Mamičky, ktoré ešte študujete pridajte sa

patulinka
23. aug 2006

Ahojte založila som novu temu a dufam ze tu neostanem sama.

tatolu
21. nov 2009

Už som prišla zo školy domov. Mali sme mať prednášky dva dni a tí moji kolegovci požiadali dr., aby sme potiahli a zajtra neprišli. Všetko vravela z hlavy a písali sme ako draci 😝 Júj ale ma bolí hlava
No a ešte dohodli skúšku o týždeň, lebo bude prednášať druhej skupine a my budeme mať inú prednášku, tak keď skončíme napíšeme test A to nemám ani knihy. No var niečo vydolujem v tých od mm. Nakúil z Digest výberu, tak hádam.... 😔

papty
21. nov 2009

Nemam rada seminarky 😠

grettka
21. nov 2009

papty, suuuhlasiiim s tebou... musim napisat dve behom dvoch tyzdnov... vrrr... 😠 😝

jalao
21. nov 2009

ahoj dievčatá, ste tu ešte daktorá?
dnes som prisla pred 6 zo školy, hned som šla na nákup...luskali sme s MM orechy, lebo chcem dopoludnia žltkové rezy piecť a až pred chvílou decka zaľahli... 😠 Majú vikendový režim...
Dnes sme mali matiku a prišla som aj o posledné zbytky môjho sebavedomia... 🙄 🙄 🙄 Isto to niektoré poznáte, ten pocit beznádeje a takmer zúfalstva z toho, že ničomu, čo opisujete z tabule - nerozumiete.... 😒 😒 😒 Momentalne sa ale musím sústrediť na skúšky, čo ma čakaju budúci vikend, MAT bude až v januári...Oslava 50 bola veselá, hoci o polnoci som ťahala MM domov a domov...všetci sa divili, kam sa už náhlime...ale budík som mala na 6.20 a nechcela som všetkým vysvetľovať, že vstávam ráno do školy... 😝 😝 😝 😝 😝

sasiki
21. nov 2009

jalao, presne ten pocit poznám a takisto ho zažívam pri prednáškach z matematiky 😖

papty
21. nov 2009

grettka vy ich musíte dosť písať, že? Aké máš témy?

grettka
22. nov 2009

jalao, jooj, ten pocit poznam, mali eme ekonomiu, bez prednasky, rovno cvika.. nechapala som nic...vzorce buchala jeden cez druhy, v anglictine.... skocili do stredu volacoho, comu nerozumiem...kolegyna mi doniesla knihu v slovencine, ze hadam mi pomoze... a tiez se boli s MP na oslave u jeho rodicov, tentoraz 60-ka 😉 takze som sa neucila...

papty, no piseme dost... jedna tema je psychologicka skola/smer z minulosti, ktory ma oslovil, pokec o nom plus zdovodnenie preco ma oslovil..dostali sme pokyny na pol strany, musi to byt gramaticky spravne, bez hrubiek a preklepov, bez "vaty" teda ziadne prazdne obkecy, vsetko k veci... zdroj 600 stranova kniha, z ktorej sa ucie zaroven na skusku.. 😝 😀 a druha tema, pridelena osobonost zo socialnej psychologie z jednej knihy v anglictine, musim prelozit tak 20 stran, a spracovat to, plus pracovat jeden clanok z realnej tlace, nie wikipedie od daneho autora, obe prace tak na 3-5 stran... 😝
sorka za ten obsiahly popis... 😀 ty pises z prava? na cakaju posledne dve sedenia prednasok a tie budu z prava, tak som zvedava....

sasiki
22. nov 2009

my budeme mať každú sobotu až do Vianoc skúšku 😝 🙄

janka46
22. nov 2009

Saskin tak to sa aj zle číta 😖 😕

tatolu
23. nov 2009

Jalao, pocit, že ničomu nerozumiem som mávala na každej prednáške. Teraz to jie je onič lepšie 😉 😀

jalao
23. nov 2009

Ahoj Tatol, ja som takyto hnusny pocit mala len na tej MAT. Uz som si dohodla aj doucko, musim to zvladnut, aj ked nie na prvy krat, ale casu dost, skuska je az v polke januara...teraz sa musim drvit na skorsie skusky...
Sasiki...ale zase ti menej zostane sa ucit cez sviatky, ja by som tiez chcela radsej viacej teraz, ako mysliet na to cez Vianoce.. 😒

petrahy
23. nov 2009

baby celý víkend som čakala v nádeji že predsa len možno mi tú skúšku uzna aspon za E konecne dali vysledky na net a ja tam nie som vobec napisana a dve su napisane že nespravili ☹ skusala som volat ze preco tam nie som vobec napísana a telefon ma skusajuca vypnutý. 😝 To mam ale smolu na email nikdo nereaguje.

jalao
23. nov 2009

Petrahy, este skus volat, mne by to tiez nedalo...Fakt aspon to E mohla dat, nie? Co by sa jej stalo>>>? 🙄 🙄

papty
23. nov 2009

grettka to je teda dobre narocne este to prekladat z anglictiny 😝 .Tak to aby som sa ja nestazovala, ked to mam aspon v slovencine a nemusim si to prekladat 😀 . My mame z prava len esej, seminarku pisem na filozofiu. Chcem si ju uz dokoncit, aby som ju mohla v piatok odovzdat, mame sice cas do 1. decembroveho tyzdna,ale chcem sa venovat uz dalsim veciam. (dalsej seminarke z biologie a skuskam).

Baby, ktore mate matiku, este raz - mate moj obdiv 😉

Petrahy daj vediet ako si dopadla 😉

alika54 sranda, ze chodime na rovnaku skolu, ale je to take rozdielne. My mame volitelne predmety 2 v zimnom aj v letnom semestri. (povinne volitelne). A celkovo je to ine u vas a v Sladkovicove.

petrahy
23. nov 2009

baby mam to E predsa 😀 to mi padol kameň zo srdca no idem sa rýchlo učiť ved o štyroch mám skúšku

dadulaa
23. nov 2009

caute, tak ja mám za sebou úspešne 2 skúšky 🙂 písmenká ešte neviem, ale to je jedno, teraz sa musím učiť na ďalšiu v sobotu.

petrahy, tak super, zvládla si to 🙂 😉

Jalao, presne taký hnusný pocit som mala ja včera na matike 😒 😝 ledva sme stíhali opisovať z tabule, nie tak tomu ešte aj chápať, takže doučko to istí 😉 hľadám niekoho na to doučko, nemohla by si mi napísať do IP, koho máš ty?

jalao
23. nov 2009

Petrahy, verim ti s tym padnutym kamenom 😀 , tak super, gratulujem a sup na druhu skusku...
Papty, to nemusis obdivovat (niet ani co...), staci, ked nam fandis 😀 😀 😀 . Este sa tu kvoli MAT nafnukam do januara dost 😀 😀 😀 Ale je to len tento semester a viac to NEUVIDIM!! 😵 😵

dmonikad
23. nov 2009

Baby gratulujem ku skúškam 😉 . Ja mám za sebou jednu a cez víkend čaké ďalšia. Chcem sa spýtať, či nepoznáte nejakú dobrú stránku, kde sa dajú zohnať skriptá, lebo na škole sú beznádejne vypredané a v knižnici požičané na pol roka. 😠

dmonikad
23. nov 2009

čaká (ospravedlňujem sa za preklep)

jalao
23. nov 2009

ahoj Dadka, napisem ti, potom neskor, nestiham tu...ja som v sobotu videla, ze v tej casti, kde je ta restika, ze tam sa uz skusa...z coho si mala? nemala si aj Doc. Frankovsky, alebo Istvanikovu? a co ste sa ucili na MAT? 😅

dadulaa
23. nov 2009

Jalao, v sobotu som tam nebola, iba piatok a nedeľu a máme obidvoch tých profákov, čo si spomínala 🙂 S Ištvánikovou mám už po skúške a v sobotu ma čaká skúška s Frankovským ☹ aj teba učia? Keď si spomeniem na tú včerajšiu MAT, tak mi je do plaču 😢 dúfam, že mi to doučko pomôže, on totiž išiel takým tempom, že sme fakt nič nestíhali pochopiť,len mechanicky odpísať z tabule...čaká ma z nej ešte 1 prednáška a skúška až v januári..dovtedy musím na sebe zapracovať 😉

jalao
23. nov 2009

Dadula, kuk IP. 😉

dadulaa
23. nov 2009

Jalao, máš IP.

jalao
23. nov 2009

ok, aj ty... 😀

sasiki
23. nov 2009

to vám závidím, že budete mať s matikou pokoj, my ešte budúci semester, fňuk 😢
taraz sa učím SJ v primárnom vzdelávaní, dala nám toho veľaaaaa, a to sa zdala taká sympatická 😅 😀 😝

grettka
23. nov 2009

no nemam sa s cim velmi chvalit, ale priebezny test zo psychologie, o ktorom som si myslela, ze som ho neurobila, tak z 10 moznych bodov som dostala 4... milo ma to prekvapilo, a za referaty mi dala plny pocet bodov.. takze uz len dobre napsiat seminarku, a naucit sa na skusku.. 🙂

jalao
23. nov 2009

super Gretka, vidis, dobre si to zvladla... 😉 😉

maruschka
23. nov 2009

janka, janka, janulienka...ty si ale šikovná. Krásne vám to urobili-rozvrh aj skúšky..

Dievčatá, gratulujem k absolvovaným skúškam-ste šikovné hlavičky 😵 😵 😵

Mne dnes už absolútne šibe, mám sa učiť, lebo vo štvrtok máme ešte len prvú skúšku z tohto semestra a namiesto toho behám po doktoroch..A to som zajtra mala ísť na vyšetrenia so srdcom a normálne na to nemám čas. Fakt nič teraz nestíham, iba sa tu občas mrknem, ako babuľky moje žijete a to je všetko..

Veľmi vám všetkým držím palce, ktoré skúškujete a dúfam, že sa nám tento školský rok podarí bez ujmy na indexe a psychickom zdraví.. 😀 😀 😀 😀

alika54
23. nov 2009

caute,,,,,k uspesnym skuskam gratulujem,,,,sasiky mi tak isto-co vikend to skuska az do vianoc 😝 ,,,papty ja som tiez vravela nasim babam ze rovnaka skola a ake rozdielne hodiny mame vsak????

petrahy
23. nov 2009

ahojte mam skusku za sebou a mam Becko teraz idem na skusku 8.12