Mamičky, ktoré ešte študujete pridajte sa

patulinka
23. aug 2006

Ahojte založila som novu temu a dufam ze tu neostanem sama.

jalao
7. sep 2009

no vravim - zabiatko 😀 😀 😀 😀

grettka
7. sep 2009

😀

jalao
7. sep 2009

baby,caute, bezim na druhu smenu - domov! 😀 😀 😀 Pekny vecer zelam vsetkym. 🙂 🙂 🙂

sasiki
7. sep 2009

v matematike som bola najlepšia v triede do 7roč. Od 7. ročníka som ju znenávidela (vymenila sa nám aj pani učiteľka 🙄 , ktorá ju sprotivila všetkým) a strednú školu som si vyberala podľa toho, či tam bude alebo nebude skúška z matematiky 😲 v sobotu sme mali prvú prednášku z aritmetiky. Jedno ma teší, že v tom nie som sama, lebo všetky spolužiačky boli na tom približne tak, ako ja 🙂 ale rada si nechám poradiť, vysvetliť, budem ju predsa potrebovať 🙂 , jazyky ma bavili. Aké ste sa učili??? Ja nemčinu a ruštinu.

adetka
7. sep 2009

Ich spreche auch Deutsch... i panimaju pa Rusky 🙂 ... a bavila ma obcas aj anglictina... trikrat som sa dostala po jedenastu lekciu 😀

sasiki
7. sep 2009

😀
ja by som sa chcela naučiť po anglicky, ak sa mi podarí dokončiť školu, snáď niekedy v budúcnosti zájdem na jazykovku 🙂 , lebo mám pocit, že ju ovládajú všetci 😅

jenn44
7. sep 2009

Maminky, chcela by som sa opytat, ako to zvladate? kedy sa ucite? doobedu, poobede? kto je s detickami? ja si totiz neviem predstavit a uz zacinam mat strach :(

grettka
7. sep 2009

ja som sa ucila, rusky, anglicky, a dva roky madarsky
no s tym ucenim, to by som chcela vediet aj ja, ze kedy 🙂
jenn, nestresuj sa dopredu... babo to vyciti..uzivaj si este tehu 🙂 uvidis, aky bude mat babo po narodeni rezim a urcite si najdes cas aj na to ucenie

akzuzs
7. sep 2009

Práve som hľadala na nete neakú virtuálnu ruštinu, ale nič ☹ A dnes som sa do tej azbuky ani nepozrela 😅 ALe zajtra sa to začne hahahaha 😀 Musím sa nučiť základne slová, lebo neviem ani ceknuť 😵

jenn44
7. sep 2009

grettka, no zacinam sa trosku bat, uvidime, ci vobec bude mat rezim, obaja s manzelom sme spachtosi, tak by to mohla mat po nas 😀 no uvidime mno...
ja sa bojim, ze po veceroch budem unavena a nic sa nenaucim, totiz ja sa ucim rozmyslanim... a nie biflenim, no uvidime ako to pojde 🙂

jalao
8. sep 2009

dobre ranko, studentky! No ja som si vcera vytlacila z googlu par stranok ohladom matic a determinantov a priznam sa, ze nula bodov... ☹ ☹ Je to pre mna cista arabstina 😀 😀 😀 , musim nasjt dakoho, co mi to tzv. polopatisticky vysvetli...
No a tože panimaju pa rusky, to by som sa išla v kľude učiť aj hneď, keby sa to dalo zameniť s tou blbou matikou 🙄 🙄 🙄
Jenn, to si dobre vystihla, ze budes mat babo spachtosa...len spi, spi, pekne si ho tak naucis, ja to mam odskusane tiez 🙂 🙂 🙂

sasiki
8. sep 2009

jenn neboj, 🙂
ja som sa učila večer, keď malá zaspala, keď ju manžel kočíkoval........., ale väčšinou to bolo na úkor spánku 😠
teraz sú už deti dve, tak som zvedavá 😀

jalao
8. sep 2009

Sasiki, toto by aj mna zaujimalo, ze kedy sa budem ucit, tiez zrejme na ukor spanku, alebo kludnej vecernej pohody, ked uz konecne decka zaspia...hoci niekedy zaspavam 10 minut po nich.. 🙂 🙂 🙂

jenn44
8. sep 2009

no ako sa poznam ja, ja zaspim este pred dietatom 🙂)) spanok musim mat, ked nemam spanok a mam sa ucit... pche... ee, lahnem a radsej rano o 3tej pred skuskou vstanem, akoby som mala celu noc tahat, no ale to som bola sama.... teraz budeme uz dve... tak preto sa mi to zda velmi.... vystrasujuce.
jalao: pocas tehotenstva len spim, mala sa cely den neozve, spi, ale vecer hodinku dve buntosi a zasa spi 🙂 vyzera to na spachtosa, no neviem ci babo uz v brusku ma rezim... :(a ci sa nezmeni ten rezim...

sasiki
8. sep 2009

😀 😀 😀 aj mne sa niekedy podarí zaspať skôr ako deťom 🙂

jalao
8. sep 2009

ja ked som bola tehotna, celý deň som lietala, do roboty, na krúžky so staršími, jazykovka, niekedy som si až večer uvedomila, že jeeežiš, čo to bábo? kopalo, nekopalo?? 😀 😀 😀 Najviac som ho vnímala tiež vždy večer, keď už som mala kľud na gauči.. 🙂 🙂 🙂 Robila tam otočky do posledných dní, tých pár týždňov, keď už som bola doma na MD pred pôrodom, som celé dopoludnia prespala 😀 😀 😀 😀 😀 a chvalabohu, s malou som nemala problémy so spánkom, bola zlata. 🙂 🙂 🙂 🙂
Do jazykovky som sa učievala, kým spala, večer vždy. 😉

binki
8. sep 2009

braly jste některá s sebou dítě na promoci? jak to snášelo?

jenn44
8. sep 2009

no teraz vela neoddychujem, no cas, kedy nespim robim vselico.. 🙂 tak uvdime aka bude malicka, ale velmi rada, by som mala doma spaca, nech spinka, svagrina ma skoro 3rocne dievcatko a to cez den spi 4 hodiny a este aj celu noc, svate to dieta 🙂) a druha svagrina? tej deti uz od 2rokov cez den nespia vobec. velmi by som to chcela ovplyvnit 😒

ludka_r
8. sep 2009

Sranda, aj ja som sa na strednej učila nemčinu a ruštinu.... 😖 Ako teraz veľi ľutujem, že vtedy ma jazyky nebavili, teraz sa do nich akosi neviem dostať...
Ja sa učievam tiež v noci.. Je to zabiják, keď potom idem spať len na nejaké tri- štyri hodiny, ale dá sa to zvládnuť, všetko sa dá... A cez víkend môže byť muž s deťmi...

jalao
8. sep 2009

Binki - videla som veľa mám, čo mali na svojich promociach deti, je to úplne bežné... Mne to pripadá dvojnásobne dojemné, priznám sa.. 🙂 🙂 🙂 🙂

jalao
8. sep 2009

Jenn, ja tomu skrátka verím, že je to tak...podľa mňa tam súvis je určite...a ktoré dieťa by si si vybrala skôr = to, čo pekne spinka a dokáže si oddychnuť, alebo to, čo vycucia svojou energiou celú rodinu? 🙂 🙂 🙂 Ja už mám 4=ročnú, takže ona je divoška plná energie a života, ale ako babatko bola skrátka zlata a poslusna 🙂 🙂 🙂

adetka
8. sep 2009

jenn... pri babatku sa lepsie uci... aj ked su obcas tie prve tyzdne perne... kym si najdete rezim... ale potom, cca. do jedneho roku spavaju aj trikrat denne (alebo iba dva razy)... ale urcite sa najdu tri, styri hodiny... a pri Mirke som aj cez den citavala (neucila, promovala som v 7 mesiaci tehotenstva)... ona si brblala a pocuvala moj hlas... sestrina svokra vraj svojmu synovi takto pocas studia prednasala medecinu 😀 😉 ... tazsie to bude po roku, roku a pol...

drzim vam palceky... ja momentalne citam a rozpisujem temy prednasok... a samozrejme vybavujem veci pre katedru... som sa tesila, ze sa nejakych povinnosti zbavim v prospech prvacok... a niiiic 😢... vsetko ostava na mne... 😠

jenn44
8. sep 2009

Jalao, aj ja tomu chcem verit 🙂 tak sa o tom tiez presviedcam, si priklad, tak 😉
adetka, hej? no tesim sa uvidime ako bude hajat a tiez jej planujem citat a prednasat ucivo 🙂 ale kedze ma caka velmi vela matiky tento rok, uvidime mno... ale ved babo ked pocuje maminkin hlas, je mu lepsie, uz nezalezi na tom, co jej rozpravam, a ak aj, tak bude mudrejsia z ekonomie, manazmentu... atd... 😀

tatolu
8. sep 2009

Binki, ja som deti na promocie nebrala. Majú zaužívaný režim a práve vyšlo, že spali 😉
Ale boli tam maminy aj s celkom malými detičkami. Niektoré prespali, niektoré nie. Ale však je to slávnosť. Tak prečo by nemohli ísť 😉

Jenn. Mne ak sa nedalo učiž od vyčerpania večer, tak bolo celkom v pohode, keď sa zobudilo jedno o polnoci, tak som sa učila, lebo som vedela, že okolo tretej sa zobudí druhé (pri dvojkách). Lebo oni sa budili dosť často.
Pri najstaršom som taká unavená nebola, lebo ten od 3 mesiacov spával úplne celú noc. A cez deň tiež 😉

janbari
8. sep 2009

ako sa vám darí? Mne ešte nič neprišlo, odkedy začína kurz.....zapísaná som, len čakám a čakám....a mám nervičky

tatolu
8. sep 2009

Janbari, neboj, nezabudnú na Teba 😉
Skús si zavolať alebo pozrieť ich stránku, aby si bola pokojnejšia.

verulka
8. sep 2009

Binki, ja som mala na promocii cca2mesacneho rona cely cas. Bol hore na balkone a cele to prespal- 2dni vopred som tu intenzivne suskala do uska, lebo on bol dost nespave dieta a totomi urobil ako darcek. Nasledne sme sli domov a na slavnostny obed okolo4tej ( ja som mala v 1den promocie aj so segrou, takze preto sme mali ten obed posunuty) okrem Rona tam bola aj 3mes neter a moji 3 deti..Podla mna deti by nemali byt vopred "odsunute",

dahlia23
8. sep 2009

ja som malú tiež na promóciách nemala. bolo hrozné teplo (15.júla) a prišlo mi úplne zbytočné ju trepať medzi toľkých ĺudí, aj tak by tam neobsedela. predsa len bábo v kočíku je niečo iné ako 2-ročné žihadlo. 🙂
synovec tam bol, má 4a pol roka a nudil sa, tak som bola rada, že som ju tam nezobrala.

jalao
9. sep 2009

Študentky, dobré ránko!! 🙂 🙂 🙂
Dahlia, ved jasne, ze vezmem dieta, ktoré to zvládne...Len som teda pisala, že som to už videla a je to také milé a dojemné, ale ak tam má decino preplakať, to je fakt zbytočné.. 😉

silvulienka
9. sep 2009

Tak toto by som uz chcela riesit. Ci vezmem na vlastne promocie aj moje tretie dieta, ktore ani neviem ci bude...ale bolo by to pekne. Ako si vas tak citam, som sa trochu zamyslela 🙂