Mamičky, ktoré ešte študujete pridajte sa

patulinka
23. aug 2006

Ahojte založila som novu temu a dufam ze tu neostanem sama.

maruschka
6. jún 2008

na oslavu dnes robím lososa na masle so zeleninovým šalátom a jogurtovým dresingom..Taká som hladná,že od hladu nevidím a šmátram popri stenách,aby som trafila k počítaču 😀 😀 😀 takže bežím a zajtra sa zasa začínam učiť naplno 😕 😕

lasenka
6. jún 2008

to zvladnes... a aka cast pedagogiky?

maruschka
6. jún 2008

špeciálna....dá nám dve témy z knihy,materiálov z prednášky a budeme musieť napísať úvahy..No tak uvidíme.Pár ľudí z tej skúšky už vyletelo,tak dúfam,že to nejako doklepeme do konca 🙂 🙂

nelinka
6. jún 2008

ahojte, ucenie v plmom prude.......ehm ja ne a ne sa akosi prinutit kuknut do tych knih
ci pana ked si pomyslim ze mam sa naucit 136otazok na jednu skusku v prvom rocniku.....ta co bude na statniciach? ked tam vobec dojdem 😒

kedy ste sa ucenkali babenky? ta ja mam pocit ze vobec absolutne nemam cas na to ....teda mam ked uz natalia spi ale ta to ja umieram a padam z nou s nou do postele....

ach jaj

maruschka
7. jún 2008

nelinka-učíme sa v noci-keď detičky spinkajú..V mojom prípade to je od 23,00-do rána 😅 😕 Aj ja som sa na začiatku bála,ale vidíš,už končím prvý ročník-ušlo to ako voda..So zaťatými zubami,chronicky nevyspatá ale dá sa to zvládnuť 😉 😉 A to učenie sa tiež dá,len sa na to musíš pozerať strááááááááášne optimisticky 😀 😀 😀

nelinka
7. jún 2008

heh dakujem

no asi to je prave ten moj problem lebo ja som rodena pesimistka 😠

no ja este 2 skusky a ak ich zvladnem tak tiez mam prvy ro. za sebou

maruschka
7. jún 2008

nelinka,z toho si nič nerob...ja si pred každou skúškou najskôr začnem nadávať do sprostých,že som sa na tú vysokú vôbec dala,potom premýšlam nad možnosťou odísť zo školy a mať konečne pokoj a nakoniec sa predsa len naučím a idem na skúšku 😀 😀 😀 😀 😀 a zatiaľ to dopadlo vždy výborne..Ja jednoducho musím prejsť týmito všetkými fázami nervačenia a až potom idem na plné obrátky 😀 😀 😕 😕

lasenka
7. jún 2008

ahojte
ach dievcata, uz len styri dni a mam tie nestastne statnice... no na druhej strane neviem sa ich uz dockat, nemam nervy na nic, vobec sa nemozem uvolnit, vsetko ma boli, dni o nicom ☹

maruschka
7. jún 2008

lasenka,ale si povedz,že ešte štyri dni a pár hodín a máš po tom...vyložíš si nohy,dáš si kávičku a na chvíľu budeš mať pokoj-konečne,že?! 😉 😉

verulka
7. jún 2008

lasenka...ty si skvela studentka, to isto zvladnes a potom sa mozes naplno venovat snazilkovaniu 😵 drzim palce...

claudinka
7. jún 2008

ahojte.. ja som teraz skoncila prvy rocnik a termin mam v septembri.. ale dufam, ze mi vyjdu v skole v ustrety, vybavim individualny studijny plan a budem moct prist len na skusky.. byvaju ustretovi? a zvladli ste sa pri malinkom babatku ucit na skusky?

lululu
7. jún 2008

chcem sa len pochvalit, ze uz som dr 🙂
verulka, oneskorene,ale predsa, gratulujem.. mas moj obdiv🙂 si hviezda🙂
baby,kt.studujete,drzte sa 🙂

sue24
8. jún 2008

u nas na skole nejde dat si individualny studijny plan....budem musiet normalne nastupit....sama sa toho bojim, (i ked sa celkom tesim), vobec neviem, kto mi bude hlidat malicku......babicky mame hodne hodne daleko, v skolke beru od 3 rokov az a jasli je brutalny nedostatok, takze to je tiez uplny unreal.....a tatinek hlidak nebude, lebo musi sam do prace....

baby, ako ste to riesili vy??? kto vam hlida mimino???

...nastupujem teraz po prazdninach, takze uz mam z toho strach...

maruschka
8. jún 2008

lululu,tak zo srdca všetci gratulujemééé....pani doktorka 😵 😵 😵 😵 😵

mimi
8. jún 2008

lululu, verulka, gratulujeeeem!!! ste riadne sikulky!!!

sue24, tak prave toto riesim aj ja, kde dam maleho, ked budem v skole....
baby, radte, ako ste to zvladali, kde ste davali deticky, kym ste boli v skole a kedy ste sa stihali ucit?

lululu
8. jún 2008

diky 🙂
pri detoch sa striedali,ale hlavne mamina a sesternica- kazdy 2.t. a moj manzel,ked sa mu dalo.. ucenie- hlavne po nociach,ked deti spali,ked ich vzali na prechadzku a tak.. ked je podpora,tak sa to da 🙂

maruschka
8. jún 2008

sue,merkuje,kto má práve voľno...svokra je na dôchodku,mama máva zmeny-je kuchárka-stráži,keď má voľný deň,segra je učiteľka,takže od 14,30 do večera a soboty,nedele má voľno-stráži keď má voľno....Ale keďže študujeme s manželom diaľkovo,tak prednášky mávame každú druhú sobotu a skúšky zásadne len cez týždeň-čo nie je žiadna výhra 😖 😖 vtedy stráži väčšinou svokra.
A keď je to ozaj o nervy,že malé sú choré,tak na prednášku ide manžel sám a ja zostávam s krásavicami doma,teda do školy nejdem v ten deň...A ako som už písala,učíme sa,keď deti zaspia,teda v noci a do rána-keď je tesne pred skúškou.... 😉 😉 😉

bibinka
9. jún 2008

babýýýýý, z poslednej skúšky, na ktorú som sa tak bála mám C. supeeeer. a teraz mám konečne prázdniny 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 😀

Všetkým študáčkam želám ľahké skúšky a krásne prázdniny. 😉

verulka
9. jún 2008

lululu gratulujem!!!
bib i tebe,
kocky, ja som mala skolu len v sobotu- externistka, takze boli s muzom 😉
ak chcete kuk do albumu, mam tam moje promocne oznamko 😀

maruschka
9. jún 2008

bibinka,tak super-gratulujeme 😉 😉

maruschka
9. jún 2008

verulka,kráááásne oznamko...to ti robili deťúrence?!nadané deti-môžu si založiť firmu už teraz,ide im to 😀 😀 😀 majú za to 100 bodov 😀 😀 😉

verulka
9. jún 2008

maruschka, no to mi spravili, ked som poobede spala, text navrhol muz, pisali na striedacku ajka s riskom a kreslili vsetci traja 😵

bibinka
9. jún 2008

babule, ďakujem za gratulácie, mňa normálne podržalo to, že tu ste a navzájom sa všetky chápeme . vďaka.

verulka- ja som normoš dojatá, to je tak nádherné, bože. 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

sue24
10. jún 2008

Verulka, krasne oznamko a vsetok obdiv za studium pri 4 detoch. Sama som zo 4 deti a viem aky mala mamina zahul, takze BRAVOOO 😎
Mozem sa spytat kolko mas rokov Verulka, lebo vyzeras velmi mlado. Ja som tiez mlada maminka (v 21r. 1.dieta) a chcela by som tak 3 deticky, lebo viem, ze velke rodinky su super. Ale asi najskor, by som dokoncila tu skolu, lebo je velmi narocna, tak snad to s tym 1 babom zvladnem.....a ked to nebudem zvladat, tak si pomyslim na to, ze ty si to so 4 zvladla 😉

bzuco
10. jún 2008

verulka....krásne origoš oznamko.... 😵 😵 😵

verulka
10. jún 2008

diky 😉 sue, mam 27 😀 ako 21r som porodila tretie babo 😅 ale moja skola je ovela jednoduchsia ako tvoja...budem drzat palce 😉

sue24
10. jún 2008

no tak to si fakt super, v mojom veku uz tretie a ja mavam problem to vsetko stihat len s jednym....od vcera som zaclaa pracovat 😅 (beriem si rysovanie na doma a do atelieru chodim iba konzultovat s malou),takze to bude taka priprava na obdobie, ked budem chodit do skoly....
Inak som si vsimla, ze si tiez z blavy ako ja, 😉 len ja uz zijem 4 roky v prahe a preto nemam ziadne hlidanie... ☹

aktak
10. jún 2008

sue konecne nekto kto tiez rysuje a nielen pise seminarky ci prace, co studujes? 😵

verul krasne oznamko, adamko sa od 14tich mesiacov pokusa kreslit tak verim ze mi tiez pomoze s oznamkom 🙂

sue24
10. jún 2008

studujem architekturu na FSv CVUT, 6.rocne studium, a som v polke stvrtaku prerusila na semester....tym padom budem studovat prinajlepsom 7rokov!!! 🙄 🙄 🙄
Ty si v BA na com? 🙂

maruschka
10. jún 2008

tak som doma zo skúšky-špec.pedagogika..Vytiahla som si úvahu na tému Epilepsia,úvahu na tému Rehabilitácia,Edukácia,Kompenzácia.....veď to poznáte...Dostala som B aj manžel má B /1-/aspoň si neskočíme do vlasov kvôli známkam 😀 😀 😀 a mám po skúškach...Ja asi odpadnem!Že 4 mesiace voľna 😎 😎 😎