Mamičky, ktoré ešte študujete pridajte sa

patulinka
23. aug 2006

Ahojte založila som novu temu a dufam ze tu neostanem sama.

jalao
14. sep 2010

@petrahy 😀 😀 😀 Ja myslim, ze ANO 🙂 , je nas tu takych nezmarov viac...

juliagregor
14. sep 2010

😀

jalao
14. sep 2010

Vidite? Ďalšia!! 😀 😀 😀

juliagregor
14. sep 2010

kočky mne sa nedarí 😒 , čo som mala napísané bolo o ničom, tak to píšem znova a mám na to 2 týždne... 😝
nemá mi kto poradiť, vedúci mi ani neodpovedá na maily 😠

maruschka
14. sep 2010

@juliagregor a čo píšeš? 😕 Je september, nikto ti neodpíše, prakticky je na školách ešte voľno a študijné odd sa dávajú doporiadku, robia sa zápisy a nahadzujú sa informácie do systémov.. 😉 😉 😉

juliagregor
14. sep 2010

@maruschka diplomku, to by vedúci odpísať mal, nemá inú robotu 😠

denne73
14. sep 2010

@jalao jej prepáž že reagujem až teraz ale ja vkuse niekde lietam. ďakovam za privitanie

denne73
14. sep 2010

@jalao ano študujem tu u nás vPO keby to bolo inde tak nehrozi moje študium.

maruschka
14. sep 2010

@denne73 ahoj študentka..Ďalšia šikuľka, ktorá študuje s miniškôlkou 🙂 🙂 Práve dnes som hovorila sestre a kamarátke, že sa cítim nejako divne, keď mám iba dve deti a všetci naokolo už majú tri (aj sestra a kamarátka majú po tri) 😀 😀 😀 😀 😀 😀

@juliagregor , tak vedúci si dávajú vždy načas..Zásadne neodpisujú, až keď horia termíny, alebo je už neskoro.. 🙄

denne73
14. sep 2010

@maruschka ahoj no presne si to vystihla len tá moja miniškolka už podrastla a poviem ti mám čo robiť aby som to tu s mm ukočirovala 😉 😉 😉

maruschka
14. sep 2010

@denne73 ahááá, no vidím v pase vek detí..Poviem ti, že naša má 7 (skoro 8) a až ma pot oblieva, keď ju chytajú tie pubertálne nálady a vymýšľa, všetko sa jej zdá byť zlé, nespravodlivé, atď...Tak som zvedavá, čo bude, až bude mať 13 rokov..Tak mňa už potom odvezú na psychiatriu.. 😀 😀 😀 😀 😀 😀

denne73
14. sep 2010

@maruschka no u nás už je psychiatria 😀 😀 😀

tweetinkapp
14. sep 2010

no zienky musim povedat, ze vas velmi obduvujem, ako to zvladate s tromi detickami a nieto este aj skolu 😅 . ja mam zatial len jedno a ani s tym nic nestiham 😅 . doteraz som chodila na denne a stalo sa mi parkrat, ze som dopisovala seminarku a adamko ma tahal zozadu za teplaky, ze sa mam ist hrat 😅 . hadam teraz na externom to uz bude vacsia pohodicka

grettka
14. sep 2010

jeej, vitam nove tvare 🙂

maruschka, super 🙂

anibas
14. sep 2010

Ahojte - náhodovou som objavila tému a poviem vám - je to o držku - a ešte v škole vytočili s kreditmi - som nevedela či mám plakať a či kričať - školné 850 € poslané a možno ani nedoštudujem .... ☹ ☹ ☹ ☹ ☹

juliagregor
14. sep 2010

@maruschka ved to, normálne rozmýšľam koho mám spomenúť v popdakovaní 🙄

@anibas a čo sa stalo? máš málo kreditov?

anibas
14. sep 2010

@juliagregor presne tak, a ďalšie predmety nemá kto so mnou študovať .... no uvidím ... prerušila som, oni navýšili niewktoré predmety a tak mi spolužiaci ušli o 7 ...

ada32
14. sep 2010

ahojte dobra tema.ja som tiez student.denny.dnes som sa vratila po troch rokoch do skoly.no,neviem neviem ako sa mi podari dokoncit. 😕

maruschka
15. sep 2010

@anibas študovať v dnešnej dobe je risk..Minulý rok sa nám to tu viacerým mlelo z každej strany, či prekážky zo strany školy, či zo strany ministerstva, zrušené alebo preložené pracoviská..Skrátka bol to taký kritický šk.rok pre väčšinu z nás..Uvidíš, nevzdávaj sa..V každom prípade nemáš čo stratiť a treba bojovať, bojovať, bojovať. Veď tých 850€ nie je sranda ani zanedbateľná čiastka, takže treba sa do toho pustiť naplno a vybaviť si aj nemožné, dobehnúť čo sa dá, veď to nebude trvať večne...Držíme ti palce a nevzdávaj to!!!! 😉

@ada32 určite sa ti to podarí..Veľa vecí si určite pozabúdala, ale ono sa to rýchlo znova vráti..Niekedy je prestávka dobrá na prečistenie hlavy, kľud a potom sa lepšie učí, nasávajú sa vedomosti..Podstatná je chuť do učenia 😵 😵 😵 😵 😵

jalao
15. sep 2010

@anibas aha ju, dalšia z Prešova 🙂 , tak teda vitaj a aj ostatné nové vitajte, je nás , vidím, fúúúra 😉 Anibas, študuješ na UNIPO?? a akú fakultu, čo to vravíš o tých kreditoch?
julka, držím palce, nech ťa múza kopne..
baby, no o pubertálnych prejavoch by som tu mohla písať príbehy... 😠 Ešteže tá malá je také slniečko - zatiaľ 😝 😝

sisa.b
15. sep 2010

@juliagregor vy ako na skole? nas uz zrusili a teraz ma caka toto http://www.fst.tnuni.sk/files/image/fst/studijn...
☹ 😔 🙄

vidim nove tvare, musim vas tu docitat 😝

juliagregor
15. sep 2010

@sisa.b nejde im zase server, neviem si to prečítať...
zatiaľ by sme mali skončiť, ale kým to nebude potvrdené, tak čakám, že pôjdeme štátnicovať niekde inde ...

juliagregor
15. sep 2010

@jalao dik 🙂 , niečo ma tu štuchá, ale veru múza to nie je 😀

sisa.b
15. sep 2010

@juliagregor no ja to nechapem, lebo mne to ide v pohode 😕 skratka strojarina zamerana na vyrobu zbrani a municie 🙄 zrazu mam pocit, ze ta elektina bol krasny odbor 😅
drzim palce, nech dostudujete tam, kde ste zacali.

anibas
15. sep 2010

@sisa.b aj ty si tu ? 😅 😅 😅 😀 😀 😀 😀 😀 😀

anibas
15. sep 2010

@jalao ja som na Unipo - FHaPV - odbor soc. pedagogika a po prerušení som zistila, že niektorým predmetom navýšili kredity a tak mi terajší spolužiaci ušli o 7 - tak si musím navýšiť predmety a skúšky ale pre jednu osobu sa predmet neotvorí ... a ked nebudem mať 120 celkom, tak ma nepripustia ku štátniciam ☹

juliagregor
15. sep 2010

@sisa.b a nemá strojarina povolenie len do konca roku ? pozrela som si to ale inde...

maruschka
15. sep 2010

sisa z teba bude vyštudovaný odborník vhodný rovno do NASA, Pentagonu a iných inštitúcií 😀 😀 😀 😀 😀 Že zbrane, tak ti teda držím palce, ale určite ma to zaujíma, takže priebežne píš o čom sa budete učiť, je to super 😵 😵 😵 😵 😵 Ja strieľam zatiaľ len zo vzduchovky na max. 15 m 😀 😀 😀

@juliagregor tak to máte náročné, štátnicovať niekde inde..Ale zasa to môže byť aj lepšie, ak sú na tej inej VŠ zhovievavejší profáci, tak potom by tie štátnice mohli prebehnúť bez komplikácií.. 😉 😉

juliagregor
15. sep 2010

@maruschka len ked potom musíme prerábať diplomovky, lebo musíme mať vedúceho zo školy, kde budeme mať skúšku...
nemôžem to napísať na rovinu, čo si myslím, lebo neviem kto to všetko číta ...

maruschka
15. sep 2010

@juliagregor ani nemusíš písať, čo si myslíš, lebo z hĺbky duše to tuším 😀 😀 😀 Ja by som si myslela omnoho horšie veci.. 😉 😉 😉 😉 😉 A to s tými diplomovkami je dobrý podraz, nie že vám komplikujú situáciu v poslednom ročníku,ale vás aj psychicky deptajú, to je teda ohromný prístup.. 😕 😕 😕 Mňa by asi už chytala panika a zúfalstvo..jaj, jaj..a to potom budú písať v novinách, že aké to majú študenti v dnešnej dobe ľahké, že si tituly kupujú za peniaze... 🙄 a pritom to má každý normálny študent poctivo vydreté.. 😒