Mamičky, ktoré ešte študujete pridajte sa

patulinka
23. aug 2006

Ahojte založila som novu temu a dufam ze tu neostanem sama.

emily3
30. mar 2010

ahojte jalao no teraz spim kedy sa da.....v poslednej dobe sa neda.....ale uz to mam napisane, konecne......uz bude dobre...este sme k tomu vsetci total chori, nejaka pliaga nas chytila od najmladsieho po najstarsieho...zapalene hrdla, ze nemozme ani prehltnut a sople .....no kriza...nemam narok byt ani chora...vcera som bola so vsetkymi detmi u lekarky, len pozerali, ked sme sa tam nahrnuli...no co uz..snad to rychlo premozeme.....

jalao
30. mar 2010

emily, viem, niekedy to clovek vsetko zvladne, ani nevie ako...ked si to potom spatne spomina 😉 😉 , takze drzim palec, nech sa rychlo vyzdraviete, uz by mala prist jar, ja sa tesim, lebo uz som mala toho nosenia ciziem a capica a neustaleho hladania rukavic plne zuby 🙄 Prosim ta a co vlastne studujes, aku skolu? nejak nie som v obrraze... 😉

emily3
30. mar 2010

jalao na teologickej fakulte odbor Nauka o rodine....robim si Bc. ale dalej uz nepojdem uz stacilo, pred tym som si robila prvy stupoen a specku..takze magor som...toto beriem ako doplnkove studium, ale pri detoch je to dost....aj oni to uz tazko znasaju a tesia sa ze konecne skoncim

jalao
30. mar 2010

jaaaj, tak ty sa takto stale zlepsujes, to je parada...ale verim, ze vzhladom na decka je to velmi tazke...Nuz, si v cielovej rovinke, to uz dobehnes 🙂 🙂 Za 2 mesiace to mas v suchu 😉 Takze ty budes (resp. uz SI, ucka, hej?) 🙂

martinano
30. mar 2010

ahojte babulky
diky moc sa prijatie dnes dotukavam este diplomovku, dnes musi byt nahodena v systeme,tak posledne upravy, potom vam napisem viac,papa

martinano
30. mar 2010

ahjte
tak diplomovka odovzdana uz je v systeme, zajtra zviazana na studijnom huraaaaaaaa.uz sa len ucit na statnice.
tak kto som co?
som porodna asistentka, to som s robila 3roky Bc.denne este za slobodna.potom som dialkovo pokracovala na szu, verejne zdravotnictvo, odbor manazment v zdravotnictve, dva roky za sebou ukonila som skusky a k statniciam som dala odklad na dva roky, lebo sme sa stahovali do zahranicia, tak preto odklad.tento rok teda koncim.uz nech to mam za sebou, lebo uzila som si toto studium riadne. maly sa mi narodil v druhom rocniku aj na skusky so mnou chodil no strasne,ale zvladli sme

jalao
31. mar 2010

martinka, ahoj, no tak to ti istotne odlahlo, drzim palce, aby ti vsetko dobre dopadlo...Na statnice teda ides na SVK, ano? dobre som rozumela? 😎 😎
Ja som sa uz vecer pokusala ucit, ale moc som tomu nedala veru, po Velkej noci mam skusku z prava a materialov pozehnane na vsetky strany, tak len to dat cele dokopy je makacka a mne sa z PC obrazovky uci zle a tlacit mi je to luto tolke strany, ved tie nase chudiatka lesy... 😉 😉 😉

emily3
31. mar 2010

martinka gratulujem k diplomovke, dobry to pocit ze?
ja ju dnes odovzdavam, stiham to tak tak, lebo mam ju mat hotovu okolo 12 a na studijnom su do pol jednej....tak tam dovfrcim len taktak..ani neviem ci to mam dobre, skolitel sa mi este neozval...no uz nic,,,,je to tak ako je. este jednu skusku mam na buduci tyzden a potom v maji 25. statnice...
hej som ucka, teda aspon na papieri, inak som velmi este neucila, som doma s detmi..uz 8 rokov.....a velmi dobre viem o com hovoris s malym chodit na skusky, chodila som tak s druhym, tretim a teraz tak chodim s najmladsou..a niekedy zoberiem vsetkych tak to je ide kafe 😅

janka46
31. mar 2010

Elimy ty si fakt macherka 😉 inak ten osudový deň budeme mať rovnaký 25.5 😅

Martinka VITAJ!

jalao
31. mar 2010

Janulka!!!! Čo to vidím v tvojom profile novô??? 😝 😝 😝 😝 GRATULIEREN!!!! Tak vravis, ze na štátniciach nebudeš sama...budeš mať malého šuškača 😎 😎

emily3
31. mar 2010

janka gratulujem k babatku, dobre ste si to vymysleli...dokoncis skolu a potom si v klude vychutnas matersku..../zavidim v dobrom) ja som mala vsetky deti pocas skoy....teda prve...pocas prvej vysky, tu som nedokoncila a ked mala mal rok a pol som isla znova doskoly, druhy sa narodil na zaciatku druheho rocnika a tretieho som cakala v stvrtom, teda koncom stvrteho, takze na posledne statnice a na promocie som isla s bruskom a hned som isla na dalsi odbor / co teraz koncim)...takze sa narodil v januari v prvom rocniku a posledne sa mi narodila na zaciatku tretieho rocnika... 😅 ..zamotane ze?...ale uz sa tesim ze skoncim skolu a konecne budem s detmi, a nebudcem sa stresovat so skuskami 😝

diplomovku som odovzdalaaa. hura,,,tak hor sa na sviatky .... 😀 😀

jalao
31. mar 2010

Emily, podla mna budu mat tie vase deti čistokrvné študijné gény....nezabudni to potom využiť 🙂 🙂 🙂

sasiki
31. mar 2010

jalao, dúfam, že aj moje deti majú čistokrvné študijné gény 😀 obe som nosila v brušku počas štúdia...
jaj, ako by som chcela mať odovzdanú diplomovku, tíško a v dobrom závidím, že to máte zapár kočky 🙂 ja ešte tento a budúci rok, možno aj dlhšie 😀 😝 my máme od 10. 4. každú sobotu skúšku, takže oddychovať sa bude až v lete...

jalao
31. mar 2010

Sasi, tak potom je to jednoznačné!.. 😀 😀 😀 Ja som kedysi s bruchom chodila do jazykovky a po pôrode som ju aj dokoncila, takže naša by mala mať zase jazykové predpoklady 😉 😉 😉 Mne skusky zacinaju tiez prvym predterminom hned po Velkej noci...a potom skoro kazdy vikend... No a statistiku nam dal az koncom maja, ze aby sme si stihli naplanovat aj náhradné termíny... 🙄 🙄

emily3
31. mar 2010

ked som bola s detmi na skuskach si vyucujuci robili srandu ze aj im daju diplomy 😀 ..no uvidime aky vztah budu mat ku skole bud kladny alebo na skolu zanevru a nebudu chciet o nej pocut.....

sasiki
31. mar 2010

my máme na náhradné termíny jún 😀 😖 😀
dúfam, že na školu nezanevrú a nenaštvalo by ma, keby si ju stihnú dokončiť ešte pred narodením svojich detí 😅
a aj keď, hlavne nech sú zdravé a šťastné 🙂

sasiki
31. mar 2010

emily, klobúk dole, so štyrmi deťmi.....to keby si na materskej len s jedným a nemáš žiadne iné aktivity, hádam by si sa aj nudila 🙂

martinano
31. mar 2010

emily ako stihla si?
ano mas pravdu je to super pocit,aj ked to bude este vseliake na skole robia kopec preslapov,asi sa niecoho boja, diplomovky isli do systemu, kde budu zistovat originalitu a na zaklade toho dostaneme certifikat, no som zvedava, system nevyzera moc dobre, zatial testuju.
emily no mas to tiez zaujimave skusky s detmi
janka dakujem a blahozelam k babatku
jalao ano dobre si rozume na slovensko
dnes som mala v plane tolko veci,ze musim podorabat, co som nestihla okolo domacnosti no nic som nerobila normalne som sa nevedela rozhybat

emily3
31. mar 2010

martino stihla som v pohode...so spoluziakmi sme si podavali klucku na studijnom, jeden odchadzal druhy prichadzal..na pohlad vyzerala dobre ta dipklomovka.do systemu sme ju nemuseli posielat, ale chceli dve cd...no som zvedava ....

petrahy
31. mar 2010

ahojte len tak letmo vás pozdravím učím sa na skúšku a potrebovala som semna chvílu kuknúť 🙂 ja mám skúšky v pravidelných intervaloch po dvoch týždňoch takže snád to pôjde. Inak gratulujem k odovzdným prácam 😉 a nové tváre vitajte a píšte

tatolu
31. mar 2010

Emily super, že to máš už z krku 😉

majka35
2. apr 2010

babyyyy ... ahojte ... prajem vám krásne sviatky, veľa slniečka ... 🙂

maruschka
2. apr 2010

dievčatá, želám vám krásne a pokojné prežitie sviatkov... 😵 😵 😵 😵 Hlavne si oddýchnite a nemyslite na školu.. 😵 😵 😵

my sme si preložili skúšku z Veľkého Piatka na 14.4..Blbo to vychádzalo, až na 12,00 a to by sme dnes celý deň teda strávili v škole a o to teda nestojím. A okrem toho, sa nám nečakane zmenil program, tak som uvítala možnosť zmeny termínu skúšky. 😉 😉 😉 Tak som rada, že sme nemuseli ísť...

maruschka
2. apr 2010

Ľudia, to mám akú fotku v pase?????? nejakú postavu v šatách.. 😕 😕 😕 😕 Nejako nám blbne táto nová verzia Modrého Koníka.. 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕

janka46
2. apr 2010

Maruschka, ved ja ta vidím v pohode v pase 😉

Vdaka baby, no Emily az take ružové to nebude, chcela by som dokoncit Mgr. kedze teraz mam len Bc. statnice 😝 😝 😝
Jalao, ano som si to na tie statnice spestrila 😀 😝 ale ked mi tieto ukrutne nevolnosti neprejdu, tak asi ani statnicovat nepojdem 😔 😖 ....ach jaj..... 😝

maruschka
2. apr 2010

a ja zasa nič neviéééém. Týždeň tu nie som a janka ma prekvapíííííííí.....Janka to je supéééér, čo to čítam v pase?? V novembri čakáš bábätko, to som rada a gratulujem 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 ..Neboj sa, to ťa prejde (nevolnosti), ja si myslím, že najhoršie sú prvé týždne a potom to bude lepšie. Dúfam - neviem, mne zle nikdy nebolo ani na začiatku, ani na konci, takže radím podľa toho, ako to prežívala moja sestra. Ak jej bolo najhoršie, pomohol Torecan..Lebo jej bývalo fakt hrozne zle. 😕 😕

aj ja sa už vidím konečne v pase..Až som sa naľakala tej figuríny 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 Ale zasa taká postava by potešila.. 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

dadulaa
3. apr 2010

ahojte...želám vám krásne a pohodové prežitie sviatkov bez stresov zo školy 😵 😵 😵

janka, supééér, gratulujem k bábätku 🙂 veľa síl prajem, aby si to všetko zvládla na jednotku s hviezdičkou 😵

jalao
3. apr 2010

Ahojte, pozdravím vás dievčatá a prajem krásne rodinné sviatky. My sme u svokrovcov a už ideme chystať sviatočnú večeru, boli sme vonku dlho, aj v kostolíku teda, počasie je tu nádherné, tak sa teším z nez 😉 vyčajne pokojných dní chvíľu. Ale mám tu aj zošit, lebo o týždeň mám skúšku, tak som sa večer chvíľu aj učila...Doma akosi nestíham.
Janka,neblázni,nič zatiaľ nevzdávaj...Ja som mala prvý trimester otrasný, ale potom sa to úplne otočilo a do konca to šlo ako po masle. 😉

martinano
3. apr 2010

ahojte
aj od nas krasne prezitie velkonych sviatkov