Mamičky, ktoré ešte študujete pridajte sa

patulinka
23. aug 2006

Ahojte založila som novu temu a dufam ze tu neostanem sama.

elliana
17. jan 2008

tak, ja uz mam skusky za sebou, sa tesim, ako prvacik.../co vlastne aj som/

drzim prsty vsetkym, co ich skusky a ine starosti este cakaju...drzte sa

pa

maruschka
18. jan 2008

lidkááá držím palce 🙂 zvládneš to,neboj sa..Ja mám v sobotu Filozofiu-skúšku a na budúci týždeň mám odovzdať ročníkovú prácu,ešte som do toho ani nebrnkla-nemáám kedy a hneď potom mám skúšku z pedagogiky a štatistiky 😖 😅 😕 😕 tralala-tralala-tralala a už mi z toho celkom hrabe......práve sa učím a nič neviem 😅 😅

zoya,tak to ti všetky závidíme...nás čaká ešte-počkaj,koľko skúškok...radšej to nerátam 😎 😎
elliana a všetky,čo máte semester za sebou...ticho vám závidím a zároveň gratulujem 🙂 😉

alysea
18. jan 2008

No tak ja som včera urobila poslednú skúšku za A tak som happy, že aspoň na čas bude pokoj 😀 maruschka aj ja poznám takéto stavy, total nestíhačka 😉 nebojte všetky to zvládnete 🙂

marlin
18. jan 2008

Ahojte dievčata!
Chodim do PO na Pegečku mam to tiež nakopene. 6 skušok a započtov spolu v jednom mesiaci . ESte ma cakaju 4 😒 Keby nie manžel tak to asi nezvladnem , každy deň čakam kym pride z roboty , zoberie malu a ja sa puštam do učenia. Je tu niekto , kto tiež chodi na Prešovsku univerzitu na PG fakultu?

lyzenka
18. jan 2008

baby,

nerobili ste niektorá bakalárku "o čase"? mám tému: Čas, prekoncepty času, ako vysvetliť pojem čas (predškolákom-škôlkarom). Nemáte nejaký materiál? diky 🙂

unka7
18. jan 2008

Ahoj Holky,

já studuji VŠTVS Palestra obor sportovní a volnočasový pedagog letos končím, nestudujete někdo podobný obor?

verulka
18. jan 2008

lyzenka, tak to je fakt zaujimava tema..ale nema nic, ja som uplne mimo obor...
ja mam teraz fakt hluche obdoie- skusky porobene a diplomovka mi nejde 🙄 tak aspon pomalicky luskam statnicove temy...nech vyuzivam caas 😝

ivanka223
18. jan 2008

Babeny, studujete niektora management na Univerzite Komenskeho?

lidka619
18. jan 2008

holky, mám to za A - aj ekonomiku, aj informatiku - bože, to sú stresy, no ale už mám len 3 posledné 😝 , tak to hádam dáko dobojujeme, nie???

janka46
18. jan 2008

LIdka gratulujem a jasne,ze to dobojujes,ved sme nejake riadne maminy-studentky 😉

Maruschka drzim palce!!!!

sa nam tu vselijake odbory zacinaju schadzat 😵

kajkas
19. jan 2008

Ahojte, nechodi niektora z Vas na lekarsku do BA?

alysea
19. jan 2008

Ahojte, verulka, teda neviem ako je to možné, ale ja som vôbec dieťa nezohnala ☹ A tak som ti chcela poslať hlas, že by všetky maminy vykúpili? Nerozumiem tomu.

weroni
19. jan 2008

caute mamicky 🙂

tak ja som vcera zvladla styri skusky, mam pred sebou uz len poslednu ktoru doriesim bud. tyzden a tento semester mam z krku 🙂

inac - malicke sa hemzi uz skoro tyzden 😵

komisakpd
19. jan 2008

ja tiez studujem ale este nie som mamicka

bibinka
19. jan 2008

alysea- preto si nezohnala dieťa,lebo všetci už vedia ,že je tam verulka a chceli jej poslať hlasy 😀 kuk ip.

ivanka223
19. jan 2008

bibinka, alysea, aj ja ho zhanam, a u nas mi povedali, vypredane...reku... 😠 Tiez som chcela verulke poslat hlasik 😉

zoya1
19. jan 2008

weroni: to kide študuješ, že robíš 4 skúšky naraz?
Inak skúška spravená a už len hor sa na štátnice 😀 .
verulka: Dnes som bola konzultovať diplomovku a od pondelka idem na to. Pridáš sa?

weroni
19. jan 2008

zoya: pomaturitne studium so zameranim na predskolsku pedagogiku a vychovavatelstvo. 4 som robila preto ze som pred Vianocami nepostihala terminy kvoli zdravotnym dovodom 😒 takze som toho mala preto teraz tak vela ale inac nam samozrejme nedavaju take terminy ze styri skusky naraz no ale ked som sa chcela vyhnut odkladu klasifikacie tak som inac nemohla 😉 🙂

janakropackova
19. jan 2008

Ahojky, přídám se můřu? Já jsem taky student 😀 VS Liberec. Letos snad končím Bc. ale moc dobře to nevypadá. Nemám zatím RJ a AJ a to je právě moje konečná. Jsem na jazyky levá 😢

kukuca
20. jan 2008

Ahoj holky,já sice nejsem ještě maminka,ale plánujeme snažení před koncem VŠ(studuju dálkově).Už to prostě nevydržíme 🙂 Atak se chci zeptat na vaše zkušenosti,jak se vám studovalo když jste byly těhotné?Je to velká psychická zátěž?Nemůže to uškodit miminku?Státnicovala bych asi v pátým měsíci když všechno půjde dobře..

zuzidr
20. jan 2008

ahojte,tak mna čakjú ešte 2skúšky do konca januára,ale celkom v poho...

do piatku mám odovzdať ročníkovú prácu a nemám ešte ani čiarku a vybrala som si takú blbú tému,že na to nieje žiadna literatúra,tak mám všetko z netu 😠 😠 😠

zoya1
20. jan 2008

zuzidr aká je to téma? možno niečo mám. daj vedieť.
kukuca: Ja som popri škole vynosila aj porodila Zoju a nemyslím, že by to zanechalo nejaké následky 😀 . Inak v pohode, tú najhoršiu skúšku som robila 2 dni pred termínom pôrodu - úplne super, až na to že sa mi zdalo, že mám nejaké krátke ruky a potom som prišla na to, že to brucho ma odsúva od lavice 😀 .

nenka83
20. jan 2008

ahojte.ja mam skusku vo stvrtok, viem stvrtku a bojim, bo ak neurobim, nejdem na statnice... no vobec sa nedokazem sustredit, zjedla som uz 2 tablety na poporu, no kady den jem, pijem redbul a za boha ma nechce osvietit 😠

zoya1
20. jan 2008

nenka a z čoho to máš? Hlavu hore, musí jednoducho MUSÍ to vyjsť. Držím palce.

nenka83
20. jan 2008

zoya spravne pravo procesne, som z toho jelen.... uz sa neviem ucit, malej sa poriadne nevenujem...dnes ani nechcela ist ku mne, no tak zle mi to padlo, normal rozmyslam ze serem na to... ☹

zoya1
20. jan 2008

ti šibe? teraz to vzdáš? choď si pekne ľahnúť, zajtra malú venuj niekomu z rodiny a pekne vyspinkaná sa vrhni na učivo. Uvidíš pôjde to.

nenka83
20. jan 2008

no ved vsetci mi vravia ze mi sibe... no asi uz nezvladam! no nista.idem hajiky.dobru nocku prajem!!! aj vsetkym pilne studujucim! 😵

zoya1
20. jan 2008

aj tebe dobrú noc. A daj vedieť ako si dopadla.

sonoga
20. jan 2008

Ahojte. Necitala som cele vase forum, ale chcem vam povedat, ze vam vsetkym drzim palce, aby ste dostudovali to co chcete a co ste zacali studovat. Pred tekymi 5-6 rokmi by som si tu mozno pisala s vami aj ja. Ja som pre tehotenstvo prerusila studium po 3. semestri (prvy polrok v druhom rocniku) a po roku na materskej som opat nastupila. A cuduj sa svete, podarilo sa mi dostudovat v BA denne studium farmacie. A to vo strvrtom rocniku som chodila ja sama do BA, manzel so synom boli doma v BJ. A v piatom rocniku, ked sme mali 5 mesacnu prax v mieste bydliska, manzel zacal pracovat v KE, tak som sa starala o syna, chodila na prax a este sa aj ucila na statnice. A teraz uz mame druhe dieta a mam uz aj rocnu prax za sebou.

verulka
21. jan 2008

zoya, ja sa v pondelok isto nepridam, lebo koniec tohoto tyzdna a zac. buduceho mam tsrasne fofry v praci- robim v skolstve a idu vysvedcenia...Kedze mam stale riadny blok na diplomovu tvorbu, tak som si aspon vytlacila statkove otazky a tie si citam 😉
Weroni, gratulujem ku skuskam aj k pohybom...aj ostatnym gratulujem ku vsetkym hotovym skuskam a do dalsich drzim palce...
Adakujem za podporu 😵
nenka, je strasne dolezite sa ukludnit 😉 malicka z teba vycitila tu nepohodu...treba si jednoducho povedat, ved nejde o zivot. Trosku zlahcit pristup + pribrat hodne vela optimizmu..to je najlepsi sposob. Treba robit maximum CO SA DA, ale nie sa vystresovat do bezvedomia...
kukuca, ako vidis je nas tu viacero, ktore studujeme tehotne a da sa to...Mna moje deti a tehotenstvo vyrazne ukludnili= nie som vobec vystresovana, beriem skusky trosku inak nez predtym 😉