Mamičky, ktoré ešte študujete pridajte sa

patulinka
23. aug 2006

Ahojte založila som novu temu a dufam ze tu neostanem sama.

esmera
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
tatolu
21. mar 2012

@esmera Nie, neplakala som pre to... Na tom život nestojí.... Ja som na seba hrdá, že som to dokázala 😉 Začínalo nás okolo 100 a skončilo 12 😉 😵 Možno to niekedy využijem 😉 No ale úrady: lesné, životné prostredie a im podobné teraz neprijímajú a ak áno, tak tam je trošku iná tlačenka... Ako všade 😉

esmera
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
katarina0808
23. apr 2012

nájde sa tu niekto kto študuje v zlatých moravciach na všemvš 4. roč. manažment?

katarina0808
23. apr 2012

@nanulik ahoj a študuješ VS alebo manažment? Ja som na VS v NZ, manažment.

nanulik
23. apr 2012

@katarina0808 aj ja som verejná správa v ZM (samé skratky 😀 ) a ktorý si ročník?

katarina0808
24. apr 2012

Ahoj nanulik - ja študujem manažment na VSEMVS 4. roč. v Nových Zámkoch a hľadám niekoho kto tiež študuje manažment 4 roč. v ZM, nepoznáš tam nikoho? Potrebovala by som nejaké informácie.

czechzuzanaba
15. máj 2012

Ahoj, nestuduje tu nekdo dalkove na EU v BA? 🙂

tweetinkapp
15. máj 2012

@czechzuzanaba ja 🙂

czechzuzanaba
15. máj 2012

@tweetinkapp a do ktereho rocnika?

kawasaki17
1. júl 2012

Ahojte
tak sa opat ozyvam, ale s tym rozdielom, ze uz na 100 % som prijata na VS 🙂 🙂 🙂

tatolu
1. júl 2012

@kawasaki17 Gratulujem 😉 😵 😵 😵

kawasaki17
1. júl 2012

@tatolu dakujem 🙂 teraz uz len vystudovat 🙂

sendy1977
2. júl 2012

@kawasaki17 Gratulujem

kawasaki17
2. júl 2012

@sendy1977 vdaka 🙂

matulik748
21. júl 2012

Ahojte pridavam sa ja idem do 3 rocnika na SŠ dufam ze zvladnem to popri dropcovi 🙂

tatolu
22. júl 2012

@matulik748 Ahoj 😉 Neboj, ak malinké bude pekne spinkať, tak to zvládneš 😉 Horšie sa študuje, keď už má 2 roky a všetko Ti berie z rúk - perá, knihy... Ale aj vtedy sa to dá 🙂 Hlavne, aby ste boli obaja zdraví. Netráp sa dopredu...

stresko
25. júl 2012

Dobry den,dnes som oskrela trochu auto pri cuvaní,viem aj komu,musela som odist,lebo som sa ponahlala do prace,mam strasne vycitky,strasne ma to mrzí.mam ist za nimi,uhradi to poistka? co sa to prestrieka?nieje to moc asi 15cm ciara.poradte!!! estelen zacinam jazdit,a teraz budem mat strach...

bambola
25. júl 2012

@stresko tak 15cm ciara teda vobec nie je malo 😕 je to na tebe, malo by sa to hradit z pojistky, teda ak mas havarijnu.

kawasaki17
26. júl 2012

@matulik748 ja mam tiez trochu obavy ako to budem zvladat aj drobcom navyse ked sme neustale spolu 😒 ale pevne verim, ze s pomocou rodiny a mm to bude fajn

a drzim prsty nech sa vsetko vydari 🙂

1ivanka1
26. júl 2012

ja idem do 5 ročníka na VŠ..mám skoro 6 týždňovú dcérku...ani zďaleka som nevedela aké je materstvo náročné..bojím sa že školu nezvládnem.. ☹ ☹ už teraz mám nočné mory o tom ako lietam zo skúšok a o štátniciach ani nehovorím..☹ ☹

tatolu
26. júl 2012

@1ivanka1 držím päste, aby si to zvládla... O chvíľu sa malinká trošku ustáli... Diplomovku budeš písať po nociach, ale zvládneš to 😉 Ten posledný ročník je najhorší, aj ja som už išla iba silou vôle 😔 Keď som končila mala som 3 malé deti, najstarší mal 4 a dvojky 3 a ešte aj maminka ostala ležať a brala som si ju k nám domov....

mirkakab
26. júl 2012

@1ivanka1 ahoj, neboj sa zvládneš. Ja už to mám za sebou. ked som končila školu, dcerka mala rok a pol a to som bola navyše pol roka bez manžela, takže na všetko sama, ale pekne som schudla .... teraz len priberám už

didus85
26. júl 2012

Ahojte maminky študuje tu nieto na UKF-Nitra my sa snažime o babo a študujem denne mysliťe že sa to zvládnuť popri malemu dokončiť to aj diakovo indivivualne?

1ivanka1
27. júl 2012

@mirkakab hmm tak to máš môj obdiv, že si bola bez manžela, na všetko sama??? to ako si zvládla?

1ivanka1
27. júl 2012

@tatolu no ja keď si na to spomeniem tak mi je totálne zle 😒 😒 bola by škoda ten rok nedokončiť..viem že to bude ťažké, ale snáď na ten druhý opravný termín to dám 😀
no tak si riadna šikulka keď si to zvládla s 3 deťmi a chorou maminkou!!

mimi
27. júl 2012

@1ivanka1 mna momentalne cakaju o par tyzdnov statnice, mam male babo, totalne nestiham a je mi z toho do revu 😢 Pri prvom som to zvladala, len pri dvoch je to uz tazsie.

1ivanka1
27. júl 2012

@mimi jaj no tak to si viem predstaviť, mne bolo do revu aj keď som bábo nemala...teraz keď si spomeniem na školu plačem tiež a to mám ešte prázdniny ☹ no ja by som pri 2 to asi nezvládla 😒 budem rada keď pri jednej to zvládnem..mám čo robiť aby som zvládala malú a nie to ešte školu 😒

mimi
27. júl 2012

@1ivanka1 neboj, pri jednom to zlvadnes, ak ti sem tam niekto malu povartuje. JA som pri prvom este aj do prace chodila a nejakym zazrakom to slo, len teraz je to uz horsie, malu mi nema kto zobrat, aspon pokocikovat, a cely den uz nespinka.. ach jaj..

mimi
27. júl 2012

@1ivanka1 no ale ked sa malicka na mna usmeje, tak zabudnem aj na skolu 🙂