Mamičky, ktoré ešte študujete pridajte sa

patulinka
23. aug 2006

Ahojte založila som novu temu a dufam ze tu neostanem sama.

martina4
12. jan 2007

ahojte studentky 🙂
u mna nie je problem studovat aj pri dietatku, myslim ze sa to da v pohode zvladnut... najtazsia je pre mna dochadzka do skoly... som z vychodu a dochadzam az do Nitry, to znamena, ze niekedy musim opustit svoju rodinku aj na cely tyzden... a to je najhorsie ☹

alysea
12. jan 2007

Ahojte, spravila som skusku z environmentalneho manzmentu . Mam A . Som hrozne happy.Uz len tri a pokoj, potom uz len statnice 😖 .papa

andrea.m
12. jan 2007

alysea srdečne blahoželám.ja mám v pondelok test z neurológie a ešte som ani zošit neotvorila.

martina4
12. jan 2007

alysea, aj ja ti blahozelam 🙂

simonko
12. jan 2007

baby,tiez sa chystam ze si podam prihlasku,ale fakt netusim,kde...poradte,myslim ze to bude daka pedagogika
predtym ako som otehotnela chodila som do bb,ale ked som ziadala o prerusenie dali mi ho na rok,s tym ze potom individualny sp,a ich podmienky boli v podstate chodit do skoly stale
teraz to uz podla mna zvladnem,len neviem co a kde

ramzesa
12. jan 2007

alysea-aj ja blahozelam 🙂

martina- to poznam, ucit sa da aj po veceroch, ked deticky spinkaju, ale dojst do skoly je problem aj u mna, hoci som len 15-20 minut peso od skoly. Uz ked bol drobec vacsi a nebolo treba kojit, tak pohoda, ale teraz. Ked su uz dvaja a jedno potrebuje mliecko 😖 . No co esteze si ocko tu chvilku poradi aj sam. 🙂 Ale uz ma tam dlho nevideli 😅 , snad ma nevyhodia 😒

aktak
12. jan 2007

blahozelam vsetkym uspesnym studentkam mamickam 😉 ja som mala vcera obhajoby, neviem znamku ale spravila som urcite 😎 a caka ma 5 skusok, z toho 4 by som chcela stihut za dva posebe iduce dni 😅 😀 😵 som samovrah 😎
nech sa vam daric 😉

martina4
12. jan 2007

ramzesa... do skoly odchadzam vecer o 21.00 z domu, aby som dosla na vyucovanie rano o 8.00 - dobre, nie? a cesta spät? hroza !!!...v jeseni a na jar sa to da, ale v zime? je to naozaj strasne ☹ no nemala som na vyber... koncim uz buduci rok, tak sa velmi tesim, lebo potom sa budeme snazit o dalsie babätko 🙂
aktak... urcite to zvladnes... u som tu raz pisala, ze som mala prve statnice, ked maly mal 2 mesiace, bolo to v pohode, kedze Matusko stale spinkal... dalsie 2 statnice som robila, ked mal 5 mesiacov - to bol horor! no ked bolo po vsetkom - ten pocit ulavy a stastia bol neopisatelny 🙂

andrea.m
12. jan 2007

aktak klobúk dole...držím všetky palce aj manželové nech ti to výjde 😉

aktak
12. jan 2007

martinka, preco to bolo take zle ked uz bol vecsi? aj mne hovoria ze teraz je to lepsie ako to bude v lete, tak sa pokusim urobit aspon dve statnice teraz nech mi potom ostanu len jedny...sice najtazsie ale co uz
a pocit ulavy bude len polovicny, lebo skoncim len bakalara, este ma caka 2 roky inzinierskeho 😅

martina4
12. jan 2007

aktak, bolo to horsie len v tom, ze zacinal vsetko viac vnimat, jednoducho bol castejsie hore a vyzadoval si moju ovela väcsiu pozornost.. a najhorsie na tom bolo, ze bolo leto... mamicky sa prechadzali s kociarkmi, a s nasim kociarikom chodila babka... strasne som vtedy plakala, bolo mi to vtedy velmi luto... presiel rok, a som zase na vysokej 🙂

ramzesa
12. jan 2007

aktak a co studujes? mna tiez cakaju Bc. skusky kedze min. rok som vsetko nestihla, pocas statnic som ajtak bola v porodnici 😅
a u nas to bolo horsie hlavne preto , lebo ovela menej spinkal a cez den sa mu uz bolo treba viac venovat a ked bol este vacsi, tak mi nicil vykresy 😀 00

alysea
12. jan 2007

Dakujem Vam vsetkym velmi pekne. Aktak gratulujem k obhajobam, super. Mna cakaju prvy junovy tyzden.andrea.m vsak uz hadam porodis, ci drobcek sa rozhodol, ze tam zostane, kym mamka neurobi neurologiu?Ja som sa ucila ani nie dva dni, pri Petkovi je to takmer nemozne. Drzkajte sa .

aktak
12. jan 2007

studujem architekturu, a v lete budem mat minimalne jedny ak nie dvoje statnice a obhajobu projektu ktory budem cez semester robit, a s tym kocikovanim mi to bolo luto uz teraz ked bolo tak pekne a nie to este v lete 😔

ramzesa
12. jan 2007

Tak to mame trosku podobne. A v ktorom rocniku si?

ramzesa
12. jan 2007

Inak by mi tam mal studovat spoluziak, mal by byt uz stvrty rocnik ak sa mu darilo ako sa malo 🙂 a vola sa Adam 🙂

adda
17. jan 2007

🙂 ahoj´, som tu nová, chcem poradiť. Chystám sa tiež študovať a síce by som chcela na Preš. univ. - fakulta manažmentu, rozmýšľam o tom, pretože mám už síce väčšie 5 a 2 deti /synov/ ale sú strašne hyperaktívni, že ako to zvládnem, samozrejme ak sa tam dostanem.

zuzanat
17. jan 2007

adda ja sice mamicka nie som, ale na VS chodim.Poviem ti, mam spoluziacky, ktore stihli pocas skoly porodit aj dve deti. A vo vacsine pripadoch, tie ktore maju deti to zvladaju omnoho lepsie ako my bezdetne.Proste to neberu tak vazne, mensie stresy a pod.Velmi obdivujem kazdu studuju mamicku! 😉

adda
17. jan 2007

🙄 Dík zuzanat za povzbudenie, určite pošlem prihlášku a možno budem mať šťastie a zoberú ma. Veď ja si tiež myslím, že nemusím študovať najlepšie, ale hlavne skončiť. Hádam mi to vyjde, od júla by som mala nastúpiť po MD do práce, takže to budem mať náročnejšie ale skúsim, veď nejde o život. 😎

verulka
17. jan 2007

adda, ja celu Vs studujem pri 3 detoch (nei su zrovna kludni), neboj najdes si system a pojde to 😉 treba skusit- kde je vola, tak je cesta...drzim palce

aktak
17. jan 2007

ramzesaaaaa, adama som mala v kruzku 😀 obaja sme mali priezviska na B kym som sa vydala 😉

aktak
19. jan 2007

tak som spravila tu tazku skusku 😀 este 4 nasedujuci tyzden a semester je ukonceni, drzim vam vsetkym palce 😉

emjee
19. jan 2007

aktak super 😉

lasenka
19. jan 2007

aktak,
4 skusky nasledujuci tyzden??? hmm... klobuk dole 😉
drzim ti palce 😉

tilly
19. jan 2007

jaaaj, ja taaak nestíííham a tááák sa mi nechce, nejaká som divná tento semester, najprv nervná k smrti a teraz úplne apatická

aktak
19. jan 2007

tie 4 skusky mam rozdelene samozrejme, 2 mam v utorok a 2 v stredu 😀 😀 😀 ale len jedna z nich je tazka, ostatne sa daju tak zamakam a snad to spravim 😅

tilly
19. jan 2007

aktak držím palce

bzuco
20. jan 2007

ahojte študentky 😉
mne sa skúšky tiež pekne odsýpajú, už mám za sebou 4, len z tej poslednej ešte neviem známku, lebo musí opraviť včerajší test, ale tie predtým mám v suchu, tak sa teším, lebo tá tretia bola zabijak. Ešte mi ostali dve, tak nech už mám po nich a môžem sa naplno venovať môjmu dievčatku.

lasenka
20. jan 2007

bzuco,
vzdy pred skuskami "trpim" tymi istymi myslienkami, ze ked ich spravim naplno sa budem venovat svojmu chlapcekovi 🙂 to nas zenie dopredu a neklesame na duchu, vsak? aspon mna 😉

lasenka
20. jan 2007

bzuco,
citam, ze sa snazite otehotniet... v ktorom si rocniku? tiez by som chcela, ale neviem neviem... mam pred sebou este jedne rok, tak asi pockame... hoci najradsej by som uz uz bola tehu 😉