Mamičky, ktoré ešte študujete pridajte sa

patulinka
23. aug 2006

Ahojte založila som novu temu a dufam ze tu neostanem sama.

jalao
1. feb 2010

Mamina, congratulation! Dnes si sprav relax...zaslúžiš si... 🙂 🙂

lubka131
1. feb 2010

ok tak ja jdu nato, maruschka dakujem velmi pekne za pomoc, si zlate ziena, vsetko dobre ti prajem, dakujem.

tatolu
1. feb 2010

Mamina, gratulujem 😉

Už som s učením v štádiu, že mi to je všetko jedno 😝

sisa.b
1. feb 2010

mamina, gratulujem 😵

tatolu, ty uz sa na to vykasli a bez si oddychnut 😉

ja som v stadiu, ze si hladam vsetko mozne, len aby som sa nemusela ucit 😅
holky, nie je divne, ze si mailujem s profesorkou? 😕 vobec nemam prehlad v takychto vztahoch....

emily3
1. feb 2010

ahojko nestiham vas citat, konecne vsetci spia a asi hodku tu cumim do moitoru a snazim sa nieco zbuchat...bude zazrak ked tu diplomovku odovzdam cas, a ani poriadne neviem co pisem, uz sa mi oci krizia....a v piatok mam skusku a este som to nevidela a asi to tak skoro neuvidim, a jedna skuska nam zostala visiet...nedal nam termin...😕

vsetkym gratulujem co urobili skusky a hupli do letneho semstra...

uz nech je po skoleeeeeeee

sisa.b
2. feb 2010

tak tu uz skoro nikto neponocuje 😝

jalao
2. feb 2010

ahojte, ja som sla vcera spat ako clovek a dopriala som si aj knihu v posteli...ale nie ucenie...zazrak!!! 😀 😀 Docitavam este jedneho posledneho Matkina, pomaly som aj cez skuskove zabudla, o com to bolo... 🙄
Dievcatam dnes na skuske drzim palceeeee! tAtolu Ideeees.
sisa, my sa asi tak skoro nestretneme... 😀 😀 😀 😀

maruschka
2. feb 2010

mamina, gratulujem... 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 na chvíľu môžeš oddychovať.. 😉

sisa, je to také neobvyklé, mailovať si s profákom, ale keď máš tú možnosť, prečo ju nevyužiť. Môžeš z toho len získať-naučíš sa presne to, čo od vás vyžaduje, nemusíš zháňať kde-kade infošky a hlavne, budeš ju lepšie poznať a nemusíš sa jej pri skúške báť.. 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉

jalao, ja už dva večery chodím spávať pred 22,00-tiež je to obrovský zázrak, ale dnes už znova idem na to,tak uvidíme,o koľkej sa dostanem do postele 🙂 🙂

emily a keď to dopíšeš, tak môžeš dopísať aj moju bakalárku. Nejako sa mi dnes do toho nechce, ale musííííííím. 😀 😀

tatolu, dnes na teba myslím, tak dievča naše bojuj 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

sisa.b
2. feb 2010

maruschka, ja som chcela vediet, ci to nie je nevhodne 😕 urcite sa nenaucim, co chce pri skuskach, lebo sa o takych veciach nebavime. skor ma povzbudzuje pred tazkou skuskou, co ma caka...

jalao, aka provokaterka 😠 😀 😀 aj ja uz chcem mat tu skusku za sebou ☹

nikusa9
2. feb 2010

ahojte, prosim nestuduje tu niekto UCITELSTVO 1-4???? dakujeeem 😉 🙂 🙂 🙂 🙂

jalao
2. feb 2010

preco Siska? myslis s tou knihou v posteli? 🙂 🙂 Ak myslis to, este raz vravim, ze som ju zacala citat v auguste a odkedy zacala skola, sadal mi na nu prach....a to ju mam pozicanu...uz sa jej chcem zbavit..zrovna ma to nebavi, ale uz to doklepem.
pisat si s ucitelom, neviem posudit, ci je to bezne 😀 😀 , ale ved, preco nie?
marushka, dokedy musis odovzdat pracu?

maruschka
2. feb 2010

sisa, keby to bolo nevhodné, tak ti neodpíše, alebo ti rovno napíše, že si so študentami nedopisuje. Takže, ak to nevadí profesorke, je to v pohode. Veď aj ona je len človek a nie strašidlo.. 😉 😉 😉 😉V našom ročníku sa jeden študent kamaráti s profesorom-postrachom všetkých. A pred tým chalanom si všetci dávajú pozor, čo povedia alebo napíšu na fóre. Ale podľa mňa to je zbytočné. Ak sú kamaráti, tak na tom nevidím nič zlé, veď z toho môže mať trieda len výhody..

Takže tu o vhodnosti alebo nevhodnosti môžeme debatovať celý deň a na nič neprídeme. Vyhovuje to profesorke aj tebe, tak je to v absolútnom poriadku.. 😵A okrem toho, podľa toho, čo si písala, ako ťa profesorka povzbudzuje, tak je to asi taký typ mama-profesorka a to sú zlaté osoby, ktoré vedia pomôcť aj povzbudiť.. 😵

sisa.b
2. feb 2010

tak to bolo len par mailov a vzdy som rozmyslala, ci odpisat, ale ked mi polozila otazku, tak som odpisala 🙂 alebo sa pytala zo slusnosti? 😕 😅 a je velmi velmi zlata 😵 ten prvy povzbudivy ma normalne rozplakal. je uzasne precitat si, ze mi niekto veri, ked ja si neverim vobec

maruschka
2. feb 2010

no vidíš, takže je to fajn, že si píšete-aj pre teba, aj pre profesorku-keby nechcela, tak ti nepíše.. A už nad tým ani nerozmýšľaj. Získala si obrovskú podporu z jej strany a keď ti pomáha aj psychicky preklenúť stres zo skúšky, tak je to profesorka na nezaplatenie. Máš šťastie, že ju máš.. 😵 😵 😵 😵 😵

sisa.b
2. feb 2010

maruschka, takych profesorov by mohlo byt viac 😵 paci sa mi jej heslo, ktore nam na prednaske hovorila - ze ona je na studentov dobra, lebo nikdy nevie, kto z nich bude jej nadriadeny 😀

tatolu
2. feb 2010

Ahojte,
písomku som napísala. Ako, tak to je vo hviezdach.
Mala som však nutkanie odísť ale poznáte ma 😉 Ak ma nevyhodia, sama neodídem... 😀
Výsledky budem vedieť možno o týždeň, možno skôr a ak neurobím, pôjdem za profkou, nech ma vyskúša. Ja to vlastne viem, len to neviem vyjadriť slovami, no nie 😀

Sisa, tiež nič v tom zlé nevidím 😔 Veľa študentov si píše s profákmi. Teda aspon u nás. A keď som potrebovala nejaká info pre Maruschku, ťiež som prednášajúcemu písala. Síce to nedostal, ale viem, že by nemal nič proti tomu, keby mal odpovedať 😉

sisa.b
2. feb 2010

tatolu, aj take sa da? ze ked nenapises, das sa preskusat? 😕 zeby som si ja take cosi pripravila na dekana? 😀
a neboj, uricte to budes mat hotove 😉

jalao
2. feb 2010

tatolu, tak snad to dopadne dobre, drzime ti palce.. 😉
maruschka, ako je u vas, snezi tam? Tatolu je v horach, to sa ani nemusim na sneh pytat... 😀

tatolu
2. feb 2010

Jalao u nás nesneží, ale snehu máme 😉
Sisa, spolužiaci tak išli 😔 , tak sa hádam nado mnou zmiluje 😉 a ak nie, tak mám ešte dekanský termín a to väčšinou býva ústne a pred komisiou. Teda väčšinou, ale stalo sa, že aj nie ☹ . Myslím, že ústne by som sa obhájila, lebo spôsob opravy sa mi pri tejto skúške vôbec nepáči 😠
A keď ani dekanský termín nevyjde, tak jeden predmet si môžem presunúť do ďalšieho ročníka, tak var potom ostatné zvládnem 😉
V letnom semestri ma však čakajú skúšky u skúšajúcich, pri ktorých som už v minulosti skúšky robila. Keďže viem, že tiež vyžadujú všetko, nebude ani ten semester med lízať, ale ktorý je? 😉 😀

Ináč opravy z min. príspevkov - tiež (nie ťiež), nejaké (nie nejaká) 😉

tatolu
2. feb 2010

Už som s učením pobláznila aj Lukyho 😉
Vyťahuje mi skriptá, čo mám na letný semester a vykrikuje, že on sa ide učiť a teraz, lebo včera sa nestihol 😕 😅

emily3
2. feb 2010

TATOLU 😀 urcite si urobila... s ucenim deti , zvykla som si zvyraznovackami " farbit" ucenie, tak deti sa ucia so mnoui, ze mi do toho malu ujluju...Luckb ami tu t u ka do toho a pise so mnou 😀 😀 ,..takkt o pekne spolu piseme diplomocvku... 😀 😀

sisa.b
2. feb 2010

tatolu 😀 chce byt studovany 😉 mne zas mala pocmarala knihu z kniznice 😅 je to par ciarok na jednej strane, tak hadam nevadi 😕

adetka
2. feb 2010

lubka... ta seminarka o bakalarke mi pripomina moj projekt k dizertacnej praci 😅 ... trosku zvlastne, ze to chcu od vas uz k bakalarke... ale na druhej strane... lepsie sa ti bude pisat... a aj konzultantovi pomahat 😉 ... ja by som sa k tej prvej kapitole trosku rozpisala...

maruschka
2. feb 2010

adetka-zázrak, že si medzi nás prišla. Práve dnes som na tebe myslela (keď som si pozerala príspevky z minulého roka), že ako sa máš.. 😵

tatolu..neboj sa, skúšku si urobila-mám "tušáka"... 😵 😵 😵 😵 😵 Takže malý chytá študijné nadšenie..Bodaj by mu to vydržalo ešte aspoň 20 rokov. Ja sa takto modlím pri našej malej druháčke, že kiež by jej to vydržalo až do konca vysokej.. 😀

josie3331
2. feb 2010

tak uz viem vysledok z vcerajsej skusky...mam E ale je mi to jedno, ako druha zo spoluziakov som spravila vsetky skusky, ostatni maju este zajtra a aj pozajtra... 😀

no som tu az do piatku ale vydrzim to...boze keby ma ta skola nebavim tak som by som odtialto davno zdrhla..tak tych knih je 19 takze uz teraz nestiham 😅 😀
no nic, idem opat na intrak, nech uz som opat doma s priatelom ach jaj...

sisa.b
2. feb 2010

josie, gratulujem 😵 😵 😵 a mas teda co robit 😝 to sa ich musis naspamat naucit? 😕

u nas este nema nikto hotove vsetky skusky 😅 dvom nam chyba ta nestastna mechatronika

maruschka
2. feb 2010

josie,,,E je excelentne,,tak gratulujem 😵 😵 😵 😵 😵 😵 tento predmet máš definitívne uzatvorený, tak buď šťastná 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉

tatolu
2. feb 2010

Josie, gratulujem 😵 😵 😵

Marusch, bodaj by si mala správneho tušáka 😔 . Ináč potrebujem Ťa k pomoci pri výbere témy, Ty si taká preborníčka pri zháňaní kníh 😉 . Vieš, aby som mala dosť literatúry. To k tomu pedagogickému minimu 😔
Môžem Ti niekde ten zoznam poslať? Alebo si pár vyberiem a pomôžeš mi?

janka46
2. feb 2010

Adetka 😵 😵 super,ze si nas prisla pozriet!!!!

Maruschka,ved ty ani nepotrebujes konzultanta 😀 😕 😕 bakalarku mas v malicku 😉 ešte budeme vsetky s tebou konzultovat 😵 😵 😵

Ja som sa teda dnes ani k PC nedostala,malu mam cely tyzden doma so skolky,takze knihy roztiahnute po izbe nehrozia,lebo chodi za mnou,že co za neporiadok to mam v spalni 😝 🤐

Tatolu,neboj dekansky nebude!!!

Emily,tie zvyraznovacky aj u nas letia,ked vidi,ze zvyraznujem pride a pomaha 😀 😀

tatolu
2. feb 2010

Aj tak vás obdivujem, že môžete pri deťoch vôbec knihu vytiahnuť 😕 Ja si zobariem knihu do ruky a to sa už niektoré začne po mne liepať a robiť si zo mňa preliezku 🙂
Takže zvýrazňovačky u nás sa používajú zásadne keď spia, čiže v noci 😔