Mamičky, ktoré ešte študujete pridajte sa

patulinka
23. aug 2006

Ahojte založila som novu temu a dufam ze tu neostanem sama.

adetka
21. dec 2006

ja som koncila VS s bruskom... ale uz teraz pomyslam, ze by som sa od septembra opat prihlasila... chcem si urobit pedagogicke minimum... c su dva roky po sobotach... a urobit si veke statnice z nemciny...a aj nad externou doktroranturou uvazujem... 😀

andrea.m
21. dec 2006

adetka...klobúk dole 😉

aktak
21. dec 2006

dnes ma malicky zly den, brusko ho boli od 3tej doteraz cize nespinkal skoro 8 hodin 🤐 chudacik, snad to nebude moc casto
vsetkym vela stastia 😉

nelika666
21. dec 2006

adetka drzim palce 😉

aktak mne tak mala vystrajala minule a potom to dospavala 2dni v kuse 😅 prajem nech to rychlo prejde 😉

tilly
5. jan 2007

adetka, jasné, choď na to, držím palce 😉 čím skôr si to všetko urobíš, tým lepšie, predsa len máš ešte zvyk a vieš sa učiť...

asi sa všetky učíte na skúšky...

ja som dnes dobúchala diplomku, ešte ju musím dať zviazať, problém je, že to bude musieť byť narýchlo... a neviem kde

nataliap
5. jan 2007

ahojte babenky, aj ja by so sa rada prihlásiť do klubu.Ale neviem,či zoberiete aj maminu,ktorá už VŠ má skončenú a robí si doktorát? ☹

verulka
5. jan 2007

natalia...preco ten nestatstny smailik...jaska, ze ta bereme...to je uplne fuk, co studujes...a z coho robis doktorat?

verulka
5. jan 2007

tilly, super, gratulujem, ja som vedela ze to zmaknes...a s ytm viazanim ti neporadim, este som to nerobila 😅

nataliap
5. jan 2007

ahoj verulka,doktorát robím z pedagogiky 😒

verulka
5. jan 2007

tak sa drz...a prispievaj 😉

tilly
5. jan 2007

len to už nechcem po sebe čítať, som zvedavá, či to obhájim 😒 keď dostanem zas ako oponentku pani tothovú, tak ma porazí, ale tá tuším teraz sedí na teplom miestečku v parlamente, takže o jednu mrchu menej 😀

aktak
5. jan 2007

ja ma o tyzden obhajoby tak na tom prave makam ale neskutocne sa mi nechce, radsej by so mkocikovala, spinkala s malym a neco chutne muzikovi uvarila 😨 ale co uz, nejak to vydrzime, drzim palce vsetkym co ich cakaju skusky 😉

verulka
5. jan 2007

aktak, vydrzis a bude pokoj. a tilly obhajis a potom nas uz opustite 😢 nakolko uz budete hotove 😉 ja vam budem zavidiet 😀

mimi
5. jan 2007

verulka,ale mozno ja sa k vam pridam 🙂 ak ty tu este budes 😉

tilly
5. jan 2007

aktak, chápem, ja by som si tiež taaak užívala materskú, keby nebolo tej debilnej školy

aktak
5. jan 2007

tilly tiez som toho nazoru ze by tie skoly mohli ist nekam dalekoooooo 😀 ale ked sme boj zacali tak ho musime dokoncit 😔

verulka
5. jan 2007

mimi, ja mam este 5 rocnik pred sebou...baby, mne VS vyrazne ozivila matersku, ja si studium popri detoch nedokazem vynachvalit...i ked makat na obhajoby a statnice cerstvo o poode je isto zaberak...MD si uzijete este ku, a pri druhom uuuplne celu 😉

nataliap
5. jan 2007

baby držím vám pršteky,viem že sa mi to teraz hovotí ľahko,ale ak ste už to dotiahli po diplomovky-tak obhajoba a štátnice nie sú až také strašné.veď v tých hlavičkách niečo máte,tie diplomovky sú ináč riadna fraška.ako ich teraz odovzdávate,myslím tým že či už je nutné to odovzdat aj v elektronickej podobe?

andrea.m
6. jan 2007

tilly gratulujem...ked budem dopisovať diplom ja tak moje bábo teraz ešte v brušku bude vo veku tvojho dominika.

ináč vám prajem pekný sviatočný víkend...u mňa bude šudovný,v pondelok mám skúšku tak dúfam,že dopadne ok a potom ešte 2 každý pondelik jedna,len to už neviem či stíham...no uvidíme 😉

certica
6. jan 2007

baby, drzim vam vsetkym pevne prsty, ste obdivuhodne 😉

renca3
6. jan 2007

tilly, ak este nevies kde zviazat pracu, tak do 24 h. v COPY FAX-e nedaleko fakultnej nemocnice. Treba to priniest rano po 8.00 do 10.00 a na druhy den ju mas.

andrea.m
8. jan 2007

tak som to úspešne zvládla.dnešnú skúšku mám za A do konca semestra mi ostavajú ešte dve skúšky tak uvidím ako to budem stíhať kolo pôrodu.

nelinka
8. jan 2007

aohjte kočky,

studuje niektora z vas na UPJŠ v košiciach?

verulka
8. jan 2007

super, gratulujeme, a som zvedava, ci este pojdes na nejaku, alebo uz sa budes radsej rozdvojovat 😉 v oboch pripadoch ti drzim palce 😉

martina4
8. jan 2007

andrea, zvladnes to v pohode aj po porode 🙂 statnicovala som s dvojmesacnym babätkom... bolo to tazke a dalo sa... drzim ti palce

pipi1211
8. jan 2007

ahojte je tu nejaka mamicka co tento rok maturuje?

verulka
8. jan 2007

pipi, myslim, ze nie- aspon co si pamatam mlade baby prerusili...ja som maturovala davnejsie uz s 10mes dcerkou 😉 aj to sa da...

pipi1211
8. jan 2007

ja mam termin ma koniec maja a v maji aj maturity 😒 tak bude zabava 😀

andrea.m
8. jan 2007

ano nelinka...ja

nataliap
8. jan 2007

ahoh adi.m ,srdečne blahoželám k dnešnej skúške. 🙂