Mamičky, ktoré ešte študujete pridajte sa

patulinka
23. aug 2006

Ahojte založila som novu temu a dufam ze tu neostanem sama.

janulle22
10. dec 2008

je tu jedna osamela osoba...ale asi si s tebo moc nepopovidam o tve skole... 😉

monikaaerik
10. dec 2008

ahoj janulle, o skole mozno nie,lebo som spatne citala,ze uvazujes, suhlasim so vsetkym co baby napisali 😉
aspon zatial,lebo ja som iba prave zacala, mam sice zapocty,ale skusky este nie, az v januari.
Adamko spinka? Je rozkosny. My v rodine cakame buduci rok 2 babenka,tak uz sa tak tesim 😵 😵 😵

duskaf
10. dec 2008

bibinka, si šikovná, teším sa s Tebou. Ja sa tu učím matematiku. 15. mám skúšku- už sme mali test aj didaktickú hru v podobe seminárky sme mali pripraviť a teraz ústna skúška. Jój matematika nie je veľmi to, čo obľubujem, ale čo mám robiť. Tak nech sa Vám kočky darí všetko.

monikaaerik
10. dec 2008

Duskaf,drz sa. Ja mam iba zapoctovku za sebou,ale tesim sa ako blska, po 10 rokoch po skole cely priebeh fukcie a mala som na to 3 tyzdne,ale mam.ale makala som sa priznam,vsak inak by to ani neslo. Aj tebe prajem, aby vysli otazky.

janulle22
10. dec 2008

moni-dekuji za pochavalu adika.. 😉 ten uz spinka od 8.. 😀 ..je to spac po mamince...
ty vase odborne nazvy me normalne desi...ja nevim jestli zvladnu to uceni... 😅 to bude mazec...muzu vam sem hodit linka na moje predmety a reknete mi jestli si mam porizovat notasa...moc bych ho chtela tak yb se to spojilo...

janulle22
10. dec 2008

http://www.obchodskola.cz/obory_podnikani.html

mate to tu i kdyz jste nenapsaly... 😀 😀

monikaaerik
10. dec 2008

Janulle, myslim,ze je to z kazdeho rozku trosku,ale je to fajn celkom zaujimave,nic sa neboj a chod do toho.naozaj. ak velmi chces tak to pojde.

duskaf
10. dec 2008

Monika- ďakujem Ti, si zlatá.

janulle22
10. dec 2008

ja do toho pujdu!!!! 😀 😀 😀 ale s tim notasem mi jeste nikdo neporadil.... 😀 😀

monikaaerik
10. dec 2008

Janu, prepac, ja este nie som dostatocne studovana,pretoze neviem,co to ten NOTAS znamena 😅

janulle22
10. dec 2008

notebook 😀

monikaaerik
10. dec 2008

😀 😀 😀 tak to ja nemam, zatial som nemala potrebu 😀

janulle22
10. dec 2008

myslim ze ho asi potrebovat budu ... urcite na nejake prace i kdyz mame PC ja touzim po notasu... 😀 😀 tak a ted vis co je notas... 😉 no nci padim do pelechu rano nevstanu k malymu..papa zitra zas... 😉

monikaaerik
10. dec 2008

tak to mas fajn, pokial sa aspon vyspis, ja este kojim, min.4x za noc.ale pojdem aj ja,dokoncim zajtra.ved do piatku daleko, tak prajem dobru noc. papa

maruschka
11. dec 2008

janulle, nad notebookom som rozmýšlala aj ja..Manžel má, chcel kúpiť aj mne ten malý Asus, ale sa ešte neviem rozhodnúť...Lebo:::::::naše baby stále sedia za počítačom/máme ho dva roky a už bol 4x v oprave/ a pozerajú rozprávky, hrajú hry..A úúúúúplne zbožňujem, keď sa v ňom niečo pokazí a zrovna potrebujem písať prácu, alebo tlačiť materiály, alebo pozrieť, čo je nové v škole a informácie od študijnej referentky..Mňa ide vtedy poraziť... 🙄 🙄

Takto by som mala všetko v Asuse a vôbec by som nemusela chytať vysoký tlak, keď mám odovzdávať prácu..Tento polrok sme odovzdávali 2 práce a ešte jednu veľkú budeme..A dúfam, že tento počítač bude šlapať normálne, aby sme nemuseli stresovať na poslednú chvíľu...

A to nechcem opisovať, čo bude,keď budem lepiť dokopy bakalárku..Tak to si ten Asus radšej fakt kúpim.. 😕 😕

janulle22
11. dec 2008

asus prej neni moc dobra zancka..maj vysokou kazivost-jen jsem slysela nemusi to byt pravda a nebo jsem to cetla tady na konovi... 😕 ted nevim...pritel rika ze nejlepsi je HP...me se libi s tou malou obrazoveckou ale MP rika ze je to na prd tak ho asi poslechnu prece jen tomu rozumi daleko vic...a jeste mam portadce v jednom kamamradovi takze snad vyberem..jen nevim jestli to neni zbytecny ...divala ses na ten muj odkaz na predmety...?moc mi nerikaji tak nevim jestli je na ne treba notas...

moni-jeste ke vcerejsku-jo vyspim se...ada vstava az o pul 8 takze v pohode... 😉 jen ti nezavidim kojeni 4 za no... 😝

janka46
11. dec 2008

Baby tak sa idem postazovat,taaak sa mi nechce totalne mam odpor si sadnut k materialikom k tejto poslednej skuske....FUUUUJ 😝

maruschka
11. dec 2008

janulle, tak pozrela som si ten odkaz na predmety..ja mám dve takéto školy-jednu podnikanie a druhá zdravotnícke služby vo farmácii..Všade som mala takéto predmety, len prvá bola orientovaná ekonomicky a druhá na farmáciu/ekonomiku...Obe sa končili maturitou..Využila som len tú druhú, keď som sa zamestnala vo firme, ktorá sa zaoberala distribúciou liekov a výrobou vlastných voľnopredajných liekov...Obe školy mi niečo dali, takže určite to vyskúšaj... 😉 😉 😉

janka, ani mne sa nechcééé..V sobotu máme prednášku z antropológie a už by som si to mala začať čítať aj skôr, lebo je to hrôza..Ale u nás už fičia vianočné nálady, takže škola ma momentálne trápi-netrápi...Skôr som lenivá sa učiť..ešte som si nevybrala ani tému na ročníkovku.. 😖 😖

duskaf, tak budeš mať aspoň na vianoce pokoj so skúškami..Jáááj matika..U nás sme mali štatistiku minulý rok a tiež sme sa všetci na ňu dívali ako teľce na nové vráta, keď tam vytasila 50 strán nejakých celostranových vzorcov 😀 😀 😀 a nakoniec to dobre dopadlo...Budeme ti intenzívne držať palce 😀 😀

maruschka
11. dec 2008

bibinka, tak gratulujeme...super A..potešííí 😉 😉

petrahy, určite choď na školu...Máš síce 3 deti, ale sú to školáci a bábo...Ja som mala škôlkárku a bábo..Nech nás tu je viac-väčší babinec na študujúcich mamičkách 😀 😀 😀

janulle22
11. dec 2008

rus ja do toho jdu stopro ale nevim jestli to zvladnu...ale snad ano...uz se tesim na to jak se budu muset ucit ze to bude neco noveho.... 😉 no notasa si asi stejne poridime... 😉

alusha
11. dec 2008

ahoj baby, mozem sa aj ja pridat ku vam?? aj ked nie na dlho, lebo tento rok uz koncim skolu 😀

adetka
11. dec 2008

ahojte mamicky studentky 😉 ... zdravi vas mamicka doktorandka.....

drzim palce na sobotne skusky... 😉

mne manzel chce kupit bud ten maly (10-centimetrova obrazovka, nie ten najmensi) ASUS, alebo rovnako maly Lenovo (byvaly IBM)... ja chcem ten druhy...

poslusne hlasim, ze mam za sebou svoje prve vystupenie na medzinarodnom odbornom seminari... spolu s dalsimi docentmi, profesormi, doktormi... 😀 ... ked to spocitam, tak som nad pracou stravila tyzden... a nad spoluorganizovanim seminara dva dni (rozdelene do tyzdna) 🙄 . teraz uz iba do pondelka napisat pracu z dejin filozofie, ponahadzovat rozvrhy na LS do skolskeho informacneho systemu, odprednasat poslednu prednasku a... Vianoce mozu zacaaaat 😎

maruschka
11. dec 2008

vauuuuuuuuuu adetka, ty si teda kapacita....tak si to super zvládla..takže gratulujem k prvému vystúpeniu 😵

lidka619
11. dec 2008

Ahojte študentky - mám velikú prosbu hlavne na tie študentky, ktoré študujú sociálnu prácu - súrne zháňam knihu od : Vyrost-Slaměník - Aplikovaná sociální psychologie - potrebujem písať seminárku a táto kniha je povinná, z ktorej máme čerpať + ešte dalšie 2 alebo 3 knihy. Nevie mi niekto poradiť??? 😒

maruschka
11. dec 2008

lidka a skúšala si napísať tvojej študijnej referentke??Lebo u nás to je tak, že školská knižnica je v BA a do konca decembra si musíme napísať na zoznam požadovanú literatúru a dať to referentke a ona nám to privezie do PN..

Tak to sa musím aj ja do toho pustiť, už nemám veľa času a budem potrebovať literatúru po roku 2000-2002..staršiu už nemôžme mať 😒 😖 A literatúru na témy zo socky v knižnici nezoženiem, iba v školskej..Minulý rok som si zohnala v mestskej, ale to bola stará literatúra,nová sa bohužiaľ nedá zohnať... 😕 🙄

janka46
12. dec 2008

Adetka tak klobuk dolu 😝 si trieda!!!!
Lidka nic mi ta kniha nehovorí, neda sa ti nejak od spoluziakov je prefotit...... 😒
Inka to zhananie materialov je niekedy "o drzku" 😝

Maruschka ja som nakoniec bola odprezentovat rocnikovu pracu a bolo to super,aspon sme si to mohli yvskusat k bakalarskym obhajobam prac.
Inak v tej kniznici v BA byva tiez dost rozpozicane 😖

maruschka
12. dec 2008

janka, tiež by som si to radšej odprezentovala, ako písala znova celú prácu novú..Ešte stále neviem, čo budem písať..Jaj, jaj, nemám na to čas 😖

bibinka
12. dec 2008

baby ,díky za podporu. ja sa teraz stresujem na pondelok s tými dvojavascript:addEmoticon('😉','vBody')mi skúškami, síce toi budú testy, ale nestíham sa nič poriadne učiť, tak vsádzam na svoju prirodzenú inteligenciu 😀 😀 😀 😀 a hádam začiarknem správnu odpoveď. 😅 😅
duskaf- bože, matika, tak tú ja by som naozaj neurobila,držím palce na ten pondelok- jéj, budeme skúškovať zároveň. 😉
adetka- super , nemáš chybu, klobúk dolu. 😉
aj ja chcem noťas, lebo práve včera nám "odišla" iba myš, ktorú sme dokúpili, ale tiež mám expertov doma a stále sa bojím, že tú diplomku nebudem môcť dopísať 😠 😠 😠 - zákon schválnosti u mňa funguje vždy 😀 😀

janka46
13. dec 2008

Tak bayb na tu "prirodzenu " inteligenciu ja snad vsadzam na kazdej skuske....asi tomu nebude inak ani v utorok 😝
Dnes musim zbuchat v praci ten Projekt 😝

maruschka
13. dec 2008

janka, tak sa nebudeš nudiť hovoríš.. 😕 😕