Mamičky, ktoré ešte študujete pridajte sa

patulinka
23. aug 2006

Ahojte založila som novu temu a dufam ze tu neostanem sama.

tatolu
11. jún 2011

@denne73 No až taká šikovná nie som 😔 Už som sa iba plazila. 😝 Naozaj nezávidím externistom, ktorí budú študovať dlhšie 😔

denne73
11. jún 2011

@tatolu pozri hlavne je že si to zvladla a ty si to zvladla úspešne. ver mi moja , že aj ja sa už plazím.No a to ma ešte čaká 5.ročnik

sendy1977
12. jún 2011

@tatolu už je schválený zákon, že externisti budú študovať dlhšie, a od kedy platí?

tatolu
12. jún 2011

@sendy1977 Sendy, neviem, či je už schválený 😔 Iba som počula, že sa nad tým uvažuje... Vtedy som si iba povedala, že ako dobre, že mňa sa to už netýka 😔

sofokleska
17. jún 2011

ja som počula že by sa to malo schvalovať až nejak v januari a ked to prejde malo by sa to tykať len tych kt začnu študovať 2012-2013 aspon mam take informacie.....ale dufam že to neprejde je to hovadina

jalao
20. jún 2011

@nanulik dodatocne ti gratulujem a chcem sa spytat, kde pokracujes na Mgr? na tom istom odbore, alebo si si davala prihlasky aj inam? diky za odpoved
BTW - navrh zakona o predlzenie ext. studia ma uplne desi..ak to schvalia, zrovna nas to na rok chyti 😠

nanulik
20. jún 2011

@jalao dakujem 🙂 dala som si prihlášku na tej istej škole v tom istom odbore.a už ma aj prijali
a to nebude platiť pre ludí čo pojdu ako noví do školy, ja rátam s tým že už len dva roky

atrami
25. jún 2011

Ahojte, chcela by som sa spýtať ako prebieha zápis a koľko asi trvá. Mňa čaká 14.7. v TT.

tatolu
25. jún 2011

@atrami Ahoj 😉 Je to vaše 1. stretnutie, a záleží koľkých vás prijali a či všetci doniesli všetky vysvedčania, resp. či boli overené s originálom (nikedy to práve počas tohto zápisu ešte kontrolujú) a tiež sa kontrolujú aj poplatky, či boli zaplatené.... Študijná refentka by to mala mať spísané, takže nie každého osobitne 😉 ... No musia vás oboznámiť so systémom štúdia - kreditný systém... Predpokládam, že pri takých 100 študentov (ako nás prijímali vtom 1. ročníku) to môže trvať všetko tak max. to celé doobedie, resp. do 13tej hodiny

atrami
25. jún 2011

@tatolu , ďakujem. Možem sa spýtať ako si to zvládala s 3. deťmi? Ja som skor na to nemala odvahu. Až teraz, keď sa mi rozletia do školy a školky, kompletne všetci. Prijali okolo 140 študentov.

sofokleska
25. jún 2011

atrami tak skoro zapis....?čo ideš študovať?

tatolu
25. jún 2011

@atrami No zvládla som to o držku 😝 Posledný pol rok som sa už iba plazila ako slimák 😝 Ale keď sa chce, všetko sa dá 😉 😵

atrami
25. jún 2011

@sofokleska , do TT - sociálna práca.

@tatolu , no ja ani nerátam, že budem najlepšia v ročníku, stačí keď preleziem 😉

tatolu
25. jún 2011

@atrami No ono ani nejde o to, či budeš najlepšia ale o energiu 😉 - ale neboj zvládneš 😉 😵 😵 😵

atrami
25. jún 2011

@tatolu , ďakujem. Rátam, že 1. rok budeme hladať systém, ale poradíme si!

sofokleska
26. jún 2011

atrami,tak skoro je zápis......?aj ja idem na socialnu pracu,ale do ineho mesta.Mne napisali na rozhodnutie že mam sledovať ich stranku že kedy bude.Podla mna je ešte skoro,ale poctivo sledujem,keby nahodou 🙂

atrami
26. jún 2011

@sofokleska , mne spolu s rozhodnutím, prišla pozvánka na zápis. Kam presne ideš?

sofokleska
27. jún 2011

atrami ja idem do Nových Zámkov,trošku mam aj strach po 6 rokoch isť opať do školy,ale zároveň sa aj teším 🙂 Daj potom vedieť ako prebiehal ten zápis 😉

tomika
27. jún 2011

@sofokleska ahoj,aj moja kamoška ide do NZ,myslim že v auguste má zápis..

sofokleska
27. jún 2011

@tomika jéj to je super,tiež na socialnu prácu?odkial vie kedy bude zápis,pytala sa?

atrami
27. jún 2011

@sofokleska , myslíš že ja nie? Ja som maturovala pred 15. rokmi, porodila 3 deti. Oni idú komplet všetci do školky alebo do školy, tak som si trúfla. Potom sa ozvem.

tomika
27. jún 2011

@sofokleska ked dobre viem tak na soc.prácu.Dostala rozhodnutie,a tam mala že 19.8. bude zápis.

cartridge
28. jún 2011

Ahojte baby, už dlhšiu dobu premýšľam aj ja o štúdiu na VŠ, aj keď od maturity už mám veeeľmi ďaleko, ale doba je taká, po rodičovskej dov. som prišla o prácu a keď pri hľadaní práce vidím, že pomaly aj na miesto upratovačky požadujú titul najmenej Bc., tak som sa viacmenej rozhodla, aj keď vôbec neviem, ako to budem všetko stíhať a či ešte na to mám. Mám záujem o Katol. univerzitu asi v Ružomberku /Liptov, prípadne Orava/ - odbor sociálna práca alebo manažment. Nemá niektorá z Vás vedomosť, či sa vôbec otvára tento odbor v uvedených lokalitách? Hľadala som na ich stránkach, ale vôbec som nenašla nič ohľadne tohto.
A ešte: dá sa prihlásiť na uvedenej univerzite na denné štúdium, pričom by som mala individuálny študijný plán, teda že by som chodila prípadne len na skúšky. Mám totiž maličké deti, manžela stále na cestách a rodičov už nechcem zaťažovať, aj keď hádam - dúfam by pomohli ...
Budem veľmi rada, ak mi niektorá napíšete, aj keď si myslím, že som sa neskoro zobudila ...

sofokleska
28. jún 2011

@atrami ,podla mna ked to zvladli iny zvladneme aj my 🙂
@tomika nevieš mi to zistiť na 100% či to bola socialna a ide na denne bo externe?Diky 🙂
@cartridge skus sa informovať na študijnom,zavolaj tam,určite ti poradia.neviem či by si potom nemala lepšie externe,tam chodiš len na skušky pripadne na nejake prednašky..... 😉

tatolu
28. jún 2011

@cartridge Aj v Dolnom Kubíne by malo byť detašované pracovisko sociálnej práce 😔 - do Bc. a potom sa niekde inde pokračuje (myslím, že v Ružomberku)

atrami
28. jún 2011

@cartridge , treba sa pýtať na dotyčnej škole. Prihlášky sa podávajú väčšinou do marca, ale popýtať sa treba aj teraz. Ja mám od maturity 15 rokov 🙂

dioliana1
28. jún 2011

@cartridge socialna práca KU v SL

tomika
29. jún 2011

@sofokleska pytala som sa,ona ide do NZ externe,ale na ekonomicku..

miriamr
29. jún 2011

Ahojte. Ja som teraz ukončila SPU v Nitre, FEM externe. Pokračujem v BB na UMB, EF. Je tu niekto kto tam študuje? 🙂

sofokleska
30. jún 2011

@tomika dakujem,už som sa zlakla prečo mi nenapisali termin zápisu 😉