Mamičky, ktoré ešte študujete pridajte sa

patulinka
23. aug 2006

Ahojte založila som novu temu a dufam ze tu neostanem sama.

jalao
14. dec 2009

ahojte studentky, no Alika netrap sa, Petra ti to pekne napisala 😉 😉 😉 Ja som dostala neskoro vecer vysledky piatokovej skusky, takze to mam za C... ura, ura, uraaa. Nasledujuce vecery ma caka tazka dilema...po veceroch piect vianoacne kolaciky, alebo pisat seminarku...stihnut musim oboje.. 😒 😒 , takze si to budem musiet riadne zadelit, co, kedy a ako...
Drzim vsetkym palceky a piste, ake mate najnovsie vysledky...

dadulaa
14. dec 2009

ahojte...alika, netráp sa, svet sa nezrúti, hlavne si uži sviatky a nenechaj si ich kvoli tomu pokaziť 😉
Ja tiež ešte neviem, či som spravila v sobotu skúšku, bola veľmi ťažká a verdikt sa dozvieme až po Vianociach, no nejdem nad tým rozmýšľať a kaziť si sviatky.. 🙂

papty
14. dec 2009

Veru alika snad si nenechas pokazit krasne rodinne sviatky kvoli skuske, co si - nespravila si teraz ,spravis nabuduce 😉
Urcite by to aj mna mrzelo, ale ja som zasa taka, ze si poviem, ze uz to nezmenim, tak nebudem si s tym kazit naladu 😉

jalao super - gratulujem k skuske 😉

dadulaa, spravny pristup 😉

maruschka
14. dec 2009

alika..všetko je ešte v pohode. Sviatky si určite nepokazíš, povedz si tak, že tri dni pred skúškou si to prečítaš-veď vlastne všetko vieš a ideš na to..Opravák obyčajne nechá urobiť všetkých. Vieš sú takí profáci, čo nedopustia, aby na prvý krát prešli všetci študenti. Takže pri takýchto neurotikoch vieme už popredu, že dajme tomu 15-20 ľudí vyletí určite...

ja to FX čakám tiež, výsledky by mali byť v piatok..A určite si nenechám pokaziť sviatky. Veď nejde o život, ide len a len o školu.. 😉 😉

sasiki
14. dec 2009

jalao gratulujem, aj ja som sa dozvedela, ze psychologiu mam za C. Alika, nič si z toho nerob, ja očakávam FX z aritmetiky, bude zázrak, ak nebude 😉

maruschka
14. dec 2009

a všetkým, čo máte po minulotýždňových skúškach gratulujem..Zasa ste o krôčik ďalej 😵 😵 😵

jalao
14. dec 2009

marush, ved to, ze kolko este krocikov nas caka... 😉 😉 😉 Tvoj M to napisal dobre, ci tiez ma obavy?
Sasiky, Papty, diky moc.

dadulaa
14. dec 2009

Jalao, aj ja sa pripájam ku gratulantom 🙂 Kedy máš ďalšiu? ja 8.1. 😉
Marusch, díky 🙂

petrahy
14. dec 2009

gratulujem tym co spravili a idem skusit aspon robit tahaky moznosa na mna nieco nalepi a zajtra nevyletim

dadulaa
14. dec 2009

Petrahy, budem držať palce, nech sa ti zadarí 😉

jalao
14. dec 2009

Dadula, ja 9/01 rovno Matiku!!! 😠 😠 Ale mas zatial vysledky, v pohode?

maruschka
14. dec 2009

jalao, pri tej profesorke nič nie je isté. Takže obavy máme obaja. Dnes písalo pár študákov, čo si boli istí, že mali všetko dobre napísané a prešli s E..zostávali do konca, keď opravovala, my sme boli na prvý termín, hneď ráno, takže výsledky až v piatok..Ale viac-menej rátame s FX..

jalao
14. dec 2009

no, ved to nevzdavajte este, Marush. 😕

maruschka
14. dec 2009

jalao, nevzdávame sa, skôr nám to je jedno. Nemôžeme sa predsa stále len stresovať. 😀 Dnes som umyla okno na kuchyni, nalepili sme nálepky, pôjdem ešte na spálňu a ideme baliť detskú izbu do krabíc..Skôr z toho mám strach a vzdávam sa, ešte som tam ani nevkročila 😀 😀 😀 😀

dadulaa
14. dec 2009

Jalao, z 1.skúšky som si istá, že som spravila,aj keď výsledky ešte nie sú, no z tej druhej som si už neni istá a výsledky budú známe až po Vianociach, ale som si povedala, že teraz nad tým nebudem rozmýšľať, sústredím sa radšej na upratovanie a vypekanie dobrôt... 😉 Presne ako píše Marusch, netreba sa stále len stresovať, stresy prídu 22/01, keď budem mať Matiku 😒 ☹

petrahy
14. dec 2009

jalao nevzdavam sa len som mimo ☹ trapia ma ine veci ako ucenie a neviem sa do ucenia dostat a nemam chut si tie tahaky ani robit 😒

tatolu
14. dec 2009

Alika, ak nespravilo 25 ľudí, tak nebude chyba v Tebe 😉

Jalao, Dadula, Sasiky gratulujem ku spraveným skúškam 😵 . Nebojte, jeden krôčik stačí a ani sa nenazdáte a budete musieť spraviť ten posledný krok... Keď som bola po štátniciach, stále som si musela opakovať, že som to spravila, lebo mi to stále nedochádzalo 😀

Takže zajtra mám jednu skúšku a premýšľam, že by som sa mohla prihlásiť aj na 17teho na skúšku, kde som ešte síce nič nevidela, ale mm bude mať 2 nočné za sebou, tak by si nepúšťal tie bojové filmy...
No a začiatok januára bude ako maratón. Skúšky budú: 7.8.9. január 😝

petrahy
14. dec 2009

to akoze tento tyzden este stihnes zs dva dni sa naucit???????? 😅 😅 🤐 🤐 ja som mala tyzden a nic a ty si das len dva dni ja mam dost a ten januar obdivujem tri dni po sebe 😲 😲 😲

tatolu
14. dec 2009

Petahy, naučiť ani moc nie 😔 ale možno by mohla skúška vyjsť. Je to o stromoch, kríkoch ich rozdielnosti, ako presádať a pestovať a pod. Niečo by som možno ešte vydolovala z pamäte z pred 2 rokov, kedy sme mali vedieť iba stromy....
No neviem, či sa podujmem a či kým si rozmyslím, vôbec bude ešte voľné miesto na prihlásenie 😎

alika54
14. dec 2009

caute,,,,diiiik za povzbudenie baby 😉 ,,,,no budem musiet viac drvit,,,najviac ma stve ze mi chybalo1,5boda aby som spravila 😝 ,,,no co uz,,,,inak informatiku mam za A,,,,tak aspon nieco ked nic viac 😅

petrahy
14. dec 2009

no vidis to je super ja este A nemam 😝

alika54
14. dec 2009

hm,,,ale vies radsej same E ako jedno FX 😝 😅

petrahy
14. dec 2009

nie nie ja si robim z kadeho do zbierky takze B, C, D, E, a teraz cakam na vysledky z jednej co su dve znamky ale zapisuje sa priemer a kedze myslim ze mam tak zajtra je otazne ci necaka predsa len aj FX to este nebolo 😝

alika54
14. dec 2009

vsak aj ja mam uz peknu zbierku 😅 😝 ,,,,co uz,,,,co studujes???

petrahy
14. dec 2009

osetrovatelstvo prvy rok a ty?

alika54
14. dec 2009

ja socialnu pracu,,,,tiez prvy rok 😉

tatolu
14. dec 2009

No skúška 17teho sa konať nebude. Už je plný termín 😉 Ako dobre 😀

Hlava ma bolí 🙄 a nevládzem už ani čítať, nieto ešte uvedomovať si, čo čítam....
A to som si ešte neprešla príklady... No to bude iba o šťastí 🤐 😵

maruschka
14. dec 2009

ja nemôžem spať zasa preto, že manžel rozkúril v krbe a je to príšerné horko..Máme tu asi 26 C v celom byte a to som už aj vetrala..Asi sa roztopím..Konečne sa nemusím v noci učiť a zasa nemôžem spať kvôli takejto blbosti.. 😕 😕 😕

tatolu, bež si ľahnúť..Daj si Ibalgin a šup do postele..Ja osobne nie som schopná pri bolesti hlavy ani vnímať sama seba-a to som bolesti hlavy na úrovni migrény ešte nemala..Takže len také mierne, ale aj to ma dokáže odrovnať... 😅 Lepšie urobíš, keď sa poriadne vyspíš a trocha si tak oddýchneš. Neboj sa, budeme ti držať palce a dopadne to dobre.. 😵

janka46
14. dec 2009

Tak ja by som zase spallllla,ale som v práááci takze nic sa nekona 😖 😒 😒

petrahy
15. dec 2009

ahojte tak som to dala za C 🙂 no a v pondelok idem na dalsiu takze sa musim donutit do ucenia nech mam krajsie vianove