Mamičky, ktoré ešte študujete pridajte sa

patulinka
23. aug 2006

Ahojte založila som novu temu a dufam ze tu neostanem sama.

lasenka
13. jún 2008

janka - dakujem, normalne ama sebei zavidim ten pocit 😵
prajem vam vsetkym, aby ste dopadli rovnako dobre 😉

janka46
13. jún 2008

ak som na niektoru pozabudla,este raz vsetuckym maminka gratulkujem 😵

ja mam dnes odovzdat pracu z odbornej praxe,tak som do pol noci nad tym sedela,rano vstaval do robotky a teraz fungujem len na kavicke 😖 este stale vyham ci to risknut a odovzdat,alebo pockat na koniec leta-druhy termin 😒 ale asi to necham tak a pojde ,snad mi to prejde a budem mat v indexe "kompletku" 😝

vsetkym pekny piatok 13.-teho

bolulka
13. jún 2008

ahojte, sice som tu dlho nebola, ale musim sa aj a v radosti pridat.. tiez to uz mam za sebou 😀 ked vas citam, tak az zasnem ake mame rovnake pocity 😀 nikdy som sa tak netesila z konca "skolskeho" roka a uz vobec nie z prazdnin 😅

nelinka
13. jún 2008

ahojte babenky.

ako je fajne vam co uz mate bud uzavrety rocnik alebo po vsetkom........

ja ne a ne sa konecne dostat k poslednej skuske

na skusku ma 98 otazko.....samy dejepis a to najhorsie od roku 1918 co brutalita bo i samy zakon..... bleeee
je to rozdelene na 3 časti ale idem s tym ze prvu a tretiu snad nejako naucim a na druhu vykaslem
sad aspon to Ečko neajko ......

ufffff ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹

uz ani nevladzem denne naucim max 10 otazok a aj to mam pocit ze v hlave diera

☹ ☹ ☹

janka46
13. jún 2008

Nelinka neboj urcite to zvladnes a budes sa tesit s krasneho "nicneucenia" 😵

Ja som tu pracu s odbornej praxe dnes odovzdala a dostala som A-cko Jupíííí!!!!

nelinka
13. jún 2008

wow

ta gratulujem...heh ta ja nepoznam co to A-čko...... u nas na skole davaju A-čko len za prašule 😲 .....ta to tak to by ten človek musel byť mudrejší ako skušajúci a to oni myslia že mudrejších ľudi ako oni nemože byť

ta ja rada ked preleziem ....chi 😲 😀 😀 😀 😀

verulka
14. jún 2008

neli, neboj este vydrzios a bude fajn!
Lasenka, no teda konecne gratulujeeeeem...teraz uz len budem cakat na zmenu pismeniek v pase snž na nejaky ten tt 😵
bolulka, janka, gratuljem!!!
jo a nasa weroni je uz mamina 😵 tusim predvcerom sa jej narodila dcerka Ester 😵 Gratulujem!!!!

lasenka
17. jún 2008

verulka - dakujem 😉
vsetky mate uz volno? super pocit, nie? 😅

duskaf
17. jún 2008

Všetkým šťastným gratulujem, prajem veľa pohodových letných dní, mamičke weroni a je princeznej želám len všetko to, čo zvyknú v rozprávkach priať dobré sudičky.
Ja som včera zdolala z posledných síl predposlednú skúšku, najťažšiu zo všetkých a ešte poslednú máme budúci pondelok celá naša skupina, ktorá sa behom tohto nášho prvého roku dosť zredukovala. My čo sme zostali sa veľmi podporujeme a to je veľmi povzbudzujúce. Je nás 20.
Teda všetkým, ktorí sa ešte trápia, ale už to majú takisto za pár, silno držím palce.

aktak
19. jún 2008

vidno ze mate prazdniny 😀
som sa len chcela pochvalit, ze s projektom z letneho semestra som vyhrala sutaz takze sa moj narh bude mozno realizovat 🙂 celkom ma to potesilo, na katedre nas je vyse 20 tak sa o to viac tesim ze som im dokazala ze aj s drobcekom sa to da a ze ma netreba lutovat ze ako to zvladam s nim 😎

aktak
19. jún 2008

nevzdavajte sa, vsetko sa da, neni to prechadzka ruzovou zahradou ale je to o to lepsi pocit, drzim palce vsetkym tehulkam a hlavne maminkam 😉

verulka
19. jún 2008

Aktak, tak to je skvely uspech!!! Gratulujem 😵 😵

lenocka6
19. jún 2008

Ahojte, pridam sa vam. Ja som tiez mamicka studentka. Ked som nastupovala do skoly, bola som uz tehotna s dcerkou a nakoniec sa pred desiatimi mesiacmi k nam pridal aj syncek. A na buduci tyzden vo stvrtok mam statnice na MTF v Trnave. Takze sa cele dni ucim a mucim, lebo deticky su na chalupe a je mi za nimi smutno. Ale k tomu studiu, rozhodla som sa studovat este dva roky, lebo teraz koncim len Bc. a chcela by som Ing. Takze ked pojde synator do skolky, ja budem prave koncit skolu a potom hor sa do prace 🙂 🙂 🙂 Alebo vymyslim este nejaku skolu 😀. Baby, ktore sa pre nieco take rozhodujete, poviem vam jedno, je to tazke, hlavne ked uz mate viac deticiek, ale da sa to zvladnut. Vsetko sa da, ked sa chce. Stoji to vela sil a odriekania a hlavne volneho casu z rodinou, ale potom budete ake mudre 😀

aktak
20. jún 2008

verul vdaka 😵 😵
lenocka super ze to tak zvladas, drzime palce na statnice 😉 ja s dvoma drobcekmi budem robit posledny rocnik tak som zvedava ako to bdue prebiehat, dufam ze takto o rok budem mat promociu 😀

verulka
20. jún 2008

aktak, tak o tom nepochybujem 😉 lenocka, drzim palce na statky 😉

maruschka
23. jún 2008

čaute babenky...konečne som tu,mali sme pokazený počítač,tak som bola asi týždeň bez Koníka..Všetkým,čo skončili gratulujem a ktoré to ešte len čaká,držíííííííím veľmi silno všetky palce 😉 😉
lenocka,tak tak...zvládnuť sa musí všetko...aj keď sa nechce 😀 😀 😀
aktak,gratulujem...paráda 😉 😉 😵
janka,my odovzdávame práce z praxe až koncom augusta..Na praxi som bola na Základnej škole u nás,takže som si oddýchla od domácnosti a detí 😀 😎 už som to chcela mať za sebou,takže už máme prázdniny 😎 😎
duska,zvládneš to ľavou zadnou..veď je už posledná 😉 😉

janacizmarikova
23. jún 2008

Ahojte, ja mam 10 tYzdnove babo a prave koncim externe studium v nitre UKF, snazim sa pisat diplomovku, aby som mohla ist na statnice v auguste, ale je to velmi tazke...Diplomovku mam odovzdat 4.7.Asi to nestihnem,a tak by som chcela....pozdravujem vsetky maminky studentky

mata.mata
23. jún 2008

janka, to zvladnes 🙂 je to tazke, mas pravdu... drzim palce 😉 mas to za par...

verulka
23. jún 2008

jani, vsak ak to nepojde, ak si to odlozis..ale je super mat vsetko z krku. Ja som nastastie DP napisla ako tehulka, ale statky uz boli s mimcom 😉

duskaf
24. jún 2008

kočky zlaté tak už moje učenie mučenie pre tento školský rok skončilo a teraz sa môžem pustiť do vecí, ktoré práve na túto chvíľu čakali.
Veľa sily všetkým.

verulka
24. jún 2008

duska, tak super, gratulujem 😀

ivulik007
25. jún 2008

ahojte, prepáčte, že vám vstupujem do diskusie, ale potrebovala by som poradiť.
som piatačka a teraz v máji som mala mať štátnice. lenže v marci sa mi narodilo bábo, takže som nestihla napísať ani diplomovku a tým padla možnosť ísť aj na štátnice. chcem si ic nechať odložiť na januárový termín.
keď som sa bola spýtať na študijnom oddelení, čo mám urobiť, tak mi dali len také tlačivo - žiadosť o predĺženie skúškového obdobia a povedali, že to mám do konca júna odovzdať. neviete, či treba k tomu aj nejaké lekárske potvrdenie, že som na materskej alebo niečo podobné? nemáte s tým skúsenosti? resp. nemáte niektorá skúsenosti s odkladom diplomovky a štátnic?

duskaf
25. jún 2008

verulka, ďakujem

verulka
25. jún 2008

ivulik, to netusim, to by ti mali povecat na studijnom. Podla mna bude k tomu treba max kopiu rodneho listu

ivulik007
25. jún 2008

verulka - ďakujem. pravdupovediac, nerada sa na študijnom niečo pýtam, lebo sú tam také neochotné až hrôza. vždy keď tam niekto príde pre info, tak sa tvária všetky, že čo ich kto otravuje a nič okrem kávičkovania ich nezaujíma... 😠

lenocka6
25. jún 2008

Ahojte, chcem sa opytat, ako ste niektore zvladali stres pred statnicami, alebo ako zvladate. Ja mam zajtra statnice, este sa ucim, ale moj zaludok nejako strajkuje, ranajky nedopadli dobre. POradte 🙂

inka04
25. jún 2008

Mne pomohla predstava, ze zajtra budem mat po tom!!!

nelinka
25. jún 2008

☹ ☹ ☹ ☹

ahojte

wow mat tak vasu dobru naladu.........

takze zajtra idem na prvy opravny termin z predmetu dejiny statu a prava - zabijak. no nevidim to ruzovo a skusauci vobec neberie ohlad na to ci denne al. externe....... ☹ ☹ ☹

a to este jeded predmet mi ostal na aug

takze leto o nicom

☹ ☹ ☹

uf to som si vybrala skolu...ale pokial uz toto nezvladne tak koncim ....vzdavam sa.....

claudinka
30. jún 2008

nelinka kam chodis do skoly? 😀

Ahojte baby, ako studentka VS mam narok ci nemam na matersku? Ked teraz budem dajme tomu o styri tyzdne uz doma, tak dostanem aj nejake peniazky ci az po narodeni dietatka a aj to len to minimum, co ma byt ten rodicovsky prispevok? Kedze som si to socialne poistenie neplatila..

horallka
30. jún 2008

Claudinka a študuješ externe alebo denne?Lebo ja študujem externe, ale materskú mi priznali. Tú vypláca Sociálna poisťovňa pol roka a vymeriavací denný základ ti vypočítajú z tvojho platu. Preto či máš nárok alebo nie na materskú sa informuj v Sociálnej poisťovni. Rodičovský príspevok je príspevok pri narodení dieťaťa a dostane každá žena, bez ohľadu na to, či si si platila sociálne poistenie alebo nie- ten vypláca Úrad práce, rodiny a soc. vecí a peniažky ti prídu po 28 dňoch od narodenia dieťaťa. Ak si prvorodička, prilepšíš si o 20 000 Sk k tomu príspevku, ktorý je tuším 4 500 Sk. A všade musíš samozrejme dokladovať vyplnenené tlačivá.