Mamičky, ktoré ešte študujete pridajte sa

patulinka
23. aug 2006

Ahojte založila som novu temu a dufam ze tu neostanem sama.

mamina007
25. máj 2010

janka46 ... daj vedieť ako si dopadla ... celý deň som ako na ihlách a myslím na Teba ...

janka46
25. máj 2010

Bc. Janka 46 sa hlási 😀 😀 😀 😀 😵 😵 😵 😵 😵 😎
Dakujem Vám všetkým ste Zlatéééééé!
Mám to za A 😉

Komisia bola super, mna ani nenechali dohovoriť...otázky jedna celkom fajn, druhá Otras....takze som jasné zacala tou co som lepsie vedela 😀

Myslím, ze sme dnes spravili vsetci z nasej skupiny a aj vcera....

Emily presne viem ako sa cítiš!!!Neboj sa sobota tu bude a ty si ju vychutnáš s rodinkou 😉
Baby ja budem asi najblizší týžden relaxovať upratovaním, varením, zehlením a najväcsiu radost ma Dianka,lebo sa ma stale vypytuje, ci uz sa naozaj NEMUSÍM UČIŤ 😅 😅 😅 takže od dnes som opäť maminka na plný úväzok 😀

tatolu
25. máj 2010

Bc. Jani GRATULUJÉÉÉÉÉÉM

juliagregor
25. máj 2010

gratulujem 🙂

stelluska1
25. máj 2010

Ahojte! prepacte, ze sa Vam sem "montujem", ale nejaky cas uz sledujem tuto diskusiu, ale nie som s Vami na jednej lodi, kedze zatial nie som mamina, ale zato aj ja studujem externe popri praci. A musim priznat, ze sem chodim citat, aby som nazbierala energiu, lebo tej teda mate dost 🙂
Zienky, klobuk dole pred Vami!!!! Ze to takto uzasne zvladate niektore aj s 3 ci 4 detmi, no neskutocne! Ja mam niekedy dost, ked po praci cela vystavena si musim sadnut nad knihya drvit sa do noci. Neviem si predstavit, ake to musi byt namahave, ked sa este musite venovat detickam, lebo tie asi nemozete odlozit bokom ako ja mojho manzela 😀
Velmi Vas obdivujem a vsetkym Vam zelam vela stastia na skuskach a statniciach!
No a teraz sa idem ucit , lebo v piatok mam skusku 🙂

emily3
25. máj 2010

@janka46 jeeej janka uz to mas za sebou skveleeeeee gratulujeeeeem....myslela so ze az zajtra....no nechci vidiet ako to teraz u nas vyzera, sice periem veci, ale uz nestiham skladat, tak sa nam to krasne kopi...a vytahujeme veci z kopy.....no idem sa este ucit, alebo aspon si to citat....
a v sobotu ideme na vikend prec, tak sa tesim.....

juliagregor
25. máj 2010

@emily3 si šikuľka určite to zvládneš 😉

@stelluka1 🙂

juliagregor
25. máj 2010
mamina007
25. máj 2010

janka46 ... GRATULUJEEEEEEM !!!!!!!!!!! veľmi sa teším s Tebou ... 😵 😵 😵

grettka
26. máj 2010

no teda same novoty :o) janka, gratulujem to je super 🙂

ostatnym prajem energiu do ucenia, co ine nam zostava, vsak 😀

sisa.b - pozrela som fotky, si fakt kocka, a mas peknu rodinku, gratulujem k svadbe 🙂

tatolu
26. máj 2010

dievčatá, požičte mi energiu - idem dnes na skúšku - jój bojím, bojím...

grettka
26. máj 2010

a kedy mas tu skusku? ze by sme na teba kolektivne mysleli a poslali ti pozitivnu energiu 🙂

tatolu
26. máj 2010

o 9tej začína, ale nás je málo (11 ľudí), tak bude skúšať ústne, je možné že sa dostanem dovnútra až okolo 12tej 😒 a možno aj neskôr 🙄 . On má čas.... Proste 120 obsiahlych otázok sa neviem naučiť 😔

grettka
26. máj 2010

uuha, tak to by som ani ja nevedela... 😒
ale ja verim, ze ti to pojde... my mame vtedy skolenie aj s preskusanim, takze budem na teba mysliet 🙂

janka46
26. máj 2010

Ďakujem Vám 😵 😵 😵
Tatolu posielam ti kooec štastíška na dnešnú skúšku!!!!!

Emily nechci vidieť ako to u nás vyzerá, som si na dnes toho naplanovala, ale akosi sa neviem spamätať a tahá ma to do hajan 😉 som sa teraz vratila z odberov a vonku leje...to som chcela periny prezliekat a od rana prať, ale asi to spomalím...lebo nebudem mat kde susiť.....posledný tyžden sa priznávam, sa u nás ani nevarilo, to nehovorím o iných domácich prácach 😕

mamina007
26. máj 2010

tatolu ... silno držím palce nech to zvládneš a myslím na Teba ... 😉

jalao
26. máj 2010

Takze srdececne gratulujeme novej Bc.! 🙂 , aj ti zavidim v dobrom..presne viem, co hovoris o tom stave v byte...ja takto fungujem pred kazdou skuskou niekolko dni a kedze nas je doma trochu "viacej", tak sa veci a neporiadok kopia akousi nenormalnou geometrickou umerou asi... 😠 😠
No a dievcata...statistiku som nedala, takze som aj ja okostovala prvy krat prichut dvojpismenka FX 🙄 🙄 🙄
a s tymito neprijemnymi pocitmi sa ucim na dalsiu skusku v piatok...
Tatolu - ideeees! 🙂

janka46
26. máj 2010

Jalao vdaka a nezufaj, viem odradí trocha, ale urcite repete bude na krasne pismenko....si sikulka, zvladnes to!

Inak ma napdlo, uz som tu dlhsie Maruschku nevidela 😕

jalao
26. máj 2010

janka, diky, diky, fakt ma to rozladilo...vedela som, ze to bude tak na hrane, ale sklamanie bolo veru..ved sme vydrzali pocitat do konca len 14 zo 46 prezentovanych spoluziakov...tak sme aj dufali, ze privrie ocko na hodnoteni, ale veru sa nekonalo... 😝
Maruschka je isto chudiatko v studijnom deliriu tiez...resp. v statnicovom 😉 😉

juliagregor
26. máj 2010

jalao nezúfaj to sa stáva, ani ja som štatistiku na prvý krát nedala a to som spolužiakov cez net učila 😉 😝

rudú spravíš 😉

jalao
26. máj 2010

juli, tak som rada, ze vies, o com hovorim, ked spominam statistiku 😠 😠 , vzorce na pol strany a nezmyselne hypotezy 🙄 🙄 , regresne priamky, korelacie, no pre mna uplne neprakticke veci jedna za druhym...Nie je to nejako hrozne tazke, ale komplikovane, pracne a milion variant na pomylenie, kym dojdem ku vysledku.. 😠 😠

juliagregor
26. máj 2010

@sisa.b tebe som neodpovedala, kvalita je ľahšia než mechatronika, síce zo začiatku sme mali veľa spoločných predmetov, matiku, fyziku, elektrotechniku, materiály a už si ani všetko nespomeniem....
tu dávajú dôraz na podnikovú ekonomiku, manažment a rôzne iné kvalitárske predmety...toto ma už bavilo a aj tá štatistika...

jalao my sme to mali trochu o inom...zo začiatku jasne tie základy, pravdepodobnosti a iné veci ale potom už z praxe..tvorba rôznych diagramov...Shewardove regulačné diagramy, hypotézy...a tak
dostali sme zadanie, výstupy z procesu, tisíc čísiel a mali sme určiť, či je proces stabilný a tak...je to iné...

juliagregor
26. máj 2010

my sme na skúške používali PC, a aj všetky podklady, normy....poznámky...
u nás sa to volá štatistické riadenie kvality...

jalao
26. máj 2010

ano, aj my mame povolene vzorce pri sebe...ale vybrat dakedy ten pravy..to je to umenie 😀 😀
Jasne, ze ste to mali zlozitejsie, ste technicky odbor, ale my len obycajni manazeri 🙂 🙂 , ale trapia nas veru statocne.

juliagregor
26. máj 2010

ja som to tak nemyslela, len som sa ti snažila vysvetliť, že máme inú... štatistika je ťažká a každá

juliagregor
26. máj 2010

mne sa na tom páčilo to, že sme sa učila používať programy, ktoré sa používajú a pracovať s nimi a nie rátať korelácie na kalkulačke...ale používať Excel napr.
mne sa páčia profesori, ktorí idú s dobou a neučia bláboly z 50. rokov ale sú moderní a chcú od nás aby sme vedeli princíp a ako si pomôcť, kde to nájsť a nie rátať na 20hárkov A4 papiera...

grettka
26. máj 2010

baby nestraste, mna statistika caka buduci skolsky rok.... ☹

juliagregor
26. máj 2010

grettka neboj 😉
ja som trochu zvláštny prípad, skôr vyrátam matiku ako sa mám učiť psychologiu 😀 😝 😎

sisa.b
26. máj 2010

tak ste ma zas povolali k vam 😀

jani, gratulujem 😵 😵 😵 uz je z teba bacil, ako to my volame 😀 tiez by som tam chcela byt.

vsetkym skusanym a statnicujucim drzim palce 🙂

@juliagregor dakujem za odpoved. stale zvazujem, co by ma viac bavilo nez ta mechatronika 😝 uz som bola odhodlana, ze pojdem sem na stu, ale dozvedela som sa, ze druhy stupen uz je v trnave, co mam trochu odruky 😒 tak neviem, ci mam ist setrit na nieco lahsie, alebo sa trapit s tym, co som zacala 😝

petrahy
26. máj 2010

ahojte hlasim skuska spravena mam B z predoslej mam D 😉
babka varovala starsich dvoch a Veronka si rozbila hlavu a boli sme aj na pohotovosti skolu mam vedla nemocnice a sili jej to