Mamičky, ktoré ešte študujete pridajte sa

patulinka
23. aug 2006

Ahojte založila som novu temu a dufam ze tu neostanem sama.

janka46
26. dec 2009

Ahojte,tiež sa pripájam k prianiu najmä rodinnej pohody počas celych Vianocnych sviatkov,ale aj celeho Noveho roka 2010 😉 😵 hlavne vela lasky,spokojnosti a uspechovov v živote 😉 😵

Tatolu gratulujeme k malemu valibukovi 😵 😵 úctihodné miery 😵 😉

sisa.b
26. dec 2009

ahojte, ja som od vcera u svokrovcov, takze mam celkom klud od deti a snazim sa ucit. no to programovanie mi nejak velmi nejde ☹ nerozumiete tomu niektora?
z prveho zadania mi dal 85%, tak to bude snad ok 😕 spoluziak mi pisal, ze on dostal 50% a tiez mu to nekazal prerobit. toto tretie zadanie vsak neviem spravit, akosi mi to nejde do hlavy ☹

prajem vam krasne sviatkovanie 😵 ja sa idem dalej trapit 😝

janka46
26. dec 2009

Sisa poradit ti neviem,ale uprimne zavidim ze si si k tomu dokazala sadnut,ja som sice v praci klop-klop je klud aj by som si mohla otvorit zakony,ale vidis "odreagovavam" sa na konikovi 😒 😕

sisa.b
26. dec 2009

janka, musela som si k tomu sadnut, lebo casu je malo a ucenia velmi vela ☹ len mi to lezie na nervy, ked vypisujem program, potom staci jedna chyba a cele mi to padne a ja musim zacinat odznova. za chvilu vyhodim pocitac von oknom 😅 😝 ked mam nervy, tak sa flakam tiez na konovi 😀

gabi2010
26. dec 2009

je tu niekto kto študuje predškolskú a elemementárnu pedagogiku v BB? Z čoho sú prijímačky?

tatolu
26. dec 2009

Ahoj Gabi, pokúšala som sa zistiť informácie na ich stránke, ale akosi bez úspechu. Vraj vás budú iba informovať dodatočne 😖
Ja však teraz popri hlavnému štúdiu študujem aj pedagogické minimum v spolupráci s UMB BB. Preberáme tam aj biologiu človeka a nejaké základy z psychologie. Takže asi niečo z toho. Predpokladám, že na odbor, ktorý si si vybrala budeš musieť robiť aj talentovky, asi niečo z hudobnej - neviem 😔

sisa.b
27. dec 2009

ahojte 🙂
to tak usilovne studujete, ci este sviatkujete? ja akurat nervacim nad tym programovanim 😝 skoro cele zadanie mam hotove, akurat taky detail neviem dotiahnut, vrrrrrrrrrr

sasiki
28. dec 2009

ja som urobila obe matiky - E a D.... a sviatkujem ostošesť 😀

janka46
28. dec 2009

Sasiki,paradicka,neviem si predtstavit studovat cokolvek z "matiky" ,si macherka.....Sisa a teba obdivujem tiez lebo programovanie....to by som nevedela ani len opísať,niieto ešte pochopiť 😝 😝

sisa.b
28. dec 2009

sasiki, gratulujem 🙂 a ake dve matiky si robila? mna caka matika s programovanim v jeden den 😝 stacilo by mi E z tej matiky.
janka, ked mi to programovanie ide, tak ma to aj celkom bavi 🙂

maruschka
28. dec 2009

sasiki..gratulujem,si jednotka 😵 😵 😵 😵

janka, už si začala písať seminárku k prevencii? Či ty nemáš Romana na soc.prevencii??? 😕

sasiki
28. dec 2009

Ďakujem dievčatá 🙂 bola to aritmetika a geometria...

petrahy
28. dec 2009

gratulujem 😉
ja stale cakam a vysledky nikde 😝
a uz sa ucim na skusku zo sociologie ale iba trosku

sisa.b
28. dec 2009

ja som sa dostala k tomu, ze mam konecne hotove programy z informatiky 😵 este to dat dokopy aj s komentarmi a mozem to poslat. potom rychlo na tu matiku, nech z nej aspon cosi viem 😝

janka46
28. dec 2009

Maruschka ja som mala Soc.prevenciu s Drexlerovou /je to Olah v sukni/znamkoval to dost podivuhodnym sposobom a mnohí boli na opravaku 😒 😒na niekolkokrat 😒

Romana mam na verej .spravu...tiez chce od na seminarku,skuska z knihy,ktoru este vobec nemam 😠 😖 😒 prislo 200ks.-na skolu a do hodky boli vypredane 😖

Petrha obdivujem ta,ja sa k tomu nedokazem prinutit,kazdy den si slubujem,ze uz cosi prejdem ale nic z toho 😒 ,tak sa majte idem dat malu spat 😔

papty
28. dec 2009

ahojte dievčatá, tak ja ešte stále sviatkujem, manžel ma dovolenku, tak len tak lenošíme a nič nerobíme a je to take super 😉 😀 😵

sisa.b vitaj medzi nami 🙂

vcera som sa zacala ucit na skusku z filozofie - to je postrach skoly, idem trosku aj dnes do toho pozriet, skuska je az 16. ale urcite to ujde ani nebudem vediet ako

maruschka
28. dec 2009

janka, skús si zadať názov knihy na www.ulozto.sk Je tam kopec literatúry práve pre socku..Alebo daj iba kľúčové slovo..Ja som si tam stiahla prevenciu aj azylantov.. 😉

petrahy, aj ja sa musím začať učiť a nejakto to nestíham. Prerábame detskú izbu a tak je bordel v celom byte, lebo rušíme komplet všetko a kúpili sme nový nábytok, ktorý je samozrejme rozobratý do poslednej súčiastky, tak sa tu s tým papreme už dosť dlho 😎

mamina007
28. dec 2009

a ja že prečo neviem nájsť, kam môžem písať ... a ono ma to odhlásilo ... 😀 😝

petrahy ... aj ja čakám na výsledky a nič ...

maruschka ... idem si pozrieť tú stránku ... aj ja potrebujem 1 knihu ... a knižnica má dovolenku ...

sasiky ... gratulujem ...

baby ... ja Vás obdivuejm ... matika, programovanie ... klobúk dole ... pre mňa by to bola španielska dedina ... 😀

ja som práve s potešením zistila, že v tomto semestri mám 4 skúšky a z toho sa stačí učiť na 3, kedže tá jedna je prax ... hneď mám krajší večer ... 😵

sisa.b
28. dec 2009

uz som odovzdala tretie zadanie z informatiky a mozem sa vrhnut na filozofiu. neviete, ako sa pise referat z knihy? 😅 mam len zreferovat, o com to bolo, ci mam aj poukazovat na pracu autora vetami typu: autor nam objasnil toto..., autor v knihe poukazuje na ... 😝 vobec neviem

maruschka, radsej by som zariadovala izbu, nez sa ucila 🙂 odkedy som zacala chodit do skoly, tak uz nemam pokoj. stale mam ten sprosty pocit, ze cosi nestiham, tak mi skoncil ten klud na MD. tak dufam, ze to aj nejake pozitivne vysledky prinesie 😅

mamina, aj pre mna je to spanielska dedina 😅 a to ma v letnom semestri caka programovanie, elektrotechnika, inzinierstvo, fyzika... 😝

jalao
28. dec 2009

Ahojte...tak vidím, že tu sa študuje o 106, sviatky, nesviatky... 😉 😉
Sasi, strašne gratulujem, ja už tu tiež sedím 2 hodiny nad lineárnou algebrou, ale neviem sa prinútiť nad tým riadne zamakať... ☹ Pošlem ti IP, kuk tam. 😉
Ostatným držím tiež palce, nech sa po tých sviatkoch znovu čo nabezbolestnejšie dostaneme do tempa 😉

sisa.b
28. dec 2009

jalao, algebra ma caka tiez. polovicu som sa uz naucila, len ten tazsi zvysok este dostat do hlavy 😅

jalao
28. dec 2009

sisab, determinanty, matice atd??? ☹ ☹ ☹

sisa.b
28. dec 2009

jalao, jasne 🙂 to ma bavi, horsie su vektory, tie som este nevidela 😝 a klasicka matika ani nehovorim - limity, derivacie, integraly,... 😅 to zacnem zajtra studovat. dnes si pojdem tu knihu precitat

dmonikad
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
sisa.b
28. dec 2009

aj ja cakam IP a nic 😕 😅

jalao
29. dec 2009

sisa, ja stále valím tie sústavy rovníc pomocou determinantov... ☹ Skúšam to všetkými metodami, ktoré musíme vediet...Gaussova, gaus-jordanova aj pomocou Cramera...blaaaa 😉 a ty nad čím sedíš?

sisa.b
29. dec 2009

ja sedim nad knihou, z ktorej musim urobit referat 😅 je to vlastne taka brozurka o hospodarsko-politickom vyvoji azijskych novoindustrializovanych krajin 😝
tu algebru si musim samozrejme zopaknut, lebo som sa to ucila hned po prednaske a to uz je davno. pripadalo mi to ako sudoku, preto ma to bavilo 😀

dadulaa
29. dec 2009

ahojte,
Sasiki, gratulujem 😉
Už sa pomaly musím začať tiež učiť, ale táááák sa mi nechce..a výsledky zo skúšok tiež ešte nemám..

Baby, mne sa o tej matike už sníva 😒 ešte z nej neviem vôbec nič a súrne hľadám niekoho na doučko, no zatiaľ sa mi nedarí ho nájsť.. ☹ ak ho nenájdem, sama si s tým určite neporadím, keďže matiku som nikdy nevedela 😖
Jalao, jediné, čomu trochu rozumiem, sú determinanty, matice, ale nám stačí ich vedieť rátať pomocou Cramerovho pravidla 😉 horšie to bude s integrálmi..

kamilka12
29. dec 2009

Ahojte,

založila som tu novú tému, ale zamkli mi ju, tak si dovolím skopírovať obsah mojho textu a keby ste mi niekto k tomu mohli niečo napísať, budem len rada 😉

"Sú tu nejaké mamičky, ktoré sa na MD cítili tak "nečinné", že sa až rozhodli začať študovať na VŠ? S drobcom plánujem byť doma celé tri roky, chcem si ho užiť, ale zároveň mám silný pocit "nič nerobenia"..aj keď roboty doma a okolo malého je až až..ale skor myslím, že mám pocit, akoby som mentálne upadala alebo čo..chýba mi práca, ten zhon, kontakt s ľuďmi (myslím taký pracovný) a tak premýšlam, či si nepodám prihlášku na VŠ a nezačne popri MD niečo študovať. Dá sa to vobec zvládnuť? je to celé na hlavu postavené...doteraz, kým som bola slobodná a bezdetná ma moc VŠ nelákala, až teraz by som začala? Čo si o tom myslíte? Poprípade, najde sa tu mamička, ktorá začala študovať, až keď zostala na materskej?!"

papty
29. dec 2009

Ahoj kamilka12 tak to som presne ja - zacala som studovat na materskej 🙂 Mne ale nechyba pracovny kontakt s ludmi 😀 😀Tiez, ked som chodila do prace tak ma skola ani nenapadla, ale myslim si, ze teraz je to prave super, ked som doma. Ak Ti ma kto postrazit maleho, ked budes v skole tak urcite to vyskusaj. Naozaj chod do toho, uvidis aka budes nakoniec rada, ze si to spravila 😉