Mamičky, ktoré ešte študujete pridajte sa

patulinka
23. aug 2006

Ahojte založila som novu temu a dufam ze tu neostanem sama.

petrahy
8. jan 2010

tak vam gratulujem ste sikulky ja som uceniu moc nedala do 22.00 u susedov a teraz tu hodinku som aspon nieco presla a idem spat vsetci spia jak zarezany tak som stihla spravit kuk na Vas 😉 a mrcha nikde 🙄

sisa.b
8. jan 2010

petrahy, zeby? 😀

ja som ako pes utahana, ale sa premaham nad integralmi. musim este uspat malu a pojdem kuknut trosku do toho. lejem dalsiu kavu do seba, tak hadam unava prejde, lebo mi to vobec nemysli 😒 zajtra ich chcem vyhnat na cely den prec, tak sa budem ucit.

sisa.b
8. jan 2010

baby a ako je to s opravakmi? akoze ked sa vam nepaci znamka, tak si ju mozete ist opravit, ale co ked ta opravna dopadne este horsie? 😅

josie3331
9. jan 2010

ak tvoja skola pouziva AIS, tak ten si automaticky zapamata tu novsiu znamku, takze ak bude horsia, tak bude horsia

jalao
9. jan 2010

no co sisa, este počítaš? ja už to balím....nevládzem...tak dobrú všetkým.

sisa.b
9. jan 2010

jalao, pocitala som, pred hodinou a pol som to zabalila a sla spat, len som si este spomenula, ze musim dat starsej slecne atb. ta samozrejme hystericke vystupy, tak som s nou stvrt hodinu bojovala a mam po spanku. v posteli sa len prevraciam, hlavu mi ide roztrhat 😢 😢 😢 a to som s drahym dohodnuta, ze vezme deti prec, aby som sa mohla ucit. no to by som musela byt najskor vyspata. idem aspon upratovat, snad ma to polozi za nejaky cas ☹
tebe drzim moc moc paste

janka46
9. jan 2010

Ahojte,normalne cumím, a akych casoch ste este "aktívne"....ja proste v nocnych hodinach neprimam 😝 vcera som mala v plane zacat nieco pisat,ale necakane prisla o 17:00 prva navsteva,o 18:30 dalsia a mangel vecer na kolegovej oslave,to som este nieco musela navarit na dnes pre nich/ja dnes zarezavam v praci/takze som zaspala rovno s malou 😝 😕

Petrahy a kedy mala dorazit? 😉

sisa.b
9. jan 2010

josie, tak mne bude stacit prva znamka, s ktorou budem mat skusku spravenu 😀

janka, ja mam velky problem so spankom, ja som este nespala. normalne mi je do placu, ked si pomyslim, ze sa o to od tretej pokusam 😢 uz som mohla byt pomaly vyspata a cely den sa ucit. takto akurat cely den prespim, pritom budem konecne bez deti. taky luxus cez tyzden nemam. a keby som sa aspon cosi teraz naucila, ale pozeram na to a nic 😔 takymto stylom so skolou skoncim tak rychlo, ako som zacala. posledny volny vikend pred skuskami a ja som uplne k.o. ☹

dadulaa
9. jan 2010

baby, díky za gratulácie 😉 😵

sisa, tak to ti teda nezávidím, ja pokiaľ nespím aspoň 7 hodín, tak som totál k.o. a nie som schopná ničoho..takže ti verím, že sa ti nedá vôbec sústrediť 😒 skús si aspoň pár hodín pospať a potom hurá na učenie 😉 my ženy sme predsa silné bytosti a zvládneme aj nemožné, no nie? 🙂

janka46
9. jan 2010

Sisa,tak tu nevyspatost poznam,ale pokial sa nevyspis ani nepozeraj do toho...mas volno s kludnym svedomim si lahni a zdriemni si a potom ti to pojde lepsie...

ludka_r
9. jan 2010

Ahojte,
tak ja som bola včera na tej prednáške z logiky.. Moc som tomu ešte stále nepochopila, ale aj tak som ešte predtým dostala ranu: skúšku z nej máme už v piatok... 😖 Ja som to akosi nezaregistrovala, tak som vytešená. No a hneď potom v pondelok mám ďalšiu skúšku s najprísnejším profesorom... 😖 Tak sa veľmi vytešujem...
No a potom ešte dve a semester za mnou. Teda aspoň dúfam, že to všetko spravím na jeden pokus..
Sisa, tak to ma mrzí, ozaj nezávidím.. ☹ Ja by som tiež nebola ničoho schopná, vždy sa musím vyspať aj na úkor učenia.. A keďže nemôžem kávu, tak tým duplom...

grettka
9. jan 2010

ludka_r nic si z tej logiky nerob... ja som jej tiez nerozumela... inak je to zaujimave, az na tie komplikovane schemy, co nasleduje za cim a z akeho dovodu tam bude "to" a nie "hento"... ani neviem, na kolko som urobila priebezny test...

tatolu, s tym hodnotenim seminarky, z nej som mala 35 bodov, a tie zvysne boli z priebezneho testu 4, referatu 10, eseje 10, a ziskanych podkladov k seminarke 5... takze vyhoda, ze sa nam takto zbierali body pocas semestra do finalneho hodnotenia... plus budu body za skusku-pisomny test.. takze vo finale uvidim na ake pismenko to dotiahnem...

juliagregor
9. jan 2010

ahojte
študentky mám to za A 😀
ešte v utorok a v sobotu a semester za mnou 😉
bože ako dokážete tak neskoro fungovať 😲 , mne po 22.00 nič do hlavy nevlezie ☹

dadulaa
9. jan 2010

juliagregor, super, gratulujem 😵 ten mail mi prišiel, díky 😉

tatolu
9. jan 2010

Juliagregor gratulujem. Si fakt jednička 😉

No ja som to trojdnie nejak dnes dokončila. Mám 3. Som rada, že som nebola medzi tými, čo nespravili, takže teraz už iba 14.1, 26.1 a 2.2-opravák. No super z 10 už iba 3 😉 😵

juliagregor
9. jan 2010

tatolu gratulujem 🙂

ja skúškové obdobie fakt nemusím 😠 ale na druhej strane si trošku oddýchnem od detí 🙂

jalao
9. jan 2010

ahojte, tak som tu z tej matiky, bolo to fakt náročné, mnohí odovzdali počass práce neurobene... 🙄 Z osem príkladov som "rozmrvila" 5, niektoré lepšie, niektoré horšie...takže uvidím. Stačí mať polovicu bodov na to, aby som prešla, tak dúfam, že som tolko nazbierala. Som rada, že to mám za sebou, na výsledky musíme čakať cca týžden. Idem si pospať s malou.
Dievčatá, ste ligové, gratulujem ku krásnym výsledkom! 🙂

alika54
9. jan 2010

ahojte,,,,gratulujem k urobenym skuskam 😉 ,,,ja som dnes mala opravak zo sociologie a teraz cakam na vysledky bo slubil ze dnes budu 😖 ,,,uz po napisani nam povedal ze kdo si nieje isty ze urobil tak nech pocka a da nam dalsi termin 😕 takze som odisla radsej,,,,som velmi zvedava ako bude bo som mala toho dst napisane-len ci to podstatne,,,,,ked budem vediet vysledok ozvem sa 😉 ,,,papty a ako filozofia??? mna caka o tyzden 😝

sisa.b
9. jan 2010

ahojte,

julia, gratulujem 😵 😵 😵

jalao, super 🙂 dufam, ze aj ja rozmrvim viac nez polovicu prikladov. my potrebujeme 12 z 20 bodov 😝

u nas vojna, lebo stary ma 3x zobudil, co ziapal na decka. normalne som po prvych troch hodinach revala ako blazon, co sa mi zas nedalo zaspat 😔 ale uz je to lepsie, akurat doma ani prstom nepohol 😠 rano som este upratovala obyvacku a aj ta je ako po vybuchu. a ked som mu to vytkla, tak mi oznamil, ze skoncim okamzite so skolou 😠 😠 😠 😠 😠 uz som jeden taktyto vztah ukoncila a mozem kludne aj dalsi.

alika54
9. jan 2010

takze mam to za C,,,sa tesim aj ked nechapem bo som mala vsetky poucky,,,ale hlavne je ze je po tom,,,este asi siesti opakuju znova 😝 -nezavidim im,,,,sisa to ma mrzi ze ta mangel moc nepodporil 😒

sisa.b
9. jan 2010

alika, gratulujem 😵

kaslem na neho. uz som raz so skolou skoncila pred 7 rokmi kvoli jemu podobnemu, tentokrat to tak lahko nevzdam 😠

sisa.b
9. jan 2010

baby, ja som z toho referatu este stale hotova, nemam ani ciarku, ani prestavu, ako ho mam natukat ☹

minusa
9. jan 2010

Ahojte

tak aj ja sa k vam pridavam, zacala som studovat tento rok ..... tento semester mam 9 skusok, 3 uz mam uspesne za sebou 😅 no v com vidim najvacsi problem je ten, ze sa nedokazem prinutit ucit, z prace chodim unavena, potom kolotoc doma okolo rodiny a o 21.00 by som zaspala na nohach, nepomaha ani kava 😒 ako to riesite vy? co vam pomaha, aby ste sa "prebrali" a nabrali energiu na ucenie????

papty
9. jan 2010

ahojte babule, ja mam občianske pravo za B 🙂
alika super, ze mas sociologiu za sebou, mna tiez caka filozofia o tyzden v sobotu a predtym den ekonomia.
Vsetky co ste spravili skusky gratulujem 😉
minusa vitaj 😉 ja ti moc neporadim - ja ked som unavena, idem spat. 🙄 😉

sisa.b
9. jan 2010

papty, gratulujem 🙂 vy ste tu vsetky akesi sikulky

minusa, ja neporadim, lebo som nevyspata a totalne vycerpana 😒

majka35
9. jan 2010

ahojte ... žasnem, ako zvládate skúšky, všetkým gratulujem 🙂
ja sa učím, ale akosi sa neviem sústrediť ... teraz som si dala pauzičku a o hodinu idem na to znova
minusa, ja ti tiež neporadím, mám ten istý problém, čo ty a ešte k tomu som aj tehotná, čiže ešte viac unavená ... ale keď som unavená, idem radšej spať a dám si budík na 5. hodinu, vtedy sa mi lepšie učí
jalao ... čítam, že už máš matiku za sebou? ... ty si hviezda, kedy ma prídeš doučiť? 🙂

tatolu
9. jan 2010

Ja tiež gratulujem k úspešne vykonaným skúškam 😉

Juliagregor, Ty máš teraz niekde detičky odlifrované? Ja som povolala od 1.jan.moju maminku, takže niekedy sa mi pošťastí ísť sa učiť aj okolo 17tej. Takže niečo čítam do 19tej, idem dať deti spať a potom to ťahám do 23.00.

Minusa ahoj. Ja kávu inokdey nepijem, takže mne káva pomáha - takže neporadím 😔. Bráško pijáva Retbul a nespáva aj celé noci. Ale či je to zdravé - pochybujem

sasiki
9. jan 2010

ahojte, gratulujem k urobeným skúškam 🙂 🙂 🙂 to ste šikovné....
ja mám pred sebou ešte tri, z toho jedna v dobe nedohľadnej, tak uvidím......strááášne sa mi nechce...
Ja kávu pijem, ale nikdy nie po siedmej, pretože mi ,,zaberie" až keď sa poberiem spať. Už sa mi stalo, že som bola celú noc hore a počítala som ovečky.... 😖

juliagregor
9. jan 2010

ahojte

tatolu o detičky sa stará môj mm, ked boli dvojky malinké, tak som staršieho dávali v sobotu babkám, lebo tata nestíhal 😝, teraz už v pohode ich všetkých ustráži a stihne ešte aj navariť 😲

všetkým gratulujem ku skúškam, zajtra sa začínam učiť senzorické systémy na utorok

ked som unavená tak sa neučím a nejakým zázračným spôsobom to pochopím večer pred skúškou 😀
mám spolužiaka ktorý má fotografickú pamäť a nenormálne mu závidím. 🙂
ja som schopná zaspať aj pri káve 😉, ono to niekedy ide a niekedy do toho čumím a čumím a prd z toho
prosím vás kľudne ma oslovujte júlia, juli a hociajako inak 😉

grettka
9. jan 2010

teda baby, ste dobre, ze aj tazke skusky zvladate...
majka35 a minusa, no ja mam tiez podobny problem a pytam sa celeho okolia, ze ako to robia, ked sa im dari ucit sa... ja sa tiez nedokazem sustredit, pridem z prace a som desne unavena.... lietam medzi dvomi domacnostami...a ked sa dostanem k uceniu, tak koniec... citam, citam a zistim, ze to neviem zopakovat! Skusam to rano, skusam to vecer.. no nieco sa prilepi... ale je to potrebujem vediet normalne a nie iba nieco... kavu mam pocas dna, ale pred spanim to neriskujem... stale hladam vhodny system ucenia... 🙂 ked nan pridem, tak dam vediet..

juliagregor, a co studujes? Asi mi to niekde uslo, ked citam, ze sa ides ucit senzoricke systemy, tak to som sa teraz medzi inym ucila na skusku zo zakladov psychologie....