Mamičky, ktoré ešte študujete pridajte sa

patulinka
23. aug 2006

Ahojte založila som novu temu a dufam ze tu neostanem sama.

janka46
18. feb 2010

Maruschka Jupíííí 😉 😉 😉 😉 😉 😉

Ludka a ty co vlastne za odbor studujes....ze reklama 😕

maruschka
18. feb 2010

dievčatá ďakujem 😵 😵 😵 😵

tatolu jééj, budete krstiť? To je vždy veľká radosť v rodine 😵 😵 😵 😵 Ja sa teším, lebo naša malá zasa ide budúci rok na 1.sv. prijímanie. Ako to uteká 😔 😔 😔 😔 😔 😔 Veď sa nám ešte len narodila a o chvíľu budeme riešiť takéto veci. 😵 😵 😵 😵 Už sa vidím, ako tam revem..a ako som to neznášala na našej mame, keď pri všetkom plakala. A teraz tento syndróm materských ciťákov prešiel na mňa.. 🙄 🙄 🙄 🙄 A zasa na druhú stranu, hádam nám ju zoberú, keď tam bude mať jediná 8 rokov.. 😕 😕 😕

dadulaa
18. feb 2010

Maruschka, Ludka, gratulujeééééém 😵 😵 😵

Ludka, no máš to ťažké,že nakrútiť a zostrihať reklamu...brŕŕ, no nejako to zvládneš, uvidíš 😉 🙂

grettka
18. feb 2010

maruschka, ludka no skratka ste sikovneee 😉 gratulujem ku skuskam

sisa.b
18. feb 2010

maruschka, ludka gratulujem 😵 😵 😵

petrahy
19. feb 2010

gratulujem 😎 😎 😎

maruschka
19. feb 2010

dievčatá ďakujem za podporu 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

adetka
19. feb 2010

marush... gatulujeeem 🙂

maruschka
19. feb 2010

adetka ďakujem 😵 😵 😵

dnes oddychujem, fakt som sa do žiadnej z kníh ešte nepozrela, stále sa mi chce spať (to sú tie noci nad knihami). Zajtra ráno o 8,00 ideme na prednášku, tak sa aj teším, čo nového sa dozviem. 😉 😉 😉 😉

mamina007
19. feb 2010

maruschka, Ludka ... gratulujem ... šikulky ... uži si oddych, maruschka ...

ja mám dnes depku, lebo musím prerobiť 2. kapitolu ... a komplet odovzdať prácu 1.3. 🙄 vyhrniem si rukávy a hor sa na to ... 😎

janka46 ... Ty máš do kedy odovzdať prácu konzult. ?

maruschka
19. feb 2010

mamina,díky 😵 no, dnes si užívam voľno. Práve som dovarila guláš na zajtra a decká nie a nie zaspať. A to ráno vstávame skoro, lebo ideme na prednášku. 😎 😎 😎

mamina, ale veď to máš už iba trošičku prerábať. Nemaj depku, u nás ešte niektorí experti ani nezačali písať..Odovzdávame 30.3. Ale budeš to mať skôr za sebou, to je veľké pozitívum.. 😵 😵 😵 😵 😵 😵

takže dievčatá, krásny víkend a užívajme si voľno 😎 😎 😎 😎 😎 😎

silviamt
19. feb 2010

baby co studujete na vsemvs v IKS Cadca od vlakovej alebo autobusovej stanice je do skoly kde sa vyucuje daleko? Ja mam prerusene v IKS Trencin ale je to riadna streka, ak by sa dalo by som sa dala preradit do Ca

janka46
20. feb 2010

Mamina, sme na tom podobne, ja prerabam 1. kapitolu 😝 😝 este zaver a cele si to trosku "poprehadzovat" musim 😖 😖 😖 odovzdat komplet musim do 16.3......tede to preco tak skoro dali 😕

Dnes som chcela od rana tukat do klaves,ale.......najskor nas rano prepadla svagrina s detmi....potom pred obedom vypadli, mala som co robit,a by som to tu troska skulturnila a teraz mi volal bracho, ze sa poobede zastavia.....takze moje plany su ....... 😖 😒

mamina007
20. feb 2010

janka ... to len konzultantka to chce odo mňa tak skoro ... 😖 do školy až 22.

pekný víkend všetkým ... 😎

maruschka
20. feb 2010

janka, mamina..otázka na telo: Dávate si aj prihlášky na Mgr? Na Alžbetu? Lebo tuho rozmýšľam, čo ďalej, či to risknem tu na škole alebo bežať inde treba.. 😕 😕 😕 😵 😵 😵

janka46
21. feb 2010

Maruschka, pravdu povediec...tiez som uz nad tym rozmyslala......na Alzbetu je termin tusim az do augusta, a vyhoda, ze beru bez prijimaciek do urciteho priemeru,nemusis davat overovat diplom...ale zase tá suma 😖 😒 to ma neskutocne odradza....teda okrem inej neistoty 🙄

Baby vikend presiel ako voda,vsetky plany sa mi zmenili, od vcera sme neboli doma,prisli sme teraz,vybalila som tasky,nahadzala pracku a cakam kedy mala odpadne...nevyspatoť najväcsieho stupna 😖 😖 ja neviem ,kedy sa dokopen na tu Bakalarku.....pomóooc

maruschka
22. feb 2010

janka..mňa trápi viac tá neistota..Vieš, človek do niečoho investuje ťažké peniaze a teraz ti za rok niekto oznámi, že je nám to ľúto, ale....No ďakujem, momentálne asi nie..Aj keď mi to bude ľúto, lebo profáci sú fakt kapacita a milí ľudia.. 😔 😔 😔 😔

petrahy
22. feb 2010

Ahojte a ja ako prvacka? bakalar snad na Alzbete ostane este maju otvorit posledny rok externe osetrovatelstvo je to tak vsade? A kam sa baby ked tak rozhodnete ist studovat?

maruschka
22. feb 2010

petrahy..ešte je to vo fáze rozhodovania..Alžbeta vs. Hrozenkovo (ale Hrozenkovo, až keď našporíme euráčiky), je to 50:50...Začali nás ubezpečovať, že Mgr. môžeme ďalej v absolútnej pohode, že nič sa nedeje..Tak do augusta sa budeme rozhodovať, čo ďalej. Ak by sa mi podarilo nájsť si od septembra prácu, tak vyhráva Hrozenkovo-kvôli tomu, že sa vyučuje v presných blokoch, Alžbeta termíny prednášok nedodržuje ani skúšok, takže to by som si taký luxus nemohla dovoliť, vynechávať stále z práce a brať si x-krát za semester dovolenky.. 😕 😕 😕 😕

adetka
22. feb 2010

ta neistota musi byt neskutocna :(... k nam do Nitry idu dostudovat studenti z Trnavy ... najma sociologia a tusim kulturologia... nezavidim...

maruschka
22. feb 2010

adetka, ono je to hrozné z toho pohľadu, že sa človek snaží, učí sa, toľká námaha, zanedebávanie rodiny, atď. a teraz ti niekto povie, že by mala škola skončiť.. 😖 😖 😖 Aj keď to ako dobre s nami myslia, uvidíme, ako ďalej.. 😉

inak bola vyslaná delegácia zástupcov akademickej obce+zástupcovia študentov s petíciou a dopadlo to dobre. Nič sa rušiť nebude, dostali sme ubezpečenie, že všetko pôjde tak, ako doteraz, atď..ale aj tak nie som si istá, keďže nám akreditáciu nikto nevrátil a zatiaľ je len zahraničná akreditácia.. 😕 😕 😕 😕Ale podľa nášho bývalého rektora platí vyjadrenie z júla 2009, kedy bola Alžbeta navrhnutá na univerzitu a má akreditáciu-toto ešte nikto nezrušil..Takže Mikolaj tvrdí, že akreditáciu nemáme, rektor tvrdí, že to vyjadrenie akreditačnej komisie ešte nikto nezrušil a akreditáciu máme....A teraz sa vyznaj, kto hovorí pravdu??? 😕 😕 😨

ludka_r
23. feb 2010

Ahojte..
Dakujem za gratulacie...
To Vám teda nezávidím, tú neistotu.. My sme akreditáciou našťastie prešli a snáď bude všetko OK. Náš odobor otvorili dokonca aj doktoranské štúdium..
Inak, študujem Mediamatiku, čo je asi mix všetkého možného - od ekonomiky cez žurnalistiku a informatiku... 😀 Takže bude zo mňa taký riadny hybrid 😀

No a včera som sa dozvedela, že už v piatok mám ďalšiu skúšku. Teda vlastne prvú v letom semestri.. Akosi sa mi nedá zastaviť, ale som aj celkom rada, aspoň budem mať všetko rýchlo za sebou... 🙂 Len budem cestovať aj so synom a sestrou, ktorá je u nás na prázdninách. Sa unudia, kým ja budem skúškovať... 😀

adetka
24. feb 2010

ludka... chvilku som na nazov tvojho studijneho odboru pozerala ako puk... kym som si nepozrela wikipediu 😀... a pozrela stranku Zilinskej univerzity... a pochopila... vyzera to na celkom pekne uplatnenie po skonceni skoly 😉....
a nakolko informatiku poznam len z veeelkej dialky... obdivujem ta 🙂

momentalne opat pracujem na plne obratky na katedre: tvorba katedrovej ponuky na dalsi rok (AIS), nahadzovanie oponentov zaverecnych prac do systemu, ucim (diskutujem a tvorim so studentmi), vymyslam s cim na konferencie v aprili a juni 🙂 ... na dizertacke zatial nepracujem... aj ked do maja buduceho roku musim odovzdat minimalne 120 stran 😅

myslim na Vas... aby sa vam prsteky pri pisani zaverecnych prac len tak mihotali 🙂

juliagregor
24. feb 2010

ahojte kočky začal mi posledný semester 😀

ale všetci nás majú na háku, akreditácia vyprší v novembri a máme mať štátnice v decembri, tak sa veľmi teším 😠

všetci sa môžu hambiť, najprv naberú študentov, pootvárajú milion škôl a potom si zmyslia HOP je toho veľa a idú rušiť....

maruschka
25. feb 2010

juliagregor a na akú VŠ chodíš??? 😕

juliagregor
25. feb 2010

TN, fakulta mechatroniky, odbor manažérstvo kvality produkcie ....taká som vytočená,
a to mechatronici externí museli prejsť na denné ...

juliagregor
25. feb 2010

a aj celá akreditačná komisia, ked ich pozriete, jeden starší dedko ako ....je to len politika a kvalita s tým nemá nič spoločné...

maruschka
25. feb 2010

juliagregor-to je všetkým jasné, že ide o politiku a osobné účty. Ak si spätne prečítaš hádam aj o 20 strán a pôjdeš aj na tému VŠ sv. Alžbety Bratislava, tak tam sme tento podraz predebatovávali veľmi búrlivo. Nám tiež také niečo hrozilo, ale chvalabohu sa s tým stále niečo robí, podpisoval sa petície a išlo sa za predstaviteľmi vlády..Jednoducho naše vedenie nechce nechať študentov v neistote. Jednoducho všetci študenti, ktorí začali študovať v tejto dobe majú smolu-nikto si nemôže byť istý, či doštuduje, nech je na akejkoľvek škole.. 😖 😖 😖 😖

juliagregor
25. feb 2010

čítala som, ale priznám veľmi rýchlo... 😔

maruschka
25. feb 2010

juliagregor, viem, že si strašne nahnevaná a bojíš sa-ako každý z nás. Ale ty to nijako neovplyvníš a zbytočne sama seba znervózniš. Študuj, uč sa a dúfaj, že to dopadne najlepšie, ako sa dá..Zober do úvahy, že od rozhodnutia akreditačnej komisie musí uplynúť rok a ak škola za tento čas nedokáže komisii, že má na status VŠ alebo univerzity a neurobí kroky k náprave, tak je odobratá akreditácia alebo je jej status vysokej školy odobratý a je preradená k odborným školám...Ak za tento čas škola urobí nápravu,mala by prebehnúť ďalšia previerka akred.komisie a potom sa uvidí. Takto nejako sme to zhrnuli a takto nejako to bolo podané nám. Viem, že kvôli tomto mali byť štátnice piatakov skôr, aby doštudovali ešte na Mgr s akreditáciou. Ale chvalabohu sa nič nemení a tak to dusno, čo urobil Mikolaj trocha opadlo..A okrem toho Mikolaj ide konečne do teplých-ako minister končí, takže si konečne vysoké školstvo na Slovensku vydýchne.. 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉