Mamičky, ktoré ešte študujete pridajte sa

patulinka
23. aug 2006

Ahojte založila som novu temu a dufam ze tu neostanem sama.

denber
6. feb 2008

ahojky, jsem tu nová. malé čekáme v červnu. zatím odmítá ukázat co bude. momentálně jsem na Pedagogické fakultě OU. v prvním ročníku. první zkouškové je úspěšně za mnou. celkem se bojím toho druhého, protože se asi bude krýt se špuntem☹ mějte se všichni moc hezky

verulka
6. feb 2008

denber, neboj, male babo bude vela spinkat, takze pohodicka 😉 neboj zvladnes 😉

denber
6. feb 2008

to doufám, nedokáži si představit zkoušku, třeba z psychologie, nebo nějaké ekonomiky a aby malý začal brečet. jak se to stalo moji kamarádce, akorát na střední. měla díky malé individuálku a přijela na zkoušku z účta a malá uprostřed ní začla brečet. tak sem ji brala já a bylo to. ale jak by to bylo u mě, to netuším. zkusím to řešit předtermínama. kdyžtak holt bude jezdit se mnou a snad(myslím, že určitě) ho někdo ze spolužáku pohlídá. naštěstí studuju dálkově, takže díky špunta nebudu muset nic nějak složitě vyřizovat apod. 🙂

verulka
6. feb 2008

deber, vsak male niekto z rodiny pokocikuje, kym ty budes na skuske 😉 mna cakaju statnice s malym mimcom, takze verim ,ze to tak ide...ja som maturovala uz s 10mes kockou, takze ta bezo mna v pohode vydrzala s tatinom doma 😉 ale kazdopadne predterminy mozem len a len odporucat 😉

katka432
6. feb 2008

jej,verul,ty este dokonca aj studujes??ako to vsetko zvladas??

aktak
6. feb 2008

no nie kazde babo vela spinka ale nechcem nikoho strasit 😀

verulka
6. feb 2008

aktak 😠 nestras 😀 no ale kazdopadne zvladnut sa to da 😀 ci nie?
a nech to berem z akejkolvek strany,. moje deti najviac cez den naspali hned po narodeni... i ked to nebolo tak vela, ako je bezne 😀
kati, nooo s pomocou mojho draheho 😉 a krm toho mam znizenu potrebu spanku (po tych nevyspatych nociach si moje telo uz zvyklo ) 😀

katka432
6. feb 2008

verulka,kazdopadne ti moc drzim prsty,velmi ta obdivujem 😉

dada2007
6. feb 2008

ahojte
v sobotu som bola na skúške, malá bola s tatinom v kočíku a vozili sa po Nitre 😀
všetko dobre dopadlo a skúšku som zvládla 😉 som bola veľmi natešená, bola to prvá skúška s malou...
ďalšia ma čaká na budúcu sobotu... 😝
a vy ste ako na tom?

verulka
6. feb 2008

dadi, my uz mame myslim, vacsina vsetko za sebou a cakame bud na letne skuskove alebo statnice...ale tebe gratulujeme a drzim palce aj v sobotu 😉

dada2007
6. feb 2008

Verulka, strašne nám pretiahli zimný semester, takže ešte len v budúcu sobotu máme poslednú prednášku a to sme už zvládli 3 seminárky, 1 skúšku a ďalšia v budúcu sobotu, hrôza, keď to tak naťahujú....
som tu čítala, že veľa z vás už má dosť skúšiek za sebou...len my sme nejaký zamrznutý... 😅

denber
6. feb 2008

moc děkuju za podporu🙂 snad to bude všechno dobré. budoucí taťka je šikulka, tak by neměl být žádný problém. kamarádce se dcera narodila v polovině prvního ročníku dvouleté nádstavby a to byla škola denní, i tak to zvládla(s malou přestávkou). tak to zvládnem snad aj my🙂 můžu se zeptat copak studujete a jak u vás na škole přistupujou k tomu, že máte malé?

verulka
7. feb 2008

denber, no studujem externe, takze uz nikto nic neriesi..ale myslim, ze na VS nie je mimco nicim vynimocnym, takze dost pohoda...u nas ic hzaujima iba ci viem a nie aku mam doma situaciu 😉

denber
8. feb 2008

verunlka, u mě je asi problém to, že kdybych studovala extérně a denně chodila do školy - tak by se o špunta neměl kdo starat. moje babičky už moc nemůžou a od malého ještě pracují. ale pokud by to jen trochu šlo snažila bych se pokračovat. ale jinak sem opravdu ráda, že sem dálkač a mám tu školu co mám. celkem dobré přednášky a není tam nikdo takový ten buzerující. krom toho: klobouk dolů,že to zvládáš externě-já si sebe opravdu neumím představit, malý a škola dohromady.jinak máte někdo zkušenost s kočárky Oxford. jaký je hl.rozdíl mezi starou a novou verzí-prý něco s podvozkem, ale co...? 🙂

rinuska
8. feb 2008

Caute babenky, ozvite sa prosím , ak niekto študoval, alebo študuje rozširujúce štúdium angličtiny.
Dík

bzuco
8. feb 2008

rinuska, ja študujem 😉 - v ružomberku
a aj lasenka odtiaľto - ona v nitre

rinuska
8. feb 2008

bzuco dík 🙂 ☹ 🙂 ☹ 😀

lasenka
9. feb 2008

ahojte kocky 😉
ako sa studuje? ja mam zatial veget, no vcera som si stiahla prve statnicove otazky a zacinam mam depku - stihnem to? nestihnem to? chce sa mi? nechce sa mi? a vonku je taaaaaaaaaaaak kraaaaaaaasne 😎 ach jaj 😔

verulka
9. feb 2008

lasenka, ja mam dnes studijnu sobotu...ma uz vytlacene 3 sady statkovych otazok ,tak to citam azapisujem the best of the best 😎 otazky ako ci to stihnem si klast nemozem- zakazala som sito 😀 ale zacat pisat diplomovku by som mala 🤐 mam vyse 300 stran bez teorie, takze uz to len spracovat 😅
jaj a vonku je tak pekne 😔 ale zase aspon mam klud alen lezkam, nemusim sa nahanat 😀

charlinka
9. feb 2008

Ahojky, studuji sociální práci druhý ročník a zrovna jsem se dozvěděla, že si nemužeme rozvinout ročníkovou práci z minulého roku a musím udělat novou na 30 stran. Nestudujete někdo podobný obor? Nenapadá vás nějaké dobré téma? Poznáte i nějaké web stránky kde se dá zkouknout něco z prací co psali ostatní na nabrání info?? Díky moc.

lucia.bizova
9. feb 2008

ahojte som tu nová, viete že ma potešilo, keď som našla túto diskusiu? Ja som si študovanie s bruškom užila v minulom roku. teraz je malý Paťko horolezec, a mne sa zdá, že predtým to bolo ľahšie 😅 . som v 2 ročníku PF v Prešove... Tiež mám taký problém, že obidve babky sú zamestnané, ale s manželom to zatiaľ zvládame. 😉 v pondelok mi začína letný sem. 😝 . Ale problémy sa riešia až keď vzniknú nie?

zaneta.bariakova
10. feb 2008

🙂 chcela by som študovať externe právo. da sa to? aj bezplatne?

tinau
11. feb 2008

ahoj charlinka, ja studujem socialnu pracu v BA 🙂 , tiez som v druhom rocniku a taktiez sme robili pracu, ale nam stacilo upravit tu predchadzajucu, nastastie 😵 . Ja som konkretne pisala o parkinsonovej chorobe, spoluziacky pisali o autistickych detoch alebo o nadanych detoch ... myslim, ze tem sa najde dost 😉
Ak budes potrebovat poradit, tak napis
pekny vecer

markytkaaa
11. feb 2008

Ahojky,
studuju třetí ročník pedagogické fakulty :o) No zatím to jde, končí mi letní semestr akorát s TP 🙂 Uvidíme jak to půjde nebo nepůjde dál s miminkem 🙂

martinkamm
11. feb 2008

ahojte babenky nic si z toho nerobtre ja tento rok VS koncim a caka ma po porode 5 skusok letnych + statnice a obhajoba diplomky 😀

charlinka
11. feb 2008

Ahoj tianau, já vloni psala socioprávní ochrana dítěte, jenže to už nevím co bych do toho dala, tam je to takový dost omezený. myslela jsem, že si najdu nějaké registrované nadácie pro děti a o nich bych napsala a dodala to do té práce ale nevím nevím. chtělo by to nějakou zajímavou témičku.

zoya1
11. feb 2008

Ahoj charlinka. Ja momentálne končím štúdium na VŠ odbor sociálna práca. U nás sme našťastie rozvíjali ročníkovky na diplomovú prácu. Moja téma je : Výchova dieťaťa v sociálne znevýhodnenom prostredí rodiny. Úž sa odhodlávam písať to asi tak cca mesiac, a ešte stále nič nemám. Ale dúfam, že sa nejak dokopem. 😀

elvo
18. feb 2008

ahojte som tu nova,rada by som sa pridala k vam,mam 3mesčneho patrika, a študujem druhy ročnik špec.ped.a vychovavatelstvo.no uvidim ako to budem stihat sa učit pri malom.

zoya1
18. feb 2008

vitaj elvo.

katka75
18. feb 2008

studuje tu niekto na CHTF?