Mamičky, ktoré ešte študujete pridajte sa

patulinka
23. aug 2006

Ahojte založila som novu temu a dufam ze tu neostanem sama.

verulka
25. feb 2007

droby, je asi rozdiel, ci normalne dokoncis rocnik, a prerusis alebo potrebujes nahle bez urobenia potrebneych skusok. No u nas ak prerusovali, uvadzali dovod. Najlepsie ti poradia na studijnom. Tu tusim anrea.m prerusila teraz, skus sa je opytat- cez ip

bzuco
25. feb 2007

niečo málo
ale treba mi čítaqť diela

droby
25. feb 2007

verulka teraz zacina semester a hned teraz portebujem prerusit, aby sa mi tento uz neratal...a skusky z predchadzajuceho mam a o tie nechcem prist. a mozem uviest len fiktivny dovod, nemozem to dokazat, tak sa obavam co mam vobec na studujnom povedat, lebo tie ženské čo tam su no hroza. ďakujem a skusim ešte andreu

bzuco
25. feb 2007

droby
chceš odklad alebo prerušiť štúdium

droby
25. feb 2007

hups, nevyznam sa, asi prerušiť, len na semester, skusky z prveho mam a chcem pokračovať od septembra znova.

bzuco
25. feb 2007

a načo od septembra, vždy sa pokračuje tam, kde si skončila
povedz, že odchádzaš do zahraničia, čo ti môžu. len neviem, na niektorých školách môžeš prerušiť až po ukončenom 1. ročníku, tak neviem, či to nie je tvoj prípad, ale ak si už vyššie, tak čo ich to má čo zaujímať.

inak tie tetky na študijmon sú asi všade rovnaké 😠 😠 😠

droby
25. feb 2007

ja som v polke druheho, takze by ma mrzelo ist odznova, keby som v prvom tak si to zopakujem. ja sa chcem vratit a zopakovat 3semester lebo tak mi to najlepsie vychadza kvoli predmetom a obavam sa ze mi nevidu v ustrety tie tetuše... som chcela najprv na konikovi zohnat njake info, lebo ak ma vobec prijmu aj tak mi nic nepovedia ako vzdy.ale ist tam musim

bzuco
25. feb 2007

ja by som prišla, povedala, že od vtedy a vtedy do vtedy 😀 prerušuješ štúdium z dôvodu pobytu v zahraničí - najlepšie urobíš, ak už prídeš so spísanou žiadosťou o prerušenie štúdia, kde uvedieš aj dôvod prerušenia.
a úplne najlepšie je nechať im to doručiť doporučene poštou, to ti musia do pár dní odpovedať, dať vyjadrenie.

ja som prerušila v 3. ročníku po ZS (ukončila som si ho) na rok a potom som začala v LS, akoby sa nič nestalo

droby
25. feb 2007

a podavala si im aj vysvetlenie prečo? alebo jednoducho pobyt v azhraničí... snad nevadi že zostanem na sr 😅
na žiadosť o prerušenie je tlačivo či stačí napísať len tak?
no nic ine mi nezostava len povedat odvtedy dovtedy, a snad uznaju

sue
25. feb 2007

Droby, na väčšine VŠ stačí keĎ napíšeš, že žiadaš o prerušenie štúdia z vážnych osobných al. rodinných dôvodov...

droby
25. feb 2007

jáj keď to stačí tak a nemusím konkrétne uvádzať tak super, len nech mi to uznaju a mam pokoj a na semester klud od skoly 😀
ste super, ja som vedela ze tu najdem viach odpovedi jak od kompetentnych.

bzuco
25. feb 2007

ja som bola tehulka, takže nemali na výber 😉

lasenka
26. feb 2007

bzuco, si tu 😉

bzuco
26. feb 2007

ahoj
som 😉

bzuco
26. feb 2007

už si mi odišla? ☹

lasenka
26. feb 2007

bzuco
nemas nahodou kruzok anglickeho jazyka?

bzuco
26. feb 2007

sa tu náhaňame 🙂
nie, čo by si potrebovala

lasenka
26. feb 2007

🙂
som stale on-line, len musim niekedy odbehnut 😉
zajtra mam kruzok a dosla mi fantazia ☹

bzuco
26. feb 2007

a čo tak nacvičiť s deťmi nejaké divadielko 😉

bzuco
26. feb 2007

koľko ročné detičky sú to

bzuco
26. feb 2007

skús kuknúť, možno niečo nájdeš
http://www.wstranka.szm.sk/aj.htm

lasenka
26. feb 2007

divadielko? waaaw, to nie je zle... mas nejake predlohy?
ide o deti 5.-8. rocnika... stale som davala nejake hry, ale fakt uz nic nemam 😉
inac - mozem ti poslat Detsku literaturu od Pokrivcakovej a mam aj knihu Syntax, keby si nahodou chcela 😎

bzuco
26. feb 2007

predlohy nemám, ale možno na nete by si niečo našla

no...to by som bola rada, síce mi to zatiaľ netreba, ale ked to bude aktuálne, ako ked nájdem 😉

lasenka
26. feb 2007

poslem ti to cez IP, len trosku neskor, lebo Matus mi tu neda pokoj 😖

bzuco
26. feb 2007

ok
kujééééééééééééééééééém 🙂

lasenka
26. feb 2007

len mi posli svoju mailovu adresu cez IP

lasenka
27. feb 2007

bzuco
poslem ti to az zajtra, nemozem sa dostat na post.sk, neviem co je s tym, a tam to vsetko mam 😉

bzuco
27. feb 2007

ok lasenka, dakujem

lasenka
27. feb 2007

jeeej, ty si tu? prazdninujes?

bzuco
27. feb 2007

som tu a ty ?
ale hej
potroške 😉
ale ujde to ako voda a zasa v pondelok do práce 😒