Mamičky, ktoré ešte študujete pridajte sa

patulinka
23. aug 2006

Ahojte založila som novu temu a dufam ze tu neostanem sama.

petrahy
28. jan 2010

alao ty mas taky dobry postoj 😀
sisa.b to mi je luto ze si tak dopadla ja by som veru nic take sa nedokazala naucit biflenie to veru neviem ale snad to zvladnes nabuduce 😉 vsak si bola zase najlepsia

sisa.b
28. jan 2010

maruschka, asi tak 😒 neva, uz som v letnom, hadam sa dovtedy nejak naucim tych "par" stan naspamat 🙄 a nebudem tam sama sediet, uz sme styria, akurat im chybaju po dve skusky

jalao
28. jan 2010

Peta a napriek takemuto postoju na to s tymi znamkami nie som medzi spoluziackami ziadna cierna ovca...mame par dievcat, co aj Acka zbieraju, (ale v kombinacii s Bckami trebars), ale aj vela takych, co deti ani nemaju a chytaju aj Fka...Takze mne staci taky obycajny priemer pri znamkach a moj besny zivot k tomu 😀 😀 😀

sisa.b
28. jan 2010

jalao, ved my vieme, ze si sikovnica 😉 🙂

ja tiez pozeram, ze slobodni bezdetni chlapci si k tomu nevedia sadnut a aj sa poctivo pripravujem, aj ked nespavam...

grettka
28. jan 2010

maruschka, dakujem za info o skole aj rady, posuniem dalej... 😉
a co sa tyka toho, co si napisala o "manazerovi" a jeho posudzovani externych absolventov.. no nemam slov.. poziadavky na externych su rovnake ako na dennych a podla mna sa namakame este viac, pretoze vela si musime nastudovat sami... jaaj, takemu by som povedala, ze "kym si si ty uzival VS zivot, ja som makala" a okrem toho myslim, ze dobry manazersky talent nepreukaze on s vystudovanou skolou, ale ktorakolvek z vas studujucich matiek a aj pracujucich... pretoze zmenezovat rodinu, skolu a pracu dokopy da teda zabrat... uff som sa rozhorcila... 😀
a na margo znamok... ked som dumala nad tym mojim C, mi spoluziacka povedala, kasli na znamku, dolezity je kredit za predmet! 🙂

sisa.b
28. jan 2010

tak uz mi MD vybavil aj doucovanie na vikend 😅 dufam, ze mi to cosi pomoze. ma to byt jeho profesor elektrotechniky zo strednej 😝

tatolu
28. jan 2010

sisa, máš šikovného drahého 😉

janka46
28. jan 2010

Sisa,normalne je to "zakerak" ten skusajuci 😝 😝 Ale ty si fakt trieda.... 😉 inak graulujem k letnemu semestru!!!

Maruschka,s literaturou je to teraz uz ohubu 😝 😖 vsetko skoro rozpozicane....inak sa stale neviem dokopat k tomu PC a prinutit sa pohnut dalej...ach jaj.... 😒 si stale hovorím,že snad stranka ku stranke.....ale ked ja fakt toto pisanie nemusim 🤐

sisa.b
28. jan 2010

ahojte, tak som doma z rodicka samuela a normalne som v soku 😲 rodicko zvolala nova pani riaditelka, lebo chcela riesit vytrznosti v triede a na uvod vyhostila z rodicka milu pani ucitelku aj s vychovavatelkou, aby sme nemali zabrany rozpravat, co sa nam nepaci. dozvedela som sa, ako pani ucitelka neznasa chlapcov, ako zakazuje detom rozpravat o tom, co sa stalo v skole, ze ked maju nejaky problem, tak ich posle prec, ze si ho maju riesit deti same, ze klame do oci rodicom a deti za to, ze tvrdia nieco ine, tresta....
ako moze takato pani ucitelka ucit male deti? 😠 😠 😠 zo syna mi spravila vytrznika a vyvrhela v triede a sustavne mi vypisovala, ze samko klame a nemam mu verit. pritom som sa dozvedela, kolko svojich preslapov zvalila na deti a klamala ona 😠 zrusila triednicku hodinu, odisla domov, druzinari ostali v druzine a ostatne deti sa rozdelili - jedny sli domov, druhe ostali cakat rodicov. ti, co odisli domov, dostali riaditelske pokarhanie, ze porusili skolsky poriadok a pritom ona im nedala ziadne instrukcie 😖
dozvedela som sa, ze ponizuje viacere deti a ze je v triede chlapec, ktory sikanuje a mlati vsetkych. o nom som vedela, ale vzdy mi pisala, ze on je adoptovany, ze musi brat nanho ohlad a najhorsi bol samko...
jaaaaaaaaaaj, skoda, ze som tam nemohla este ostat sediet

tatolu
28. jan 2010

sisa, to musela byť riadna diskusia 😝

sisa.b
28. jan 2010

tatolu, to teda bola. stale sme s nou mali nejaky problem a ja uz som poriadne o svojom synovi pochybovala ☹ a nakoniec sa dozviem toto...

maruschka
28. jan 2010

sisa, tak to je veľká smola mať takúto učiteľku. A zasa je dobré, že máte takú riaditeľku, ktorá pochopila problém a rieši ho. To som ešte nepočula o takejto šikane zo strany učiteľky-riaditeľka sa môže teraz triasť, aby im neprišla inšpekcia-a hlavne tá učiteľka. 😖 😖 😖 😖 😖 😖

sisa.b
28. jan 2010

maruschka, to ano. len mi je luto, ze mu takto znechutila celu skolu 😢 taky siel nateseny ako prvacik, tak sa radoval, ze sa naucil citat a nie je zavisly od svojej sestry a teraz je z neho len uzlicek nervou, ked sa spomenie skola 😢

sisa.b
28. jan 2010

nervov ... som chcela napisat 😅 asi sa potrebujem ist konecne poriadne vyspat 😝

maruschka
28. jan 2010

sisa, veď to je najhoršie, že pre toho malého to je hrozná trauma.. 😔

akzuzs
28. jan 2010

Tak som tu a nikde neblúdim. 🙂
Sisa, tak to je sila, normálene sa to nedá ani opísať 😖 Kde také kozy učia. Chudák dieťa a Ty ako mama to musíš príšerne pociťovať, lebo Ťa to bolí aj za neho, FUJ a ešte raz FUJ !!!!!!
No ja mám samé Áčka, ale mám aj z každého písmenka po jednom okrem FX 😒 No ale už to neriešim , lebo dve známky boli podľa mnňa nesprávne ohodnotené ale čo už. Pochopila som že VŠ je štát sám o sebe a tam platí ich zákon 😀

dadulaa
28. jan 2010

ahojte.. 🙂
sisa, super, že si už v LS a nevadí, že si nespravila, isto to vyjde na 2.x a bola si predsa najlepšia zo šetkých 😉 😉 a také "učiteľky" by nemali byť na školách vôbec 😠 😠 😖

maruschka, aj ja som rozmýšľala nad tým Hrozenkovom a špeciálnou pedagogikou, no ja mám času ešte dosť..aspoň keď tam už budeš ty, tak budem mať info z prvej ruky ako to tam chodí 🙂 😀 no aby som už začala šetriť, veď chcú veeeľa peňazí. 😝

maruschka
28. jan 2010

dadulaa, veď to..sú to strašné peniaze a preto si dáme asi rok pauzu (ak šťastne dokončíme Bc.) a až potom pôjdeme...

jalao
29. jan 2010

Akzus, tak ty si tu vecer prisla a nikde nikto... 😒 Ja som sa vcera na kona nedostala, boli sme s Mm konecne hrat volejbal, lebo od zaciatku decembra som mala absenciu kvoli uceniu a potom kvoli Vianociam a vsetkemu tomu chystaniu... Buduci stvrtok idem malej na ten karneval, tak sa isto zase z domu nedostanem... ☹ a k tym znamkam...veru tak, moja, treba okostovat kazdy cukrik z bonboniery! 😀 😀 😀 😀 😀

maruschka
29. jan 2010

jalao...treba okoštovať každý cukrík z bonboniéry je krásne motto na tento rok..Dnes si ma dobre naladila, idem variť a potom sa učiť.. 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 to sa ti naozaj podariloooooo..

jalao
29. jan 2010

marush, ved to ma inspiroval Forrest Gump!! 😉 😉 😉 Ak to poznas, vies, o com hovorim...
Som rada, ze som takto nevinne dakoho pozitivne naladila!! 😀 😀

petrahy
29. jan 2010

jalao naozaj si to pekne napisala a ja kedze stale nemam vysledky z decembra a este nemam v zbierke FX tak sa obavam ci ten bombón nebude až taký horký čím dlhšie čakám tým je to horšie a ani som sa do toho odvtedy nepozrela takže............
maruschka tá škola vyjde doť peňazí a u nás na Slovensku sa to nedá študovať napr. niekde v Blave? či to je zajedno? či už na dialku alebo peniaze?

jalao
29. jan 2010

Peta, joooj, nie, horky bonbon pravdaze neprajem nikomu! 🙂 Ale stat sa moze vselico, nikdy nevies...
A snezite na Zahori?

janka46
29. jan 2010

Ahojte,akuraz pozeram von oknam a u nas opäť sneží (sice nebyvam na Zahorí)mala zacala pokasliavat,takze zacneme najskor kurirovat domacou liecbou....no dnes som ju este dala do obeda do skolky...u nas karneval 11.2 😝

petrahy
29. jan 2010

jalao veru snezime, snezime, ale maly moze ist von tak na 20 minut a staci takze to sme prave absolvovali 😀 😝 a najstarsia tiez je trochu chora, ale do školy som ju poslala a nech pridu po obede druzinu sme dnes zrusili a mm ma zase z roboty akciu vecer takze neviem kedy mieni prist.
u nas karneval 7.2, 13.2 švagrova 40tka a 4.2 ma Matko 7 rokov a dcera ma meniny 😀 😀 😀 taky pohodovy februar esteze nemam skolu ale zacina nam 1.3. a ten tyzden maju deti prazdniny 😝

jalao
29. jan 2010

Peta, ja mam malu tiez februarovu, vodnar jak vysity 😉 😉 , bude mat uz 5 rockov, jeeeezis, ako to bezi... A ja s MM vyrocie svadby... 😝 😝 a aj jeho narodky...takze u nas je februar tiez vzdy besny... Skolu zaciname 20/02 a zase hned prednaskami z prava.. 😒

maruschka
29. jan 2010

petrahy, vyšlo by to asi lacnejšie, lebo tu je na celý rok školné 630 a tam asi 1333, čo je teda riadny rozdiel...neviem, uvidíme čo ďalej, zatiaľ sa nám Hrozenkovo pozdávalo najviac- čo sa týka prístupu k študentom, istoty v štúdiu a to, že je to v blokoch...Tu na Alžbete sme nastúpili s tým, že budeme študovať len po sobotách-fakt nám to tak povedali a zaručili a hop..vydržalo to jeden ročník, druhý bol skoro celý iba v piatok a skúšky väčšinou cez týždeň a teraz polovica cez týždeň, polovica v sobotu. A vieš, manžel má náročnú prácu a som rada, že mu to zamestnávateľ toleruje a púšťa ho, keď si každú chvíľu berie voľno..Preto sa im pozdávalo to, že sa v Hrozenkove študuje 2x4 dni počas semestra+skúšky tiež tuším v blokoch, takže by sme si nemuseli brať dovolenku 16xpočas polroka... 😉 😉

u nás je tento február absolútne hektický. Traja v rodine narodky, bakalárka, skúšky,prax...ak to prežijem a absolvujeme bez ujmy po psychickej stránke, tak sa zbláznim od šťastia 😀 😀 😀Dnes ma potešila malá, že doniesla samé 1 na vysvedčení..Už je druháááááčka, ako to uteká..a ja som už taká stará teta. 😅 😀 😀 😀

petrahy
29. jan 2010

maruschka ja chodim tak ako pises dva bloky prvy a treti marcovy tyzden skola a potom skusky tak ako sa nam podari dohodnut so skusajucim väčšinou sme mali skúšku po 16 tej hodine boli sice aj doobeda ale len tri a ak sa smiem spytat co robí manžel? no vidíš ja mám tiež druháka a k tomu prváka žeby som bola tiež stará teta ????? 😀 včera som písala že ešte som mladá do inej témy

sisa.b
29. jan 2010

ahojte, tak ja uz som depresivna z tej mechatroniky ☹ prave skusam zistovat, kolkom mam vlastne pokusov. terminy uz mame len dva - pondelok a stvrtok, tak nech to nezmeskam, ak mam este dva opravne, ak mam uz len jeden, tak aby som si ho v pondelok neodpalila ☹ sakra, vsetky skusky hotove, najhorsia znamka B a nakoniec budem musiet skolu opusti 😢

maruschka
29. jan 2010

petrahy, no vidíš u nás máme ten rozvrh takto blbo urobený,preto som rada, že študujem na materskej.A to sme si mysleli, že ako dobre sme dopadli, keď sa nám ušli na začiatku tie prihlášky na sobotu.A potom s nami takto zatočili, no čo už, ak sme chceli doštudovať, tak sme už nemohli cúvnuť.. Manžel robí zástupcu majiteľa predajní s oranžovými mobilmi 😀 😀 Takže chodí domov až fakt neskoro večer-okolo 20-22,00..A ja mám už 30 rokov-sa to aj zle píše a nie ešte číta 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀