Mamičky, ktoré ešte študujete pridajte sa

patulinka
23. aug 2006

Ahojte založila som novu temu a dufam ze tu neostanem sama.

maruschka
3. dec 2007

ach jaj,na skúške sme nakoniec neboli..malá dostala vysoké horúčky ☹ ☹ ešteže máme dva skúšobné termíny,tak ideme v piatok..A tak som sa tešila,že dnes večer už budeme v kľude sedieť a nerozmýšlať nad tou strašnou psychológiou. 😒 Nuž,ale tak čo už.Počkáme si ešte pár dní 😕 😔

sasssa
3. dec 2007

Tilly a Mrenka🙂 tak to Ste ma velmi nepotesili 😀 ale nadavali by Ste aj keby Ste nestudovali s malickymi?

magg
3. dec 2007

sassa - ahoooj 😀 este stale nic???

lidka619
3. dec 2007

maruschka, to je teda smola ☹ , ale na druhej strane aspon máš viac času na učenie. Ja som zvládla sociologiu na A, zajtra ma čaká skúška z pedagogiky a ešte teraz z nej neviem nič, tak sa idem drviť 😉

sasssa
3. dec 2007

Magg nic nic veru nic🙂 😖 😝

magg
3. dec 2007

sasssa - my sme si dnes zaobstarali domaceho milacika 😀 - vola sa Ufesa 😵

mrenka
3. dec 2007

sassa,ja som skolu robila este bez malej,akurat poslednu statnicu som uz bola tehu a nadavam aj tak,ta skola ma pripravili minimalne o 10 rokov zivota 😠 😠 😠

janka46
3. dec 2007

Maruschka to ma mrzi s tymi teplotami,prajem rychle uzdravenie!!!!!Obdivujem,ze sa dokazes ucit do 3 v noci,ja uz nedostanem nic do seba v neskorych hodinach 😀

Filozofia este neviem ako dopadla,ale snad sme presli,hlavne uz to mam za sebou-nieco sme vyprodukovali ,tak snad pribudne nejaky podpis do indexu 😎

ESte mam 15.12 Sociologiu a potom az januar,tak snad budu kludne Vianoce 😵

janka46
3. dec 2007

Lidka super ti to ide,drzim palce na zajtrajsiu Pdg.

crazy
3. dec 2007

Ahojte všetky študujúce mamičky, veľmi ma potešilo, keď som našla toto fórum. Sama veľmi dobre viem, aké je to študovať aj tehotná, aj s miminom. Tiež som nemohla vydržať do konca školy, tak veľmi som chcela mimčo. Takže cez prázdniny pred štátnicami sa to nejak pošťastilo, aj keď nie celkom plánovane. Bola som šťastná, ale aj som sa veľmi bála, veď aj bez dieťaťa to bolo dosť ťažké. Ale našťastie som nemala počas tehotenstva žiadne komplikácie, tak som mohla v pohode chodiť do školy. nakoniec všetko dobre dopadlo. Prvá štátnica-bruško skoro žiadne, druhá- väčšie, tretia- už neboli žiadne pochybnosti o tom malom zázraku,no a tá posledná- 2 týždne po pôrode. Teraz som šťastnou mamou malého Riška a je zo mňa konečne MUDr. A aj keď mám nejaké teoretické vedomosti, často sa topím v praxi, keď žiadne múdre knihy nemajú odpoveď. Ako všetky mamičky. Takže všetkým držím palce. Nebojte sa, všetko sa dá, aj keď je to niekedy ťažké 😉

magg
3. dec 2007

robi si tu niekto doktorat?

janka46
3. dec 2007

Crazy super,si to paradne zvladla,neboj aj prax zmaknes,ale to je uz nieco uplne ine,ale vlastne MUdr.studuje cely zivot...takze atestacie a taaak.....

crazy
3. dec 2007

Díky janka46, len dúfam, že si ešte dačo budem pamätať, lebo teraz nemôžem na nejaké opakovanie ani pomyslieť, aj keď párkrát som skúsila otvoriť dajakú knihu. Už ale zapadá prachom, ach jo ☹

sasssa
3. dec 2007

Magg co je to ufesa?🙂)

Mrenka, kde si studovala? ja mam tiez taky pocit niekedy, ze ma pripravuje o zdravy rozum, ale inac ju mam aj rada 😎 hlavne cez prazdniny🙂 lebo to pred prazdninami je niekedy na skok z okna...🙂 😝

mrenka
4. dec 2007

sassa na komenskeho,taka som rada,ze uz tam nemusim ani pachnut,doktorat nehrozi,ble 😝

magg
4. dec 2007

sasssa - zvlhcovac vzduchu, konecne sme ho kupili, mame za sebou prvu spolcnu noc a az na to ze trocha "chrape" 😅 je to super 😀

verulka
4. dec 2007

magg, k doktoratu som sa este nedopracovala 😀 ale ani neplanujem...skor ma laka este jedna vyska 😅 ale uvidime ako na tom budem o take 2-3roky 😉

maruschka
4. dec 2007

crazy,ty si robila medicínu s bábom?Tak to je teda bomba.Klobúk dole moja zlatá. 😵 😵 😉
verulka,počúvaj-nechcela by si radšej na tej vysokej učiť?Načo si robiť toľko škôl po sebe-aby si nejako upokojila to intelektuálne ja,tak jednoducho na tej škole už zostaň ako zamestnanec.Nerozmýšlala si nad tým?Ja si myslím,že ty na to povahu máš-tri detičky,štvrté na ceste,perfektne zvládaš vyšku,tak čo ti bráni v kariére vysokoškolskej profesorky? 😵 😵
ja budem rada,ak sa doškriabem do konca,lebo vždy,keď má prísť skúška,tak nás určite stíha jedna katastrofa za druhou.Pri minulej nám vytopilo kúpelňu,takže sme pred skúškou spali iba dve hodiny-lebo sme prepchávali odtoky,pri tejto malá dostala horúčky a pri tej celkom prvej ochorel manžel,takže rátam s tým,že keď prídu štátnice,tak asi padne bytovka,alebo ja neviem čo veľkého sa stane. 😀 😀

crazy
4. dec 2007

Neboj maruschka, určite Ti všetko dobre dopadne, aj keď sa niekedy zomelie veľa vecí naraz. Uvidíš,že keď budeš mať štátnice, tak to bude oukej. Ja teda musím povedať, že práve štátnicový ročník pre mňa dopadol najlepšie, akokoľvek som sa ho najviac bála. Proste šťastíčko príde, keď to najmenej čakáš. Tak držím palce 🙂

magg
4. dec 2007

verulka - ja som nad tym tiez uvazovala, ale akosi menej narocne sa mi zda ziskat doktorat 😵

verulka
4. dec 2007

maruschka, okrem ineho mi brani fin. ohodnotenie 🤐 Ale dakujem za mile slova 😵
magg, ja robim vysku, s ktorou mam velmi siroke uplatnenie...keby som nemala deti tak skoro, tak volim uuuplne odlisny smer 😉 Preto chcem inu vysku 😉 To uz budem studovat uplne len a len pre seba 😉

magg
4. dec 2007

verulka - co studujes?

lidka619
4. dec 2007

verulka, ty si norálne o s o b n o s ť 😝 , že druhú výšku 😨 , to ma teda podržte. Ja som dnes totálne dovrzala skúšku z pedagogiky. Nevadí, január to istí 😝 .Kašlem na to, lebo mi asi hvizdne, tak ma to rozčúlilo. Ale pravdu povediac, ani som sa veľmi tomu učeniu nevenovala, pretože som sa to jednoducho nestihla cez víkend naučiť. Aj vás sa to stalo že ste boli ohodnotení FX? Či ste tu samé bifly??? 😅

magg
4. dec 2007

No dost vas obdivujem holky, lebo ja si pri mojom sidle neprecitam an clanok v casopise - to skor ona 😅 . Ale zasa statnice som mala v 8. mesiaci, nastastie to na mne nebolo velmi vidno, tak to ani nik neriesil. Ale aspon ten doktorat by som este chcela

verulka
4. dec 2007

magg, ja som na ekonomickej 😉 uplatnenie siroke, lebo marketing je v kurze 😀 ak mas chut, tak hor sa nato...Mne sa paci udrzovat si mozog fit 😀
lidka, co si sisi? Hned v 1.semestri som letela z matiky tak rychlo, ze som sa ani nestihla spamatat 😀 takze kliiidek, ja som zo zazciatku mala skoro same 3 az neskor sa to zacalo zlepsovat ( ty myslim v 4.tom rocniku)
Ja som tu tusim jedina, kto este dostava normalne znamky...

maruschka
4. dec 2007

lidka,ja si myslím,že FX čaká každého počas vysokej.U nás zo psychológie vyletelo toľko ľudí a mňa to čaká v piatok..Takže tiež to bude január istiť.Ja si z toho už nič nerobím-keby som sa mala nervovať pred každou skúškou,tak som šedivá..Mňa čaká pedagogika v novom roku,ale tento rok ešte psycho a fylozofia.Takže samé chrum-chrum skúšky.. 😀 😀 😀 Dnes som si povedala pri varení,že- A dosť dievča,neboj sa-stačí ak prejdeš...Inak už mi šibe,tak sa nečudujte,že sa rozprávam sama so sebou.. 😀 😀 😀

sasssa
4. dec 2007

magg tak to je skvele ze mate novy vzduch, skoda teda ze chrape 😅

mrenka, som dufala, ze ma presvedcis, ze mam do "toho" ist a ty takto🙂) 😎

verulka
5. dec 2007

sassa, baby si nevybrali dobru skolu pre seba, ale napr poznam dalsiu kocku z inej debaty, ktora je rada, ze je pravnicka 😉
maruschka, ja sa stale pred skuskou rozpravam sama zo sebou...teraz to hram, ze sa prihovaram babatku 😀

bzuco
5. dec 2007

lidka, booooooooooooože, ved z 1 FX sa nestrieľa - to čo by si bola za študentku, keby si aj FX neschytala 😝

sasssa
5. dec 2007

Verulka Ja som v druhom rocniku, mna to hrozne bavi, i ked je to tazke, niekedy ☹ ale chcela by som maleho pampucha🙂 a zaujimalo ma, ci to babo stazuje, alebo ma potom clovek ine hodnoty a ine priority a tym aj skola ide lahsie🙂
😀