Mamičky, ktoré ešte študujete pridajte sa

patulinka
23. aug 2006

Ahojte založila som novu temu a dufam ze tu neostanem sama.

verulka
27. aug 2006

tilly, nejako ta chytaju zajeci umylsz 😀 Ale kazdopadne to zvladas skvele. Ved ja v porovnani s tebou chodim na letny jazykovy kurz a teda dava mi zabrat. Takze si super. A stvrtok je este daleko. radsej bezkaj do postele a dobre sa vyspinkaj 😎

tilly
27. aug 2006

idem spať, máš pravdu, ráno múdrejšie večera, zajtra si to pozriem a keď to bude otravné, tak to preložím na zimu, ale to sa mi tiež nebude chcieť učiť... hmmm

tak by som sa na tú školu s radosťou vykašlala, ale po piatich rokoch to už akosi nejde

verulka
27. aug 2006

To nech ta ani nenapadne, vsak uz si skoro za vodou. Ja sa tiez tesim, ze uz len dvoje Vianoc poznacenych predterminmi, dva roky bez volnych sobot... No hlavne, ze uz som za polovicou...
Dobru noc

maruska.m
28. aug 2006

verulka, neviem ako to bude 7dmeho idem na zapis tak sa budem informovat. do teraz sme chodili kazdu sobotu...

verulka
28. aug 2006

Maruska, u nas baby fakt nechodili, ale to zavisi od kazdeho vyucujuceho, cize dosli na 1.konzultaciu a tam sa s nim dohodli. Na 90% boli ustretovi. Drzim palce

maruska.m
28. aug 2006

verulka ,ak zacne skola dam ti vediet ci mi vyhoveli 😉

mimec
28. aug 2006

Caute babky, ja tiež nastupujem v pondelok na ŽIl.Univerzitu na 3roky - ex.
Termín mám koncom febr,.tak spoň jeden semester dúfam stihnem a potom....uvidím aké bude bábo, či sa bude dať popri ňom - aj manžel sľúbil, že ked som sa na to dala, bol by ochotný aj zostať na MD, mala by som aj lepší plat a o 15hod doma, ale to je hudba budúcnosti.
Nejde niekto tiež na ŽU,,,,???? 😉

emjee
28. aug 2006

tilly ja nemam doma ani zlobrika a nezvladam ☹ musim sa nakopnut 😀

tilly
28. aug 2006

emjee, no ja som tiež nestíhala, keď zlobrík len plával... je to povahou a lajdáctvom, nie zlobrom, chudáčik, ten za to nemôže, kebyže si za to poriadne sadnem, tak mi stačia tie dva dni, čo mi ho mama stráži... bolo by to nabiflené, ale no a čo, nebudem si zaťažovať hardvér 😀

tilly
30. aug 2006

tak ja mám mať zajtra skúšku a absolútne nič neviem a už sa mi ani nechce učiť, ale nechce sa mi ani počúvať od muža...

maruska.m
30. aug 2006

Drzim ti palce,... 😉 , sprav si pre istotu tahak... 😀 , zajta napis ako to dopadlo 😉

verulka
30. aug 2006

tilly, tak moj muz mi furt nadava, ze sa vela ucim, lebo on sa pomaly neucil vobec- vsak skuska je od slova skusat 😉 Boze ja tak mat jeho pohodu, dokonca aj pred statnicami- to ja som bola vtedy sediva aj za neho...
Drzim palce,

michelle
31. aug 2006

stanka_s ja chodim na UKF, na socilanu pracu.... skoda, mohla som ti dat nejake materialy na bakalarske skusky....

neela a ty kde v NR studujes? ja tiez dochadzam z BA, niekedy je to o drzku, najma ked mam v zimnych mesiacoch vstavat pred piatou a trepat sa na bus do NR, aby som o osmej bola na prednaske....

adetka
31. aug 2006

dievcata... mam pre Vas ponuku... respektive, pre tie z vas, ktore studuju zurnalistiku na UKF v Nitre, a potrebuju nejake veci na statnice... pred par dnami som uspesne ukoncila studium... Mgr... tak, ak by ste potrebovali... napiste mi cez IP... 🙂

michelle... ja som do Nitry dochadzala kazdu sobotu tri roky...uff...o tristrvrte na pat... potom som si nasla frajera (teraz manzela) z Nitry... a dochadzat som nemusela 😀

aktak
31. aug 2006

nestudujete alebo ste nestudovali nektora na FA STU BA? okrem ineho by ma aj zaujimalo ako to funguje ked ma student individualny plan, poziadala śom on dekana, dufam ze mi vyhovie, ale neviem ako to vlastne bude vyzerat. neviete niektora? alebo ako vyzera individ.plan u vas na skole? dakujem 😉

michelle
31. aug 2006

adetka skoda, ja studujem ine 😒 ale mozno niektore tvoju ponuku vyuziju 🙂
no ja uz 3 roky dochadzam, este 2 budem.... a manzela uz mam, takze presun do nitry z rovnakeho dovodu ako u teba mi nehroziii 😕 😵
inac gratulujem k titulu. ako hodnotis statnice? je to tak hrozne ako si predstavujem? 😉

adetka
31. aug 2006

michelle... mno... najprv sa niekolko tyzdnov trasies, stresujes, stahuje sa ti brusko... 🙂 ale to viem iba z rozpravanie spoluziacok... mne asi to babetko v brusku sposobilo, ze som sa nedokazala stresovat... 🙂 az ked som vosla do miestosti, tak sa mi stiahlo brucho, roztriasli ruky a vyschlo mi v hrdle...

nakoniec to vsak nic strasne nebolo... obhajoba diplomovej prace bola tazsia... lebo som musela obhajovat... 🙂 vlastnu pracu, postoj... a moj skolitel (oponentka bola v poriadku) bol velmi subjektivny a tvrrrrdohlavyyyy...

ststnice boli nakoniec fajn... cele je to o stasti... ake otazky si vytiahnes, koho budes mat v komisii, aku naladu bude mat komisia... ale nakoniec vzdy je tam jeden clovek, ktory pomaha... jeden, tory sa tvari vazne... a ostatni su dopoctu 😉 ...

dolezite, a jedine podstatne je, aby si aspon nieco hovorila... mozes aj zo siroka, napriklad vseobecnou teoriou... ale musis hovorit...

nas tam islo 22...a 21 ludi urobilo... jedina, ktora neurobila dostala strach a vzdala to... ☹ aj ked... z dennych neurobilo osem... vraj sa flakali, a tak im to spocitali...

michelle
31. aug 2006

adetka no ja mam teraz 2tyzdne pred a babatko v brusku ziadne, takze citim istu nervozitu... aj ked to najhorsie este len pride 😉
tiez si tak hovorim, ze nejako to uz snad urobim, aj ked mi hned otazka nesadne, proste zacnem hovorit zosiroka... a nieco hadam tuknem aj k veci 😨 no skor verim, ze mi otazka aspon trochu sadne...
a co sa tyka obhajoby prace, konzultanta mi robi moj muz, ten mi ju ohodnotil v posudku na A 😵 ...od oponenta budem mat hodnotenie niekedy buduci tyzden... to som zvedava, koho mi pridelia a co mi da....
ozaj... s kolkych predmetov si mala statnice kolko cca trvala odpoevd z jedneho predmetu? 😕

adetka
31. aug 2006

michelle... mno... vraveli nam, ze ich budeme mat iba z piatich predmetov... ale nakoniec ich niekto spocital na devat... ucili sme sa podla tez, ktore nam dali...spolu 75 tez... ale otazky neboli vobec pisane ako tezy... ale mali nieco s nimi spolocne 🙂 ... odpovedali sme na tri otazky... na kazdu, podla mojho pocitu, priblizne 3 az 4 minuty... ale ked videli, ze ti to ide, a nemali ziadne doplnujuce otazky, nechali aj kratsiu odpoved...

osobne mam pocit, ze pri statnicich islo nielen o odpoved na otazky... ale aj o to, ako si sa snazila po cele tie roky, ako ta vnimaju skusajuci... aj ked to za fomalitu nepokladam...

s tou diplomovkou to mas dobre... 🙂 ti aj trosku zavidim... 😀 ja som si vybrala cloveka, kory mi vobec nepomahal a potom iba kritizoval... ale prezila som to... za 2...

ale nakoniec... v diplome ziadna znamka uvedena nie je... 😀

tilly
31. aug 2006

aaale nakoniec som tam nešla, vybodla som sa na to a teraz ma ťaží svedomie 😔

emjee
31. aug 2006

tilly tilly ☹ tlacis to stale pred sebou ☹ si ako ja 😀

tilly
31. aug 2006

emjee, založíme si stránku hovniválok 😀 😀 😀

emjee
31. aug 2006

tilly 😀 myslim, ze sme na to prilis lenive 😀

dolinka
31. aug 2006

ahojte, od septembra sa pridam k vam.. idem snad zdarne dokoncit co som zacala a potom mi pridelia niekde nejaku malu utulnu horaren 😉 😀 😝 /lesnictvo vo ZV/

emjee
31. aug 2006

ty budes horarka? wau

ikke
31. aug 2006

dolinka...bude z teba "lesni adjunkt vilja dezi"? 😅 (vid film tajemstvi hradu v karpatech) dufam, ze ti manzel potom ustrikuje taky paradny navlek na pusku, ako urobila jaroslava kretschmerova Janovi Hartlovi 😀

tilly
31. aug 2006

emjee, máš pravdu, sme lenivky na všetko 😀

dolinka
31. aug 2006

.. ikke,..hmm. skoda ze som ten film nevidela.. potom by som sa asi nebala ci ten navlek na pusku nebude prilis SM.. 😉 😝 🙂

verulka
31. aug 2006

tilly, to si odkladas do zimy? Ufff, mne sa nechce ani vtedy..A ja som na teba tak myslela, ze ako si dopadla.Teraz este mas nieco?
Ja som zistila, ze 24.12. bude nedela, takze zase posledny tyzden pred sviatkami budu same predterminy...Vianoce chystat za 1 den je fuska a ani sa na ne nestihnem tesit 😒 Boze, ale uz len dva krat aje po vsetkom.
Inak zapis mam 12.9. a tusim 23.9. zacina skola, vobec sa netesim, ale co uz musime vydrzat
Aktak, na kazdej skole vyzera indi plan inak. ale tvoja je dost zaberak. Moj muz mal kvoli detom tiez ind. a mohol vynachat polovicu cvik, tiez bol na STU. Ale nakoniec to bolo viac na tarchu, lebo doma nevedel co ma robit. A kedze dostal ten plan on ako chlap, tebe ho pridelia tiez 😎

verulka
31. aug 2006

dolinka, ten film je tutovka, vrelo doporucujem 😀