Mamičky, ktoré ešte študujete pridajte sa

patulinka
23. aug 2006

Ahojte založila som novu temu a dufam ze tu neostanem sama.

jazminn
20. máj 2010

Kdesi na začiatku som postrehla ako do diskusie sa zapojila manželka doc.O.... 😀

jalao
21. máj 2010

studentky, dnes vam nejako nie je do reci...mam akusi absenciu na MK...ale som v kolotoci a nemozem teraz z neho ani na chvilu zoskocit 🙂 🙂 . Ako pisala Ludka, tahavam stale nocne...ale nad skriptami a s kalkulackou, rano stale do roboty,..ucim sa na statistiku, zajtra mam skusku a uz len vy ste moja nadej, ze mi pomozete, tak prosim z tej energie Tatolu, co si rozdavala,... do kelu, ci som to prepasla 😒 😒
Siska, gratulujeme moc moc a tfuj tfuj aj do zivota, aj na skusky...
A dievcata, ktora mate zaujem do sukromnej temy, piste IP Josie a ona vam spravi cesticku do nej...zatial je nas tam len zopar.. 😎

tatolu
21. máj 2010

Jalao - chytaj 😵 - ešte som Ti zašanovala 😉

jalao
22. máj 2010

dakujem, Tatolu, zlatko, vydržalo mi to až doteraz... 🙂 🙂 🙂 . Ale už nevládzem. Ráno idem na to... 🙄 🙄 🙄 Takže dobrú noc!

juliagregor
22. máj 2010

jalao držím Ti pästičky a myslím na teba 😉

janka46
22. máj 2010

Jalao mas výdrž!Držím silno palce...teda mozno uz mas aj "potom"uspešne 😉

Mna opustili uz vsetky pozitívne výhlady 😔 Pomoooooc 😢

dadulaa
22. máj 2010

Tak fyzika je za mnou a mám A !! normálne som neverila vlastným očiam, ale bolo to dosť náročné,no hlavne že som sa jej konečne zbavila... 😵 a už ju nechcem nikdy viac vidieť... a hor sa na Technologiu vzdelávania 😝

jalao, drž sa!

Tatolu, ako ti ide Teoria výchovy?

mamina007
22. máj 2010

dadulaa .... super ... gratulujem ... 😵

jalao ... veľa štastia ... myslím na Teba ... 😉

janka46 ... som s Tebou ... úplne chápem ako Ti je .. mňa to chytí tiež, len neskôr ... ako sa učíš ? len si to čítaš ?

poradte mi, pls, ako to natlačiť do hlavy ? zdá sa mi, že mi to tam neostáva ... 😒

ja sa odo dneška začínam seriózne učiť ... potrebujem časový stres a myslím, že je už najvyšší čas s tým vážne začať ... 😎

peknú sobotu prajem všetkým .. 🙂

tatolu
22. máj 2010

Jalao som rada, že posila pomohla 😉 hádam už máš úspešne po 😉

Dadulka gratulujem 😵. Teória výchovy bola dnes skúška, hádam som spravila, výsledky ešte nevieme. Teraz sa musím pustiť do Integrovanej ochrany lesa, ktorú mám 26.5. 😉

Juli, idem kuknúť čo si priložila 😉

tatolu
22. máj 2010

Juli, netuším 😔 , prezrela som aj atlas hmyzích škodcov aj Svet živočíšnej ríše, ale našla som iba dva kusy podobných chrobákov - jeden má krídelká a druhý má trošku ináč usporiadané nôžky a menšiu hlavičku (ten však je ako medzičlánok vo vývoji medzi imágom a dospelým chlobáčikom).

petrahy
22. máj 2010

gratulujem k spravenym skuskam
myslim na vas aj ked som chora a v stredu budu musiet stat pri mne vsetci svety aby som daco vypotila som treti den na ATB ale bohuzial nemam cas na odpocinok lebo mame hody zajtra skusim este trochu polezat a v stredu k nam maju dojst moji rodicia tak uvidim ako bude

josie3331
22. máj 2010

@sisa.b gratulujem, aka bola svadba, vydarila sa? ako si bola spokojna s podnikom, kde si mala hostinu 😉

inac ja mam 6 skusok spravenych, jednu opravujem-morfologiu a druha ma este len caka

na tu druhu potrebujem mat este nieco spravene, tak teraz sa do toho idem pustit...interpretaciu nejakeho diela...ja som si vybrala Maria Stuart od Schillera....krasa sobotnajsieho vecera 😀 😀

tatolu
22. máj 2010

Josie, dúfam, že skúška nebude v sobotu 😉 , alebo áno?

Neva, že opravuješ, to sa nikto neskôr pýtať nebude 😉 😵

josie3331
22. máj 2010

tatolu a preco nemozem mat v sobotu? ako u mna je to jedno, ja pracujem dva dni a dva dni mam volno a kolegyna je prisposobiva, takze u mna to nerozhoduje....
no hlavne aby som to na dalsi krat dala, lebo je to posledny pokus... a ako aj tie skusky, co mam, tak same hrozne pismenka, ale je mi to jedno, niekto estelen zacina so skuskovym a ja pomaly koncim...ja som spokojna 😀 ale bifla proste nie som 😔

tatolu
22. máj 2010

Josie, keď si si vybrala také dielo 😉 Keď spravíš skúšku, tak ju budeš mať predsa peknú - tú sobotu 😉
Ja mám tiež celkom dobrý pocit, že mám dve už za sebou aj s jednou spoznávačkou. Včera som volala so spolužiačkou a ona ešte ani nezačala. Tak som tiež celkom spokojná 😉 Škoda iba, že ma ešte 3 čakajú 😒
Na výsledku nezáleží ak teda nešplháš na červený diplom - ja isto teda nie 😉

janka46
22. máj 2010

Mamina vdaka za podporu...budem ju potrebovat!!!!
Od vcera vecera nie so mnou ani reč...a to je este do utorka dalekoooo 😝 😝

tatolu
22. máj 2010

@janka46 Jani, kedy si dala to info o čakaní bábätka 😕Ja som postrehla až teraz 😔 Gratulujem 😵 A neboj, ja som tiež taká, že so mnou nie je reč, okolie to pochopí. Len veľa síl do učenia prajem 😉

lusya
22. máj 2010

ahojte študujúce maminy - nenavštevujem vašu tému, aj napriek tomu, že sama som študentkou a maminou...neviem si však rady s jednou otázkou na skušku a preto skušam šťastie, či náhodou nepochodím u vás, ak tu teda niekto študuje aj "sociálnu prácu" 😅
máme definovať pojem "social work theory" z Blackwell encyklopédie sociálnej práce (Davies s.332-334) a dopracovať sa niekde na nete je doslovne nemožné...tak topiaci sa aj slamky chytá 😝
vopred ďakujem za akúkoľvek snahu 😉
papa

emily3
22. máj 2010

@janka46 drzim palce, som na tom podobne..nebezpecne sa to blizi........zvladneme to sme sikulky nie 😉

sisa.b
22. máj 2010

jeeej, to co? 😅 normalne sa mi zobrazilo, ze ma tu josie spomina 🙂
svadba bola super, len kratka. mali sme v dubnicanke a o pol tretej nas vypoklonkovali von 😒 aj susednu svadbu. fotky mam na MS http://www.mojasvadba.sk/album/album.php?vAlbum...

a dnes som akosi omylom urobila dve skusky 😅 anglinu a elektrotechniku 😝

jalao
22. máj 2010

ahojte a hrozne vám všetkým dakujem... 😉 Zial, otázky mi vôbec nesadli a uspokojila som sa aj s opisovaním s holkou, čo sedela za mnou, hlavne v kadejakom stanovovaní hypotéz pravdepodobností , porovnávaní súborov atd..... v podstate to bola taká konzultácia o vzorcoch, ale vám to povedať môžem...Ak to všetko uzná, tak dúfam a modlím sa aspoň za to Ečko. Hned som bola za ním, lebo náhradný termín dal na 5/6 a ten víkend ideme partia na Kysuce , tak mi hned navrhol, kedže som z PB, že mám prísť na preskúšanie za ním do Žiliny na univerzitu, takže uvidím, ako to dopadne všetko. V pondelok budú výsledky, takže dovtedy to bude neisté.... 🙄 🙄 🙄 🙄
potom mi vysvetlite, ako funguje to modré meno....už som si to všimla v iných témach, ale neskúmala som, o čo sa jedná....

josie3331
22. máj 2010

sisa.b jeee pekne fotecky, neviem preco, myslela som si, ze si starsia......a vobec ta nepoznam, pricom dca take male mestecko...a co ste potom robili? isli ste sa zabavat niekde von?

inac aj ja by som chcela spravit omylom dve skusky 😀 😀

jalao
22. máj 2010

Božínku, Sisa...ty si ma úlplne rozcitlivila...krásne fotky...a tie decká pritom... 🙂 a gratulujem ku skúškam. Moja spolužiačka...tiež Sylvia...sa vydávala minulý týždeň, je z DCA, ale svadbu mali v TN.
Mne sa to ponocovanie akosi ani nevyplatilo...som z toho aj napálená...toľké počítanie a nič z toho..

sisa.b
22. máj 2010

josie 😀 😀 😀 zas tak omylom to nebolo. ale do angliny som ani nepichla, spoliehala som sa len na to, co som za 15 rokov nezabudla, odkedy som sa ju naposledy ucila 😅 takze ta bola za D ltt, ale aj tak som bola najlepsia 😀 😀 😀
elektrotechnika iny zaberak, hlavne pre mna, ked tomu nerozumiem, same obvody urcovat a pocitat, uffffffff. nad tym som sedela 3 dni po 16 hodin a vypocitala som 3/4 takze za C. nestiham, lebo doteraz som sa venovala len svadbe, ucivo som videla az tento tyzden. takze velka kriza u mna 😝
inak ja nie som povodom z dubnice, ale z trencina, mozno preto sa nepozname 😉 a zas tak mlada nie som, tie deti na fotkach su moje 😀 😀 😀

sisa.b
22. máj 2010

jalao, co sa deje? 😕 vobec vas nestiham. mala by som ist programovat, lebo pracu som mala uz pred tyznom odovzdat (caka len na mna), no vobec sa neviem nastartovat ☹ je to desat obsiahlych prezentacii v novom programovacom jazyku ☹ tak tu radsej trcim na nete 😝

josie3331
22. máj 2010

tak jasne, ze tie deti nie su pozicane 😀 😀 ale vyzeras fakt dobre..velmi dobre

sisa.b
22. máj 2010

a tu je moja nepodarena torta http://www.mojasvadba.sk/album/view.php?vImageI...
zobrala mi par rokov zivota 😔

jalao
22. máj 2010

TAk mať tvoju 15 ročnú pamať, to by som veru brala...ale pravdou je, že ja som takto isto zvládla účtovníctvo...netušila som, čo všetko ešte hlava dokáže...kdežto dnes to bola ozaj pohroma ☹ , ale beriem to tak, že život musí ísť dalej.

sisa.b
22. máj 2010

jalao, neboj, budes to mat 😉 a potom sa mozes ist zabavat. mna cakaju este 4 skusky - matika 2, fyzika 1, programovanie a zaklady inzinierstva. same perlicky ☹ 😔