Mamičky, ktoré ešte študujete pridajte sa

patulinka
23. aug 2006

Ahojte založila som novu temu a dufam ze tu neostanem sama.

sisa.b
3. feb 2010

dadka, nemam chut riesit s neprajnikmi veci, ktore som tu popisala 😒 dovolila som si napisat, ako prebehlo rodicko mojho syna a to sa niekomu velmi nepaci

sisa.b
3. feb 2010

mamina, tiez gratulujem ku krasnemu pismenku 🙂

ja som mrtva, robim si tu nervy nad hlupostami namiesto toho, aby som sa sla ucit 😔

dadulaa
3. feb 2010

ale budeš nám tu chýbať ☹ 😢 neplytvaj energiou nad neprajníkmi, nestoja ti za to...na zajtra ti veľmi držím palce 😉 ver si 🙂

maruschka
3. feb 2010

sisa, tak to hádam nie????????????!!!!! To kvôli nejakej chudere, čo vynáša z Koníka, hádam nehodíš spiatočku a neodídeš..Toto sa tu riešilo snáď milión krát. Nech sa hanbí tá """""mamička""""", ktorá sem chodí šmírovať a ohovárať a kľudne mi môže napísať do IP, rada jej vysvetlím vnútorné pravidlá Modrého Koníka a kladné charakterové vlastnosti slušného človeka.... 🙄 🙄 🙄 🙄 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠

Takže na každého kašli a zostaň tu....by si nám tu chýbala. 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

jalao
3. feb 2010

ale prosim ta, sisa, to si robíš prdel! To si niekto dal tolko námahy, že sa oprel do tvojich vyjadrení v MK? to musí byť dosť nízka osoba...taká ťa hádam nerozhádže... 🙄 vidíš, niektorí ľudia priamy názor skrátka neznesú... 😎
Mami, gratulujem, oddychni si, fajn pocit, že?
Kde máme ostatné holky? Grétka, Akzus, Petra, Adet, Majka, Janka, Josie,Emily... na všetky si v rýchlosti nespomeniem...

sisa.b
3. feb 2010

maruschka, ked ja nechcem, aby mal moj syn kvoli niekomu problemy 😔 uz takto je dost nestastny zo skoly ☹

grettka
3. feb 2010

suhlasim s tym, co napisala maruschka aj dadulaa! ... sisa neodchadzaj...

sisa.b
3. feb 2010

joj, dakujem babulky 😵 ale idem minimalne do postele. dnes som este materialy nevidela, tak si rano privstanem a skusim nahadzat do tej kratkodobej to, co som nestihla do tej druhej 😝
dnes mi volal ten spoluziak, co tvrdil, ze mal minule 3,5 zo 4ch otazok napisane a vraj dostal len 5 bodov 😅 a sam hovoril, ze treba od slova do slova, inak nie je velka sanca 😢
no neva, v letnom uz som, akurat budem mat o skusku viac 😝
tak papa

jalao
3. feb 2010

sisa, on sa postupne zorientuje v triede a nájde si v nej to "svoje miesto" medzi ostatnými, ty ho budeš v tom povzbudzovať a podporovať, nech naberie zdravé sebavedomie a učka postupne uzná, že je šikovný, len mu tá aklimatizácia trvala dlhšie, neboj... 😉 Niekto je kápo hned, niekto je menej priebojný a ten potom môže mať ťažkosti...ber to tak...

sisa.b
4. feb 2010

tak ja zas nespim 😢 ucit sa nevladzem, spat sa mi neda, uz vidim, ako rano na skuske dopadnem 😔

jalao
4. feb 2010

sisa, drz sa dnes.... 🙂

maruschka
4. feb 2010

sisa, dopadneš výborne.. 😵

tatolu
4. feb 2010

Sisa, myslím na Teba 😉

adetka
4. feb 2010

mechatronika, latincina, ekonomika... obdivujem Vas damy 🙂 ... som celkom rada, ze studujem spolocenske vedy... ja mam dizertacnu skusku z metodologie socialnych vied a masovej a socialnej komunikacie... oproti vasim skusam uuuplna "brnkacka" 😅 😀

dizertacku mam uz o tyzden... ale zatial ma chyta iba mierna nervozita... obcas mam dokonca taku prijemnu naladu... 😅

maruschka
4. feb 2010

adetka, že mierna nervozita..Mňa by už viezli na pohotovosť s nenormálnym tlakom. 😀 😀 😀 Tak ti držím palce,určite to dopadne výborne-veď už si ostrieľaná profesionálka, takže ti to pôjde jedna radosť.. 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

jalao
4. feb 2010

Adet, no vitaj, no to s tymi predmetmi je vsetko take relativne... 😉 😉 😉 Ale uznaj, ved nemozeme vsetky studovat to iste...to by bola nuda.. 😝 😝

sisa.b
4. feb 2010

ahojte holky, trochu nevyspata, trochu rozcarovana, ale urobila som za B 🙂
dakujem vam vsetkym, co ste mi drzali palce a mysleli na mna 😵 😵 😵

grettka
4. feb 2010

sisa.b gratulujeeeeeem 🙂

janka46
4. feb 2010

Sisa 😵 😵 😵 😵 😵 😵 tak vidis,predsa si zase vsetkych tromfla a na take uzasne pismenko!!!!!!!
😎 😎 😎 😎
Som tu bola tiez v noci nazriet,aj som napisala siahodlhy prispevok,ale neodoslalao mi to 🙄

Sisa uzi si teraz ten pocit neucenia sa 😀

sisa.b
4. feb 2010

dakujem dievcata 🙂 idem si uzit ten tyzden, kym nezacne LS 😀
aj by som k tomu napisala viac, len nechcem zas riskovat dalsie problemy 🙄 potrebovala by som poradit a neviem, ktoru z vas otravovat 😅 😝

dadulaa
4. feb 2010

sisa 😵 vedela som, že to spravíš, super 😉 gratulujem 😵 😵 a ešte také krásne písmenko! 🙂 škoda, že nemôžeš napísať, ako to prebiehalo..oddýchni si a poriadne sa vyspi..

maruschka
4. feb 2010

sisa,kľudne sa pýtaj, rada ti pomôžem ak budem vedieť.. 😉 😉

tatolu
4. feb 2010

Sisa, som rada, ani nevieš ako 😵
A IPčka sú na čo?
Napíš tam viaceré niky a každá Ti niečo napíše - teda aspon, či vie pomôcť 😉

sisa.b
4. feb 2010

maruschka, IP 😉 mas taky triezvy pohlad na vsetko, tak hadam nebudem cely den z toho depresivna 😔

sisa.b
4. feb 2010

tatolu, ok, preposlem 🙂

tatolu
4. feb 2010

Sisa - nechcem byť feministka, ale chlapi spravili? 😔

sisa.b
4. feb 2010

tatolu, neviem. ten jeden, co bol so mnou, ano. ostatni dostali vysledky az teraz o pol stvrtej.

petrahy
4. feb 2010

Ahojte gratulujem ku spraveným skúškam ja mám z tej decembrovej skúšky C 😉 a mam pokazeny pocitac takze som sa nemala ako ozvať. už mám náhradu takže sa tu ukážem, ale musím vás najprv dočítať popísali ste toho vela

sisa.b
4. feb 2010

petrahy, gratulujem 😵

mamina007
4. feb 2010

ďakujem kočky ...

a gratulujem k spraveným skúškam ... ste úžasne ... 😵 😵 😵

sisa ... to nemá cenu baviť sa s anonymom blbým ... ten je silný v tieni, ale tak ustráchaný a nesebavedomý, že sa musí schovávať za ničnehovoriaci útočný nick ... plne chápem, že nechceš zle, aby mal Tvoj syn, ale veľmi by si mi/nám tu chýbala ... inak, toto sa s pravidelnosťou opakuje stále ... už som to zažila na bb ... nechápem, čo z toho majú ... aj keď viem, že je to verejné fórum, ale aj tak ... uži si pocit neučenia a skús dobehnúť spánok ... a ešte posledné: musíš si viac veriť ... ide Ti to, ši šikovná, tak hlavu hore a nepodceňuj sa ... 😉

aj ja Ti rada poradím, ak bduem vedieť ...

janka46 ... ja si pred odoslaním príspevku skopčím, čo som napísala ... aj mne sa to už stalo, že mi to neodoslalo a takto som nemusela písať znova ... 😀 😎

mňa inak dnes zmorila asi chrípko-nádcha ... a to sa nádejám, že ráno idem do roboty ... ale keby ste videli/počuli tie choré kašle v škôlke ... 😖 možno aj tam som niečo chytila ... aj keď len za tých 10 minút ráno a poobede ... ešteže sa drobec drží ...

majte sa krásne a veľa šťastia pri skúškach ... ( a hlavne jednopísmenkové hodnotenia ... 😉 )