Mamičky, ktoré ešte študujete pridajte sa

patulinka
23. aug 2006

Ahojte založila som novu temu a dufam ze tu neostanem sama.

tilly
1. sep 2006

verulka, ja viem, nebude sa mi chcieť, ale teraz sa to skrátka nedalo

aktak
1. sep 2006

verulka no uvidim ako sa ku mne budu spravat a ci mi vyjdu aspon trosku vustrety 😅

verulka
2. sep 2006

Aktak,aj ja pevne verim, ze budu na teba dobri, drzim palce 😉
Tilly, neboj, urcite to zvladnes!

tilly
2. sep 2006

verulka, dík, no budem musieť, do februára musím odovzdať index... 😝

verulka
8. sep 2006

No co mame nove? Ja am v utorok zapis...Tilly, kedy mas nejake skusky- ci uz az v zime? Aktak a ty, dali ti ten indi- plan?

aktak
8. sep 2006

no bola som za prodekanom, dokopy nic mi nepovedal ale mala by som dostat nejaky papier, kde mi profaci napisu podmienky za akych spravim ich predmet tak uvidim co to je zac a ci mi naozaj daju dbre podmienky, lebo ak nie tak to by som bola sklamana, rocnik som robit 2 roky nechcela 😒 ale verim ze sa to nejak spravi 😵

verulka
8. sep 2006

drzim palce

tilly
8. sep 2006

najbližšiu skúšku mám vo štvrtok, uvidíme, či zas nedostanem chuť zdrhnúť 😀

emjee
8. sep 2006

tilly mas nejake divne chute v poslednej dobe 😀

tilly
10. sep 2006

také zajačie 😀
ale nie, skrátka ked sa nedá, tak sa nedá...

verulka
13. sep 2006

Ja som bola vcera na zapise a dostala som pochvalu od pani na studijnom, ze mam vsetko hotove 😀 ona si ma pamata ako tu mladu mamicku. Ja som tam totiz pravidelne nabehla mimo uradnych hodin a ako vyhovorku som vzala aj deti. Teta sa tesila a ja som vzdy vsetko vybavila...Aspon nejaka vyhoda.
Uff a 23.9. zaciname...

aktak
13. sep 2006

no tak som dostala taky papier, do ktoreho mi jednotlivy profesori vpisu co odo mna chcu, tak som zvedava, na studijnom boli mili, uvidim ako dopadnem ked budem obehavat tie jednotlive predmety 😎

verulka
13. sep 2006

drz sa, neboj bude to ok. Daj potom info 😉

aktak
13. sep 2006

dakujem si zlata 🙂

tilly
21. sep 2006

fuj, tak ja už som zapísaná do 6.teho ročníka, zajtra a pozajtra idem do školy zas, bleee do galanty, po ceste smrti, dnes som sa tam skoro zabila 😝

verulka
21. sep 2006

Tilly, davj bacha, titul za zivot nestoji 😀 Ja idem doskoly v sobotu 😝

nelika666
21. sep 2006

aj ja som uz zapisana ale nie do 6-teho ale do 2. rocnika a do skoly idem v sobotu na cely den tak som zvedava co sa dozviem 😕

tilly
21. sep 2006

neli, sa ti tam bude chcieť sedieť v 34tt?

ja idem aj v sobotu, tak sa mi nechce do tej GA, vždy sme to mali v BA a teraz nás kydli tam ... neznášam to tam!!!

nelika666
22. sep 2006

no musim - su to len konzultacie s jednotlivymi profesormi katedier - co by nas mali ucit - ale konzultacie su rozpisane od 8rano do osmej vecer tak pevne verim ze to nebude trvat az tak dlho

a dufam ze sa podari vybavit aby som mohla studovat tak aby som chodila len na skusky

verulka
22. sep 2006

Drzim palce aby sa to podarilo..A hlavne nezabudni uplatnit svoj narok na prednost. Vsak si tehu, takze sup rovno za vyucujucim. Mas plne pravo sa predbehnut. Pripadne zahraj, ze ti nie je najlepsie a nevladzes a mohla by si to vybavit aj skor
Tilly a preco vas hodili do GA, to je tak vzdy?

tilly
22. sep 2006

juj nelika, tak to preži 😉

verulka, ešte jedno sústredenie a budeme chodiť do BA, našťastie... my sme začali chodiť do BA cez jednu firmu, ale tá to potom prestala robiť a dostali sme sa pod kaskády, to je iná firma, čo vlasnte sprostredkuje prednášky a pod. je to skrátka zásterka, aby sme platili za školu... no, ale keďže sme sa začali búriť, že sa nám nechce dochádzať do GA, tak to ten majiteľ vybavuje v BA

dnes som mala byť v škole, ale ráno začal malý robiť hysáky, keď som odchádzala, tak som ostala doma, nechcelo sa mi...

verulka
22. sep 2006

Tilly, to neva zajtra mas tusim druhy pokus 😎 Ja sa uz teraz psychicky pripravujem. Ale ako vzdy, tak aj dnes musim vecer odist von- kamoska sa luci, odchdza do anglicka, takze zajtra sa bude opat tazko vstavat 😝

ailla
23. sep 2006

Ahojte...chcem sa Vam ponuknut,kezde ste studentky ze sa Vam mozem pravidelne alebo aspon obcas postarat o babo.Aj ja som studentka VS,a som velmi zodpovedna,spolahliva a mam s detmi skusenosti.Ak by ste mali zaujem tak sa ozvite na Ailla@post.sk alebo 0903746392,mozeme sa dohodnut.Bratislava,a moje meno je Daniela.

nelika666
23. sep 2006

tak uz som doma zo skoly - nejak som to prezila a budem chodit do skoly kazdy druhy tyzden v piatok aj v sobotu tak dufam ze to zvladnem s babom 😎

verulka
23. sep 2006

Nelika yvladnes, neboj.
Ja som sa tiez teraz vratila, mali sme strasne pekelny predmet a cely den 😝 a rano som trosku zaspala, kdeze nik iny nevstaval, tak som letela ako diva...uff, ale ten 4.rocnik uz dobre znie, za chvilku je potom

nelika666
23. sep 2006

no ten 4. znie lepsie ako 2. 😖 😀

verulka
23. sep 2006

neboj, ani sa nenazdas a bude to 4 alebo rovno 5. Vlastne to ubieha vcelku rychlo, ale az pri spatnom pohlade 😀

nelika666
23. sep 2006

no to ano - ani neviem ako a uz mam prvy rocnik za sebou - len keby vsetky tak rychlo a bezproblemovo zbehli 😉 budem si drzat palce pre istotu 😀

ramzesa
23. sep 2006

Ahojte mozem sa pridat? Tento rocnik musim koncit Bc. To preto lebo ho opakujem ☹ . ... 🙂 ale nie... chodim na denne pretoze dialkove nie je. Zacala som studovat tehotna,ale kedze aj manzel studuje,tak sme to nejako na striedacku dobojovali az sem,ale tento rok ma manzel len diplomovku a mame uz dve deticky,tak som zvedava ako to zvladneme tentoraz. A indi-vindi mam od druheho semestra. Ale vsetci su zlatucky a pomahaju...

nelika666
23. sep 2006

no mne sa zas individualne nedalo vybavit tak som musela z denneho prestupit na externe 😒