže to vyzerá fakt hrozne a tie maľby našich deciek sú oproti tomu absolútne umelecké dielka.. 😀 😀 😀 😀 Ale už to mám premyslené, keď odovzdám bakalárku, tak idem na to.. 😀

maruschka
29. jan 2010

aj ja chcem ísť na ples..zoberte ma niekto.. 😉 😉 Ak zajtra prídem domov a budem schopná vnímať svet okolo seba, tak si pozriem nejaký fakt strašný horor, nech sa vyventilujem.. 😀 😀 😀 😀

sisa.b
29. jan 2010

aj ja by som sla na ples, len stareho nikam nevytiahnem 🙄 jalao, dobre sa zabav 😉

maruschka, no zas mate originalnu malbu 😀

tatolu
29. jan 2010

Dievky, lámete rekordy, nestíham čítať 😉
K dnešným pretriasaným témam - tiež máme neporiadok, ale u nás sa viac preferuje vydlabávanie omietok z rohu stien 😠 , tretie som neplánovala (chcela som párik) a školu som tiež začala študovať neskoro 😉
A na ples by som tiež išla, ale ja sa toho do staroby nedočkám. Mm na také nie. 😝 😎

maruschka
29. jan 2010

my sme mali ísť na ples minulý týždeň, aj vstupenky sme mali kúpené, len mm stratil hlas, bol chorý, mali sme skúšku, ktorá sa pretiahla do večera a tak sme zostali pekne-krásne doma ☹ ☹

petrahy
29. jan 2010

k tym originalnym malbam susedkin maly nakreslil nad sedacku v obyvacke velku rybu 😀 😀 😀 prisla na to az ked som bola u nich na navsteve, maly pomaloval nastastie len ceruzkou a to islo vygumovat
na ples by som isla ale kedze moja svokra musi stale vsetky vymetat ako mozem ist na nejaky ja? minuly rok sa nam podarilo ist na pochovavanie basy no uvidime ako to bude tento rok

sisa.b
29. jan 2010

baby, normalne mi slzy vyhrkli, ked som si precitala od profesorky algebry:
Odkial tolko pesimizmu????
Ak na to nemate Vy, tak to vsetci mozu zabalit!

akzuzs
29. jan 2010

No ja som na plese ešte nebola a ani som na to s manželom 😉Ale mi to ani moc nechýba 🙂Ledva som v tých háboch spoločenských vydržala v októbry švagrovej svatbu a išlo ma urvať z tých šiat a topánkach na opätkoch 😠Nechápem ako dokážu v štekloch vydržať a ešte s tým ísť túr de franc. Minule šla predomnou ženuška s 10cm ihličkami, snežilo, fúkalo, šmýkalo sa a ona šla akoby nič(je na to asi zvyknutá)Ja vo vybramkách za ňou a s malou dušičkou som si predstavovala ako sa šmykne a vycapi sa predomňa 😀Ale šla v nich ako gazela 😀
No a k tým malbám ja ich mám jak od pikasa 😠Ale už to ani neriešim lebo to je ako hádzať hrach o stenu 😖Aj keď posledné dni mi to nerobí (asi jeho rozumčk zmúdrel).To sú deti, aspoň bude na čo spomínať 😀

janka46
29. jan 2010

Malby su aj u nas IN,pismenka som si nasla perom na palchcte,vecer odostelien postel a skoro ma porazilo 😝 😕 potom popisala ja svoju plachtu fixkou 😖 sedacka pastelkami,stol perom,steny od ceruzky,pera,mastne ruky....a pdb.
Maruschka,ja som si takto s odhodlanim vymalovat a ozivit kupelnu vytvorila take machule na plafone,uz su tam 3 mesiac,proste sa mi odluplka stara omietka,snazila som sa to zoskrabat dole,nieco islo,nieco nie...pred navstevami kupelnu zatvaram 🤐

Tema ples 😎 no niekto v praci,niekto na plese 😉 😉 😉 ale vytancuj sa aj za nas studentky!!!!

sisa.b
30. jan 2010

tu uz sa nikto neuci? ale vam je dobre 😔

majka35
30. jan 2010

dobré ránko vospolok ... ozývam sa po dlhom čase ... sisa, ja sa učím, neboj ... od 4.00 som hore, teraz som vychystala muža ... vráti sa až večer, malá zatiaľ spí a ja raňajkujem, kávičkujem a trošku surfujem ... v utorok mám dve skúšky, no a potom matika ... 🙄 🙄 🙄

dadulaa
30. jan 2010

ahojte, no ja sa síce už neučím,ale normálne mi to začína chýbať 😅 asi nie som normálna.. 😖

maruschka, práve som sa dozvedela, že na UJAK chcú aj štátnice z českého jazyka, len neviem, či je to naozaj pravda...ak hej, tak tam isto nepôjdem ☹

alika54
30. jan 2010

ahojte,,,,hlasim ze semester mam ukonceny 🙂 ,,,,dnes posledne obcianske pravo mam za A,,,juj sa tak tesim,,,aj ked od soboty zas prednasky no lepsie ako tie stresy zo skusok,,,,takze vsetkym krasny vikendik zasnezeny a tym ktore este mate skusky pred sebov drzim palce 😉

sisa.b
30. jan 2010

majka, aj ja chcem ist robit skusku z matiky, ak za mna pojde niekto spravit tu trafenu mechatroniku 😝

alika, moc moc gratulujem ku krasnemu ukonceniu semestra 😵

tatolu
30. jan 2010

Ahojte, pridávam sa k tým, čo sa ešte učia.
Začínam si sadať k materiálom o 21.00 a odpadávam okolo 23-tej. No ale kým začnem, tak 23.00 isto nie je 😀 Tiež gratulujem k ukončeným semestrom a nádherným známkam. 😵

maruschka
30. jan 2010

ahojte..tak mám B z tej prevencie..Boli testy, chytáky alebo dopadlo to výborne..Som šťastná ako blcha..A môžem sa vrhnúť na Zabezpečenie a bakalárku, z ktorej musím tento týždeň aspoň polovicu spichnúť.. 😉 😉 😉 😉 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

tatolu
30. jan 2010

Marusch supiš - gratulujem 😵

maruschka
30. jan 2010

tatolu, ďakujem..už sa teším, ako sa dnes vyspím, teraz ešte montujeme deckám do izby nové police a hádam sa do polnoci dostanem do postele-som totálne nevyspatá.. 😎 😀

sisa.b
30. jan 2010

maruschka, gratulujem 😵

minusa
30. jan 2010

ahojte

blahozelam vsetkym uspesnym 😉

ja sa trapim s pravnymi dejinami slovenska 😝 neviem neviem ako to v pondelok zvladnem, mam pocit, ze toto je neurobitelna skuska ..... ked kamoska vravela, ake otazky boli na teste 😖 doslova "medziriadkove"

a zacala ma boliet hlava, uz som si dala aj ibalgin a nezabera, tak asi som pre dnes skoncila a pojdem si lahnut 🙄

maruschka
30. jan 2010

ďakujem dievčatá 😵 😵 😵

minusa, niekedy je lepšie oddýchnuť si, ako sa zbytočne hodiny trápiť a nič sa nenaučiť..keď je človek fit a cíti sa dobre, tak sa za krátky čas naučí toľko učiva, čo by v takomto bolehlavovom prípade lúskal aj niekoľko hodín a nič z toho.. 😉 😉 😉 😉 😉

mamina007
30. jan 2010

baby ... ja som dnes zistila, že v pondelok mám skúšku ... 😀 termín, kt. som si pamätala sa mi križuje s inou skúškou a ísť v jeden deň na dve skúšky si netrúfam ...

tak sa snažím niečo do hlavy dostať ... ešte zajtra a prinajhoršom v pondelok ešte čosi v robote počas obeda "poštudujem" ... poobede o 16.h. to mám ... a potom rýchlo fičím do škôlky, kt. je otv. do 17.h. ... to bude iný adrenalín ... muž bude v robote ... ach jo ...

gratulujem maruschka ... šikulka ... aj ostatným k písmenkám ... 🙂

grettka
30. jan 2010

maruschka, gratulujem ku skuske 🙂

minusa, hlavybolenie radsej dobre zaspat,, aj zajtra je den na ucenie.. 🙂

mamina, ja som mala dve skusky v jeden den.. dalo sa to zvladnut, az na to, ze na jednu skusku sa ucis na ukor druhej....ale da sa to.... tak drzim silno palce nech dobre dopadne 😉

jalao
31. jan 2010

dievčatá....dvíham tému..tu je snehu....... 😎 😎

majka35
31. jan 2010

dobré ránko ... my máme celé okná zasnežené, ani nevidíme von ... 😕
idem sa učiť, prajem pekný deň 🙂
mamina ... ja mám v utorok 2 skúšky ... o 9.30 a o 11.30 ... zajtra si kvôli tomu beriem dovolenku, ináč by som ti nezvládla, malá do škôlky, muž do práce a ja si vychutnám to nádherné ticho pri knihách ... normálne sa teším, asi mi už celkom šibe 🙂
jalao ... ty si taký ranostaj? 😀

akzuzs
31. jan 2010

Ahoj Jalo, nmôžeš spať????
No sneh? Tak to je kapitola sama o sebe!
Nemohol napadnúť v decembri? Práve teraz a hlavne keď máme službu vo vchode 😀
Ale to nevadí 😅
Len nech sneží, ale mohol by zmiznúť, keď začne LS lebo sa bojím chodiť s autom popod Strečno 😖
No aj ja som sa raz prihlásila na dve skúšky jedna horšia ako druhá (právo a psychológia) a to som mala stihnúť za dva týždne a aj so spracovaním tém a na práve som musela doniesť aj fakultný seminár. Tak som sa učil ahlavne to právo lebo je to štátny predmet. Vstávala som poctivo o 4:00 každý deň v den skúšky som vstala o 3:00 a opakovala si to, psychu som nevedla moc dobre a šla na popravu 😀 Nakoniec skušajúca z práva nedošla, lebo sme boli len 4 žiaci a vraj sa jej to neoplatí a tak som mala v ten den skúšku zo psy. a nič som na ňu nevedela a k tomu na mňa doľahlo to dvojtýždňové vstávanie tak som tam skoro zaspala, ale bola dobrá. Nakoniec som to mala za A ale trocha odpísané 😅 Už nikdy neurobím aby som si dala dve naraz v krátky čas a dve ťažké a nakoniec aj tak nedošla ☹ Ale to je jedno. 😉