Mamičky, ktoré ešte študujete pridajte sa

patulinka
23. aug 2006

Ahojte založila som novu temu a dufam ze tu neostanem sama.

jalao
5. jan 2010

majka....tak ty studujes s takouto celebritou????? 😀 😀 😀 😀 Mne je praveze sympos, tak som prekvapena... Makro je tazka vec, aj mna caka buduci vikend, drzime palce1

maruschka
5. jan 2010

majka, držím ti palce-uvidíš, že to dopadne výýýborne.. 😉 😉 😉 😉 😉 😉

majka35
5. jan 2010

no je sympoš naozaj, je veľmi príjemný, usmievavý, vtipný ... ale skôr som chcela tým poveať, že mám nervy na profku, lebo tá je z neho pos ... 😀 ako aj všetci ostatní na škole ... ale chlapec je naozaj zlatý ... mne sa páči mailová komunikácia s ním, sa smejem potom pol dńa 😀
maruschka ... ďakujem 😉

petrahy
5. jan 2010

majka35 aj mne sa pači 🙂 a bola som aj na jeho koncerte a to ja moc nechodim a mam aj tricko 😀
a u nas to tiez asi zalezi s kym ides na skusku ked ide nas predseda vtedy skúška prebieha inak ako ked sa ide bez neho to som si už všimla a bola som aj bez neho ale raz ani jeho šarm nezabral a vyletel aj on skor je zavisli od opisovania a inych ako od seba aj ked pred skusajucimi je velky rambo je jediny chlap
a baby je normalne ze stale nemame vysledky z 8.12. ????? On by ich mal kontaktovat ale asi na to kasle

dadulaa
5. jan 2010

petrahy, asi to je pre tých profákov normálne, lebo ani my ešte stále nemáme výsledky zo skúšky z 12.12. 😠 už mám z toho nervy, ale čo narobím, len treba čakať.. 😒 my sme ho aj kontaktovali, no dáva si načas, vraj nestíha, bo má toho veľa..
držím všetkým palce na skúšky (aj sebe 😀 )

ludka_r
5. jan 2010

no, ja som na tom z Vás najlepšie z tých výsledkov..
My sme odovzdávali koncom októbra zápočtové práce a milá vyučujúca ešte dodnes nemala čas ich opraviť... 😠 Som zvedavá, ako nám to bude dávať na opravu... 😨
Už aj ja som včera ponocovala. Máme spraviť 4 projekty z vizualizácie, začala som robiť na prvom. Spravila som len základné veci a už bolo 5 hodín ráno. Som len zvedavá, či ich stihnem porobiť do skúšky..
A ešte sa aj musím učiť popri tom.. A práve sa mi synátor zobudil. Ešte len bude veselo.. ☹

sisa.b
5. jan 2010

ahojte studentky 🙂

jalao, ja som zas derivovala do stvrtej, ale uz mi to moc neslo, ked mi nad tym hlava padala 😒 mlada zaspala o jednej, tak sa mi nedalo skor ucit. potom mi vypadavaju aj celkom lahke veci z hlavy a ide to pomalyyyyyyyy.
limity som naopak zacala - najskor postupnosti a potom funkcie 😀 tak sme to mali na prednaske a prislo mi to lahsie. a tiez mam problem s goniometrickymi vzorcami, aj logaritmami, pritom som z nich maturovala 🙄 akurat 7 rokov dozadu 😅

majka, teda akeho ty mas spoluziaka 😀 😀 😀

my nemame ziadnu celebritu a ja som jedina baba v triede medzi 26 chalanmi 😅 teda uz ich je podstatne menej, ak teraz jeden pisal, ze kasle na skusky, o rok pojde skusit strojarinu do ziliny 😕 vraj tam nebude taka strasna matika a on chudak uz je 7 rokov zo skoly von, tak nema bunky na to, aby sa do toho dostal 🙄 a este k tomu pracuje - chudacik - slobodny, bezdetny,... 😝

sisa.b
5. jan 2010

ludka, drz sa 😉

ja mam nervy, lebo moji zlati spoluziaci este neodovzdali ani druhe zadanie z informatiky, o tretom nehovorim a kym to neodovzdaju vsetci, tak nam to profesor neopravi ☹ tak neviem, na com som, ci to este nebudem musiet nanovo prerabat ☹ no chlapci maju cas uz len do zajtra...

jalao
5. jan 2010

No sisa...naco by ste tam vy mali celebritu, ked tam maju teba?? 😉 😉 Super.
Rano som sa ta pytala, ci aj ty mas tie limity s Eckami....Fakt sa ti to zda lahsie??? 😅 Dnes sa nam ohlasila navsteva, tesim sa im sice, neboli u nas hadam 3 roky...ale ja potrebujem sediet a pocitat!! ☹ S derivaciami je to ako aj s limitami...su jednoduche, trosku zlozitejsie a zrazu bác - nevieš, kde si!! 😀
A medzi rečou, čo píšeš o tých vzdialenostiach od matury, tak bacha...ja to mam už 20 😝 😝 😝

petrahy
5. jan 2010

chcela som si zdriemnut s detmi aby som vecer mohla studovat no mam asi dnes den otvorenych dveri najprv zvonili plynari a teraz mi maleho zobudili kolednici pribuchla som im dvere pred nosom jak ma nastvali 😝 takych este do vecera zas doleze boli tu na Luciu na Stefana a este aj teraz pokazde nekdo iny

sisa.b
5. jan 2010

jalao, ja som maturovala s oneskorenim, preto to nie je zas tak davno 🙂
a jasne, ze pocitam aj eckove limity. dokonca som pri derivaciach zistila, ze pocitam asi aj take priklady, ktore na skuskach mat nebudeme, lebo na prednaske sme ich nebrali 😕 no radsej vediet vsetko, ako mat prekvapenie na pisomke. uz by som rada zacala integrovat, lebo tam je kopec tazkych vzorcov, no musim letiet za svagrinou do trencina na vianocne posedenie 🙂

janka46
5. jan 2010

mamina,ja som vcera mala s Pol.Zamestnan.

Inak dnes absolutne abstinujem s učením...teda robím az do vecera,ale ani sa mi to nechce s tasky vytiahnut,aj ked by sa dalo 😖

grettka
5. jan 2010

ahojte studentky, tak som relativne naucena na piatkovu skusku zo psychologie... (len som to citala, volaco sa nalepilo)... a idem citat na dalsie dve, co budu o tyzden v utorok.... poriadnu paniku mam z ekonomie (makro), ktora bude v anglictine, pretoze mne to ucivo nehovori nic ani v slovencine 😝 😝 ale aspon mi vyucujuca poslala mail s ohodnotenou esejou, dala mi plny pocet bodov s poznamkou, ze pekne napisana praca, tak som bola uuplne v siedmom nebi 😀 este ziskat aspon 20 zo 60 bodov na pisomke a prejdem na E... idem este napisat seminarku, ktoru tiez musim v utorok odovzdat.. akurat, ze stale nevieme, kedy bude skuska z metodologie soc. vied, pan docent nema tolko chochmesu, aby sa nam ozval od 5. decembra.... spoluziacka mu uz niekolkokrat pisala, volala do skoly.. no zlahla sa po nom zem....

kamilka12
5. jan 2010

Ahojte 🙂

tak vám idem oznámiť, že som sa rozhodla, podať si tú prihlášku na VŠ..k nám do Nitry..na SPU 🙂 Presne ako ste mi písali, vyskúšať treba a ak to nepojde, vždy sa dá skončiť...aj keď dúfam, že to dotiahnem do konca 😉

Maminky a existuje pre mamičky na MD aj nejaký príspevok, podpora od štátu alebo ničo také? 😕

petrahy
5. jan 2010

kamilka12 super tesime sa neboj budeme Ta podporovat 😉
a veru to netuším či niečo existuje baby dajte vedieť aj ja som zvedavá

dadulaa
5. jan 2010

kamilka, aj ja som rada, že si sa tak rozhodla, treba to skúsiť 😉 aspoň nebudeš neskôr ľutovať, že si to ani nevyskúšala 🙂 držím palce, nech ti to vyjde 😉 o tom príspevku nič neviem, ale možno baby budú vedieť..

maruschka
5. jan 2010

kamilka, obávam sa, že neexistuje žiadny príspevok..A už vôbec nie u externistov..Skús si zistiť možnosti na študijnom-síce tam tety robia iba občas, ale hádam si na teba nájdu chvíľu-alebo na UPSVARe..Asi jediné, čo by ti mohli ponúknuť je nejaký individuálny plán štúdia-ak je to denné štúdium..

A gratulujem, že si sa rozhodla ísť na vysokú..Neboj sa, zvládneš to a ten čas ti tak ujde, ako voda a ani sa nenazdáš a budeme ti gratulovať k ukončeniu.. 🙂 🙂 🙂

papty
5. jan 2010

grettka to je teda zaberak 😝

kamilka super 😉

Ja sa ucim na sobotu - mam skusku z obcianskeho prava 😝 😝
jaaj spala by som 🙄

ale najviac najviac sa budem bat pred skuskou z filozofie 🙄

akzuzs
6. jan 2010

Dobré ráno, ja som od 4:OO už hóre a učim sa, učím sa, učím sa
Ááááááááááááááááá

alika54
6. jan 2010

ahojte,,,,,oneskorene ale predsa,,,vsetko naj v Novom roku hlavne vela studijnych uspechov 🙂 🙂 🙂 ,,,ja sa ucim na ten moj nestastny opravak 😝 ,,,mam ho v sobotu,,,,Papty ja mam obcianske az na konci januara,,,najprv mam filozofiu,potom ekonomiu a az posledne obcianske pravo,,,,juj uz nech je februar a skusky porobene 😅

majka35
6. jan 2010

ahojte ... tak mám za sebou skúšku z makroekonómie, teda mám, fyzicky som tam bola prítomná, ale to je asi tak všetko ☹ až sa vám hambím napísať, čo sa mi stalo, preplakala som kvôli tomu celú noc a vážne rozmýšľam, že nepôjdem hlavou proti múru a skončím to 😒
prišli sme na skúšku ako obyčajne, sadli sme si za lavice, dostali otázky, prečítala som si ich a koniec - normálne som dostala blok, ani na jedno slovo som si nemohla spomenúť, absolútne, som pozerala von oknom a rozmýšľala, čo napíšem, ale nič mi nenapadlo ... vôbec nič ... prišla za mnou profka a hovorí: napíšte, čo viete, lebo o chvíľu končíme a ja jej na to, že mám absolútny blok a neviem si ani za svet na nič spomenúť, pritom to boli naozaj relatívne ľahké otázky a predtým som ich vedela ... tak som sa jej opýtala, že ako mám postupovať, ak chcem ísť na 2 opravný termín a ona na to: ste si neprečítala tú knižočku, sprievodcu štúdiom? tam máte jasne napísané, že u nás je len jeden opravný termín a potom koniec ... tak som jej povedala, že ďakujem za info, ale bohužiaľ tým pádom budem musieť ukončiť štúdium ... asi jej prišlo ľúto, zavolala si ma vonku a povedala, že nech jej odovzdám prácu, teda lepšie povedané čistý papier, ona ho vyhodí, ja jej mám doniesť žiadosť, že som sa nemohla dostaviť na skúšku zo zdravotných dôvodov a nech prídem v utorok nadalší termín 🤐 ja mám strašnú dilému, čo teraz robiť, mám strach, či sa mi to nestane znovu a ako som sa bála muža, kedže on ani za svet nesúhlasil so štúdiom, no a ked som mu to vyrozprávala, jedine, čo povedal, že mi stále hovoril, že sa to nedá zvládnuť, práca domácnosť, dieťa a k tomu štúdium a hned sa ma opýtal, takže sme prišli o zbytočne o 12.OOO korún? ... toľko stojí rok štúdia
no musela som vám to napísať, taká som smutná z toho a teraz aj precitlivená z tehotenstva, ktoré mi tiež dáva zabrať, stále som unavená

petrahy
6. jan 2010

majka35 to je mi luto ☹ ale prosim ta nevzdaj to a ukaz manzelovi aj sama sebe ze na to mas ja viem lahko sa to povie a tehotenstvo spravi tiez svoje skus to musis si ale veriť ak si veriaca zver sa Bohu ak veriaca nie si nevadi ver sama sebe ja osobne som bola vyhodena z maturity od skusajucej, keby vtedy nebolo predsednicky v porote nezmaturovala by som takze ked Ti dala sancu vyuzi ju a ukaz ze spravila dobre. s manzelom to teda nemas lahke ja som sice parkrat povedala ze na to kaslem a on podotkol ze nas stao skolne 15 000 a to nehovorim tie knihy a benzin co preveziem. Mas teraz obrovsku sancu ukazat manzelovi ako sa v tebe myli a nemysli na to zeby sa to nepodarilo skus mysliet pozitivne. A keby nebodaj sa nepodarilo tak si to aspon skusila a tvoj manzel to asi nikdy neskusil tak nech nekritizuje. Budem na teba mysliet

josie3331
6. jan 2010

majka - nevadi, stava sa, ale vytri kazdemu zrak a chod na tu skusku, ukaz manzelovi, ze ty si uzasna zenska a zvladnes vsetko...podla mna je uplne super, ze mas dieta, cakas dalsie a chodis do skoly, uvedomujes si aka si sikovna? ja chodim len do prace a niekedy mam pocit ze vobec nevladzem...neboj, zvladnes to

grettka
6. jan 2010

majka, je skoda, ze muz ta nepodporil... ☹ Ale teraz sa skus sustredit na to, ze tu skusku urobis... neobavaj sa toho, ze CO KED sa to stane znova, ja ten blok poznam, strasne cosi... Nie nestane...hlavne na to nemysliet, ked uz ti vyucujuca dala takuto sancu... treba to skusit, sance sa nezahadzuju 😉 drzim palce
(ps: v utorok mam aj ja skusku z ekonomie, a potim tu krv nad tou ekonomickou anglictinou....)

janka46
6. jan 2010

Majka,tak az ma tak pichlo pri srdci,ked som si to citala 😔 😔 😔 neboj to zvladnes,ja viem teraz aj hormony si robia s tebou co chcu a samozrejme unava je neprekonatelna,no a o psychike ani nehovorím....ale tak ako pisali ostatne baby,nevzdavaj to,neboj do tretice to spravís a potom budes neskutocne na seba hrda 😉 vsetky ta tu budeme len podporovat a ak už nemas podporu doma,ams tu nas!!!!!!!!
Mysli,že to robis hlavne pre svoje deticky 😵

janka46
6. jan 2010

Tak ja som stale "v tom" ze to idem zajtra vyskusat...bude to ustne a zakonov je vela,...idem sa z malou troska vyvencit na certstvy vzduch,lebo manzel to uz vzdal po pol. hodke vonku a potom sups nad zakony zase 😝

majka35
6. jan 2010

ahojte ... veľmi pekne vám ďakujem za podporu, ste naozaj veľmi zlaté ... muž už radšej školu nekomentuje, lebo vidí, že som z toho sama smutná, tak zbytočne by rýpal ... idem sa učiť, aj keď pravdupovediac ten predmet mi už ide hore krkom ... no uvidíme, ako mi to pôjde 😉

sisa.b
6. jan 2010

majka, suhlasim s dievcatami. chod na dalsiu skusku, tu urcite spravis a budes na to vsetko s usmevom spominat 🙂

mna boli brutalne hlava. dnesna noc=3 hodiny spanku, rano s velkou na pohotovost, potom som par hodin prespala a som akoby ma niekto zbil 😝 ta matika ma akosi obchadza 😅

sisa.b
7. jan 2010

par dni derivujem a uz zas neviem, o com su limity 😠 kurnik, asi by som potrebovala vacsiu mozgovu kapacitu 😝 a v poslednych dnoch mam pocit, ze neviem komunikovat s okolim 😅 niekedy sa zastavim nad tym, ze popri matike, neviem v hlave zosmolit suvislu logicku vetu 🤐

jalao
7. jan 2010

ahojte...co to tu citam Majka? ☹ ☹ Verim, ze ti takato situacia berie energiu, ale musis sa nakopnut a hlavne to skusit, ak bola ta skusajuca takato ustretova...klobuk dole!! Hormony su potvory, to mam uz odskusane, tak sa im snaz v takomto dolezitom rozhodovani nepodlahnut...tu nejde predsa o nejaku hlavu proti muru, takto to neber! Tu ide o prekonanie prekazky a to isto zvladnes, prinut sa este raz to prejst a nestresuj sa, moja. Strasne ti drzim palce a to som uz asi piata, co to opakuje!! Hlavu hore 😉 😉 😉