Mamičky, ktoré ešte študujete pridajte sa

patulinka
23. aug 2006

Ahojte založila som novu temu a dufam ze tu neostanem sama.

jalao
22. máj 2010

siska, nič sa nedeje....ale sprznila som dnes skúšku zo štatistiky..milion výpočtov...ak to bude v pondelok výsledom v AIS za E, tak budem šťastná_prešťastná...
No a ak je toto nepodarená torta,, tak nech sa prepadnem....
Josie, Julka zostala do konca skúšky...zo 46 nás zostalo 14, ktorí sme dokončili písomku....ostatní v priebehu práce skrátka odišli.. 😖

sisa.b
22. máj 2010

kolko mas este skusok?

jalao
22. máj 2010

ja ešte v piatok marketing...a potom anglinu. A počkám výsledky na túto štatistiku.

sisa.b
22. máj 2010

juj, keby som ja mala uz 4 za sebou ☹ tiez mi stacia Ecka tento semester

marianka79
22. máj 2010

bože baby ja vás obdivujem ako to zvládate a hlavne stíhate časovo pri detoch klobúk dolu pred vami 😉

jalao
22. máj 2010

Ozaj...tortu som si už zajednala tuto nedaleko. Bude žlto-biela...ako proste na birmovku, podkova, vraj do 30 Evrí..ale napr. orechy aj dodám, aj maslo, tak sme sa dohodli. Tvoja torta je nádherná...ja na toto fakt nie som ☹

jalao
22. máj 2010

Marianka...načo obdivovať....ja toto moc rada nepočúvam...každý ide do toho, na čo si trúfa...tak si treba dakedy vysúkať rukávy a hor sa na to!!!! 😝 😝 Mňa konkrétne to stojí veľa úsilia a chýbajúci spánok....ale inak by to asi ani nešlo.

sisa.b
22. máj 2010

jalao, ja by som ju teraz aj tak nestihala piect 😝 ja sa so vsetkym tak babrem, cize mi to zaberie velmi vela casu. 30€ je na profi cukrarku v pohode cena, ak da svoj material 😉 ja som amaterka, este som na zakazku nikomu nepiekla, takze ani ceny neovladam 😅

sisa.b
22. máj 2010

myslela som ak ona da svoj material, ak das ty, tak neviem. zalezi aj od vahy torty

jalao
22. máj 2010

Siska, toto nie je profis pani, ale mne je to jedno. Nejaké suroviny jej donesiem, orechy, maslo, džem, ostatné bežné veci vraj dokúpi a potom vyúčtuje, mne to aj vyhovuje. Hlavne, nech mám o starosť menej. Prajem veľa sily na učenie, ja som bola včera do tretej hore, o 7 mi zvonil už budík a bola som nešťastná, ked som v písomke dané úlohy nenašla 😢 . Popoludní som sa s Táničkou vyspala, tak sa cítim lepšie. Boli sme u segry vinšovať k narodeninám. ráno ideme na výstavu psov s deťmi , tak sa teším...dúfam,že budeme vládať vstať. 🙂

sisa.b
22. máj 2010

mne malu zobrali svokrovci tento tyzden, vzdy chodia len na kojenie, tak som vysedavala pri tom do rana do siedmej 😝
vypnite mi tu uz net, nech sa mozem ucit 🙄 😅

jalao
22. máj 2010

sisa, už na to kašli...vyspi sa. ty ju ešte aj kojíš, ty brdo...ved ani neviem, ako je stará. A to je fakt pekné od nich...klobúk dolu.

jalao
22. máj 2010

Ja idem búvať, nech ráno na tých psíkov vládzeme. 😝

sisa.b
22. máj 2010

18 mesiacov je to mala zavislacka. a nemozem sa na to vykaslat, najlepsie mi to mysli v noci, musim vyuzit to, ze ju tu nemam 🙂 tak dobru noc 🙂

jankaka
23. máj 2010

Ahoj, ja tiež študujem a mám bábätko.. dcérku Denisku.. ja mám veľké šťastie že teraz, počas maturít je pri mne moja maminka.. bez nej by som to asi nezvládla.. nieže by som mala zlú dcérku, ale pomoc sa vždy zíde.. od januára 2010 študujem externe.. viete, mala som už bruško, a každé ráno sa trmáckať ako "medveď".. chápete ma?? zajtra mám ústne matury, tak mi prosím Vás držte paľce.. Ďakujem!!!!!!

janka46
23. máj 2010

Jankaka neboj, nebudes sama....tu sa statnicuje vo velkom....palce drzim,vsetko dobre prajem!

Sisa, no nemam slov, tie fotky su NADHERNÉ a ty si tam hotová princezná 😵 😵 😎 normalne mi to zdvihlo naladu hned "z rana" a k tej tortičke proste si profíčka,mozes zakladat zivnosť...ved to bolo umelecke dielo!!!!!Skoda ho aj rozkrájať a zjesť!!!!!
Eštze raz gratulujem aj k svadbe aj k skuskam!

Tatolu zverejnene je to uz dávno 😀
Jalao neboj dobre to dopadne!

juliagregor
23. máj 2010

ahojte študentky

sisa fotky wau,,,teda si veľmi krásna, ako to robíš? prečo som si myslela, že si blondýna a tak som ťa aj v škole pozerala?

gratulko všetkým ku spraveným skúškam 🙂
a držím pästičky ...
dievčatá ja vám tie štátnici závidím, my ich máme až na jeseň a len to zbytočne naťahiuú, aj tak sa budem učiť maximálne týždeň 😀
mne tá škola už tak lezie na nervy, už chcem mať hotovo 🙂
minule ma napadlo, čo budem robiť s tolkým časom 😀 😝

pekný deň prajem všetkým

sisa.b
23. máj 2010

dakujem za pochvaly dievcata 🙂

julia, uz som premyslala, ze prestupim z mechatroniky na kvalitu, o com to je? 😕
ze som blondyna si si myslela asi kvoli fotke, strasne starej fotke 😀

emily3
23. máj 2010

ahojte..tak idem do cieloveho tyzdna a v piatok to vypukne...nic neviem, neviem co skor sa ucit a enviem sa k tomu dokopat...a znamky z mojej diplo nakoniec nie su take tragicke ako mi oponent hovoril..skolitel mi dal A a oponent B...uf..tak sa tesim...no este obhajit a urobit tie statnice a koneec...budem oslavovat tyzden 😅 😉

tatolu
23. máj 2010

@emily3 - nestresuj, zládneš to 😉 Pomaly ďalej zájdeš 😵 Však si sa poctivo učila na skúšky, toto je už iba zopakovanie 😵 Budem na Teba myslieť 😉

mamina007
24. máj 2010

janka46 a emily3 ... držím Vám palce a veľa štastia pri ťahaní otázok ... presne ako tatolu píše - je to len zopakovanie ... je to stres, ale potom tá úľava a more času ... 😵

sisa ... gratulujem k zoficiálneniu i skúškam ... krásna si bola nevesta ... fakt nádherné fotky s rodinkou ... nech Vám to vydrží ... 😵

jankaka ... držím palce ... isto to zvládneš ... 😉

petrahy
25. máj 2010

a tu sa poctivo studuje ked nikde nikoho niet 🤐
zvladnete to babenky urcite ved ste sa ucili poctivo na kazdu skusku 😉
ja sa chystam na zajtrasok aj ked ho nevidim ruzovo vsak mne bude stacit tentokrat aj E

tatolu
25. máj 2010

Pet,aj ja idem zajra 😔
Tiež to nevidím ružovo, nejde mi to do kotry 😖 😢 Za E by so bola vďačná 😉
Ešte čakám výsledky zo skúšky zo soboty. Dúfam, že som urobila 😔

petrahy
25. máj 2010

tatolu ty si dost šikovna určite to máš zo soboty 😉 a o kolkej mas ty skusku?
ja ale viem že vysledok tak skoro zo skusky mať nebudem minuly semester to trvalo skoro dva mesiace u tejto skusajucej takze bud otazky sadnu alebo nie
ja sa k PC nedostanem asi moc ked tu budu nasi ale budem na vas mysliet

tatolu
25. máj 2010

Peti o 9tej 😔
Mm ma už vyháňa, vraj sa mám učiť 😉 chce ísť na int... 😀

juliagregor
25. máj 2010

ahojte,
len sa učkajte, ja mám takého KOKR-a 😝 😀

emily super známky z diplomky a tak si sa bála... 🙂

majkaa76
25. máj 2010

Ahojte maminy,
nasla som si vasu diskusiu a chcem vam vyjadrit moj obdiv, ako sa snazite zvladat studium popri povinnostiam. Nestiham precitat uplne vsetky prispevky, ale niektore riadky si beriem k srdcu 🙂 , pretoze ma spravne vedia "nastartovat". Tiez uvazujem o studovani, ibaze sa neviem akosi rozhodnut pre aky odbor. Su to zatial iba uvahy, pretoze mam dve deti, ktore ma potrebuju a zaroven maju aj celozivotnu liecbu,,,preto uz nejaky rok iba zvazujem, ako to vsetko sklbit... mozno este pockam,,,zalezi od okolnosti. Mam skveleho manzela a preto sa pomoci od neho nebojim.
Chcela by som sa spytat, ci mi viete poradit ako sa do toho pustit. Sama neviem, akym smerom sa mam vydat, viem len ze matematika, fyzika boli moje slabe miesta. Co ma vzdy bavilo bol zemepis, slovina a cuzdie jazyky. Neviete niektora,ci vlastne existuje VŠ so zameranim na geografiu-myslim zemepis, jazyk? Tiez pozeram, ze dnes uz vela skol prijma aj bez prijimacich skusok,,,,tak to by teda "bodlo". 😉
Ak mozete poradit, budem velmi rada... 🙂

grettka
25. máj 2010

majka 76, neviem odkial si, ale v BA na UK je odbor geografia v administrave aj v externej forme, skus pozriet... alebo ked ta bavi zemepis, tak skusit nieco s cestovnym ruchom, pripadne regionalny cestovny ruch, take nieco je tusim na UKF v NR...

majkaa76
25. máj 2010

grettka,
dakujem Ti za info, tak tu externu formu by som brala,,,,to by mi najviac vyhovovalo. Som z P.B.

emily3
25. máj 2010

ahojte...kriza...blizi sa to neuveritelne rychlo, deti su na mne jak zuvacka, nesplnam " svoj ucebny plan" nic nevieeeeeeeeeeem....tak tuzim to mat za sebou, preskocit piatok a zobudit uz v sobotu ze po..... 😕
zajtra drzim palce janulke...potom zreferuj...