Mamičky, ktoré ešte študujete pridajte sa

patulinka
23. aug 2006

Ahojte založila som novu temu a dufam ze tu neostanem sama.

lasenka
12. mar 2007

jasne 😉
v poslednom case drobec doslova zerie rozpravky, uz som sa zacinala bat, ze ho vobec nezaujimaju... nemal zaujem ani o vecerne citanie, no teraz mal zvlastne obdobie, hoci pred tym to mal velmi rad ☹

bzuco
12. mar 2007

naša je rozprávková maniačka
minimax tv zachvíľu zoderie 😀 😀 😀 😀 😀 😀

zuzanat
13. mar 2007

ahojte mamicky, prosim vas, neviete mi niektora pomoct s prekladom Anotacie do AJ? bola by som velmi vdacna! 🙂

bzuco
13. mar 2007

zuzi, pošli mi to do IP, skúsim to kuknúť, hádam budem vedieť 😅
ja toho veľa?
dokedy ti to treba?

zuzanat
13. mar 2007

poslala som ti ip.Ak mi budes moct pomoct, budem velmi vdacna! dakujem 🙂

bzuco
13. mar 2007

zuzi, máš to hotové 😉

bzuco
13. mar 2007

lasenka, skúška je v suchu - z tej Britskej litiky - mám to za C 🙂 , teším sa

lasenka
14. mar 2007

bzuco
congratulations 😎 😎

martinkamm
14. mar 2007

ahojte babenky aj my sa snazime o mimi a statnice mam az o rok 😝

lasenka
16. mar 2007

bzuckoooo 😲 😲 😲

bzuco
16. mar 2007

tu sooooom 😉 😵 😵 😵

lasenka
16. mar 2007

ahojcek 😉
jedna otazocka: doucujes anglinu? a ak ano, ake ceny sa momentalne pohybuju za hodinu?

bzuco
16. mar 2007

nedoučujem, ale normálne nad tým uvažujem
kolegyňa doučuje matiku a myslím že pýta okolo 250-300 korún za 1,5 hodiny, ale nie som si istá
zistím

famfrla
16. mar 2007

Ahoj kocky ja som v 4 rocniku na vyske byvam v zahranici a do skoly chodim do cieh iba nejakych 2000 km takze mam individual od zaciatku 4 rocnika prvy semester bol v poho ale ako vidim tento je na prd akurat mi doktorant napisal dostavte sa na cvicenie v pondelok .... inak zalezi od toho kto ti ten individual podpise pretoze kazdy chce inu ucas nastastie u mna to bolo vsetko nulova ucast

bzuco
16. mar 2007

hm, famfrla, máš to ťažké, toľké dochádzanie do školy 😖

lasenka
16. mar 2007

bzuco
presne tak, u nas je velky zaujem o doucko, hlavne z angliny a matiky, a hlavne stredoskolaci. Kolega s matikou pytal 200 sk za hodinu, no zdalo sa mi to akosi vela, ale myslim ze je to akurat... uz dnes som mala dve kandidatky, obidve stredoskolacky, no cenu som im zatial nepovedala

bzuco
16. mar 2007

ja by som radšej tých menších-naZŠ
a vedela by som doučovať aj slovenčinu, to je moja srdcovka

lasenka
16. mar 2007

slovencina? dufam, ze ju este vystudujes 😉 😀

bzuco
16. mar 2007

bože, nestraš 😲
nie som padnutá na hlavu, toľko chodiť do školy
🙄

lasenka
16. mar 2007

ved ja len tak, tiez mi to len tak napadlo 😀 😀 😀
a co karierny rast ucitela? 🙂 😀

bzuco
16. mar 2007

ked nás zaplatia ako poslancov, tak budem budovať aj kariéru 😉
zatiaľ je to bieda 😒

lasenka
17. mar 2007

bzuco
predstav si, ze moj kolega - matikar - mesacne na doucovani zarobi nieco cez
20 000 sk 😲, ale doucuje kazdy den, ked pride z prace do 22.00 hod a celu sobotu, len v nedelu ma volno... ma zienku ucitelku, ktora ked pride z prace domov, stara sa o dve male deticky a jeho necha doucovat... jepravda, ze je to chlap a o veci ako je zehlenie, upratovanie a varenie sa nemusi starat 😅

bzuco
17. mar 2007

lasenka ahoj
hor sa do doučovania!!!!!!!
aj polovica by stačila na prilepšenie 😉 , no nie?
idem si vycapiť inzerát - ved zachvíľu budú prijímačky na stredné školy, hádam sa niekto ozve 😉

bzuco
17. mar 2007

inzerát vycapený, tak už len čakať 😉
drž palce 🙂

bzuco
17. mar 2007

som volala so spolužiačkou, učí nemčinu, tak ona za doučovanie pýta za 60 minút - 150,-ale to je mimo mesta. Vraj jej kolegyne nejdu pod 200,- (v Banskej Bystrici)

lasenka
17. mar 2007

ahojcek 😉
takze si sa rozhodla pre doucko? super, ved nam vlastne ani nic ine neostava 😉 , rozmyslala som, ze hoci by som nechodila do prace, pekne by som si zarobila, keby som nasledovala svojho kolegu 😀 ale to by som doma asi zosalela 🙂

bzuco
17. mar 2007

ved vyskúšam a uvidím
ale nevidím v tom problém
malú si zariadim na hodinku a ja budem doučovať 😉
ale ja nechcem mať zasa 20 žiakov, len tak pár, no neviem presne koľko, aby som si aj oddýchla, ked prídem z roboty
no ak by som ostala na MD, tak neviem, ako by to šlo s bábätkom, asi by to bolo ťažšie

lasenka
17. mar 2007

bzuco
waw, nice photo 😉

bzuco
17. mar 2007

thanks 😉

lienulka
17. mar 2007

Ahojte mamicky skolacky,
chcem sa k vam pridat,mozem? 😵
som tiez studujuca,momentalne v 3tom rocniku v TN.Mala ma 10 mesiacov.Tehotna som zostala na zaciatku 2.rocnika a v jeho zapoctovom tyzdni sa nasa malinka narodila.Studujem denne, individualne,ale dobrovolne sem tam nejake to cviko absolvujem,aby som z toho celkom nevypadla.Je to inak dobre aj na nervy.Idem sa tam odreagovat.Da sa to celkom zvladat, aj sa naucit, aj navarit...Cez skusky je s malou svokra alebo prababka.
Som velmi rada, ze je tu takato stranka.Uz davno som chcela spoznat nejake taketo "spoluziacky".