Mamičky, ktoré ešte študujete pridajte sa

patulinka
23. aug 2006

Ahojte založila som novu temu a dufam ze tu neostanem sama.

janka46
3. dec 2008

Maruschka ja som pisala kazuistiku bezdomovkynu 😕

U nas projektovanie bude este pisanie testu 😝 😝

maruschka
3. dec 2008

janka u nás sme mali len napísať projekt a obhájiť...tak ten test nezávidím 😕 😕

janka46
4. dec 2008

Ved aj ja to mam ako "ceresnicku na torte" ako poslednu skusku,chce tam dost vecí zo zakonov 😝 ale sadnem si k tomu aj buduci tyzden,lebo moja domacnost je uz v hroznom stave 😝

adetka
6. dec 2008

ahojte studujuce mamicky... vidim, ze mate vela ucenia... ja mam konecne... na asi 90 percent pripraveny prispevok na seminar (z toho asi 80 percent je teoria, ale seminar je viac o diskusii ako o referatoch... ci nie 😅 )... este skusim do toho vlozit nieco svoje... seminar je vo stvrtok... do vtedy mam este jeden prednaskoseminar so studentami... a pondelok pracovny na katedre... v utorok, a nasledne piatok a buduci vikend budem tvorit pracu na dejiny filozofie...

a mala by som ukoncit hodnotenie studentov z mojho predmetu.. uff... poviem vam, ze hodnotenie studentov nie je jednoduche... zohladnit ich snahu, kreativitu, pracu, nazor, ucast a aktivitu na hodinach... a byt co najviac objektivna a ferova...

ako sa dari vam?

bibinka
7. dec 2008

ja mám zajtra tú patopsychológiu dieťaťa, verí, .že skúšku zvládnem, aj sa bojím bojím 😅

aktak
7. dec 2008

ja trosku nestiham ale s tym sa dalo ratat 😔 dufam ze sa mi to vsetko podari vcas dokoncit, preddiplomovku, vsetky prace a tak 😕

drzim palce vsetkym studentkam, vela stastia so skuskami 😉 a doktorantkam tiez 😉

bibinka
7. dec 2008

aktak- tak to máš dosť náročné, s takými malinkými bábetkami, ale neboj, zvládneš to ,držím ti palce 😉

maruschka
8. dec 2008

bibinka, tak to ti dnes držííme palce...určite to dobre dopadne. 😉 😉 😉 😉 A bez toho strachu by to ani nešlo..veď o tom je skúška 😀

janulle22
8. dec 2008

ahojky holky...tady jsou jen studentky bc a vysoke...?

adetka
8. dec 2008

bibinka... drzim palceeeee 😉

aktak... drz saaaa... obdivujem ta, ze si sa rozhodla este pocas denneho studia mat obe deticky... a ze to zvladas... urcite vsetko zvladnes... a ak nebudes stihat... mozes dokoncit aj o rok... ked uz bude Adamko velky... 😉

ja si idem pre pracu na sekretariat... 😅

petrahy
8. dec 2008

ahojte ja vas len citam a nic nepisem, ale stale sa neviem rozhodnut ci si mam podat prihlasku, alebo nie. ako vidim mate toho dost a ja mam k tomu tri deticky. No nic budem Vas sledovat nadalej tak sa drzte a nech sa Vam skusky podaria 😉

maruschka
8. dec 2008

janulle22, nie len na vysokej... 😉 akékoľvek 🙂

janulle22
8. dec 2008

maruschka-co tak ctu tak jedine tohle... 😀

adetka
8. dec 2008

janulle... rada by som bola este studentka na strednej... 😵 ... ale uz nemoooozeeeem 😢

maruschka
8. dec 2008

janulle, ak chceš a máš chuť, pridaj sa k nám...Ak si študentka, tak si na správnom mieste-a to je jedno, či na vysokej, či na strednej, nádstavbe, alebo učíš,študuješ a pracuješ zároveň-ako niektoré šikovné kočky - viď adetka 😉 😀 😀

janulle22
8. dec 2008

no asi sem jeste nepatrim pac jsem ve fazi rozhodovani a shaneni skoly...ale chci si dodelat nastavbu... 😀

maruschka
8. dec 2008

janulle, patríš..už si taká kandidátka na študentku..Treba len odvahu a vrhnúť sa do toho...My sme sa s manželom prihlásili na vysokú a rozhodnutie padlo tak z dňa-na deň..takže ako vždy totalne impulzívne..A vidíš, už sme druháci 😀 😀 😀

janulle22
8. dec 2008

no ja nevim jestli studovat dalkove nebo vecerni... 😕 ...no kazdopadne si zkusim podat prihlasku...stejne neni jiste ze me vezmou... 😀 ...jenze vy tady resite veci ze kterych mi jde hlava kolem 😅 ..to bych asi nezvladla...to vas teda obdivuju ze oba dva i s ditetem... 😉

maruschka
8. dec 2008

janulle, riešime veci také, ktoré - ak sa tento rok prihlásiš, budú pre teba budúci rok úplne bežné a obyčajné...A už sa nad tým nebudeš ani pozastavovať...podstatné je nenechať sa odradiť, veriť si, nevzdávať sa a ísť do toho hlava-nehlava...A vôbec, niekedy je lepšie nerozmýšlať a nerozoberať to, len konať a vtedy to pôjde lepšie a ľahšie.. 😀 😀 Všetko sa dá zvládnuť, musí sa zvládnuť a zvládne sa - tak by som to celé zhrnula 😀 😎

Porozmýšlaj, či je pre teba lepšie, chodiť do školy v sobotu, alebo cez týždeň..Kto ti môže strážiť malého a kedy mu to viac vyhovuje..A ak chceš chodiť diaľkovo, tak si zisti, či štúdium naozaj prebieha len v sobotu, alebo tam majú aj iné dni/skúšky cez týždeň/, bloky/napríklad výučba je rozdelená na dva týždne za semester-polrok/...Jednoducho si o škole zisti všetko-a to je jedno, či ide o nádstavbové štúdium alebo vysokú školu... 😉

janulle22
8. dec 2008

no ja chci... nechi mit jen vyucni list...ale to co tady probirate to se asi ucit nebudu...doufam.. 😀 by me asi svihlo...no myslim ze by slo i to vecerni nejak by jsme se s pritelem podelili o hlidani a taky existuji pani na hlidani 😉 ..no zalezi jake dny to budou a tak...tos me dorazila ze ma zjistovat tolik veci... 😕 ... a tady neni zadna co by to studovala...?nejak by to chtelo zjistit co keterj predmet obnasi...ekonomika me na ucnaku bavila ale je tam spousta predmetu co se bojim ze nezvladnu... a kdyby sem to nezvladal rtak se na to vykaslu...ale ja to ZVLADNU!!!!!!! 😀

janka46
9. dec 2008

Janulle ako pisali baby,nic za to nedas,ked to vyskusas a podstatne je zacat a ked uvidis ze to naozaj nepojde,mozes to hocikedy nechat....nebudes ani prva ani posledna.Hlavne ak chces sama chod do toho!

janulle22
9. dec 2008

janka-chci jit do toho!!!!! 😀 ...uvidime jak to pujde...ale jeste neznamena ze chci studovat ze me vezmou.. 😉

lubka131
9. dec 2008

Babenky, nemáte niektorá knihu Správne právo a verejná správa od autora Škultéty? Alebo skriptá. Potrebovala by som na predmet Úvod do verejnej správy. Ďakujem.

maruschka
9. dec 2008

lubka nemáme...skús si to vygooglovať..Viem, že minulý rok sme si tak zháňali knihy-prefotené od študentov za rozumnú cenu... 😉

janulle22
9. dec 2008

holky notas na nastavbu je asi zbytecny ze...?

petrusk
9. dec 2008

ja sice uvod do verejnej spravy mam, ale nas ucil doc. Konecny na tej istej skole lubka131, to neviem ci ti pomoze

martina48
10. dec 2008

Ahojte objavila som túto tému až teraz nedávno a nechce sa my čítať dozadu a preto sa vás chcem spítať,či náhodou neviete kedy je deň otvorených dverí na vysokých školách v Nitre?..za info budem vďačná 😀

maruschka
10. dec 2008

martina a nie je to ani nikde na internete?Lebo neviem, či niektorá z nás chodí do NR na vyšku.. 😕

bibinka
10. dec 2008

ahojte, zdravím vás študentky 😀 , mám po skúške, je to za á, 😀 😀 . ďakujem že ste držkali palčeky.
bolo to vcelku fajn, mali sme tri otázky -písomka. tak teraz už druhý deň zaháľam... 😅 .... práve si idem čítať skriptá na management a poisťovníctvo. dala som si večeru a idem si uvariť kávičku a šup šup pod deku ku knihám 😅
petrahy- šup šup vypisuj prihlášku, neboj, všetko sa dá, aj ked budeš beznádejne "stratená" v predmetoch, s nami tu na koňovi sa to dá utiahnuť
😀 😀 😀

monikaaerik
10. dec 2008

ahojte, bambulky, sedim prave nad podnikatelskym planom, a tak sa mi uz nechce, idem si dat cokoladku. este ste tu niektora?nechcem ale rozptylovat 😕