Mamičky, ktoré ešte študujete pridajte sa

patulinka
23. aug 2006

Ahojte založila som novu temu a dufam ze tu neostanem sama.

bibinka
18. jún 2009

tatolu- teda, máš môj obdiv, termín ti doslova horí a ty riadiš obývačku 😀 😀 😀 😀 až sa zdá, že akoby tvoje štátnice boli len akoby mimochodom 😀 😀 😀

adetka
18. jún 2009

duskaf... urcite sa na katedre spytaj, ci by ti do nejkych lepsich bakalariek dovolili nazriet... u nas sa to robi bezne... kludne chod priamo zasekretarkou katredry...

tatolu... mno, to budete mat perny piatok... obidvaja... ty sa budes potiti na statniciach a manzeln pri robote a dohlidani na deti... uff...

ja som dnes znicena... ale starostlivostou o dieta a sennou nadchou (mojou)... zajtra zacinam nahadzovat posudky bakalariek na druhy termin... a od pondeloka rozvrh pre devat tried... uaaa... 😖 ... k minimovke sa dostanem najskor tak piateho jula... a to budem s mojimi rodicmi a Mirkou v Chorvatsku... 😲

tatolu
18. jún 2009

bibinka, aj MM si to myslí... A ja som teraz v štádiu, že mi je všetko jedno 😉
Kolegovci vypracovali okruhy otázok, tak si to dnes asi vytlačím 😔 😀

janka46
18. jún 2009

Fiiha Tatolu,tak drzim palce uz teraz...este zeto veries tak sportovo 😀 😵

maruschka
18. jún 2009

tatolu, ty si sa už toľko stresovala, že teraz máš fázu - kľud a pohoda...Tak sa ti to blíži, budeme na teba myslieť. 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 Inak ťa fakt obdivujem, taký kluďas je z teba. 🙂 Ja budem nervačiť ešte aj 10 s pred odpoveďou-ako sa poznám 😖

tatolu
18. jún 2009

Však ja sa tiež čudujem. Ale všimla som si, že keď nervačím, tak deti sú akoby ešte horšie, tak sa snažím, zatialľ.
Na MM však už teraz vrčím a v stredu sa to už so mnou nebude dať vydržať...
Teraz som ho poslala do 18tej na piesok. V kľude som to teda dotlačila. No je toho pekne dosť...
Idem ešte niečo postierať v obývačke, kým prídu, aby som mohla, keď dám deti spať, niečo prečítať.
Ďakujem, že na mňa myslíte.
Veľmi mi to pomáha, udržať si aký taký pokoj 😉 a ešte veľké CMUK

ramzesa
18. jún 2009

tatolu, tak držím palce 🙂. Ja som si tiež dnes bola vytlačiť vypracované otázky, tak dnes do toho nakuknem 🙂. Držte sa všetky 🙂. 😵 😵

tatolu
18. jún 2009

Ramzesa, ja mám výhodu, že tlačiareň mám doma, takže nikam chodiť nemusím.
Problém však býva pri samotnom tlačení. Ešte tlačiareň iba zavrčí a ten môj najmladší krpec všetko nechá tak a behoooooom k tlačiarni.
Mám čo robiť, aby som ho od nej v dobrej vzdialenosti udržala 😀

layla
18. jún 2009

tatolu, urcite to zvladnes 🙂 ja som bola tiez zo zaciatku kludna, ale posledne dva dni boli plne stresu 😀

ramzesa
19. jún 2009

No, tak sme včera došli neskoro domov. Decka išli spať asi o pol jedenástej 😠 . Takže som sa do ničoho nepozrela, dúfam, že dnes sa už do toho konečne kuknem 😅 .Mohli by byť dnes unavení skôr 😅 . Idem im nachystať večeru a potom šup do postele 😅 . Držte palce 🙄 .

tatolu
19. jún 2009

Ramzesa, ja budem 😉

duskaf
19. jún 2009

Tami- tami- chodím do Prešova.
Konzultantka má nejaké práce, ale nie je v nich hodnotenie, či boli dobré, alebo slabšie.
Ja som dnes mala poslednú skúšku a už som sa chcela tešiť, ale stala sa mi taká nepríjemnosť. Z jedného predmetu mi do elektronického systému zabudla vyučujúca zapísať známku a ja som ju nezohnala ani osobne , ani mailom, ani telefonicky. tak snáď ju zastihnem, mám už len týždeň. Bojím sa, že sa to neporieši a mám z toho taký divný pocit. Stalo sa Vám to už niekedy?

tami_tami
19. jún 2009

duskaf - aj ja chodim do PO a momentalne mi tiez chyba zapis v MAIS-e zo seminara k DP takze tiez cakam ako to dopadne...

maruschka
19. jún 2009

O pár hodín mám skúšku z nezamestnaných 😨 🙄 😖 Už ma chytá slepé črevo, obličky, mám trhanie v ľavom oku a neskutočne mi behajú myšlienky kade-tade...Takže taky mierny psychothiller 😀 😀 😀 Ak sa mi nerozpadne organizmus na cimpr-campr, tak sa hádam aj šťastne doplazím na skúšku 😅 😅 😀

adetka
20. jún 2009

duskaf, tami... u nas externistom velmi casto do AISu nahadzujeme znamky az po odovzdani indexov a kariet... niekedy aj rok, dva po ich udeleni... a nic sa nedeje... akurat interni studenti musia mat vsetko zapisane najneskor do konca akademickeho roka... a ti si to vybehavaju (niekedy su na katedre kazdy den)... alebo su u vas prisnejsi?...

marushka... drziiiime palceeee.... urcite to zvladnes... 🙂 a tie priznaky su z denostatku spanku... 😉

duskaf
20. jún 2009

Maruschka, všetku silu Ti posielam, ja už som sa zmierila, už som to vytesnila z hlavy a tak všetku silu posielam tebe. 🙂
A všetkým, čo ju potrebujú. 😵

tami_tami
20. jún 2009

adetka ja som denna studentka + nemame ziadne indexy... navyse vacsina uz znamku za seminar k diplomovke ma tak preto stresujem ale spravim si este vyletik do Po cez tyzden a uvdiim kde to viazne

duskaf
20. jún 2009

Adetka, my v Prešove nemáme indexy- známky nám zapisujú len do systému. Musíme si to strážiť, lebo keď nezapíšu a naplní sa čas, systém sa zavrie a potom sa do neho už nedá nič dopísať, tak neviem ako sa to potom rieši. Presne ako Tami písala.
Ja som taký pedant a podobné veci ma rozladia. Už som si aj pripravila papiere z ktorých som sa učila na skúšku, lebo všetko je tam možné aj to, že ju budem musieť robiť ešte raz. Nanešťastie taká nepríjemná skúška. 😔

tatolu
20. jún 2009

Ahojte.
Keď píšete onepríjemnostiach, tiež mám jednu 😉 Možno maličkú...
V piatok o 16tej som zistila, že sme mali byť v piatok o 10tej na škole ohľadom bakalárky a štátnic.
No budem musieť zbehnúť cez týždeň, ale neviem, či bude mať na mňa čas, lebo je v skúšobnej komisii
😖
Vraj sa tam vravelo, ako má byť urobená prezentácia - aj ju skontroloval a ako máme reagovať na ich otázky (profesora a oponenta)

maruschka
20. jún 2009

čaute..tak zvládla som to 😉 🙂 🙂 Profesor nás nechal sa podusiť vo vlastnej šťave a na písomku nám dal aj otázky, ktoré sme nemali v materiáloch..Tak som musela hlboko loviť v pamäti a v učive z iných predmetov..

Dievčatá, ako vždy ďakujem za vašu podporu 😵 😵 😵 😵 ste zlaté. 😵 😵

duskaf
20. jún 2009

Maruschka, gratulujééééém. 🙂 🙂 🙂

tatolu
20. jún 2009

marusch super.
Takže teraz práááááázdniny?

janka46
20. jún 2009

Mauschka PARADA!!!!! 😵 😵 😵

bibinka
20. jún 2009

maruschka- gratulujeeeem 😵 😵 😵 😵 😵 😵

duskaf- to je pre mňa novinka, že študenti nemajú indexy. asi som za opicami 😅 😕 . U nás sme indexy mali aj známky zapisovali do AIS systému, lenže ten nebol spoľahlivý a nefungoval, takže som sa tam mohla na moje známky pozrieť "až" raz za celé štúdioum 😖
ale je to dosť nepríjemné keď zistíš, že známka ešte nie je a čas "vypršal". No nezbýva iné, len uhnať pedagóga aby to čo najskôr zapísal.

tatolu- no tiež nepríjemnosť. Ale hádam sa dá ešte ospravedlniť, nie?

duskaf
20. jún 2009

Bibinka, urobím, čo sa dá. Už mám aj adresu vyučujúcej 😀
Manžel našiel na internete 😀
Ale to je posledná z možností. Neviem, si predstaviť, žeby som jej zazvonila pri dverách 😀

maruschka
20. jún 2009

Díky babulky.. 😵 Ešte nejako nahnať pár dní praxe a hotovo 😵

duska, tak to je dobre stresujúce, keď si musíš ešte aj známky kontrolovať, či ti ich zapísali. 😕 My si kontrolujeme len raz ročne-indexové známky s výpisom od študijnej. Hádam sa ti to podarí, aby ti ju zapísali bez skúšky. 😉 😉 Staré-zlaté indexy, je to aspoň čierne na bielom a môžeš si to hocikedy pozrieť. 😎 🙂
A tá profesorka učí len na vašej škole? Lebo u nás profáci učia na viacerých a potom ich naháňame kde-kade od BA, cez TT po PN, keď si chceme odovzdať dodatočne práce, zapísať známky do indexov, alebo dohodnúť skúšku..

bibinka
20. jún 2009

duskaf- no to by bol stres nielen pre teba, možno by si tá vyučujúca ani nepamätala čo kde ako.... 😅 😅 😅
a manžela máš šikovného 😀 😀 😀, ešteže sú pedagógovia osoby verejné 😀

maruschka- to zvládneš, veď je to len brnkačka, nie? a šup šup do tretiaku 😀 😀 😀 😀 ozi, a čo téma bakalárky, už si rozhodnutá?

duskaf
20. jún 2009

Kočky, neviem prečo ja stále myslím na to, že stratila moju písomku. Ale verím, že v pondelok sa veci pohnú dobrým smerom.
Veru zlatý index- čo by som teraz dala za to, keby som ho mala v ruke.

bibinka
20. jún 2009

duskaf- nestresuj, pokiaľ by ju aj stratila, bola si riadne zapísaná na skúšku, tak je to len jej problém. ty skúšku nebudeš opakovať, neboj.

maruschka
20. jún 2009

duskaf, určite nestratila..len pri takom množstve študentov sa mohla pozabudnúť..Neboj sa, dobre to dopadne. 😵

bibinka, no rozmýšlala som, že si nechám tému Dieťa a rodina..ale sa pohnem smerom sociálno-právnej ochrany a kurately..Síce som to tak urobila už tento rok, ale je to ešte široká téma, ktorá sa dá rozvinúť mnohými spôsobmi..Od sanácie rodiny, cez nejaké inštitúcie, atď..Skrátka a jasne..nechce sa mi nejako rozmýšlaťnad novou témou-i keď som si kúpila knihu Paliatívna starostlivosť a to sa mi tiež páči. Nechám si ešte júl na premýšlanie a uvidím..Len neviem, koľko si môžem ponechať a koľko dorobiť do bakalárky novej práce a čo všetko to bude musieť obsahovať...Alebo to mám začať robiť odznova..Neviem, musím zistiť.. 😵