Mamičky, ktoré ešte študujete pridajte sa

patulinka
23. aug 2006

Ahojte založila som novu temu a dufam ze tu neostanem sama.

bibinka
5. jan 2009

binki- jasne, som.i 😉

natashkaa
5. jan 2009

Baby a studuje niektora z vas alebo poznate niekoho kto hej na fakulte soc. a ekon. vied UK v Ba odbor Európske štúdia externe? privítala by som niake info

Dik

bibinka
6. jan 2009

natashkaa- ten odbor si si vybrala? to je perspektívne.a je to aj v mgr ? či len bc? a budeš potom niekedy pokračovať v tej pedagogickej línii?

natashkaa
6. jan 2009

ahoj bibinka, no este len tak hodnoim sliedim, chcem sa dozvediet co najviac. Laka ma to, ze je to bezplatne. Nie v pedagogickej linii som pokracovat ani nechcela jedine mat niaky sukromny vytvarny kruzok. Teraz robim graficku.

tatolu
6. jan 2009

Nataška, aj moje štúdium je normálne bezplatné, ale ak by som opakovala ročník, alebo by som už predtým chodila na nejakú VŠ, alebo by som už bola Ing, alebo Mc., resp. chodila ešte aj na ďaľšiu VŠ súbežne, platila by som 22.700 Sk, keďže je to nadštandard.
Popýtaj sa priamo na škole na študijnom.

maruschka
6. jan 2009

matast3 😀 😀 😀 😀 😀 😀 "džimi nenápadka"""???

binki, vyplníme-minule som tiež jednej kočke vyplĺňala, asi 2x a vždy mi kľakol počítač-čo ma nesmierne vytáčalo, lebo som si tam úúúúplne zložito vyliala svoje pocity 😀 😀 😀

adetka
6. jan 2009

ahojte... viete, pri com som sa nedavno zastihla?... este nemam za sebou prvy semester internej doktorantury... a pozerala som si stranky externeho studia na katedre politologie... ze by som si aspon Bc... k tomu svojmu Mgr zo zurnalistiky urobila... este ze sa zan musi platit (700 eur na semester)... inak by som uz asi vypisovala prihlasku... 😅
ale asi sa kolegov opytam, ci nemozem prist na nejake ich prednasky a seminare... hodili by sa mi v ramci dizertacky...

tatolu
6. jan 2009

Adetka skús 😉 , my ťa neprezradíme 🤐

matast3
6. jan 2009

Maruschka, díky.

natashkaa
6. jan 2009

faaakt nikto skooda

janka46
6. jan 2009

Caute maminky,vidim,ze tu sa vo velkom studuje,alebo skor diplomovkuje....pevne nervy a hlavne vela chuti a optimizmu!
Tatolu som sa zasmiala na tvojom prispevku o detickach a studiu 😀 ale super si macherka,ze to zvladas pri dvojickach a dalsom krpcovi...ja by som asi ani beznu domacnost nestihala s takym drobizgom 😝

maruschka
7. jan 2009

natashkaa, nepoznáme-škoda..Ale ak si to vygoogluješ, tak môžeš natrafiť na ich stránku, možno aj ich internú triednu stránku a tam sú rôzne fóra..Skrátka, pohrab sa na internete a dozvieš sa aspoň pár informácií.. 😉 😉

marcela.m
7. jan 2009

Nestudujete niektora v KE masmedialne studia?Tento rok budu prijimat bez prijimacok.Len neviem,ci v tom nebude nejaky hacik.Nerobia sa potom nejake kamerove a pod. skusky?Aby som zbytocne neplatila a potom musela nechat skolu.Inac by som to chcela skusit na Teol.fa-socialnu pracu,pripadne nauku o rodine.Vdaka.

natashkaa
7. jan 2009

maruschka

no prave ja by som interne info niake skusenosti bab a ziadne take forum som na googli nenasla. Mam len info o studiu priamo z fakulty

aktak
8. jan 2009

tak som dnes obhajila preddiplomovy projekt, zacina mi to odsypat 😵 este skusky a statnice 😅
drzim palce studentkam 😉

tatolu
8. jan 2009

Aktak, gratulujem.
Len tak ďalej.
Ja mám zajtra takú blbú skúšku, ale žeby som sa išla učiť, tak to nie. Asi už predsa len pôjdem.
Mysli na mňa zajta...

horallka
8. jan 2009

ahoj tatolu- tak sa pochváľ, čo si sa naučila?
ja som práve vypravila môjho otca von s malým a idem sa ešte drviť na zajtrajšiu skúšku

tatolu
8. jan 2009

Horallka, učím sa do polnoci. Deti mám preč, takže možno niečo viem.
Teda, koníka som si zakázala... Ale zákazy sú na to, aby sa porušovali, nie?
Budem na Teba myslieť, keď budem písať 😉
O ktorej máte? My o 8.00.

janulle22
8. jan 2009

holky... tak hadam spravne ze tady holcina co si chce dodelat maturitu nejni ze...? 😅 😀 sem si to yslela... 😀

holky strasne vam fandim a drzim pesticky...ja bych asi nedokazala...budu rada ze nejak zkomatim tu nastavbu...a to me teprve ceka... 😅 😀

tatolu
8. jan 2009

Janulle, neboj to pôjde...
Ale vieš čo je najväščí zlodej času? Koník... Tak ak nespravím, vyhovorím sa na neho... Možno to pomôže 😀

janulle22
8. jan 2009

tatolu-no muzes to zkusit... 😀 😀

bibinka
8. jan 2009

tatolu, horallka- držte sa na zajtra, budem na vás myslieť, ale len tak light, aby som to nezakríkla... 😉 spravíte to uvidíte.

ja som sa dnes dozvedela, že som tri skúšky urobila, známku neviem, ale ani ma to netankuje. 😀 hlavne, že to je.
dnes som si opravila niečo z teórii k diplomke,a prečítala som si "až" 1x texty k poslednej skúške čo ma čaká 20.1. tak som na seba aspoň trochu hrdá 😅 pri mojej lenivosti...........no dnes mi dali krpci zabrať 😝

janulle- neboj, skoč do toho rovnými nohami ako my tu všetky ,my ti pomôžeme s psychickou podporou 🙂 🙂 🙂

janulle22
8. jan 2009

bibi no jeste ani nevim esi me prijmou...prijimacky nejsou tak je to jen na znamkach...treba mi to vyjde... 😀

maruschka
8. jan 2009

dievčatá, na zajtra držíme palce,kompletne všetky... 😉 😉 skúška teda musí prebehnúť ľavou zadnou 😀

bibinka, tak gratulujeme a závidíme- tak trocha 😀 😀

janulle, pohoda, to zvládneš..Uvidíš, nádstavba prebehne ako nič..Ani sa nenazdáš a už budeš zarezávať na vysokej 😀 😀 Takže pevné nervy a hlavu hore..A inak, už budeš mamina-študentka 😉 😉

aktak, gratulujem aj tebe..Kopec práce máš za sebou a k tomu, čo ťa čaká, ti samozrejme posielame pozitívnu energiu 😉

ja si idem prečítať aspoň úvod do antropológie-rozumej iba prvú stranu 😀 😀Som totálka.A to som si chcela urobiť rešerš na literatúru k ročníkovej..ááále,problém je ten, že ju nemám kde zohnať- literatúra vydaná po roku 2000.Minulý rok som používala aj staršiu, ale prešlo to len-len..Takže tento rok musím uviesť aspoň 3 knihy novšieho vydania..A knižnice-0 bodov.. 😕 😕 Musím niečo vymyslieť-spoločne s manželom, ten už pracuje na zhromažďovaní materiálov-už má nejaký nápad, tak sa nechám unášať prúdom jeho myšlienok-mne už to prestáva myslieť..Mňa všetko vždy napadne na poslednú chvíľu a potom zúrivo prerábam všetko, čo som napísala-minulý rok som v pohode všetko zhromaždila,napísala, vytlačila a potom ráno o 4 som to všetko poprehadzovala a prepísala.A ráno som to už odovzdávala..Som taká trocha komplikovaná povaha. 😀

janulle22
9. jan 2009

maruschka-ja a na vysokou... 😕 😀 😀 😀 neblazni...budu rada ze udelam maturu... 😀 😀 😀

maruschka
9. jan 2009

janulle, to som si aj ja myslela, keď som končila maturitou strednú..Som si povedala, že škola nikdy viac..hneď na druhý deň som sa prihlásila na nádstavbu a pri maturite som si povedala znova nikdy viac..Na druhý deň som išla na skúšky na medinu a farmáciu-bohužiaľ ma nezobrali a potom som začala pracovať, mala som super prácu a na vysokú som aj zabudla...A teraz vidíš, prihlásili sme sa obaja a hovoríme si, že to už nejako doklepeme do zdárneho konca...A potom za odmenu k titulu budeme spať týždeň v jednom kuse 😀 😀 😀

Preto nikdy nehovor nikdy..Možno ti štúdiu pôjde tak dobre alebo VŠ budeš potrebovať k novej práci, že jednoducho začneš študovať...A inak, veď už budeš rozbehnutá z nádstavby, tak čoho sa báť???? 😉 😉

adetka
9. jan 2009

janulle... aj ja som si po maturite (nadstavba po ucnovke) hovorila, ze si do skolskej lavice uz nikdy viac nesadnem... osem rokov po maturite... ked som uz dva a pol roka robila v mediach... som sa prihlasila na vysku (mala som 27)... 😉

vsetkym, ktori maju skusky za sebou gratulujem... akati... skveleeee 😉 ... ja si pomalicky davam zapisovat kredity za vyucbu, pracu na katedre a dve skusky... dookola citam a hodnotim seminarne prace studentov (nielen z mojho predmetu)... a do konca mesiaca sa mi snad podari napisat zakladny projekt k dizertacke...

tatolu
9. jan 2009

Ahojte dievčatá - ďakujem všetkým z podporu.

Chválim sa, že som spravila na D. Nie je to ktovie čo, ale ja som taká šťastná a unavená. Učila som sa do polnoci, keďže som potrebovala vedieť, čo nové na koníkovi... Ale tú skúšku som už prenášala a raz som neurobila. Hrozil by bakalársky, takže 3 x HURÁ...

Janulle, na strednej som sa na všetkých divne dívala, keď chceli ísť na vysokú 😕 Neboj, zvládneš to aj Ty. Len chytro na tú matúru, zatiaľ... Bez vzdelania v súčasnosti už nemáme žiadnu šancu, teda, ak nemáš známosti. Ale ani tie nebudú stále...

maruschka
9. jan 2009

tatolu, Dčko je super,,gratulujem-máš to za sebou 🙂

bibinka
9. jan 2009

tatolu- super, písmenko za známku nie je také dôležité,hlavne že nie je to fx 😉