Mamičky, ktoré ešte študujete pridajte sa

patulinka
23. aug 2006

Ahojte založila som novu temu a dufam ze tu neostanem sama.

mifonka
18. jan 2011

@zuzka2010 napisem ti do ip nejake otazocky ohladom studia.

tatolu
18. jan 2011

@denne73 Super, takže Nelinka pekne počkala a pravdaže gratulujem k ukončenému semestru 😉

denne73
18. jan 2011

@tatolu jej ďakovam aj ked nie podla mojich predtav tie skušky , ale som rada že sme to zmakli. Inak v nedelu mám nastup na prijem o 17.30 tak držkaj palce 😉 😉 😉 😉 😉

tatolu
18. jan 2011

@denne73 To víš, že budem držať palce. Nemboj, bude všetko dobré 😉 Pra známky sa netráp, dôležité, že ste takto obe pekne spolu vydržali 😵

adetka
18. jan 2011

@zuzka2010 na FF UKF v NItre... masmedialna komunikacia...
mam pocit, ze na filozofovanie som primlada 😀

adetka
18. jan 2011

@denne73: drz sa 🙂

denne73
18. jan 2011

@tatolu 😉 😉 😉 😉
@adetka 😉 😉 😉 😉

sendy1977
18. jan 2011

@denne73 gratulujem k ukončenému semestru a budem držať palce

petrahy
18. jan 2011

denne tiez sa pripajam ku gratulke ste sikulky obidve 🙂 😉

denne73
18. jan 2011

@sendy1977
@petrahy ďakovam 😉 😉 😉 😉 😉

adetka
19. jan 2011

Neviem ako vy dámy... Ale odkedy som sa vážnejšie pustila do písania dizertačky... umývam riad, periem a upratujem častejšie ako kedykoľvek predtým... 😅

petrahy
19. jan 2011

adetka ktovie prečo 😀 aj u nas je občas čistejšie ked sa ucim respektivne sa o to snazim a popri tom robim vsetko mozne

bambola
19. jan 2011

joi, mne uz sa strasne nechceeeeee. zajtra skuska, piatok skuska, pondelok skuska a uz mi aj zacina pondelok "nalevovy" tyzden 🙄 ale len pondelok, utorok, stvrtok , piatok nemam komu dat malu 😒

petrahy
19. jan 2011

bambola a to tak nahusto? a co myslis pod pojmom nalevovy tyzden? veru neni co zavidiet akosik sa nam to tu vsetkym tusim nahromadilo ale netreba vešať hlavu nejak sa to zvladne 😉

bambola
19. jan 2011

@petrahy no ja studujem v BB a byvam v BA. tak teraz som na dva tyzdne u nasich s malou v BB aby som ju nemusela vlacit hore dole, tak som si to nahustila.....ale chyba 😒 😠 uz to nespravim. "nalevovy" tyzden je tyzden skoly, my fungujeme tak, ze cely tyzden chodime na prednasky a seminare a potom este par sobot, nastastie mi na letny semester vychadzaju asi len 4 soboty 😵 dufam, ze aj skusky sa bude dat porobit skor 🙂

inac.....tri deti a skola, mas moj obdiv 🙂

petrahy
20. jan 2011

bambola my mame skolu dva krat po tyzdni a potom skusky, tento semester bolo menej predterminov a v podstate na jeden som nesla resp. nebola som pripravena takze ma to caka v pondelok dnesna skuska myslim ze dopadne celkom dobre 35 otazok vypracovala som vsetkky na 2 A4 tak snad postaci 😉 a tri deti a skola? no obdiv netreba sama neviem ako to zvladam a na skolu som vlastne isla vdaka velkej podpore tu na konovi a hlavne ked som videla ako to zvladaju ine maminy tak som si myslela ze snad to nejak zvladnem aj ked nie som ziadna bifla a odjakziva som mala v kolekcii vsetky znamky 😝

katkaapetko
20. jan 2011

ahojte...neviete či je možné štúdiu angličtiny externe na niektorých z fakúlt v Nitre???web stránky som uz prezrela a žiaľ takú možnosť som nenašla ☹ ďakujem

bambola
20. jan 2011

@petrahy a kde studujes ked mate takto dva tyzdne vkuse? ja by som nemala kam dat malu na dva tyzdne takto je to o hubu ale da sa. ale tak napriklad stvrtok a piatok do skoly nejdem lebo ju nemam kam dat 😒 a na hodine by mi asi nevydrzala 😀

petrahy
20. jan 2011

bambola na Alzbete v Skalici predtym rok sme mali dokonca v jeden mesiac na zaciatku a konci odprednasane a hned aj skusky teraz mame tyzden v marci a tyzden v aprili dodrziavaju terminy ze musi byt urity pocet dni po odprednasani tusim 30? alebo viac? a az potom skusky tak sa nam to riadne natiahne

bambola
21. jan 2011

@petrahy a tak bolo by divne keby hned po prednaske skuska nie? 😀 ved to potom nema prednaska vyznam 😉 no my mame takto hned zo zaciatku kym maju denni este skuskove. aby sme si tam nezavadzali 🙂

petrahy
21. jan 2011

bambola my mame prednasky aj s dennymi a uz sme mali skusku 9 dni po prednaske ale len pre odvaznych a veru naslo sa nas vtedy do 20 ale to boli uplne zaciatky v prvaku a to som bola este doma na materskej. a aj skusky sme robili spolu ale kedze denny studenti bolli moc hlucny a napadny pri opisovani tak sa rozhodli ze budu samostatne skusany a veru nastali im zle casy ich je len 17 a nasi skusajuci obcas beru len po 10 studentov a tam toho asi moc neopisu ked ich je vidiet predsa len nas bolo 37 a to sa tazsie sleduje

bambola
21. jan 2011

@petrahy no ja som bola vcera na skuske tiez s dennymi 🙂 ale prednaskovy blok mame samostane

petrahy
21. jan 2011

a ako si dopadla? dufam ze dobre 😉 mozno u vas su dene studentky poslusnejsie 😅

tatolu
21. jan 2011

Ahojte, u nás bývajú prednášky oddelene denný a externisti, ale skúšky máme naraz - kto sa zapíše na ten, ktorý termín, tak ide. Skúšajúci zadá kapacitu a ak sa nevojdeme, tak smola. Otázky sú tie isté....
No, ale idem sa aj pochváliť, dnes to mám za D 😉

petrahy
21. jan 2011

tatolu gratulujem no vidis si sikulka 😉

sendy1977
21. jan 2011

@tatolu gratulujem. Ja mám už zimný semester ukončený. Teraz čakám na rozvrh na letný semester.

tatolu
21. jan 2011

@sendy1977 Ja mám tiež zimný z jednej školy už ukončený, no z druhej mi treba ešte jednu opravnú urobiť - tam však ešte nevypísal termíny. Bolo nás celkovo na skúške zatiaľ iba takých 20 a asi 60ti ešte neboli vôbec, tak asi počká, koľkým sa skúška nepodarí a až potom dá ďalšie opravné termíny 😔
Asi sa pustím do diplomovky, resp. čítania materiálov k nej 😝, aby som sa náhodou po nociach nenudila 😀 😀 😀 😀

tatolu
21. jan 2011

@petrahy @sendy1977 a ďakujem vám 😉

tatolu
21. jan 2011

Tak už aj my máme rozvrh 😉 , začíname 12.2.

josie3331
21. jan 2011

@bambola aj ja mam od pondelka nalevovy tyzden, ale zmena oproti inym semestrom....teraz som tam iba 4 dni...
ty si tiez na FHV?