Mamičky, ktoré ešte študujete pridajte sa

patulinka
23. aug 2006

Ahojte založila som novu temu a dufam ze tu neostanem sama.

sisa.b
5. feb 2010

tak za 5,5 😎

jalao
5. feb 2010

baby, čo študujeme medicínu? 🙂 Josie, šak čo nič nevravíš o tom švabachu,čo sa pýtam? 😀 😀 😀

josie3331
5. feb 2010

jalao mozno sisa mysli Phdr hehe 😀

jalao a co si sa pytala? som ti neodpovedala co to je? stredoveke goticke pismo...
alebo ti mam priniest nejaku knihu na ukazku? 😀 😀 ale nie, budem sa snazit najst tie knihy aj v normalnej nemcine, snad sa bude dat, este som to nekukala moc

jalao
5. feb 2010

Josie, dnes 22.29, ale ved ok.. 🙂 🙂 🙂 A ty si už rozbehla letný semester? Ako to chodíš na tie bloky do BB?

josie3331
5. feb 2010

jaaaj az teraz som si tam vsimla moje meno resp, nick....som to predtym len tak preletala...no ako vidis, zatial ziadne kamaratstvo nehrozi 🙂

no teraz som tam bola 5 dni, od 8 do priblizne 16:00 a teraz mame mesiac pauzu a potom este z kazdeho predmetu pojdeme na jednu sobotu do skoly...takze tak kazdy nam dal skoro nejaku prezentaciu alebo referat spravit, tak to mam nabite, ale su to uz praktickejsie predmety, nez v ZS kde bola fonetika, lingvistika a tak
vy sa kedy zacinate ucit

sisa.b
5. feb 2010

nie, holky, studium mam na 6 rokov 😝 3,5 bc, 2,5 ing. phd by boli este 4 roky naviac 😅

jalao
5. feb 2010

sisa, tak o takejto verzii som ešte nepočula... 😲 my sme normálka...3+2, ale budem rada, ak doklopem tie 3, dalej sa uvidí..
my začíname prednášky o 2 týždne v sobotu ráno, celý deň budem počúvať o správnom práve. A potom sa to rozbehne ako guľa, každý víkend prednášky, máme aj dosť nechutných predmetov, ako účtovníctvo a štatistika, toho sa trochu bojím...tento prvý ročník sú tam najhoršie predmety.... 😒 Potom to už bude také prijateľnejšie.

sisa.b
6. feb 2010

jalao, ved mi je dost tazko, ked si spocitam, kolko budem mat rokov, ked skoncim, ak skoncim a ak nebudem predlzovat 😝
my zaciname uz o tyzden a caka ma krasna fyzika, elektrotechnika, dalsia matika, programovanie... 😅 😝

sisa.b
6. feb 2010

akurat pozeram rozvrh a zistila som, ze mi bude prednasat moj znamy, co ma na tu skolu nahovoril 😵 😵 😵

majka35
6. feb 2010

ahojte ... hlásim sa po dlhom odmlčaní ... so skúškami som na tom biedne, jednu skúšku som urobila na E 😝 😝 a druhú si idem opraviť v stredu ... hamba mi! 😀 😀 😀 😀 a matika je ešte v nedohľadne, neviem prečo nám ešte nedajú termín, chýbať mi určitre nechýba, ale nech to už mám za sebou 😠
vy ste všetky také šikovné, tak zvládate štúdium, že ja sa tu voľajako vymykám 😅
ináč, bola som s mužom v kaviarni SLávia 😅 ako hosť bola Máziková, no neskutočne energická žena to je a fakt pekná a strašne vysoká ... a kto ma chce vidieť naživo, tak 2.3. budem v telke 😎 sedela som vpredu a kameraman bral často náš stôl ... super bolo, konečne som nemyslela na učenie ... som myslela, že tam budeme najmladší, ale boli tam aj štyria maturanti ... 😀

grettka
6. feb 2010

jeeej majka, bude z teba tv hviezda 😉 ale super, ze si si oddychla... neboj, zatial si skusky zvladala a pojde to tak aj dalej 🙂

sisa, sorka, ze som ti neoodpisala na ip, nasla som ju az teraz! hanbiiiim sa 😲 prepaaac....
btw, ja kym skoncim vs, budem mat 40 na krku... 😉

jalao, mna statistika caka buduci rok...uff, netesim, ale dufam, ze to nejako pojde, my teraz mame same teoreticke predmety... zaklady psycho II., socialna psycho, psycho osobnosti, sociologia a samozrejme metodologia soc. viad, bez tej nemozeme byt.... teda este neviem, kedy zaciname, zatial nie je rozvrh...

sisa.b
6. feb 2010

majka, aka hviezda z teba 😎 ale aspon si sa odreagovala 🙂

ja sa idem odreagovat dnes - stavila som sa s kamaratkou, ze matiku na prvy raz neurobim 😀

grettka, v pohode 😉 ja by som koncila v 40ke, keby som si robila aj to phd 😅 samozrejme by som nesmela opakovat ziadny rocnik. no to je sen, budem rada, ak sa po bc doplazim 😝

uctovnictvo vam veru nezavidim 😝 mna este cakaju zaklady inzinierstva, ani nechcem radsej vediet, co to obnasa 😅

jalao
6. feb 2010

jeej, majka, to sa teším, poznačím si to do kalendára, nech nezabudnem!! A za Ecko sa prosím ťa isto nehanbi, hádam si nemyslíš, že mám len dobré známky...Ideme na návštevu, dorábam placky, berieme ich so sebou, tiež sa potrebujem trošku vyvenčiť, celý deň som strávila v kuchyni 😠 😠
Pekný deň prajem!!
A Grétka, ved bez metodologie sa nedá žiť, to si nevedela?? 😎 😎 😎 😎 A -sisa, dobré povyrazenie 🙂

tatolu
6. feb 2010

Hihi, ja keď budem končiť, budem mať presne 40 😉 😝

martinex
6. feb 2010

ahojte dievcata.... mozem sa k vam pridat?
aj ja som studujuca mamicka,teda uz iba pol roka...mam 6mesacneho chlapa doma a som v 5tom rocniku na EUBA... nastastie zimny semester za mnou 🙂 skusky uspesne porobene...

majka netrap sa pre Ecko, keby si videla moj index mala by si problem najst aj ine pismenka 😀 podla mna to neni o tom aku mas znamku,ale co ti ten predmet da... 😉

tatolu
6. feb 2010

Martimex vitaj 😉 a pridaj sa 😵
Takže o chvíľu to budeš mať za sebou. Jó ako Ti bude dobre 😉
Koľko skúšok máš teraz v poslednom semestri? Niektorí totiž vravia, že zimným semestrom sa skúšky na niektorých školách končia a potom sa pracuje už iba na diplomovke a učí sa na záverečné skúšky

tatolu
6. feb 2010

Ozi a gratulujem ku skončenému ZS 😉

martinex
6. feb 2010

tatolu dakujem za privitanie...
u nas je to tak,ze skusky su len v zime a vlete len zapocty, takze ako keby ani nic 🙂
a to sa teda tesim,ze to budem mat za sebou,taaak sa mi uz nechce ucit...a pri malom to aj ide horsie ako ked som behala este s bruskom 😀

tatolu
6. feb 2010

o tom mi niečo hovor 😉 😀

tatolu
6. feb 2010

Myslela som to behanie s bruškom 😉
Teraz mi pomáhajú ťukať do klávesnice... , ale to Ty ešte nepoznáš 😅

martinex
6. feb 2010

no ked si dam maleho na kolena,radsej by tu klavesnicu zjedol ako do nej tukal 😎

emily3
6. feb 2010

aj moji experti sa so mnou " ucia" vsetky papiere mi popisali zvyraznovackami " mami my sa ucime..." a ked mi najmladsia sedi na kolenach, tuka do klavesnice, skor sibrinkuje tymi rukami a vsetk mi berie a cmula
marinex, mame skoro rovnake babatko... 😉

martinex
6. feb 2010

emily hej,prave som pozerala... ale obdivujem ta,pri 4 detoch zvladat aj skolu... 😉 klobuk dole

emily3
6. feb 2010

no uz koncim...Lucka prisla pplanovane/ neplanovane 😅 ..chceli snme 4 deti....ale no uz to nejak docapkam a uz dam pokoj skole....z 5tich statnic mi 3 uznali...tak to mam lahsie ako spoluziaci...tak este 6 skusok, doklepad diplo a statnice...a bude zurka, na to sa tesim 😉

martinex
6. feb 2010

no to mas potom super.... my planujeme 3,takze som len na zaciatku 😀 a na tu zurku po statniciach sa tesim aj ja.... zbalim vsetky knihy,materialy,papiere a vseeetko to spalim na zahrade...a ritualne si na tom ohni opeciem spekacku 😀 😀 😀 heh

emily3
6. feb 2010

😀 😀 😀 😀

emily3
6. feb 2010

inak na prednasky rada chodim, je to taky relax pre mna a trosku ia komunikacia ako doma ( kako, haci, literatura: rozopravky ....hav, mnau . pod 😅 )

martinex
6. feb 2010

no to ja zase nie.... ak sa tam v priebehu semestra ukazem 3x aj to len na 2 hodky tak je to vela 😀 nastastie to nikto nejak moc neriesi

emily3
6. feb 2010

no velmi sa na tie prednasky nedostame...Misko sa narodil v prvom rocniku...tak to som sa tam ukazala tak na hodku a teraz mam Lucku, tak som žtam tiez chodila len pozriet, zxe ja este chodim do skoly, aby na mna nezabudli..a Lucku taham so sebou na skusky...ale mam to blizko domu, tak to nie je take narocne na cestovanie...

martinex
6. feb 2010

no ja mam skolu tiez asi 15min autom,ale nechavam maleho svokre...tak je doma...aj by som sa bala v zime,vsetci boli chori,tak aby maly nic nechytil 🙂