Mamičky, ktoré ešte študujete pridajte sa

patulinka
23. aug 2006

Ahojte založila som novu temu a dufam ze tu neostanem sama.

tatolu
5. nov 2010

@nanulik Suppppper 😵 - teším sa veľmi s Tebou 😉

petrahy
5. nov 2010

jej to je ale stastie gratulujem a tesim sa s tebou to je ako ta moja minula skuska 😉

maruschka
6. nov 2010

ahojte dievčatá moje...Konečne som sa sem dostala po niekoľkých týždňoch, akosi nič nestíham popri práci 😅 😅 😅 😅 Ale vám to krásne ide, odsýpa a znova ste o krok bližšie k cieľu..Idem si to prečítať, čo máte nové, čo sa udialo...U mňa je pozitívne to, že si začínam obkukávať vysoké školy, čo tento rok ponúkajú 😎 😎 😎 😎 Takže aspoň čosi, aby som neupadala na duchu,keď už mám tú prestávku.. 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

maruschka
6. nov 2010

a ozaj, kto vie, čo je s jankou?? Tento mesiac má už termín pôrodu, už by aj každú chvíľočku mala mať malú princezničku, ak si dobre pamätám.. 😵 😵 😵 😵

A ešte: zabudla som pogratulovať všetkým k urobeným skúškam a k ďalším držím palce 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 Nebojte sa, zvládnete to.. 😉 😉 😉 😉

eaka
6. nov 2010

@tatolu tak to je super, niekedy to skúsim, ale si myslím, že sa viac budem válať po zemi z toho ako učiť 😀 Ja som nakoniec napísala tú úlohu, čo sme mali..niekedy štvrtok večer, v piatok ju chcel aj odovzdať (tú predtým sme neodovzdávali, tak som nemala istotu, či túto bude chcieť a chcel, tak som rada, že som ju mala) a tú druhú som už nestihla, to som už akosi zaspala, tak dúfam, že mi to ešte systém vezme po termíne (už som videla pár ľudí predtým odovzdávať úlohy po termíne, tak to má na mňa moc demotivujúci účinok)
@nanulik aké štastie! gratulácia!

indiankaindi
7. nov 2010

Ahojte, ak potrebujete pomoc s prácami na VŠ, tak kamoška ma poprosila aby som vám dala do pozornosti link na super stránku, kde vám pomôžu.
www.odborne-prace.szm.sk
vraj sú super, tak skuste.

tatolu
7. nov 2010

Uff silné kafe 😒

grettka
7. nov 2010

niekto si robi bezplatnu reklamu???
😠
cha, pozrela som si tu stranku, ale aj tak, dnes sa diplomovky robia trochu inak, a uz plati ministersky pokyn, diplomovky sa nemaju skladat len z teoretickej a praktickej casti, ale struktura ma byt trosku ina...

josie3331
7. nov 2010

k tej stranke len tolko...bud si siel na skolu studovat, naberat vedomosti, lebo ta to bavi a zaujima, chces sa tomu venovat v buducnosti, alebo to robis pre titul a preto, lebo by si mala...v tom druhom pripade nech sa paci, ale podla mna tu su len take, co patria medzi tie prve

indiankaindi
8. nov 2010

@grettka ved to je iba informačna stránka. Všetko je na dohode oboch strán. 😉

indiankaindi
8. nov 2010

@josie3331 nechcem ti brať ilúzie, ale by si sa čudovala. Kamoška vravela, že nestíhajú niekedy písať, musia dokonca odmietať ludí. Toľko si ich necháva písať doslova všetko. Dnes je titul potrebný vo veľa funkciách, kde ludia nemajú popri rodine a práci čas sa ešte aj učiť. Tak to riešia takto. Pripúšťam, že je to nesprávne ale je to realita. 😒

grettka
8. nov 2010

a tym sa VS studium ako take strasne devalvuje... naozaj by som sa nechvalila takouto cinnostou...
teraz sa necudujem mojej sefke, ze absolventov z istej vs automaticky vyhodila z vyberoveho konania....

sendy1977
8. nov 2010

Ahoj grettka prosím ťa pošli mi do IP o akú vs sa jedna

josie3331
8. nov 2010

@indiankaindi ved som vravela, ze potom je skupina ludi, ktori to robia pre titul.... ja nie som naivna, viem ze sa to robi, tiez budem mat pracu aj rodinu a proste moje svedomie by mi to nedovolilo... a co potom pri obhajobe? ved si to nemozes ani poriadne obhajit....no na to by som nemala nervy...radsej mat nervy pri robeni prace a potom byt na seba hrda....

gabca17
8. nov 2010

Ahoj holky mám otázku studuji ale chceme s přítelem mimčo a pořád nemůžu přijít na to jak by to šlo udělat děkuji za radu 🙂

indiankaindi
8. nov 2010

@grettka obávam sa že viem o ktoru vš ide. Z jednej si totiž necháva práce písať asi 90% študentov 😀 Ešte že tam nie je lekárska fakulta. Myslím 😅

indiankaindi
8. nov 2010

@josie3331 ja som toho istého názoru, tiež som si celé písanie práce oddrela, ale stálo to za to 😵 Ešte som aj po švočkách chodila a neviem kde všade a kopec diplomov a cien mi nakoniec aj tak bolo na figu. 😖

juliagregor
8. nov 2010

idem sa pochváliť...
štátnice sú za mnou a spravila som 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

sendy1977
8. nov 2010

blahoželám super

grettka
8. nov 2010

juli, gratulujeeeeeem 🙂

tatolu
8. nov 2010

@juliagregor Juli, gratulujem 😵 😵 😵 😵 a teraz si uži detičiek 😉

petrahy
8. nov 2010

jej gratulujem 🙂 😉 😵 😵 😵

juliagregor
8. nov 2010

dakujem 😉
mám za A 😀

tatolu
8. nov 2010

@juliagregor Juli 😵 to bude to spoločné učenie so spolužiakom. Ako dopadol on?

paka
8. nov 2010

@grettka
No tak to je inak hrozne, ze ich automaticky vyradia z vyberoveho konania, len preto, ze chodia na istu VS sv. Alzbety, teda ak som to spravne pochopila?
Boze ja na tu skolu chodim, tak to je aka perspektiva..... Na kazdu skusku sa ucim zhruba tyzden, nesla by som tam, keby som nic nevedela a potom si mam bat do zivotopisu napisat, ze chodim niekde do skoly?

papty
10. nov 2010

Baby ja chodim na sukromnu VS a tiez sa stretavam s nazormi, ze skusku mas uz vlastne zaplatenu, ze tam nemozes dostat FX a neskutocne ma to rozculuje. Viem povedat teda za nas, co sme skupina, ze zadarmo tam teda rozhodne znamky nedostavame a FX sa veselo davaju a niektori nespravia ani na druhy treti krat.

juliagregor
10. nov 2010

@tatolu výborne, tiež Ačka a boli sme dobrá skupina, skoro samé Ačka a dokonca niektorých pozvala profesorka na doktorantské študium do Ostarvy...ozaj niektorí mali práce uplne vymakané ale to je vidno hlavne tam, kde to majú v práci a spojili teoriu a prax...dokonca niektorí dostanú aj finančnu odmenu za výborne spracovanú prácu...štátnicovali s nami aj denní, ale zdaleka nemali naše vedomosti ....ked mi niekto povie, že denné študium je kvalitnejšie ako externé, tak ho kopnem 😀 😝

nanulik
11. nov 2010

@juliagregor gratulujem k štátniciam a posielam veliký obdiv že to zvládaš pri troch detoch, ja nič nedokážem ani pri jednom 😅

@papty možem sa spýtať na akú súkromnú VŠ chodíš? ja chodím tiež na súkromnú, je to vsemvs a tiež musím povedať že známky určite nie sú zaplatené a musíme sa poctivo učiť ked chceme dobrú známku

petrahy
11. nov 2010

juli gratulujem si sikulka 🙂 ja to teraz nezvladam nakolko som uz aj v praci akosik sa mi nedari ucit lepsie povedane nevladzem to ani čítať 😝 práca mi berie vela energie kedze nemam narok na dovolenku a volno na skolu som dostala ale musela som si aj tak splnit pocet odpracovanych hodin za mesiac a dokonca aj nad .....................

maruschka
11. nov 2010

@juliagregor úžasnéééééé, gratulujem z celého srdca....a máš to za sebou, to je úľava, že?! Hneď sa lepšie dýcha 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵