Mamičky, ktoré ešte študujete pridajte sa

patulinka
23. aug 2006

Ahojte založila som novu temu a dufam ze tu neostanem sama.

ramzesa
4. júl 2007

aktak gratulujem,tak sme uz dve Bacilky 😀 . My sme na to cakali styri roky 😅 . Ale konecne...

verulka
4. júl 2007

aktak uzi si dovcu

lasenka
4. júl 2007

ramzesa - blahozelam ti 😉
verulka - ty to zvladnes ako vzdy vsetko 😉

rabiva
9. aug 2007

ahojte, nevedela som ze su tu 2 temy o mamickach studentkach 😎

mna posledny rocnik, tak uz zhanam rozne materialy na diplomovku... a chcem sa spytat, nemate nahodou niektora nejake knihy, casopisy, clanky, cokolvek na temu "medzinarodne podnikanie" alebo vstup firmy na zahranicne trhy... ak ano prosim, poslite mi IP, kupim velka vdaka

lasenka
9. aug 2007

rabiva
aj ja buduci rok koncim, uz sa nemozem dockat! a take materialy bohuzial nemam ☹

bzuco
9. aug 2007

rabiva, ani ja ti nepomôžem ☹

lasenka ahoj 😉
ako prázdninuješ? ja super, len som vytiahla knižky, asi pôjdem koncom augusta na tú skúšku, čo sa mi nepodarila v júni, tak sa po večeroch do toho troška pozerám, aby sa nepovedalo 😝

lasenka
9. aug 2007

bzuco - rada ra vidim 🙂
jeeeeeeeeej, bude syncek 🙂 to som velmi rada 🙂
aj ja uz pozeram do knih, prvy septembrovy tyzden mam statnice z pedagogiky - vies, ten pedagogicky zaklad pre 2. stupen

rabiva
9. aug 2007

lasenka fiiha ty uz v septembri? ja mam tie statnice az buduci rok v aprili al. v maji 😎

lasenka
9. aug 2007

rabiva - nieeee, to su len prve statnice, posledne su v juni 2008 😠 😠

bzuco
9. aug 2007

hej, spomínam si

no s tým synčekom to nie je isté, ale vyzerá to tak, ved aj ja cítim, že to bude chlapček
ked som bola minulý týždeň na UZV, tak doktor sa vyjadril, že tam má čosi navyše, ale na 100% mi to bude vedieť povedať až okolo 30tt
dúfam, že to "navyše" tam ostane 😵 , lebo už som pokúpila chlapčenské veci, nie síce moc, ale predsa 😉

lasenka
9. aug 2007

bzuco - len aby bolo zdrave, nie? 😉 ale boli by ste kompletna rodinka 😀 tesis sa do prace? lebo ja veeeeeeeeeeeelmi 😖 😖 😖 😖

bzuco
9. aug 2007

presne, aby bolo zdravé
barborka síce by viac pristala na sestričku, ale bude to musieť nejako 😀 predýchať, hoci zatiaľ to ešte nevie a ani jej to nepoviem, lebo ani manžel nechce vedieť, čo čakáme a ona by mu to hnd vytrúbila 😝
takto musím byť ako hrob až do decembra

a do práce? čo ti ja viem? niekedy hej, ale inokedy nie
ale ja mám pred sebou len necelé 2 mesiace a ked sa rozhodnem, že si dovolenku vyberiem pred MD, tak to tam naozaj dlho nebudem a to ma hreje pri srdci 😀

lasenka
9. aug 2007

bzuco - juuuuj, tak teba krasny skolsky rok 😀 a na tu skusku chod, budes to mat za sebou... my mame na vyber robit tie statnice bud teraz v septembri alebo vo februari 2008, asi len 6 sa nas prihlasilo teraz na september, taaaaaak sa mi nechce 🙄

bzuco
9. aug 2007

lasenka, ale aký dobrý pocit budeš mať, ked sa všetci budú učiť a ty už to budeš mať za sebou, aspoň časť 😉

verulka
9. aug 2007

lasenka, ja sa do prace teda tesim 😉 nastupujem uz 20.8. a bude to teda frmol 😅 ale vpohodke...
bzuco, teda tebe tie tyzdne nejako rychlo ubiehaju 😕
drzte sa na skuskach 😉

bzuco
9. aug 2007

verulka ahoj
veru, máš pravdu, uteká to 😉

patuska156
11. aug 2007

ahojte o comze tu kecate?

bzuco
22. aug 2007

ahojte
tak čochvíľa nás to zasa čaká

ja som bola dnes na jednej skúške, čo sa "nepovedla" v júni a dnes som ju urobila, tak som happy 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

lasenka
22. aug 2007

blahozelaaaaaaaaam este raz 😀 😀

bzuco
22. aug 2007

lasenka, ďakujem krásne 😵

nenka83
22. aug 2007

ahojte.mna caka skusk, ak ju nezrobim tak mam posledny termin! a skusajuci hroza! viete ako sa bojim!a najhorsie ze ucit sa nestiham! a aj sa mi nechceeeeeeeeee 😠

lasenka
22. aug 2007

bzuco - mas krasny albumik, a ten uvodnik si tam ako dala? tak to ma musite naucit, pani ucitelka 🙂

bzuco
22. aug 2007

nenka, viem, ako sa cítiš
ja som išla dnes na tú skúšku totálne zdeptaná a vystresovaná, som myslela, že tam ani nepôjdem, ale prekonala som sa a stálo to za to 😉

hádam sa na teba niečo pri učení nalepilo

emily3
23. aug 2007

ahojte studentky mamulky: mam konecne uspesne po skole. v utorok som mala posledne statnice a konecne uz nemusim chodit do skoly. hura hura hura...

drzim Vam palceky aby ste to nevzdavali a dotiahli do uspesneho konca.

bzuco
23. aug 2007

emily, blahoželám
si šiklka, pri takých maličkých detičkách 😉

lasenka, naučím, čoby som nenaučila, hoci ani ja neviem, ako sa mi to podarilo 😀

lasenka
24. aug 2007

Bzuco - podobny baby-ticker som videla v albume jednej kocky, ale islo o pocitanie doby od svadby, cize to bol asi wedding-ticker 🙂 ale je to pekneeee 🙂
taaaaaaaaaaaaaaaak sa mi nechce ucit 🙄 🙄 🙄

ramzesa
24. aug 2007

joj mamule, ja mam este nejaky ten mesiac volno od skoly a potom to zacina 😝 , ani som si neoddychla a nic z toho co som chcela stihnut som nestihla 🙄 🙄 🙄

lasenka
24. aug 2007

ramzesa - ja mam statnice o dva tyzdne, strasne som lenivaaaa 😠

ramzesa
24. aug 2007

a z coho mas statnice? ja len preto,lebo niektore skoly maju statnice priebezne ci ako, skoro kazdy rok a my mame iba bc.statnice a ing.statnice.

lasenka
24. aug 2007

ramzesa - statnice mam z pedagogiky a psychologie, hroza des 😒